Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Listat e pranimit nė universitete

  Kush ka ndonje liste te studenteve qe kane fituar shkollen e larte ne Shqiperi do ishte mire ta postonte ketu.
  tek www.panorama.com.al keni listen e fakultetit te Ekonomise por nuk munda ta marr se browseri nuk e hap faqen e listes.

  Gjithsesi kjo eshte tema.

  Thanks.
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Me poshte keni adresat se ku mund te merrni listen e Fakultetit ku keni aplikuar.


  AKADEMIA E ARTEVE TIRANĖ-FAKULTETI I ARTEVE FIGURATIVE.
  AKADEMIA E ARTEVE TIRANĖ-FAKULTETI I ARTIT SKENIK.
  AKADEMIA E ARTEVE TIRANĖ-FAKULTETI I MUZIKĖS.
  AKADEMIA E KULTURĖS FIZIKE DHE SPORTEVE-FEMRA.
  AKADEMIA E KULTURĖS FIZIKE DHE SPORTEVE-MESHKUJ.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I GJUHĖVE TĖ HUAJA.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I INFERMIERISĖ.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I MĖSUESISĖ.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE HUMANE.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE SOCIALE.
  UNIVERSITETI ALEKSANDĖR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ NATYRĖS.
  UNIVERSITETI BUJQĖSOR TIRANĖ-FAKULTETI I BUJQĖSISĖ.
  UNIVERSITETI BUJQĖSOR TIRANĖ-FAKULTETI I MJEKĖSISĖ VETERINARE.
  UNIVERSITETI BUJQĖSOR TIRANĖ-FAKULTETI I SHKENCAVE PYJORE.
  UNIVERSITETI EQEREM ĒABEJ GJIROKASTĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE SHOQĖRORE.
  UNIVERSITETI EQEREM ĒABEJ GJIROKASTĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ EDUKIMIT.
  UNIVERSITETI EQEREM ĒABEJ GJIROKASTĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ NATYRĖS.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KORĒĖ-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KORĒĖ-FAKULTETI I BUJQĖSISĖ.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KORĒĖ-FAKULTETI I INFERMIERISĖ.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KORĒĖ-FAKULTETI I MĖSUESISĖ.
  UNIVERSITETI I DURRĖSIT.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I DREJTĖSISĖ.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I GJUHĖVE TĖ HUAJA.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I HISTORI FILOLOGJISĖ.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I INFERMIERISĖ..
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I MJEKĖSISĖ.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I SHKENCAVE SOCIALE.
  UNIVERSITETI I TIRANĖS-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ NATYRĖS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLORĖ-FAKULTETI I GJUHĖVE TĖ HUAJA.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLORĖ-FAKULTETI I INFERMIERISĖ.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLORĖ-FAKULTETI I MARINĖS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLORĖ-FAKULTETI I MĖSUESISĖ.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLORĖ-FAKULTETI I TREGĖTISĖ.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI I DREJTĖSISĖ.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI I GJUHĖVE TĖ HUAJA.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE SHOQĖRORE.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ EDUKIMIT.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODĖR-FAKULTETI I SHKENCAVE TĖ NATYRĖS.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRANĖ-FAKULTETI I GJEOLOGJISĖ.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRANĖ-FAKULTETI I INXHINIERISĖ ELEKTRIKE.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRANĖ-FAKULTETI I INXHINIERISĖ MEKANIKE.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRANĖ-FAKULTETI I INXHINIERISĖ SĖ NDĖRTIMIT.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRANĖ-REKTORATI.

  Ose mund ta merrni tek Faqa Zyrtare e Ministrise se Arsimit dhe Shkences.

  LISTAT E KANDIDATEVE NE UNIVERSITETE

  Ps: Keto nuk jane listat Studenteve qe kane fituar Shkollen e Larte.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po listen e kandidateve qe kane fituar e ke?
  I dorezuar me ne fund

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Listat kane dal neper fazeta po asnje gazete nuk i ka hedhur ne shtypin elektronik (ne faqet e tyre zyrtare) dhe nuk mund ti marr te gjithe emrat nje nga nje e ti shkruaj pasi nuk jane pak po mbi 5000 emra.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne cilen gazete mund ti lexosh online????
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ti rrojne listat e dala nga eksperimentet qe i shikojne ne enderr. Konkurimi ne universitet kete vit ishte "DESHTIM ME SUKSES"

 7. #7
  www.pogradecaret.com Maska e pikachu
  Anėtarėsuar
  24-01-2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush mund te me ndihmoje me listen e kandidateve qe kane fituar?? me thane qe ka dale..

 8. #8
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Gazetat Shqiptare i botojne vetem ne shtypin e shkruar dhe jo ne ate online (ne faqet e tyre te internetit). Kjo behet per shume arsye.


  Duhet te bleni gazetat per te pare listat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #9
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ka ndonje forme per te pare fituesit e Mjekesise online?
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 10. #10
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Tiranė, mė 12 shtator 2006

  Dibra: Shpallen nė tė gjithė fakultetet listat e kandidatėve nė pikė sipas rendit alfabetik  “Sot, nė orėn 15.00, fakultetet shpallin emrat dhe rezultatet e kandidatėve nė pikė, sipas rendit alfabetik. Tė gjithė kandidatėt, qė kanė pretendime tė ndryshme lidhur me llogaritjen e pikėve, mund tė paraqesin ankesat e tyre, nesėr dhe pasnesėr (13-14 shtator 2006) pranė Komisioneve tė Pranimit nė ēdo fakultet, nga ora 08.00 deri nė orėn 15.00.

  Koeficientet e shkollave dhe tė bllok-lėndėve janė ata qė janė botuar edhe nė Guidėn e Maturės Shtetėrore 2006. Pėr kėtė Ministria e Arsimit dhe Shkencės ju ka dėrguar sot njė kujtesė zyrtare universiteteve. Ne bazė tė koeficientėve tė derguar sot, do bėhen korrigjimet nė llogaritje, nėse do jetė e nevojshme, gjatė datave tė mėsipėrme tė procesit tė ankimimit.

  Tėrheqim dhe njė herė vėmendjen qė renditja sipas pikėve dhe pėrcaktimi i fituesve pėr disa fakultete, i botuar nė disa gazeta, nuk ėshtė njė renditje zyrtare, por njė renditje e bėrė nga vetė te pėrditshmet.

  Shpallja e fituesve sipas rezultateve/pikėve do tė bėhet tė shtunėn, nė datė 16 shtator 2006, nė orėn 15.00, nė ēdo fakultet.

  -----------------------------------

  Lidhur me situatėn nė Akademinė e Edukimit Fizik dhe Sporteve “Vojo Kushi” nė Tiranė, mbas shkeljeve tė rėnda tė konstatuara gjatė kontrolleve tė ndryshme nė vitet e fundit pėr pranimet nė Akademi, emėrimet e pedagogėve, tenderat, dhėnien e titujve shkencorė, si dhe pas vendimit tė Senatit pėr tė bllokuar shpalljen e rezultateve, duke cenuar mbi 400 konkurrentė, Ministri i Arsimit dhe Shkencės vendosi shpalljen e zgjedhjeve tė parakohshme nė kėtė Akademi.

  Me kėtė akt, largohen nga detyra Rektori dhe Zv.rektori. Ky institucion do tė drejtohet nga zv. rektori i komanduar Prof. Dr. Vesel Rizvanolli.

  Kėrkesa e MASH-it pėr Akademinė e Sporteve ėshtė qė shpallja e rezultateve te kandidateve tė bėhet brenda afateve ligjore.”


  Edit Dibra, Zėdhėnėse e Maturės Shtetėrore


  Marre tek: www.mash.gov.al
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok ketu keni fituesit

  http://www.mash.gov.al/LAJMET%20E%20...20fituesit.htm

  shpresoj te gjeni ata qe doni
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 12. #12
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Clickman
  ok ketu keni fituesit

  http://www.mash.gov.al/LAJMET%20E%20...20fituesit.htm

  shpresoj te gjeni ata qe doni
  Flm shume,me gezove... cuni i xhaxhait paska fituar Mjekesine,s'guxoja ta pyesja direkt.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e kurt.c
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej mua sme del...me del e pa vlefshme kjo adres...si ka mundesi

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e kurt.c
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush i ka listat e vitit 2008...po qe ti nxjerri ndonje nqs ka mundesi

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-09-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  KKUSH MUNDET TE ME POSTOJE LISTAT PER REZULTATET NE UNIVERSITETIN E SHKODRES PER DEGeN NJOHURI PER SHOQERINE PASI NUK E GJEJ DOT NE COM.FLM

Tema tė Ngjashme

 1. Parregullsi ne listat e zgjedhesve? Asnje ankese per listat ne KQZ
  Nga flory80 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 15:23
 2. Listat e Zgjedhesve
  Nga shefqeti11 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 05:14
 3. Zgjidhet kriza elektorale, arrihet marėveshja nė zyrėn e presidentit Moisiu
  Nga Xhuxh Xhumaku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 312
  Postimi i Fundit: 03-02-2007, 13:05
 4. OSBE: Listat e zgjedhėsve, problem i madh pėr zgjedhjet
  Nga Veshtrusja nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 06:50
 5. Avokati i popullit: "Mijra te vdekur ne listat zgjedhore"
  Nga Orku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-08-2003, 10:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •