Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Listat e pranimit n universitete

  Kush ka ndonje liste te studenteve qe kane fituar shkollen e larte ne Shqiperi do ishte mire ta postonte ketu.
  tek www.panorama.com.al keni listen e fakultetit te Ekonomise por nuk munda ta marr se browseri nuk e hap faqen e listes.

  Gjithsesi kjo eshte tema.

  Thanks.
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Me poshte keni adresat se ku mund te merrni listen e Fakultetit ku keni aplikuar.


  AKADEMIA E ARTEVE TIRAN-FAKULTETI I ARTEVE FIGURATIVE.
  AKADEMIA E ARTEVE TIRAN-FAKULTETI I ARTIT SKENIK.
  AKADEMIA E ARTEVE TIRAN-FAKULTETI I MUZIKS.
  AKADEMIA E KULTURS FIZIKE DHE SPORTEVE-FEMRA.
  AKADEMIA E KULTURS FIZIKE DHE SPORTEVE-MESHKUJ.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I GJUHVE T HUAJA.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I INFERMIERIS.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I MSUESIS.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE HUMANE.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE SOCIALE.
  UNIVERSITETI ALEKSANDR XHUVANI ELBASAN-FAKULTETI I SHKENCAVE T NATYRS.
  UNIVERSITETI BUJQSOR TIRAN-FAKULTETI I BUJQSIS.
  UNIVERSITETI BUJQSOR TIRAN-FAKULTETI I MJEKSIS VETERINARE.
  UNIVERSITETI BUJQSOR TIRAN-FAKULTETI I SHKENCAVE PYJORE.
  UNIVERSITETI EQEREM ABEJ GJIROKASTR-FAKULTETI I SHKENCAVE SHOQRORE.
  UNIVERSITETI EQEREM ABEJ GJIROKASTR-FAKULTETI I SHKENCAVE T EDUKIMIT.
  UNIVERSITETI EQEREM ABEJ GJIROKASTR-FAKULTETI I SHKENCAVE T NATYRS.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KOR-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KOR-FAKULTETI I BUJQSIS.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KOR-FAKULTETI I INFERMIERIS.
  UNIVERSITETI FAN S. NOLI KOR-FAKULTETI I MSUESIS.
  UNIVERSITETI I DURRSIT.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I DREJTSIS.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I GJUHVE T HUAJA.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I HISTORI FILOLOGJIS.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I INFERMIERIS..
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I MJEKSIS.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I SHKENCAVE SOCIALE.
  UNIVERSITETI I TIRANS-FAKULTETI I SHKENCAVE T NATYRS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLOR-FAKULTETI I GJUHVE T HUAJA.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLOR-FAKULTETI I INFERMIERIS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLOR-FAKULTETI I MARINS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLOR-FAKULTETI I MSUESIS.
  UNIVERSITETI ISMAIL QEMALI VLOR-FAKULTETI I TREGTIS.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI EKONOMIK.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI I DREJTSIS.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI I GJUHVE T HUAJA.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI I SHKENCAVE SHOQRORE.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI I SHKENCAVE T EDUKIMIT.
  UNIVERSITETI LUIGJ GURAKUQI SHKODR-FAKULTETI I SHKENCAVE T NATYRS.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRAN-FAKULTETI I GJEOLOGJIS.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRAN-FAKULTETI I INXHINIERIS ELEKTRIKE.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRAN-FAKULTETI I INXHINIERIS MEKANIKE.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRAN-FAKULTETI I INXHINIERIS S NDRTIMIT.
  UNIVERSITETI POLITEKNIK TIRAN-REKTORATI.

  Ose mund ta merrni tek Faqa Zyrtare e Ministrise se Arsimit dhe Shkences.

  LISTAT E KANDIDATEVE NE UNIVERSITETE

  Ps: Keto nuk jane listat Studenteve qe kane fituar Shkollen e Larte.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po listen e kandidateve qe kane fituar e ke?
  I dorezuar me ne fund

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Listat kane dal neper fazeta po asnje gazete nuk i ka hedhur ne shtypin elektronik (ne faqet e tyre zyrtare) dhe nuk mund ti marr te gjithe emrat nje nga nje e ti shkruaj pasi nuk jane pak po mbi 5000 emra.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ne cilen gazete mund ti lexosh online????
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-09-2005
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ti rrojne listat e dala nga eksperimentet qe i shikojne ne enderr. Konkurimi ne universitet kete vit ishte "DESHTIM ME SUKSES"

 7. #7
  www.pogradecaret.com Maska e pikachu
  Antarsuar
  24-01-2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kush mund te me ndihmoje me listen e kandidateve qe kane fituar?? me thane qe ka dale..

 8. #8
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Gazetat Shqiptare i botojne vetem ne shtypin e shkruar dhe jo ne ate online (ne faqet e tyre te internetit). Kjo behet per shume arsye.


  Duhet te bleni gazetat per te pare listat.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #9
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ka ndonje forme per te pare fituesit e Mjekesise online?
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 10. #10
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Tiran, m 12 shtator 2006

  Dibra: Shpallen n t gjith fakultetet listat e kandidatve n pik sipas rendit alfabetik  Sot, n orn 15.00, fakultetet shpallin emrat dhe rezultatet e kandidatve n pik, sipas rendit alfabetik. T gjith kandidatt, q kan pretendime t ndryshme lidhur me llogaritjen e pikve, mund t paraqesin ankesat e tyre, nesr dhe pasnesr (13-14 shtator 2006) pran Komisioneve t Pranimit n do fakultet, nga ora 08.00 deri n orn 15.00.

  Koeficientet e shkollave dhe t bllok-lndve jan ata q jan botuar edhe n Guidn e Maturs Shtetrore 2006. Pr kt Ministria e Arsimit dhe Shkencs ju ka drguar sot nj kujtes zyrtare universiteteve. Ne baz t koeficientve t derguar sot, do bhen korrigjimet n llogaritje, nse do jet e nevojshme, gjat datave t msiprme t procesit t ankimimit.

  Trheqim dhe nj her vmendjen q renditja sipas pikve dhe prcaktimi i fituesve pr disa fakultete, i botuar n disa gazeta, nuk sht nj renditje zyrtare, por nj renditje e br nga vet te prditshmet.

  Shpallja e fituesve sipas rezultateve/pikve do t bhet t shtunn, n dat 16 shtator 2006, n orn 15.00, n do fakultet.

  -----------------------------------

  Lidhur me situatn n Akademin e Edukimit Fizik dhe Sporteve Vojo Kushi n Tiran, mbas shkeljeve t rnda t konstatuara gjat kontrolleve t ndryshme n vitet e fundit pr pranimet n Akademi, emrimet e pedagogve, tenderat, dhnien e titujve shkencor, si dhe pas vendimit t Senatit pr t bllokuar shpalljen e rezultateve, duke cenuar mbi 400 konkurrent, Ministri i Arsimit dhe Shkencs vendosi shpalljen e zgjedhjeve t parakohshme n kt Akademi.

  Me kt akt, largohen nga detyra Rektori dhe Zv.rektori. Ky institucion do t drejtohet nga zv. rektori i komanduar Prof. Dr. Vesel Rizvanolli.

  Krkesa e MASH-it pr Akademin e Sporteve sht q shpallja e rezultateve te kandidateve t bhet brenda afateve ligjore.


  Edit Dibra, Zdhnse e Maturs Shtetrore


  Marre tek: www.mash.gov.al
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  ne mes tuaj
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ok ketu keni fituesit

  http://www.mash.gov.al/LAJMET%20E%20...20fituesit.htm

  shpresoj te gjeni ata qe doni
  Edhe 99 here te rrezohemi perseri duhet te ngrihemi....

 12. #12
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Clickman
  ok ketu keni fituesit

  http://www.mash.gov.al/LAJMET%20E%20...20fituesit.htm

  shpresoj te gjeni ata qe doni
  Flm shume,me gezove... cuni i xhaxhait paska fituar Mjekesine,s'guxoja ta pyesja direkt.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e kurt.c
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ej mua sme del...me del e pa vlefshme kjo adres...si ka mundesi

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e kurt.c
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kush i ka listat e vitit 2008...po qe ti nxjerri ndonje nqs ka mundesi

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-09-2010
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile

  KKUSH MUNDET TE ME POSTOJE LISTAT PER REZULTATET NE UNIVERSITETIN E SHKODRES PER DEGeN NJOHURI PER SHOQERINE PASI NUK E GJEJ DOT NE COM.FLM

Tema t Ngjashme

 1. Parregullsi ne listat e zgjedhesve? Asnje ankese per listat ne KQZ
  Nga flory80 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 15:23
 2. Listat e Zgjedhesve
  Nga shefqeti11 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 05:14
 3. Zgjidhet kriza elektorale, arrihet marveshja n zyrn e presidentit Moisiu
  Nga Xhuxh Xhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 312
  Postimi i Fundit: 03-02-2007, 13:05
 4. OSBE: Listat e zgjedhsve, problem i madh pr zgjedhjet
  Nga Veshtrusja n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-05-2005, 06:50
 5. Avokati i popullit: "Mijra te vdekur ne listat zgjedhore"
  Nga Orku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-08-2003, 10:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •