Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    Ku transmetohen ndeshjet e kampionatit botëror të Basketbollit ?

    A din kush se cili televizion satelitor pa pagese transmeton ndeshjet e kampionatit boteror te basketbollit ne Japoni.Gjithashtu do ju kerkoja nese dikush tjeter din ndonje faqe interneti qe ne te shohim cilat stacione televizive pa pagese transmetojne aktivitetet me te rendesishme sportive ne bote.Une do ju sugjeroja te gjithe amatoreve te futbollit qe faqja www.satfootball.com ju jep se cilat kanale televizive satelitore i transmetojne ndeshjet me te rendesishme te futbollit ne mbare europen dhe boten.Kjo faqe fatkeqesisht jep informacione vetem per futbollin e jo per aktivitete te rendesishme sportive boterore si basketboll volejboll tenis boks etj.Nese keni interes vizitojeni

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Salonica_m
    Anëtarësuar
    28-08-2006
    Vendndodhja
    SELANIK GR
    Postime
    16
    bravo harami faqe interesante me pelqen shum!

  3. #3
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Harami, ti kerkon faqe ku mund te shikosh ndeshjet e basketbollit apo na ke sugjeruar kete faqe ?

    Ne fillim ke kerkuar te gjesh ndonje adrese ku mund te shikosh ndeshjet e kampionatit boteror te baskebollit me pas thua nese ju perlqen faqa vizitojeni.

    Paksa me i qarte.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  4. #4
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    pershendetje cray more

    Duke pare se platformat shqiptare televizive ne satelit po e bejne gjithnje e me shume te pamundur shikimin e evenimenteve sportive ne kanalet e tyre dhe ne jemi te detyruar te ndjekim alternativa te tjera.Me nji fjale keto evenimente ti shohim neper kanale te tjera satelitore pa pagese.Mirepo jo te gjithe e dime se si mund te informohemi se cilat stacione i japin keto evenimente me te rendesishme.Keshtu qe une ju drejtova atyre qe mund te dinin ndonje faqe interneti qe te lajmeronte te gjithe te interesuarit se ku mund ti ndjekin ne satelit ndeshjet e kampionatit boteror te basketbollit.Por jo vetem te basketbollit por edhe te evenimente te tjera sportive.Une dija ate faqe qe e dhashe ma siper dhe e dhashe ketu per te ndihmuar te gjithe ato qe mund tju duhej.Bile une do te propozoja ndonje nen-rubrike ku cdo dite anetare te ndryshem te na lajmerojne se ku mund ta ndjekim '' x ''aktivitet sportiv te momentit.Ja psh nuk kemi asnje ide se ku mund ta ndjekim ndeshjen e kombetares sone me daten 2 dhe 6 shtator ne Bjellorusi dhe ne Tirane.nuk e di sa e dhashe idene time dhe sa po me kuptoni ju Cray More dhe te tjeret ketu ne internet.

  5. #5
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Je shprehur shume qarte.
    Te pergezoj per idene tende.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  6. #6
    ~Alb-Digital~ Maska e viganv
    Anëtarësuar
    27-12-2004
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,771
    Pershendetje.Faqen satfootball e pata vizituar me perpara e vizitoj edhe tani sa i perket transmetimeve te ndeshjeve futbollistike.Per basketboll nuk e di ndonje faqe kesisoji.Mirepo Digitalb jep ndeshjet direkt perketesisht Premium 2,3 mirepo me paketen supersport(kjo katastrofale se duhet te shtosh lek edhe per ket karte).Mirepo per te gjithe ata qe jane ne Kosove,KTV i transmeton edhe ne satelitor edhe ne tokesor ndeshjet e kampionatit boteror te basketbollit.

    Ja kalofshi mire,nese dikush e di ndonje site rreth takimeve te basketbollit qe jepen ne kanale qe jan pa lek,le ta shkruaj ketu.

Tema të Ngjashme

  1. Ndeshjet që nuk do t'i harroni kurrë
    Nga Hyllien në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 63
    Postimi i Fundit: 31-08-2007, 12:26
  2. Champions League - Gjendia në grupe dhe ndeshjet vendimtare
    Nga kacaku basket në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 05-12-2006, 14:58
  3. Botërori 2006: Barazi totale apo ndeshjet e para?
    Nga OO7 në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 17-06-2006, 14:21
  4. Tifozët e Super Kampiones Tirana
    Nga BlueBaron në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 157
    Postimi i Fundit: 26-02-2006, 22:05
  5. Fotografi nga ndeshjet e futbollit qe keni pare ne stadium
    Nga mad në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 44
    Postimi i Fundit: 03-12-2004, 13:04

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •