Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Si mund te mesoj gjuhen Angleze (ndihme)

  Deshiroj te mesoj gjuhen angleze nepermjet kompjuterit por nuk e kam te lidhur me internet ne shtepi.

  dua ndonje program me metoda amerikane ose angleze.

  Brenda mundesive ne qofte se mundeni me ndihmoni.

  Faleminderit per ndihmen.
  vari leshte

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Si fillim thuaj ku jeton, pasi vendndodhja juaj thote: Inside Matrix.

  Nejse, ne treg ka dale tashme mesimi i gjuhes Angleze me disk (CD) + dhe nje liber. Nuk besoj te jete shume shtrenjte pasi ketu ne Elbasan e perfshijne brenda nje oferte. Pc + Printer + Paketa e gjuhes Angleze = 65.000 (te reja).
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e cikita
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  pershendetje,

  shume mire qe po fillonn te mesosh gjuhen angleze...eshte shume e rendesishme...

  po te bej attach nje material me fazat e para ne pdf....shikoje njehere...

  sapo e provova por eshte me shume se limiti..me dergo adresen tende MP dhe ta nis me email!!

  cikita

 4. #4
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime
  Cikita Nese Ke Mundesi Te Ma Nisesh Dhe Mua Me Atach
  Eshte Vertet Gje E Bukur Te Mesosh Gjuhen Angleze Pasi Eshte Gjuha Kombetare

  Nese Mundesh E-mail Tim E Ke Ne Profilin Tim E Kam Yahoo

  Do Ta Dija Per Flm
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. #5
  King Tirone Maska e Mr_Tironci
  Anėtarėsuar
  05-04-2004
  Vendndodhja
  gjithanej
  Mosha
  77
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ktu ke nje link te nje computeri elektronik dore qe mund ta moresh gjithanej. Ka gjuhen shqipe edhe gjuhen anglisht. Ka nderrim nga shqip ne anglisht nga anglisht ne shqip. Hudhi nje sy se kte fjalor elektronik e kom une edhe me duket shume i domosdoshem.

  http://www.albasoul.com/ectaco/dicti...-albanian.html
  Mr_Tironci

 6. #6
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime
  Gest
  Flm Per Kte Link Po E Kam Pare Dhe E Pash Perseri Kjo Qeka Me Pagese , Ndonje Ndihme Se Si Mund Ta Mare Dhe Ta Istaloj Ne Pc Time Dhe Te Jet Pa Pagese , Se Me Te Then Te Drejten Un Spo E Kuptoj Ktu Si Duhet Te Veproj

  Flm
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 7. #7
  King Tirone Maska e Mr_Tironci
  Anėtarėsuar
  05-04-2004
  Vendndodhja
  gjithanej
  Mosha
  77
  Postime
  154
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Eduardo un e kom ble ne fakt mo lire se kaq sepse e kom mor ne telefon po ngaqe se kom mo linkun te dhash nji ide se osht menyr shume e mire ne fjalorin elektronik. Nga anglisht mund ta kthesh ne shqip, edhe nga shqip mund ta kthesh ne anglisht ka dy procese gjo qe me duket shume e mire. Po ashtu kerko ne google ene do te dalin afersisht fjalore te ngjashem. Ma ha menja se do jen me shtrenjt se un e kom ble para 5 vjetesh
  Mr_Tironci

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e cikita
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Bota_E_Jona
  Cikita Nese Ke Mundesi Te Ma Nisesh Dhe Mua Me Atach
  Eshte Vertet Gje E Bukur Te Mesosh Gjuhen Angleze Pasi Eshte Gjuha Kombetare

  Nese Mundesh E-mail Tim E Ke Ne Profilin Tim E Kam Yahoo

  Do Ta Dija Per Flm
  ti mire e ke qe eshte gjuhe e bukur por gjuhe kombetare eshte Shqipja per ne ndersa anglishtja eshte nderkombetare!!! qe te jemi te qarte

 9. #9
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime
  E Nga Nxitimi Lol
  Nese Me Ndihmon Dot Njeri Per Te Me Dhen Noi Program Qe Ta Istaloj Ne Kompiuter

  Flm Te Gjitheve
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e cikita
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Post

  Citim Postuar mė parė nga Bota_E_Jona
  E Nga Nxitimi Lol
  Nese Me Ndihmon Dot Njeri Per Te Me Dhen Noi Program Qe Ta Istaloj Ne Kompiuter

  Flm Te Gjitheve
  ta nisa me email ate...materialin....nqs doni kam dhe fjalorin ectaco qe eshte anglisht -shqip dhe anasjelltas....
  me thoni tju a dergoj me email...
  kalofshi mire!

  cikita

 11. #11
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime
  Po Nese Ke Mundesi Dhe Kohe Mire Do Besh


  E-mail E Mora Flm Shume
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 12. #12
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Keni nje Teme e cila ka si qellim fjalorin Fjalor Shqip - Anglisht - Shqip

  Per me teper klikoni KETU.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 13. #13
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Libra dhe kurse ne CD per anglishten ka edhe ketu.http://www.forumishqiptar.com/showpo...23&postcount=3
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. #14
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  37
  Postime
  137
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Oliinter provo kete link:

  http://gjuha-shqipe.com/

  Mund te shkarkosh fjalorin falas dhe ka shume shpjegime te cilat me kane ndihmuar. eshte falas

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
  Anėtarėsuar
  25-06-2002
  Postime
  773
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  olinter un e kam mesuar duke lexuar libra edhe pse nuk i kuptoja te gjitha

 16. #16
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Anėtarėsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  faleminderit per ndihmen tuaj
  vari leshte

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1013
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 13:05
 2. Ndihme per nje Esse ne gjuhen angleze!
  Nga altruisti_ek84 nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 19:33
 3. Ali Riza Ulqinaku (1855-1913)
  Nga Marsel nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-11-2006, 12:23
 4. A vihet ne diskutim Sovraniteti Kombit?
  Nga Dito nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-10-2006, 20:17
 5. Historia e Poezisė Angleze
  Nga Fiori nė forumin Shkrimtarė tė huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-09-2006, 16:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •