Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  E ke te postimi nr 20 i kesaj teme.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2004
  Vendndodhja
  belgique
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  lol

  Pershendetje shok e shoqe HOMOSESKUAL te fshehur se mesa lexova shum prej jush jan HOMO edhe ne mentalitet pra i perkasin termit UNDERGROUND sdilni boterisht ktu si burrat e te thoni po un jam HOMO ose ne shqip P... se te njejtin kuptim ka relacioni juaj ka lidhje me anusin dhe ēdo lloj ndjenje qe ju i jepni emrin dashuri kalon per nga ANUSI.
  kur hapni kto tema kaq te prekshme dhe me kaq rezik shoqeror duhet te pakten te dilni boterisht mos rini fshehur .....
  un do isha kurioz te dija sa prej jush qe kan bo shkrime ktu jan HOMOSEKSUAL ????
  o me mir kur flet me nji homo sesa me ju pergjigj pyetjeve te kota ......
  per ata qe sjan homo as lesbike po ju them vetem kaq qe HOMOSEKSUALITETI si term nuk esht term i ri por esht aq i vjeter sa esht dhe njeriu .....
  kjo shpjegohet me ndihmen e shkences nese se dini nga vjen termi PEDERAST po jua them un .
  Nuk esht ofendim ose sharje ky term vjen nga nji kafsh shum besnike e njeriut qe esht QENI .
  esht nji nder kafshet me homoseksuale ne llojin e vet .
  nese e keni ven re ne jeten e perditshme qent nuk shofin kur kryejn mardhenie seksuale nuk vejn re seksin por e kryejn kete akt ne menyr qenerore ...... ose ne menyr animaleske.
  Edhe homoseksualet kan te njeten karakteristik seksuale .
  pika e takimit mes dy homosh esht seksi i njejt ke meshkujt o vrima anale ke femrat ajo vaginale .
  puna esht qe ne fizik kemi mesuar diēka qe esht mese e vertet DY POLE TE NJEJTA SHTYHEN ......
  pra esht e pamundur te ket ekuiliber ketu ekuiliber seksual po flas .
  ateher shok e shoqe homo si mund te jeni krijesa normale ju kur dilni kunder ligjeve te natyres ?
  mir ja po ju pranojm ne po sju prano FIZIKA :-)))
  pastaj per biresime fmish e njohje te statusit burr -grua midis dy homoseksualve e dini qe ky esht shok i rend per nji fmi ?
  kur ne nji koh qe ne shkolla mesohen anatomia .biollogjia qe bazohen dhe lidhen me dy ekstremet e njerzimit GRUAJA-BURRI si mund te fusim nji kategori te tret ?
  a do shum mend ta kuptosh qe jan hibrid ??
  psikologjia e shpjegon homoseksualizmin me shok mental ose DEVIJIM seksual gjat adoleshences i shkaktuar nga nji shok psiqik si psh Perdhunim ne familje .ose parje e nji akti pervers ne mosh te vogel i cili duke qendruar ne inkoshienc shkakton ndrydhje seksuale etj etj gje qe pas pak kohesh ose shum kohesh shperthen ne homoseksualitet ose DEVIJIM.
  pra homoseksual=qenie humane me devijim seksual .
  kush esht aftesia me hyjnore qe ka njeriu ne vetvete ??
  esht dhurimi jetes pra binomi femer+bashkull=bebi=vazhdimesi jete .
  po HOMOSEKSUAL?? me ēfar mund ta barazojm perveēse QENIT ???
  pra ju shoket homo e lesbike me shum dhembshuri jua them kaloni sa me shpejt ke psikologu nese se keni ber sepse e shof qe keni nevoj per seanca shumvjeēare lol.
  nji film italian thot keshtu : i froci non nascono non fanno i bambini ma comme e posibile che sono ogni giorno di piu ??? (Homoseksualet nuk shtohen nuk bejn femi por si ka mundesi qe keta shtohen ēdo dit e me shum ? )
  kush e kupton sensin e kesaj fjale e di dhe domethenien e fjales HOMOSEKSUAL dhe i jep shpjegim direkt kesaj dukuria shoqerore ....
  pershendetje te perzemerta shoqe dhe shok homoseksual nga nji heteroseksual i betuar :-p

 3. #23
  Zemra ime ne polaroid Maska e ronkbh
  Anėtarėsuar
  25-11-2002
  Mosha
  39
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Eshte e pamundur te thuash nje mendim liberal, pa u akuzuar se mund te jesh o homoseksual ose kurve. Mesazhi i fundit eshte aq "guximtar" sa te hedhe poshte Frojdin apo gjithe kerkimet qe jane bere keto vitet e fundit. Ajo dituri vjen sigurisht nga librat e viteve 40-50.
  Pastaj seksi anal dhe anusi u permend shume. Po ciftet heteroseksuale qe kryejne mardhenie anale, cfare ti quajme?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ronkbh : 19-06-2006 mė 10:39

 4. #24
  Allahu te shikon kudo.... Maska e i fundit
  Anėtarėsuar
  22-05-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  244
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po, do ta pranoja.
  Po femijet mund te rriten nga nje cift homoseksual. Me mire dy prind femra apo meshkuj sesa nje mashkull dhe nje femer te cilet e rrisin femijen gjithmone me "friken e opinionit".
  Po kete femijen si do e bejne mo...?
  Zoti pse i krijoi grate? Apo ti zevendesojme me nje v.rre te q.lbur dhe ikni mbushuni tu themi...
  Kjo eshte nje ulje ne max e femres....
  E apo jo?Eh ku kane vajtur shqipetaret me emancipimin e...?
  kesaj i thone qe te keshe b.the e te flasesh hapur per te....
  Ore mendja mbi te gjitha...
  me mire vone sesa kurre....

 5. #25
  Zemra ime ne polaroid Maska e ronkbh
  Anėtarėsuar
  25-11-2002
  Mosha
  39
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une nuk ula femren dhe as qe do guxoja qe ta ul, por ndoshta ishte pak e veshtire qe ti ta lexoje mes fjaleve. Pastaj si guxon te ngresh te tilla akuza. Lexo pak me teper dhe mos shkruaj me impulsivitet.

  Ne boten bardh e zi, 1 +1 = 2, kurse ne boten me ngjyra, 1+1 mundt te bejne edhe 3 ose 4.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Une i urrej.Por di nje person qe jetonte ne Angli ishte pa dokumenta edhe pranoji qe ishte homoseksual edhe me ceshtje qe ne Shqiperi nuk do e pranonin per kete fakt edhe morri letrat ne Angli hallall.Por une i urrej zoti ka bere menyre jetese vajzes me djalin ose djalit me vajzes.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •