Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 101
 1. #81
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  keshille per femrat nga meshkujt, me sakte nga une!

  do i sugjeroja femrave te jene me te hapura ndaj meshkujve mbi kerkesat. psh: a do i sigjeronit mashkullit te marre ilace per zgjatjen/zmadhimin e trashesise te penisit?


  jeni tmerresisht genjeshtare kur beni "fake sikur po arrini orgazmen"

  juve femrat duhet te jeni me te hapura ndaj meshkujve, thuajeni hapur "i dashur ti nuk po me kenaq seksualisht. bej dicka per penisin tend."

  me thoni eshte nje keshille e mire per juve femrat kjo?

 2. #82
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Failed Rapper
  Thjesht te kuptojne ambivalencen ndermjet gjinive...
  Aman ore te ma perketheje ndonjeri se cfare do te thoje ky djali...si keshille me vlere po me duket, vetem se spo e marr vesh...

 3. #83
  larguar Maska e Silk
  Antarsuar
  28-09-2005
  Vendndodhja
  last summer...
  Postime
  307
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ka dashur te thote ndryshimet, kundershtite midis gjinive

 4. #84
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jan perfekte ashtu sic jane, mjafton vetem te jene te sinqerta me personat qe i duan!

 5. #85
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Silk
  ka dashur te thote ndryshimet, kundershtite midis gjinive
  ja dhe fjalet e fshatit tim te vuajtur...keto po qe i marr vesh une...rrofsh o silko...

 6. #86
  i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
  Antarsuar
  25-06-2002
  Postime
  773
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nje kshill per gocat: duhet te keni "big boobs" ose po si patet ti beni sa me shpejt.

 7. #87
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  pse keshtu friendlyboy...pse sa me shpejt? mos do ti hapet nje epidemi femrave qe skan "big goodies"

  ti bashk me alketin ju sugjerojm te gjeni nje femer pastaj te jepni keshilla
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 8. #88
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Alketi paska ik ciu viu lol,te ngeli gjithe diten penis ne goj ore qyq
  B

 9. #89
  ...... Maska e ooooo
  Antarsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,304
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Alket123
  keshille per femrat nga meshkujt, me sakte nga une!

  do i sugjeroja femrave te jene me te hapura ndaj meshkujve mbi kerkesat. psh: a do i sigjeronit mashkullit te marre ilace per zgjatjen/zmadhimin e trashesise te penisit?
  jeni tmerresisht genjeshtare kur beni "fake sikur po arrini orgazmen"
  juve femrat duhet te jeni me te hapura ndaj meshkujve, thuajeni hapur "i dashur ti nuk po me kenaq seksualisht. bej dicka per penisin tend."

  me thoni eshte nje keshille e mire per juve femrat kjo?
  Or qyq sa mbrapa je.....
  Nuk ka rendesi sasia por cilesia dmth jo si e ke por si di ta perdoresh
  hahahahahahahahaa

 10. #90
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  paskan kaluar gjithe keto dite pa ju dhene keshilla, ju rente pika juve ju rente lol


  - Kur tju rrahin burrat ankohuni, kurse kur tju japin gjera te tjera, thuani "thx may I have another"

 11. #91
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Stina, po ashtu eshte shprehja a derbardhe

  une gruan time nuk e rrah kurre per 2 arsye:

  1 - Se jam kundra te rrahurave

  2 - Se jam beqar

 12. #92
  i/e regjistruar Maska e myana
  Antarsuar
  26-06-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O goca "nuk ka vend ku futet butesia vetem se e zbukuron ate dhe nuk ka vend qe largohet dhe vetem e shemton ate.."

  Mos ja hidhni fajet tjetrit pa u mare mire me vehten tende,mire ama e.
  Shum gjera mos i zmadhoni se nuk ka nevoje.
  Jini vigjilente qe ti kapni gjerat qe ne fillim,porse kujdes menyra e te shprehurit.Shkendia sa po e ndezur fiket me nje filxhan uje, porse po mori flake duhen rezervuar te medhenj dhe prap do digjesh...
  Mendojini mire keto dhe majfton per ca dite qe ti vini ne pune pastaj flasim prap.
  Se desh harrova. Mos harroni SINQERITETIN e!E pa sinqerta duket dhe nate me qene...

  "Suksese te gjitheve".

 13. #93
  Larguar
  Antarsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga romeoOOO
  Jan perfekte ashtu sic jane, mjafton vetem te jene te sinqerta me personat qe i duan!

  ja ja degjoni romin aman se e keni 1 e keni. Me ju cunat e kam
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 14. #94
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  edhe une kam nje keshille per femrat: unave duhet t'ua marresh shpirtin, te ushtrosh diktature, torture psikollogjike, mos ua varesh ne asnje moment, mos shprehesh asnje ndjenje....e di si behen pastaj, si qengja, dhe te vijne nga mbrapa!

 15. #95
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga babybell
  edhe une kam nje keshille per femrat: unave duhet t'ua marresh shpirtin, te ushtrosh diktature, torture psikollogjike, mos ua varesh ne asnje moment, mos shprehesh asnje ndjenje....e di si behen pastaj, si qengja, dhe te vijne nga mbrapa!

  Nese gjen ndonje idiot edhe mund te eci!


  Ne te kundert te thote mirupafshim!

 16. #96
  DIZER_7 Maska e dizer7
  Antarsuar
  24-05-2006
  Vendndodhja
  EARTH
  Mosha
  37
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga babybell
  edhe une kam nje keshille per femrat: unave duhet t'ua marresh shpirtin, te ushtrosh diktature, torture psikollogjike, mos ua varesh ne asnje moment, mos shprehesh asnje ndjenje....e di si behen pastaj, si qengja, dhe te vijne nga mbrapa!

  shiko,po te ra rasti,dhe gjen cun qe te rrij me ty,duke bere nga keto,atehere mire ja ben.dhe pote pelqejne keta tipa,te uroj te martohesh me ndonje te tille.

  Dhe kur te vij ndonjeri, dhe te pyes "kush eshte burri i shtepise ?",
  ti do tu thuash," eshte ai dobermani i lidhur ne obor", duke i treguar qenin me gisht!
  Po Do Paqe, Behu Gati Per Lufte!

 17. #97
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-05-2006
  Postime
  87
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  [QUOTE=Alket123]keshille per femrat nga meshkujt, me sakte nga une! do i sugjeroja femrave te jene me te hapura ndaj meshkujve mbi kerkesat. psh: a do i sigjeronit mashkullit te marre ilace per zgjatjen/zmadhimin e trashesise te penisit?jeni tmerresisht genjeshtare kur beni "fake sikur po arrini orgazmen"juve femrat duhet te jeni me te hapura ndaj meshkujve, thuajeni hapur "i dashur ti nuk po me kenaq seksualisht. bej dicka per penisin tend."me thoni eshte nje keshille e mire per juve femrat kjo?[/QU
  Me vjen keq per ty djale, njih ndonje femer e pastaj hajde jep keshilla.

 18. #98
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga good girl
  Me vjen keq per ty djale, njih ndonje femer e pastaj hajde jep keshilla.
  keshilla me e ndershme kam hasur ndonjehere ne forum. qenke e virgjer dhe e pakta sdini as hilete "teorike" qe shume vajza ketu i dine per dreq.

  te falenderoj. te kerkoj te falur nese shkrimet e mia te kane vrare syte me imoralitetin e tyre. te ka thene mamaja mos dil perjashta? mos dil as ne forum se njerezit jane shejtane.

 19. #99
  i/e regjistruar Maska e arturo
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  2,244
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  1- te presin thonjte e kembes.

  2 - te jene te parfumosura ne cdo kohe.

  3 - te mos hane qepe kur shkojne ne takim.

  4 - te veshin tanga.

  5 - te lexojne ndonjehere shtypin e dites

  6 - te mos pine duhan.

  7 - ti thone te dashurit cdo dite se e duan shume.

  8 - te dine te qeshin.

  9 - te dine te heshtin.

  10 - te dine te gatuajne.


  kaq per sonte

 20. #100
  i/e regjistruar Maska e myana
  Antarsuar
  26-06-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Stina
  Mora pak guximin te silllja kete shprehje me siper (pa leje ) qe ta lidhja me ate qe the ketu persa i perket punes te sinqeritetit... Si ia behet ne kete rast?
  Epo po te ecesh me keto parime pastaj do ngelesh pa gje,mua kjo me duket me shume si semundje e tepruar mosbesimi,nuk kemi pse ti zmadhojm me shume sec jane gjerat,e sinqerta duket dhe nate po te jete....

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Objektet fluturuese t paidentifikuara, UFO
  Nga Darius n forumin Fenomene Paranormale
  Prgjigje: 1052
  Postimi i Fundit: 10-04-2014, 09:58
 2. Suedia, aty ku femrat jetojn parajsn
  Nga Xhuxhumaku n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 12:02
 3. Femrat dhe meshkujt komunikojn ndryshe
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 10:51
 4. Meshkujt vijn nga Marsi, femrat nga Afrdita.
  Nga Tirana n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 07-11-2005, 12:31
 5. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!
  Nga Dita n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 08-07-2002, 14:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •