Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
  1. #1

    Numer telefoni

    Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
    faleminderit.
    :^zilet

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anėtarėsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Numrat jane :

    0800 08 08

    dhe

    0800 09 09

    ( i gjen dhe tek faqja e kryeministrise)
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Studenti 2006
    Anėtarėsuar
    11-01-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    51
    denoncoje dhe ketu ne forum, se lexohet
    JETA ESHTE NJE LIBER.
    KAPAKET E TE CILIT JANE LINDJA DHE VDEKJA
    NDERSA FLETET DITET
    JETOJENI SA ME SHUME

  4. #4
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899

    Exclamation

    Citim Postuar mė parė nga Tironsja
    Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
    faleminderit.

    Mendon se do merret ne konsiderat ai denancim qe do te besh me kete shtet ?!


    Nejse,shpresoje shume
    Feel the pump √

  5. #5
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL

    Mendon se do merret ne konsiderat ai denancim qe do te besh me kete shtet ?!


    Nejse,shpresoje shume
    Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

    Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

  6. #6
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542
    Ky eshte shtet cokollatash! lol

  7. #7
    Rise-the-tempo Maska e edion1
    Anėtarėsuar
    09-02-2005
    Vendndodhja
    london , uk
    Postime
    131
    Citim Postuar mė parė nga Tironsja
    Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
    faleminderit.
    Fute ne internet, filloje qe ne kete teme dhe shperndaje ne sa tema te mundesh, Jam i sigurt qe ka edhe te tjere ketu qe do te ndohmojne ta shperndash informacionin. Jane gati 30000 veta ketu , sikur edhe nje perqindje shume e vogel e tyre do ta shperndajne ne website te tjera per nje jave jam i sigurt se do harrije ne televizion ose radio. Dhe me pas dikush ne pushtet do detyrohet te beje dicka . Na jep sa me shume informacion qe te mundesh, dhe po te ndihmojme ta shpendash kudo.
    Live interesting times

  8. #8
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
    Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

    Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

    Ti plako do jesh ndonje i fiksuar pas kesaj te djathtes.Por kur e thot dhe ky shoku jem, ketu vlen te permendesh ate fragmentin e filmit..

    XhAXHI KOPI! EDHE AKULLORE EDHE COKOLLAT

    NJesoje si njeri e tjeteri,turinjt vetem ndryshojne,por menyra e ngrenjes vazhdon te jete me OREKS te plote


    Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
    Ky eshte shtet cokollatash! lol
    Feel the pump √

  9. #9
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
    Ti plako do jesh ndonje i fiksuar pas kesaj te djathtes.Por kur e thot dhe ky shoku jem, ketu vlen te permendesh ate fragmentin e filmit..

    XhAXHI KOPI! EDHE AKULLORE EDHE COKOLLAT

    NJesoje si njeri e tjeteri,turinjt vetem ndryshojne,por menyra e ngrenjes vazhdon te jete me OREKS te plote
    Une plako nuk jam i fiksua pas te djathtes por edhe qorri qe eshte qorr dy sysh e din se kur eshte mire dhe kur eshte keq. Por ti si dukesh ke qef ata tulanat e PSse andaj flet kshu.


    PSja me nje akullore e bente Shqiperine lesh kumllash, e gjith PSja ka qene dhe eshte vetem e vetem nje cope sekser akulloreje haha

  10. #10
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899

    Arrow

    Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
    Une plako nuk jam i fiksua pas te djathtes por edhe qorri qe eshte qorr dy sysh e din se kur eshte mire dhe kur eshte keq. Por ti si dukesh ke qef ata tulanat e PSse andaj flet kshu.


    PSja me nje akullore e bente Shqiperine lesh kumllash, e gjith PSja ka qene dhe eshte vetem e vetem nje cope sekser akulloreje haha
    Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

    POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

    Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.
    Feel the pump √

  11. #11
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
    Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

    POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

    Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.
    Prap nuk jam dakort me ate qe thua qe shteti premtoj shue dhe nuk dha asigjo. Harrove rrogat, uljen e taksave, i ke pa kto izet Haxhiajt/Lul Berishen/ai Kulla/banda e lushjes/ etj etj ka plot.

    DHE MBI GJITHA firmosja e asociim stabilizimit, po mos te kishte pasur nje far lloj serioziteti dhe rreptesie nga qeveria persa i perket ktyre bandillve siper, kjo sdo kishte nodh edhe nja 12 vera dhe 40 kokrra molle.

    Shqiperia ka arrit mjaft per ate qe eshte asnjanes sikur puna ime, por nuk eshte e mjaftueshme per dike qe anon nga majtushket.

    DJ Gabrielle, debati 'diskutimi''eshte i dobishem per sa kohe qe nuk permenden famlje sikur bejne shume ktu ne forum.

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anėtarėsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
    Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

    POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

    Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.

    Fakte?
    Ne nenshkrimin e marveshjes me BE u theksua se nje nga arsyet qe Shqiperia u pranua ta firmos kete marreveshje eshte dhe puna qe ka bere qeveria e tanishme.
    Nejse keto jane rezultate qe nuk i shohin dot te gjithe , i shohin vetem ata qe duan te shohin.

    Tema eshte per dy numra telefoni , per sa i perket mosbesimit hapni nje teme tjeter qe te kenaqen te gjithe nihilistet.
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  13. #13
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
    Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

    Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

    HHAHAHAH o plako ti thoj me mir shtet cokollatash ose me mir shtet fak tap

    hahaha
    cme shkrini ju mua te shqperis me salen eene naon parti laver jeni gati kurdohere

    enverin doni ju :PppP
    se deri tani keni ata qe ka msu enveri salen edhe nanon :Pp
    albanian boy roft fieri po lije kete mete djathten se rezai i ka premtu sala se do i kthej leket e gjallices mbrapsh :P
    Partizoni

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e cikita
    Anėtarėsuar
    12-05-2006
    Postime
    117
    Citim Postuar mė parė nga Tironsja
    Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
    faleminderit.
    o tironse,

    un epunoj ne nje televizion po te duash mund ta denoncojme aty...
    vetem bindu dhe e bejme detin kos...ta shikojne te gjithe..
    cikita tironse

  15. #15
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga mario_kingu
    HHAHAHAH o plako ti thoj me mir shtet cokollatash ose me mir shtet fak tap

    hahaha
    cme shkrini ju mua te shqperis me salen eene naon parti laver jeni gati kurdohere

    enverin doni ju :PppP
    se deri tani keni ata qe ka msu enveri salen edhe nanon :Pp
    albanian boy roft fieri po lije kete mete djathten se rezai i ka premtu sala se do i kthej leket e gjallices mbrapsh :P

    Parti Enver jo, por Sale e BE po lol.

    Po ju te PSse nuk e kuptoni se Shqiperia eshte duke ecur perpara, me sa shihet dhe me sa po lexoj ju e doni ate te ngelur atu ku nuk te merr as nuk te lesho, por kjo nuk ka per te ndodhur kurr sepse Shqipetaret do jene shume te shetitur, kjo fale qeverise se PDse. Kur Pja ishte ne pushtet as matane lumit nuk ju lejshin greket apo tjeret ma kalu pa viza hahaha.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homza : 14-06-2006 mė 14:25

  16. #16
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Me duhet te kaloj temen tek nenforumi i Problematikes Shqiptare, pasi ka ndryshuar komplet nga titulli.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  17. #17
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anėtarėsuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460
    Po ca don me denoncuar, ndoshta mund te ndhimoj!
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-09-2003
    Vendndodhja
    varavingo
    Postime
    1,084
    Denoncimi i korrupsionit, Berisha u pėrgjigjet qytetarėve nė telefon


    N.Perndoj

    TIRANĖ- Si asnjėherė tjetėr, nė hollin e Kryeministrisė nuk ka tringėlluar mė shumė telefoni sesa dje. Nė tė majtė tė hollit, nė zyrėn ku qytetarėt depozitojnė thuajse ēdo ditė ankesat e tyre, janė vendosur dy telefonat, numrat e tė cilėve do tė shėrbejnė pėr denoncimin nga ana e qytetarėve tė korrupsionit apo konfliktit tė interesit. Brenda 24 orėve, janė bėrė mbi 200 telefona denoncimesh, ndėrkohe qė edhe vete kryeministri Sali Berisha, ka devijuar rrugėn nė tė dalė, pėr tė qenė prezent nė disa telefonata tė qytetarėve. “Alo, unė jam kryeministri Sali Berisha..... Ju kush jeni?”,- e filloi komunikimin Berisha. Ai ka folur nė telefon me qytetarėt qė kanė thirrur nė linjat telefonike antikorrupsion. Duke folur personalisht me qytetarėt, shpesh tė gjendur nė befasi, Berisha ka mbajtur shėnim shqetėsimet dhe denoncimet e tyre. Ashtu siē u shpreh edhe kėshilltari pėr mediat nė Kryeministri, Ermal Hasimja, fillimisht ishte parashikuar qė kryeministri t’u pėrgjigjej vetėm dy-tri telefonatave, por, nė fakt, komunikimi zgjati shumė mė tepėr sesa parashikimi. Berisha ka udhėzuar gjithashtu stafin e sektorit tė marrėdhėnieve publike pėr tė regjistruar me seriozitetin maksimal ēdo informacion tė ardhur nga qytetarėt pėrmes kėtyre linjave. Dy numrat nė dispozicion tė qytetarėve janė; 0800 08 08 dhe 0800 09009. Kėshilltari pėr mediat, Ermal Hasimja, i cili ka vėzhguar nga afėr procesin e telefonatave, u shpreh dje se vendosja e linjave telefonike antikorrupsion u bė pėr t’u ardhur nė ndihmė qytetarėve qė dėshirojnė tė kontribuojnė nė luftėn kundėr korrupsionit, duke paraqitur raste konkrete. “Kemi parashikuar qė nė hyrje tė institucioneve kryesore tė vendosen edhe kuti ku qytetarėt mund tė “postojnė” rastet korruptive. Natyrisht, nė disa raste ėshtė mė e lehtė tė trajtohen ēėshtjet, sepse qytetarėt kanė dokumente dhe fakte mbėshtetėse. Kjo ėshtė e domosdoshme, meqenėse drejtėsia mund tė veprojė vetėm mbi bazėn e provave”, - tha Hasimja. Kėshilltari pėr mediat ka sqaruar gjithashtu edhe mėnyrėn se si trajtohen rastet e denoncuara. “Disa prej tyre i ridrejtohen ministrive, institucioneve qendrore apo vendore si dhe organizmave tė specializuar, disa tė tjera ndiqen nga kėshilltarėt e kryeministrit. Sidoqoftė, kryeministri shikon njė pjesė tė madhe tė tyre personalisht”, - shtoi ai. Dy linja telefoni pa pagesė u hapėn dy ditė mė parė dhe janė vėnė nė dispozicion tė qytetarėve qė kėrkojnė tė denoncojnė korrupsionin e zyrtarėve. Rastet e paraqitura dje mė shpesh gjatė denoncimeve pėrfshinin raste korrupsioni nė nivele tė ndryshme tė administratės apo gjyqėsorit, parregullsi nė tendera apo procedura punėsimi, tjetėrsime korruptive tė pronave, veprime korruptive tė zyrtarėve pėr qėllime pėrfitimi financiar (kryesisht tė administratės sė shkuar), raste tė konfliktit tė interesit.





    17/02/2006

    shekulli
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ClaY_MorE : 15-06-2006 mė 13:30

Tema tė Ngjashme

  1. VoIP ose SIP Trunks me numra telefoni shqiptarė
    Nga Ardi_Pg_ID nė forumin Rrjeti kompjuterik
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 09-12-2008, 15:31
  2. Alibali: Telefoni i prishur i Berluskonit
    Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 01-02-2005, 04:05
  3. Ofertat me te reja per pune
    Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
    Pėrgjigje: 27
    Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •