Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 18 prej 18
 1. #1
  Goc Tirone Maska e Tironsja
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Numer telefoni

  Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
  faleminderit.
  :^zilet

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Anėtarėsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Numrat jane :

  0800 08 08

  dhe

  0800 09 09

  ( i gjen dhe tek faqja e kryeministrise)
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Studenti 2006
  Anėtarėsuar
  11-01-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  denoncoje dhe ketu ne forum, se lexohet
  JETA ESHTE NJE LIBER.
  KAPAKET E TE CILIT JANE LINDJA DHE VDEKJA
  NDERSA FLETET DITET
  JETOJENI SA ME SHUME

 4. #4
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Exclamation

  Citim Postuar mė parė nga Tironsja
  Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
  faleminderit.

  Mendon se do merret ne konsiderat ai denancim qe do te besh me kete shtet ?!


  Nejse,shpresoje shume
  Feel the pump √

 5. #5
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL

  Mendon se do merret ne konsiderat ai denancim qe do te besh me kete shtet ?!


  Nejse,shpresoje shume
  Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

  Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

 6. #6
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ky eshte shtet cokollatash! lol

 7. #7
  Rise-the-tempo Maska e edion1
  Anėtarėsuar
  09-02-2005
  Vendndodhja
  london , uk
  Postime
  131
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Tironsja
  Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
  faleminderit.
  Fute ne internet, filloje qe ne kete teme dhe shperndaje ne sa tema te mundesh, Jam i sigurt qe ka edhe te tjere ketu qe do te ndohmojne ta shperndash informacionin. Jane gati 30000 veta ketu , sikur edhe nje perqindje shume e vogel e tyre do ta shperndajne ne website te tjera per nje jave jam i sigurt se do harrije ne televizion ose radio. Dhe me pas dikush ne pushtet do detyrohet te beje dicka . Na jep sa me shume informacion qe te mundesh, dhe po te ndihmojme ta shpendash kudo.
  Live interesting times

 8. #8
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
  Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

  Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

  Ti plako do jesh ndonje i fiksuar pas kesaj te djathtes.Por kur e thot dhe ky shoku jem, ketu vlen te permendesh ate fragmentin e filmit..

  XhAXHI KOPI! EDHE AKULLORE EDHE COKOLLAT

  NJesoje si njeri e tjeteri,turinjt vetem ndryshojne,por menyra e ngrenjes vazhdon te jete me OREKS te plote


  Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
  Ky eshte shtet cokollatash! lol
  Feel the pump √

 9. #9
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
  Ti plako do jesh ndonje i fiksuar pas kesaj te djathtes.Por kur e thot dhe ky shoku jem, ketu vlen te permendesh ate fragmentin e filmit..

  XhAXHI KOPI! EDHE AKULLORE EDHE COKOLLAT

  NJesoje si njeri e tjeteri,turinjt vetem ndryshojne,por menyra e ngrenjes vazhdon te jete me OREKS te plote
  Une plako nuk jam i fiksua pas te djathtes por edhe qorri qe eshte qorr dy sysh e din se kur eshte mire dhe kur eshte keq. Por ti si dukesh ke qef ata tulanat e PSse andaj flet kshu.


  PSja me nje akullore e bente Shqiperine lesh kumllash, e gjith PSja ka qene dhe eshte vetem e vetem nje cope sekser akulloreje haha

 10. #10
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Arrow

  Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
  Une plako nuk jam i fiksua pas te djathtes por edhe qorri qe eshte qorr dy sysh e din se kur eshte mire dhe kur eshte keq. Por ti si dukesh ke qef ata tulanat e PSse andaj flet kshu.


  PSja me nje akullore e bente Shqiperine lesh kumllash, e gjith PSja ka qene dhe eshte vetem e vetem nje cope sekser akulloreje haha
  Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

  POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

  Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.
  Feel the pump √

 11. #11
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
  Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

  POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

  Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.
  Prap nuk jam dakort me ate qe thua qe shteti premtoj shue dhe nuk dha asigjo. Harrove rrogat, uljen e taksave, i ke pa kto izet Haxhiajt/Lul Berishen/ai Kulla/banda e lushjes/ etj etj ka plot.

  DHE MBI GJITHA firmosja e asociim stabilizimit, po mos te kishte pasur nje far lloj serioziteti dhe rreptesie nga qeveria persa i perket ktyre bandillve siper, kjo sdo kishte nodh edhe nja 12 vera dhe 40 kokrra molle.

  Shqiperia ka arrit mjaft per ate qe eshte asnjanes sikur puna ime, por nuk eshte e mjaftueshme per dike qe anon nga majtushket.

  DJ Gabrielle, debati 'diskutimi''eshte i dobishem per sa kohe qe nuk permenden famlje sikur bejne shume ktu ne forum.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Anėtarėsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
  Une sa per djeni nuk jam me asnji parti,biles e urrej kur me thon me cilen parti je.

  POr ti dukesh haptaz qe je i djathte perderisa mban krahun e te djathteve dhe thua qe Ps eshte shtet akulloresh.Une flas realen,sepse eshte premtuar shume por deri tani nje hic eshte vepruar.Populli do vepra dhe jo zhurem kot e me kot.

  Hajde shendet e pare se ne te dy debatojme ketu kurse pushtetasit rrojne si Ducja dhe tallin ate muhabetin me popullin e shkret.

  Fakte?
  Ne nenshkrimin e marveshjes me BE u theksua se nje nga arsyet qe Shqiperia u pranua ta firmos kete marreveshje eshte dhe puna qe ka bere qeveria e tanishme.
  Nejse keto jane rezultate qe nuk i shohin dot te gjithe , i shohin vetem ata qe duan te shohin.

  Tema eshte per dy numra telefoni , per sa i perket mosbesimit hapni nje teme tjeter qe te kenaqen te gjithe nihilistet.
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 13. #13
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga Shup Lakaliu
  Shife se ca shkruan mor. Gjith po e shofin se korrupsioni po ngadalsohet e ky me thot me kete shtet.

  Ky nuk eshte shtet akulloresh sikur shteti i meparshem.

  HHAHAHAH o plako ti thoj me mir shtet cokollatash ose me mir shtet fak tap

  hahaha
  cme shkrini ju mua te shqperis me salen eene naon parti laver jeni gati kurdohere

  enverin doni ju :PppP
  se deri tani keni ata qe ka msu enveri salen edhe nanon :Pp
  albanian boy roft fieri po lije kete mete djathten se rezai i ka premtu sala se do i kthej leket e gjallices mbrapsh :P
  Partizoni

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e cikita
  Anėtarėsuar
  12-05-2006
  Postime
  117
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Tironsja
  Di qe egziston nje numer telefoni ne Shqiperi ku njerzit mund te denoncojne korrupsionin apo gjera te tjera.Kush e di kete numer ju lutem te ma thot.
  faleminderit.
  o tironse,

  un epunoj ne nje televizion po te duash mund ta denoncojme aty...
  vetem bindu dhe e bejme detin kos...ta shikojne te gjithe..
  cikita tironse

 15. #15
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga mario_kingu
  HHAHAHAH o plako ti thoj me mir shtet cokollatash ose me mir shtet fak tap

  hahaha
  cme shkrini ju mua te shqperis me salen eene naon parti laver jeni gati kurdohere

  enverin doni ju :PppP
  se deri tani keni ata qe ka msu enveri salen edhe nanon :Pp
  albanian boy roft fieri po lije kete mete djathten se rezai i ka premtu sala se do i kthej leket e gjallices mbrapsh :P

  Parti Enver jo, por Sale e BE po lol.

  Po ju te PSse nuk e kuptoni se Shqiperia eshte duke ecur perpara, me sa shihet dhe me sa po lexoj ju e doni ate te ngelur atu ku nuk te merr as nuk te lesho, por kjo nuk ka per te ndodhur kurr sepse Shqipetaret do jene shume te shetitur, kjo fale qeverise se PDse. Kur Pja ishte ne pushtet as matane lumit nuk ju lejshin greket apo tjeret ma kalu pa viza hahaha.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Homza : 14-06-2006 mė 14:25

 16. #16
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Me duhet te kaloj temen tek nenforumi i Problematikes Shqiptare, pasi ka ndryshuar komplet nga titulli.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 17. #17
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Anėtarėsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Po ca don me denoncuar, ndoshta mund te ndhimoj!
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  41
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Denoncimi i korrupsionit, Berisha u pėrgjigjet qytetarėve nė telefon


  N.Perndoj

  TIRANĖ- Si asnjėherė tjetėr, nė hollin e Kryeministrisė nuk ka tringėlluar mė shumė telefoni sesa dje. Nė tė majtė tė hollit, nė zyrėn ku qytetarėt depozitojnė thuajse ēdo ditė ankesat e tyre, janė vendosur dy telefonat, numrat e tė cilėve do tė shėrbejnė pėr denoncimin nga ana e qytetarėve tė korrupsionit apo konfliktit tė interesit. Brenda 24 orėve, janė bėrė mbi 200 telefona denoncimesh, ndėrkohe qė edhe vete kryeministri Sali Berisha, ka devijuar rrugėn nė tė dalė, pėr tė qenė prezent nė disa telefonata tė qytetarėve. “Alo, unė jam kryeministri Sali Berisha..... Ju kush jeni?”,- e filloi komunikimin Berisha. Ai ka folur nė telefon me qytetarėt qė kanė thirrur nė linjat telefonike antikorrupsion. Duke folur personalisht me qytetarėt, shpesh tė gjendur nė befasi, Berisha ka mbajtur shėnim shqetėsimet dhe denoncimet e tyre. Ashtu siē u shpreh edhe kėshilltari pėr mediat nė Kryeministri, Ermal Hasimja, fillimisht ishte parashikuar qė kryeministri t’u pėrgjigjej vetėm dy-tri telefonatave, por, nė fakt, komunikimi zgjati shumė mė tepėr sesa parashikimi. Berisha ka udhėzuar gjithashtu stafin e sektorit tė marrėdhėnieve publike pėr tė regjistruar me seriozitetin maksimal ēdo informacion tė ardhur nga qytetarėt pėrmes kėtyre linjave. Dy numrat nė dispozicion tė qytetarėve janė; 0800 08 08 dhe 0800 09009. Kėshilltari pėr mediat, Ermal Hasimja, i cili ka vėzhguar nga afėr procesin e telefonatave, u shpreh dje se vendosja e linjave telefonike antikorrupsion u bė pėr t’u ardhur nė ndihmė qytetarėve qė dėshirojnė tė kontribuojnė nė luftėn kundėr korrupsionit, duke paraqitur raste konkrete. “Kemi parashikuar qė nė hyrje tė institucioneve kryesore tė vendosen edhe kuti ku qytetarėt mund tė “postojnė” rastet korruptive. Natyrisht, nė disa raste ėshtė mė e lehtė tė trajtohen ēėshtjet, sepse qytetarėt kanė dokumente dhe fakte mbėshtetėse. Kjo ėshtė e domosdoshme, meqenėse drejtėsia mund tė veprojė vetėm mbi bazėn e provave”, - tha Hasimja. Kėshilltari pėr mediat ka sqaruar gjithashtu edhe mėnyrėn se si trajtohen rastet e denoncuara. “Disa prej tyre i ridrejtohen ministrive, institucioneve qendrore apo vendore si dhe organizmave tė specializuar, disa tė tjera ndiqen nga kėshilltarėt e kryeministrit. Sidoqoftė, kryeministri shikon njė pjesė tė madhe tė tyre personalisht”, - shtoi ai. Dy linja telefoni pa pagesė u hapėn dy ditė mė parė dhe janė vėnė nė dispozicion tė qytetarėve qė kėrkojnė tė denoncojnė korrupsionin e zyrtarėve. Rastet e paraqitura dje mė shpesh gjatė denoncimeve pėrfshinin raste korrupsioni nė nivele tė ndryshme tė administratės apo gjyqėsorit, parregullsi nė tendera apo procedura punėsimi, tjetėrsime korruptive tė pronave, veprime korruptive tė zyrtarėve pėr qėllime pėrfitimi financiar (kryesisht tė administratės sė shkuar), raste tė konfliktit tė interesit.

  17/02/2006

  shekulli
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ClaY_MorE : 15-06-2006 mė 13:30

Tema tė Ngjashme

 1. VoIP ose SIP Trunks me numra telefoni shqiptarė
  Nga Ardi_Pg_ID nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2008, 14:31
 2. Alibali: Telefoni i prishur i Berluskonit
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-02-2005, 03:05
 3. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 12:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •