Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Me ndihmoni

  1. #1

    Me ndihmoni

    Pershendetje anetaret e forumit desha te me ndihmoni diqka apo te me keshilloni diqka jam ne kl te 11 ne drejtimin Matematike-Informatike dhe dua te studioj Ekonomine po si te gjej literature dhe qfare literature duhet te lexoj per tu regjistruar ne Fak.Ekonomik si baze per regjistrim nese ka mundesi dikush ne forum te me ndihmoj .... pershendetje flm per mirekuptim...

  2. #2
    Moderator
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Postime
    2,009
    Nqs e ke fjalen per ne Shqiperi, mire do ishte, si fillim, te mesoje ca shqip.
    Pastaj hidhu tek te tjerat. Si thua?

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anėtarėsuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Citim Postuar mė parė nga Bokerrima
    Nqs e ke fjalen per ne Shqiperi, mire do ishte, si fillim, te mesoje ca shqip.
    Pastaj hidhu tek te tjerat. Si thua?
    Nuk besoj se ka probleme me shqipen , nuk eshte krim te shkruash "q" ne vend te "ē" . Mendoj se nese ke ndihme per ti dhene shkruaj e nese jo atehere shume lehtesisht mund ta besh chit chat-in tek padogana

    Per sa i perket temes ndoshta duhet te lidhesh me sekretarine e Fakultetit Ekonomik.
    Gjithsesi shiko njehere dhe kete linkun ketu (ndoshta gjen ndonje gje qe te te sherbej)
    http://www.unitir.edu.al/njoftime/njoftime_index.htm
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  4. #4
    Moderator
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Postime
    2,009
    Per temen: Po t'i hedhesh nje sy postimit me siper, do shikosh qe nuk eshte vetem q-ja apo ē-ja gabim, por do shikosh qe nje paragraf i tere, nuk ka as fillim, as mbarim, as pika e as presje.
    Qe te kerkosh te shkosh ne fakultet, mendimi im eshte qe te pakten duhet te kesh bazat e gjuhes shqipe ( sidomos kur je ne vit te trete te shkolles se mesme)dhe pastaj te kerkosh te studjosh Ekonomine apo Matematike- Informatiken.
    Apo jo?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Era1 : 10-06-2006 mė 00:39

  5. #5
    ♪ @)-/-- ♪ Maska e Kėrēovare1
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    ...aty afėr...
    Postime
    222
    Mirė e ke Bokerrima, por kjo temė s'ėshtė pėr korrigjimin e drejtshkrimit. Ai pra kėrkon ndihmė pėr diēka tjetėr e jo pėr drejtshkrim.
    Pastaj gabimet janė punė e tij, kryesore ėshtė qė e kuptojmė plotėsisht se ēfarė thotė.
    Jam e sigurtė qė edhe ai di tė shkruaj shumė mirė, por ja qė ndoshta priton. Ca njerėz janė mė tė kujdesshėm pėr gjėra tė tilla e ca jo, dmth mvaret nga preferenca personale...

    Happiness is: ME & YOU ;)


Tema tė Ngjashme

  1. ju lutem me ndihmoni ta gjeje kengen e rifat berishes
    Nga Riona nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 19-04-2009, 15:02
  2. Ju lutem me ndihmoni rreth ushqimit me sonde.
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 18-11-2008, 21:55
  3. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 11-11-2008, 10:42

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •