Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 162
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Shum foto te bukura, me disa pejsazhe fantastike.
  #VamosArgentina

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pamje Nga Bregdeti I Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pamje Nga Bregdeti I Vlores ( RADHIME )
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NEOLK : 04-09-2007 mė 13:07

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pamje Nga Bregdeti I Vlores ( RADHIME )
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NEOLK : 04-09-2007 mė 13:08

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pamje Nga Bregdeti I Vlores ( Radhime )
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Anėtarėsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  60
  Postime
  2,692
  Faleminderit
  0
  55 falenderime nė 47 postime
  Me mbushet shpirtin me kenaqesi, nostalgji, mburrje. Ju lumte! Perle e Shqiperise eshte Vlora! Dhe me perle do behet ne te ardhmen. Faleminderit shume. Perqafime mondishall

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pamje Nga Bregdeti I Vlores ( Radhime )
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  PAMJE NGA VLORA
  kUZUMBABA ( BALLKON I QYTETIT )
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  Pamje nga qyteti vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  Pamje nga qyteti i Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  Pamje nga qyteti i Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  Pamje nga qyteti i Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje Nga Vlora

  Pamje nga qyteti i Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
  Anėtarėsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  671
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kjo eshte e fresket fare.
  05/09/07 Jonufer, Vlore.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #55
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,803
  Faleminderit
  372
  43 falenderime nė 32 postime
  Ndjeva kenaqesi...dhe nje mall per Vloren qe se kam pare kurre...falemnderit te gjithe juve qe e sollet ketu Vloren qytetin e bukur...shpresoj ta shoh me te vertete shpejt..edhe pas kesaj reklame qe ju i bete ketu edhe shume shpejt bile.....Rrofshi!

  Me nderime,
  bili99

 16. #56
  Carpe Vinum Maska e Zombi
  Anėtarėsuar
  27-08-2007
  Vendndodhja
  Postime
  1,035
  Faleminderit
  5
  39 falenderime nė 29 postime
  Vlore 2007
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 17. #57
  Carpe Vinum Maska e Zombi
  Anėtarėsuar
  27-08-2007
  Vendndodhja
  Postime
  1,035
  Faleminderit
  5
  39 falenderime nė 29 postime
  Ne sheshin e Vlores
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 18. #58
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Anėtarėsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Foto te mbrekullueshme qe permbajne emocione te ndryshme.Dhe qe pa dyshim jane pjese e jetes time.
  ......Ju lumte dora dhe mendja pa dyshim.....
  Wild and crazy can't be lazy

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
  Anėtarėsuar
  12-06-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  671
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mbreme vajta te peshkoja ne Orikum dhe rruges per atje bera kete foto ne Radhime (foto 1), gjate nates filluan vetetimat (foto 2) dhe ne te gdhire kjo ishte situata ne Vlore (foto 3).
  Nga ekstremi ne ekstrem brenda nje nate.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e NEOLK
  Anėtarėsuar
  10-04-2006
  Vendndodhja
  vlore
  Postime
  330
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Drejt LLOGARASE
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mesapėt, ky popull i mrekulluesshem ilir
  Nga Qerim nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 31-08-2007, 16:07
 2. Pushtimi I Panjohur I Vlores, Ne 1690
  Nga CEZARND nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2005, 17:02
 3. Tragjedi tjetėr nė det, 21 tė mbytur e 7 tė humbur
  Nga ALBA nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 162
  Postimi i Fundit: 24-05-2004, 15:03
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2003, 11:32
 5. Vlore ..dizet e di ..dizet e tre.
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-12-2002, 08:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •