Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 53
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime

  si do ta donit vajzen/ djalin e endrrave tuaja

  flitet per pamjen fizike, cfare tiparesh, dhe permasash duhet te kish qe te ish ideale per ty!!!!!!!!!!!!!!1
  failure is not an option!

 2. #2
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  30
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 7 postime
  Tamom ajo qe kom tashi.. po nja 3-4 cm me e gjate
  Me verte perfeksioni nuk existon... po kur je afer perfeksionit dhe 3-4 cm te duhen... te vje shum inot

 3. #3
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Do e doja te gjate 1.50 ene te gjere 1.50 dmth Kub.
  Tullace ene me vesh te medhenj.Me kembe te shtrembta ene syte ti iknin sa andej ketej.Te pakten keshtu do ta shisja per Ufo.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  po mo trembje dhe laraskat me kete rast!!!!!!!

  dhe plot benefite te tjera!!!!!!!!!!!!!!
  failure is not an option!

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DEA27 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga LlaCiPaCi
  Tamom ajo qe kom tashi.. po nja 3-4 cm me e gjate
  Me verte perfeksioni nuk existon... po kur je afer perfeksionit dhe 3-4 cm te duhen... te vje shum inot

  per kaq mi po sprishet dasma per nje kokerr qep !!!!!!!!!!1

  megjithate qe ta nxjerresh dhe ti merakun thuj te bej ca paralele lol!!!!!!!!!!!!!
  failure is not an option!

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DEA27 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #6
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  O patriote aman mi goce se eshte mire keshtu ajo qe kam skam pse duhet te udhetoj me Fantazi per ta permiresuar.

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  mire o lal ashtu eshte si ti 'kur u ndane ato na rane' !!!!!!!!!!!!!!!1
  por une them nese do kishe mundesi zgjedhje ne 1000 goca lol!!!!!!!!
  failure is not an option!

 10. #8
  special Maska e Lemon tea
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  andej-kėtej
  Postime
  99
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do e doja te gjate 1.50 ene te gjere 1.50 dmth Kub.
  Tullace ene me vesh te medhenj.Me kembe te shtrembta ene syte ti iknin sa andej ketej.
  O Santo,pėr nga shijet s'qeke keq.E dashke sipas pėrmasave tė tua mė duket..e po s'ke faj duhet gjet kapaku i pėrshtatshėm pėr tenxheren
  hahahahahahaha
  ???

 11. #9
  Larguar!
  Anėtarėsuar
  02-02-2006
  Postime
  448
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E dua:

  memec - qe te mos me hape koken me llafe.
  shurdh - qe te mos degjoje gjithe sekretet e mia
  sakat - qe te mos me gjemoje dot nga mbarapa
  shkurtabiq - qe te mos zere shume vend
  skilipec - per te njejten arsye me lart
  anoreksik - qe te mos harxhohem shume per ta ushqyer.

  e kshu kshu.....
  Ignore List: Snow~Drop 12. #10
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  mire i ke rene lapsit ti po pretendoke shume me duket!!!!!!!!!!!!
  failure is not an option!

 13. #11
  Larguar!
  Anėtarėsuar
  02-02-2006
  Postime
  448
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une nuk i bej llogarite me laps, se lapsi fshihet, i bej me stilograf!
  Ignore List: Snow~Drop 14. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  35
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  5'5", gjokcet C cup, bel te vogel, byth te madhe, kembe te formuara si te volejbollisteve, floke te zeza kacurrella te gjata, sy te medhenj jeshil.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar i_pakapshem pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 16. #13
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  pse s'thua qe qenke i mbarum per latinet ti. Ketu te pijne syte, e te gjitha ashtu si pershkrimi yt me siper i gjen (vetem se shpesh jane D cup, lol)

  midwesti i ka femrat shume te bukura. te gjata, bjonde, trupa te formuar, e lekure te bardhe te paster.

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ChuChu pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 18. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Mosha
  35
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
  pse s'thua qe qenke i mbarum per latinet ti. Ketu te pijne syte, e te gjitha ashtu si pershkrimi yt me siper i gjen (vetem se shpesh jane D cup, lol)

  midwesti i ka femrat shume te bukura. te gjata, bjonde, trupa te formuar, e lekure te bardhe te paster.
  jo D por C thashe

  Latine, Arabe, Assiriane po ke edhe shume shqiptare sidomos nga jugu qe i kane ato tipare.

  bjonde te gjata gjen boll, sa per trupin e formuar ehhh varet. Shume nga ato s'kane ***** fare, jane si drrase dhe ke plot gjithashtu qe jane si pela me shpatulla si puna e burrave lol

 19. #15
  Southern Prince Maska e Pyrrhus_Mollos
  Anėtarėsuar
  12-01-2006
  Vendndodhja
  Ēamėri
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga i_pakapshem
  jo D por C thashe

  Latine, Arabe, Assiriane po ke edhe shume shqiptare sidomos nga jugu qe i kane ato tipare.

  bjonde te gjata gjen boll, sa per trupin e formuar ehhh varet. Shume nga ato s'kane ***** fare, jane si drrase dhe ke plot gjithashtu qe jane si pela me shpatulla si puna e burrave lol
  ku ti gjesh ato lloj grash, per te shkundur ullinjte
  ĒAM 24 KARAT

 20. #16
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Te mos jete i shendoshe, te jete me i gjate se une... te jete i kerkuar - sa me shume ta duan te tjerat, aq me shume ta dua une.

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Rebele pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 22. #17
  Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
  Anėtarėsuar
  06-02-2006
  Postime
  976
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  si veten time

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar _Elena_ pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 24. #18
  femmedecarriere Maska e Visage
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Si veten time edhe une

  /looool sis te njejten gusto eeee? No wonder !!!

 25. #19
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  36
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ska formula per keto gjera ..
  Si te dali .. ashtu do ta dua

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Prototype pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-08-2003
  Postime
  1,873
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gogla e Kuqe
  E dua:

  memec - qe te mos me hape koken me llafe.
  shurdh - qe te mos degjoje gjithe sekretet e mia
  sakat - qe te mos me gjemoje dot nga mbarapa
  shkurtabiq - qe te mos zere shume vend
  skilipec - per te njejten arsye me lart
  anoreksik - qe te mos harxhohem shume per ta ushqyer.

  e kshu kshu.....
  nuk i dihet kurre se c'kerkon

  I dua femijet sic i kam me asgje me pak e asgje me shume, pervec jete dhe mend! (Dhe zemer ne Zotin)
  Te shpėtohesh do tė thotė tė transformohesh prej Perendise, tė ribėhesh ashtu siē Ai donte qė ne tė ishim qė nga fillimi!

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Si ma zhdukėn vajzėn murgeshat!
  Nga Agim Bardhi nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 09:01
 2. Daja i Klajdit: Djalin tonė e vranė “Ēobenėt”
  Nga FLORIRI nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-08-2005, 06:32
 3. Pranga nenes qe i shiti vajzen dashnorit
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2003, 15:24
 4. Dėshmia: Si linda fėmijėn me vajzėn e xhaxhait
  Nga Beqari002 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 29-05-2003, 15:31
 5. Pranga 60-vjeēarit, shiti vajzėn 6000 euro
  Nga Artur_1985 nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-04-2003, 15:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •