Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21
  1. #1
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime

    Aktivitete, organizime ne PA, SHBA

    75th Anniversary of St. John Chrysostom
    Albanian Orthodox Church


    November, 12 2006
    Hyatt on the Delaware River
    Band: Atlantis - will play American/Albanian music
    Dinner ticket - $80 per person    Pėrvjetori i Kishės Orthodokse Shqiptare
    Shėn Joan Gojėarti ( Krysostomos )


    12 Nėntor, 2006
    Tek hotel Hyatt buzė lumit Delaware
    Muzikė - orkestra Atlantis
    Biletat - $80 pėr njeri    Me sa kam degjuar mbremja do jete e nje lloji tjeter, pak me klas se mbremjet e Festes se Flamurit pėr shėmbull.


    Pėrshėndetje

  2. #2
    Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
    Anėtarėsuar
    03-08-2003
    Postime
    182
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    o Fiori a je fenomenale mer? po duhet me prit deri ne muajin nentor, nuk di se a mund ti bej $80 deri ne nentor :P

    eja ne FLOW ose SHAMPOOO lol
    June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-10-2005
    Postime
    14
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Tė dashur bashkeatdhetare

    Sony/BMG dhe Borders Books & Music prezantojnė

    Parashqevi Simaku me CD ne gjuhėn shqipe "Jehone nga Iliria"

    Parashqevi Simaku do te kendoj Philadelphia, PA

    Te shtunen me 20 Maj ne ora 7pm


    Borders Books & Music

    PHILADELPHIA, Pennsylvania

    SAT - MAY 20th @ 7pm

    Philadelphia - Avenue of Arts

    1 S. Broad, Suite 100

    Philadelphia, PA 19107

    215.568.7400


    Turneu i Simakut ėshtė sponcorizuar
    nga Sony/BMG dhe Borders Books & Music

    May 20 at 7pm - Philadelphia, PA
    Jun 2 at 7pm - Chicago, IL
    Jun 3 at 2pm - Birmingham, MI (Detroit)

    Pėr me shumė informacione
    www.simaku.com ose
    www.myspace.com/simaku

  4. #4
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Kėngėt e albumit mė pėlqyen si dhe mu bė qejfi qė dhe zėrin e ka mbajtur nė formė.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

  5. #5
    Jam Tea :) Maska e My_Soul
    Anėtarėsuar
    07-02-2004
    Vendndodhja
    Diku...
    Postime
    464
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 herė nė 1 postim
    Si gjeten nje salle per te kenduar Parashqevise por e lane ne book store, lol

    Perballe kishte Ritz-Carlton me salla sa te duash.
    HAKUNA MATATA

  6. #6
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Salla per te kenduar, dhe "promovim cd-je" jane dy gjera te ndryshme Me sa degjova ajo tha se pas promovimit ne shtete te ndryshme do behet gati per koncerte te tilla.

    Mua me beri pershtypje si kish me shume te huaj se shqiptare per kete promovim.

  7. #7
    Korcare Forever Maska e serenata
    Anėtarėsuar
    16-11-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia,USA.
    Mosha
    31
    Postime
    41
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime

    Koncert Ne Philly.

    Shoqata "Bijte e Shqipes" ne bashkepunim me Grupin muzikor "Alba" organizon: "Kenget e Shekullit" , Diten e Diel, dt 18 Qershor 2006 , ora 7:00 PM. Me kengetaret:
    Justina Aliaj, Fitore Mamaqi, Eli Gjezo(Rizo), Pellumb Elmazi, Luftar Dosti, dhe Edi Duro me humoristin Arjan Rrapushi. Gjithashtu te ftuar jane kengetare: Teuta Sevo dhe Bajram Gjata.

    Adresa: Cannstatter Volksfest - Verein 9130 Academy Rd, PA 19114.

    Cmimi i biletes: $30 per te rritur dhe $15 per femije deri ne moshen 13 vjec.

    Per sqarime dhe blerjen e biletave mund te telefononi ne numrat:
    267-334-4827, 215-667-2444, 215-331-0271, 215-755-2087, 215-676-7879, 267-231-5813 dhe ne Upper Darby kontaktoni Niko Salavacin ne 610-352-3071.

    Biletat mund te blihen edhe tek Qendra e Shoqates (5043 Torredale Ave. Philadelphia, PA 19124) ne oren 6:00- 8:00 PM. ne ditet: e Marte, e Enjte, e Shtune dhe e Diele.
    My WaY oR tHe HiGhWay :)))

  8. #8
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Pėr pėrvjetorin e kishės orthodokse Shėn Joan Gojėarti nė Philadelphia, kishin dėrguar ftesat javėn e kaluar :

    You are cordially invited to attend

    The 75th Anniversary of St. John Chrysostom Albanian Orthodox Church
    on Sunday, November 12, 2006

    Hierarchy Liturgy at 10:00 am with His Grace, Bishop NIKON

    In further celebration, please join us for dinner and dancing.
    Sunday evening, commencing with cocktails at 5 p.m.

    The Hyatt Regency Hotel on Penn's Landing


    Live music by Atlantis

    Tickets: $80.00
    Children: $30.00


    Nq se jeni tė interesuar dhe nuk kini marre ftesė tė tillė, nuk e di kush ėshtė personi mė i mirė pėr tu kontaktuar. Por di qė si kryetar kėshilli pėr kishėn ėshtė Andy Subashi. Gjithashtu besoj tė dielave nė mėngjes nq se pyesni tek dera e kishės ku blihen qirinjtė dikush do t'ju ndihmojė.

  9. #9
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Sopranoja shqiptare, Ermonela Jaho, ka mė shumė se dhjetė vjet qe kėndon nė skena tė ndryshme tė botės. Kėtė fundmuaji ajo do tė kėndojė nė seknat e Akademisė sė Muzikės "Opera Company of Philadelphia" tek Kimmel Center, Philadelphia, SHBA.

    La Bohčme
    GIACOMO PUCCINI

    Italisht dhe Anglisht tek Kimmel Center
    27, 29 Tetor dhe 1,3,5 dhe 11 Nėntor
    Artistėt pjesmarrės: Roger Honeywell, Ermonela Jaho, Troy Cook dhe Sari Gruber.

    Pėr bileta dhe mė shumė informacione rreth kėtyre koncerteve mund tė shkoni kėtu.

  10. #10
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Prezantimi i librit te Iva Cipuri - te marte, 7 nentor, 2006 - Libraria e UPenn

    Ejani per prezantimin e librit te ri te Iva Cipurit, titulluar :
    "Transform! ,based on an Albanian folktale."
    Libri ben fjale per historine e perjetshme te dashurise dhe urrejtjes, rrezikut dhe guximit, diturise dhe budallallekut, aventures dhe humorit
    dhe mbi te gjitha, flet per ndryshimet.

    Cipuri eshte shqiptare. Ajo ka mbaruar Universitetin e Tiranes ne 1996, ne deget e Gjuheve te Huaja (anglisht) dhe Letersise. Ne 1997 ajo shkoi ne Greqi ku dhe punoi per Ambasaden Amerikane ne Athine. Ajo flet shqip, anglisht, frengjisht dhe greqisht.    -------------------    Iva Cipuri Book Presentation - Nov 7th, 2006 - UPenn Bookstore


    Join Iva Cipuri for a presentation of her new book "Transform! ,based on an Albanian folktale."
    The book is a timeless story of love and hate, danger and daring, wisdom and folly, thrill and humor,
    and above all, naturally, of transformations.

    Transform! Summary:
    "Dragoneers were normal human beings before they started to fight with the Sons of the Sun."
    When the dauntless, ever-adventure-seeking daughter of a king, goes in search of her runaway love, not only does she discover his secret, but a whole new and weird world opens up and engulfs her. It is a world full of challenges and dangers, in a land of creatures under a 'curse".
    Transform! is a timeless story of love and hate, danger and daring, wisdom and folly, thrill and humor, and above all, naturally, of transformations.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 06-11-2006 mė 09:18

  11. #11
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    MBREMJE E MADHE
    E FLAMURIT

    Ditėn e shtunė dt. 25 Nėntor 2006, ora 6 PM,
    nė lokalin Cannstatter Volksfest-Verein,
    nė adresė: 9130 Academy Rd.

    Tė ftuar janė: kėngėtarėt e mirėnjohur
    IRMA LIBOHOVA dhe GEZIM ĒELA
    Humoristi ARJAN RRAPUSHI
    Grupi orkestral "ALBA" me drejtues artistik
    z. EDMOND XHANI


    Biletat mund t'i blini vetėm nė qėndrėn Kulturore tė Shoqatės, adresa:
    5043 Torresdale Ave. - Philadelphia PA 19124
    ditėn e Martė, e Premte dhe e Shtunė ne orėn
    6 PM deri 8 PM.

    Vlera e biletės ėshtė $ 55 pėr tė rritur dhe $ 25
    pėr fėmijėt deri 12 vjeē.    p.s. lajmin e gjeta dore pas dore dhe nuk eshte ketu per reklame, thjesht per tu ardhur ne ndihme shqiptareve ne PA te cilet kane qejf te shkojne tek kjo feste.

  12. #12
    Peace and love
    Anėtarėsuar
    16-06-2006
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    1,797
    Faleminderit
    35
    48 falenderime nė 44 postime

    Smile

    Vendosa te shkoj edhe une ne festen e flamurit kete vit,por do te mar edhe dorrezat e boksit me vete.Po ti Fiori a do te jesh ne feste?Po qe se vjen,si mund te te dalloj se kush je?Thash ta pime nga nje gote raki bashke.

  13. #13
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Ja kalofsh bukur murik!

    Une kete vit nuk do shkoj tek kjo feste. Megjithate kam qene atje gjate viteve te shkuara dhe me sa kam pare dorezat e boksit nuk na jane dashur.

    E vetmja gje qe nuk me pelqen ne mbledhje te tilla eshte se ka shume njerez dhe salla eshte shume e vogel. Kur mblidhen per te kercyer duket sikur jane vene njerzit ne rradhe dhe po rrotullohen e mezi marrin fryme : )

    Sa per rakine, e pi ose ne raste ekstreme (kur me dhemb ndonje dhemb pa pritur) ose te perzier me ndonje margarita, bloody mary etj se keshtu safi kam frike


    Fioralba

  14. #14
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,640
    Faleminderit
    0
    14 falenderime nė 14 postime
    un kom qen vetem i her in NY kur u bojshin i kto festimet

    ene vet se di si vajta se un kur isha mtiron e kthejsha tv kur knote aurela gace

    neser kom me shku nPhila. ene po hudhem i her anej ka northeast

    un skam bilet. dini gjo a pranojn cash
    no glove no love

  15. #15
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Darkė pėr tė festuar
    Pėrvjetorin e 76 tė Kishės Orthodokse Shqiptare
    Shėn Joan Gojėarti ( Krysostomos )

    Tė dielė 11 Nėntor, 2007
    Paxon Hollow Country Club
    Muzikė - DJ Shqiptar 100% shqip
    Do pranohen kėrkesat pėr kėngė tė huaja
    $55 pėr tė rritur
    $20 pėr fėmijė


    850 Paxon Hollow Road
    Marple Township, PA

    p.s. Pėr mė shumė informacione ose nė lidhje me biletat mund tė pyesni nė kishė Greg Kostėn ose Donna Dimitri.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 17-10-2007 mė 15:44

  16. #16
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Dita e Gruas ne Philadelphia

    Per te falenderuar dhe kujtuar ne diten e tyre nenat dhe gjithe grate shqiptare ne pergjithsi, kete vit ne Philadelphia organizohet nje mbremje festive me meze te lehta dhe pije.

    Ndryshe nga vitet e tjera, kjo mbremje do te kete muzike live 100% shqiptare si dhe do te pranohen kerkesat per muzike amerikane.

    Mbremja organizohet ne sallen e Kishes se Shėn Joan Gojartit, ne qender te Philadelphias. Ne mbremje jane te ftuar te gjitha grate, pa dallim feje, duke qene se kjo dite ju kushtohet pikerisht nenave dhe grave. Burrat dhe fėmijėt janė gjithashtu tė mirėpritur qė tė marrin pjesė nė kėtė festė.

    Salla ka nje madhesi te caktuar ndaj dhe per kete mbremje do te shiten vetem 200 bileta. Duke pasur parasysh pjesmarrjen e viteve te kaluara, te interesuarit jane te inkurajuar ti blejne biletat para dates se mbremjes.

    Per me shume informacione apo per te blere bileta, mund te kerkoni ndihme tek dera e kishes se Joan Gojartit, cdo te diele duke filluar nga data 13 Janar 2008.


    Mbrėmje Festive pėr Ditėn e Gruas
    237 N 17th St
    Philadelphia, PA 19130
    8 Mars 2008
    7:00 - 11:00+ p.m.

    Biletat:
    $20 pėr tė rritur
    $10 pėr fėmijė


    Pėr mė shumė informacione kontaktoni me e-mail tek 8Marsi@gmail.com.


    Dita Ndėrkombėtare e Gruas – Gėzuar Grave Shqiptare

    8 Marsi njihet si ‘Dita e Gruas’, nė tė gjithė Botėn. Madje nė shtete tė ndryshme kjo ditė festohet si festė kombėtare. Kjo ditė shėrben jo vetėm pėr bashkimin e grave pa dallim feje, race, kulture, gjuhe dhe prejardhjeje, por dhe pėr tė kujtuar pėrpjekjet pėr barazi, paqe, drejtėsi dhe ndėrtim nė gati 9tė dekada.

    Kjo ditė u dedikohet mbi tė gjitha grave tė thjeshta, tė cilat nė saj tė vlerave tė tyre ndryshuan historinė botėrore; kjo ditė u kushtohet grave tė cilat pėr shekuj luftuan pėr barazinė e gruas nė shoqėri. Nė Greqinė antike, Lysistrata ishte nismėtarja e grevės sė seksit ndaj burrave me kusht qė ata tė ndalonin luftėn; gjatė Revolucionit Francez, gratė parisiene kėrkuan tė drejtat e grave nėn thirrjen pėr "liri, barazi dhe bashkim".

    Ideja pėr “Ditėn Ndėrkombėtare tė Gruas’ u hodh fillimisht nė fillim tė shekullit tė 19tė, e cila ishte njė periudhė e trondituar nga trazirat dhe shtimi i popullsisė, pėr botėn e industrializuar.

    1909 - Nė pėrputhje me deklaratėn e Partisė Socialiste sė Amerikės, dita e parė Nacionale e Gruas, u festua nė SHBA mė 28 shkurt. Deri nė vitin 1913 kjo ditė vazhdoi tė festohej tė dielėn e fundit tė shkurtit.

    1910 – Nė mbledhjen Socialiste Ndėrkombėtare nė Kopenhagen, u vendos qė ‘Dita e Gruas’ tė festohej nė tė gjithė botėn, pėr nder tė lėvizjes sė grave pėr tė drejtat e tyre dhe pėr ti mbėshtetur gratė nė njohjen e statusit tė tyre nė shoqėri. Nė kėtė konferencė morrėn pjesė 100 gra, nga 17 vende tė botės, midis tyre dhe tre gratė e para tė cilat u zgjodhėn si pjestare nė parlamentin e Finlandės.

    1911 – Si rrjedhojė e vendimit tė marrė nė Kopenhagen, njė vit mė pare, nė 1911 Dita e Gruas u vendos tė festohej pėr here tė pare nė 19 mars, nė Austri, Danimarkė, Gjermani dhe Zvicėr, ku miliona burra dhe gra morėn pjesė nė organizimet kushtuar kėsaj dite. Gratė kėrkonin tė drejtėn e votimit, tė qeverisjes, tė punės, tė edukimit si dhe ndalimin e diskriminimit nė punė.

    Vetėm pak ditė pas kėtij vendimi, nė 25 Mars, njė zjarr tragjik nė NY vrau mbi 140 vajza gjatė orarit tė punės. Kjo ngjarje pati njė rėndėsi tė madhe nė vendosjen e ligjeve tė reja nė lidhje me kushtet e punės.

    1913-1914 – Nė 1913 gratė ruse festuan Ditėn e Gruas, tė dielėn e fundit tė muajit shkurt si pjesė e manifestimeve pėr paqe. Ndėrsa nė pjesė tė tjera tė europės nė

    1914 kjo ditė filloi tė festohej nė 8 Mars, shoqėruar me mbledhje dhe manifestime kundėr Luftės sė Parė Botėrore.

    1917 – Si rrjedhojė e humbjes sė mbi 2 milion ushtarėve Rusė gjatė Luftės sė Parė Botėrore, gratė ruse tė dielėn e fundit tė shkurtit tė 1917ės, u bashkuan nė greva urie kushtuar ‘Bukės dhe Paqes’. Katėr ditė pas fillimit tė kėtyre grevave, Cari u detyrua tė jepte dorėheqjen dhe qeveria e pėrkohshme ju dha grave nė Rusi tė drejtėn e votės. Kjo ngjarje ndodhi nė 23 shkurt me kalendarin Julian, i cili pėrdorej nė atė kohė nė Rusi. Sipas kalendarit Grigorian i cili pėrdorej kudo nė botė, kjo date bie nė 8-tė mars.

    Qė prej asaj dite ‘Dita Ndėrkombėtare e Gruas’ morri dimensione tė tjera, dhe filloi tė festohej nė mbarė Botėn. Nė kėtė dite reflektohet mbi kurajon dhe veprimet e grave tė thjeshta tė cilat luajtėn njė rol tė rėndėsishėm nė historinė e tė drejtave tė grave.

    Materiali u mundėsia pjesėrisht nga Departamenti i Kombeve tė Bashkuara (UN – janar, 1997)
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 02-03-2008 mė 23:32

  17. #17
    Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
    Anėtarėsuar
    23-09-2002
    Vendndodhja
    Where ladies pray the God
    Postime
    1,041
    Faleminderit
    0
    11 falenderime nė 11 postime
    na grine nga $$ keto festat mer

    Blossoms of heaven, Ashes of hell...

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Ujmiri
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Usa
    Postime
    228
    Faleminderit
    0
    0 falenderime nė 0 postime
    Woowww ia e gjeta me ne fund jam vetem ne pa skam pa shqiptar me sy qe moti ,,,ia do vi andej tash e tutje sa her do ket ndonje mbremje flm fiori
    ~~~~~~~~~~~Astrit Dreshaj~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #19
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Madama Butterfly
    GIACOMO PUCCINI

    Italisht dhe Anglisht tek Kimmel Center
    9, 11, 14, 16 & 18 Tetor, 2009

    Artistėt pjesmarrės:

    MADAMA BUTTERFLY (CIO-CIO-SAN) - Ermonela Jaho
    PINKERTON - Roger Honeywell
    SHARPLESS - Troy Cook
    SUZUKI - Maria Zifchak

    Conductor - Corrado Rovaris
    Director - Cynthia Stokes

  20. #20
    Administratore Maska e Fiori
    Anėtarėsuar
    27-03-2002
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    3,015
    Faleminderit
    2
    110 falenderime nė 101 postime
    Dita e Gruas nė Philadelphia

    Duke vazhduar tashmė njė traditė katėr vjeēare, pėrsėri kėtė vit nė Philadelphia organizohet njė mbasdite festive me ushqim, pije dhe muzikė 100% shqiptare. Tė gjithė janė tė ftuar: burra, gra, fėmijė shqiptare apo shqiptare-amerikane.

    Vitin e kaluar biletat u shitėn shume shpejt ndaj tė interesuarit janė tė lutur t'i blejnė biletat para datės sė festės.

    Pėr mė shumė informacione apo pėr tė blerė bileta, mund tė kėrkoni ndihmė tek dera e kishės sė Shėn Joan Gojartit, ēdo tė dielė duke filluar nga data 21 Shkurt, 2010 ose mund tė dėrgoni e-mail tek 8Marsi@gmail.com.


    Mbasdite Festive pėr Ditėn e Gruas
    237 N 17th St
    Philadelphia, PA 19130
    14 Mars 2010
    1:00 - 6:00+ p.m.

    Biletat:
    $25 pėr tė rritur
    $5 pėr fėmijė


    Kėtė vit i ftuar do tė jetė DJ K-Age!!! Njė nga DJ mė tė njohur nė Philadelphia dhe pėr mė tepėr shqiptar.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 25-02-2010 mė 18:46

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Organizime dhe aktivitete
    Nga anabanana nė forumin Shqipe nė Kanada
    Pėrgjigje: 110
    Postimi i Fundit: 19-02-2014, 16:28
  2. Aktivitete dhe organizime nė Greqi
    Nga rolua nė forumin Shqipe nė Evropė
    Pėrgjigje: 63
    Postimi i Fundit: 09-11-2013, 05:59
  3. Aktivitete dhe organizime nė Itali
    Nga katana nė forumin Shqipe nė Evropė
    Pėrgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 23-10-2012, 10:47
  4. Ne cfare aktivitete beni pjes?
    Nga *~Rexhina~* nė forumin Mentori akademik
    Pėrgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 10-10-2006, 15:40
  5. Aktivitete, organizime, ne Angli
    Nga Shijaksi-London nė forumin Shqipe nė Evropė
    Pėrgjigje: 173
    Postimi i Fundit: 06-10-2003, 21:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •