Close
Faqja 9 prej 12 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 180 prej 230
 1. #161
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  The world's first "blue roses" developed by Japanese brewer Suntory.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 21-05-2006 mė 01:47

 2. #162
  Quo Vadis? Maska e helios
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mė pėlqeu bougenville e kopshtit tim njė ditė pranvere...
  U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
  Usually he takes the clip out

 3. #163
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Magnolia grandiflora

  arome e mrekullueshme, petale te bukura
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 21-05-2006 mė 01:47
  TBD

 4. #164
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Uetersen Rose...ishte varainti qe kish nena ime ke bahcja ...cfare arome o zhot o zhot, nje petale te kenaqte ...

  dhe peony-s kane arome shuuume te mire
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 21-05-2006 mė 01:47
  TBD

 5. #165
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  xhuxhi, ke henger dreke?

  magnolia prape - ka variante te ndryshme
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 21-05-2006 mė 01:47
  TBD

 6. #166
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  Uetersen Rose...ishte varainti qe kish nena ime ke bahcja ...cfare arome o zhot o zhot, nje petale te kenaqte ...

  dhe peony-s kane arome shuuume te mire
  ah care ere kan pas njato roses. atje kan ere ene i han gamoret.

  ktu jo ere qe skon po vijn i ere qe ta cpif ene pagun i thes me $$$

 7. #167
  Quo Vadis? Maska e helios
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Orkidea cilėsohet si njė nga lulet mė tė bukura nė botė...
  U let him hold a gun 2 ur head during sex?I thought u were a feminist
  Usually he takes the clip out

 8. #168
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Dj kto jan pel ty se te kam xhan .......

 9. #169
  gjithmone e me larg
  Anėtarėsuar
  22-10-2004
  Vendndodhja
  tirana
  Mosha
  38
  Postime
  573
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  trendafilat me duket, edhe pse te tera lulet me duken te bukura dhe me pelqejne.
  trendafilat te cdo ngjyre (te kuqte pak me shume me duket)

  FLOWER
  cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

 10. #170
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  806
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Karajfilat e tuq...............
  ****************************************

 11. #171
  larguar Maska e Silk
  Anėtarėsuar
  28-09-2005
  Vendndodhja
  last summer...
  Postime
  307
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kjo tema eshte bere corap te dashur moderatore, e keni bere ju

 12. #172
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Trendafilat e verdhe jane dobesia ime.

  Dito.

 13. #173
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 6 postime
  Trendafilat , gonxhet sidomos..Me ka marre malli per ate aromen dehese qe kane trendafilat e bahceve ne Shqiperi se ktej si artificiale:s..Vec trendafilave me pelqejn edhe zambaket, ato te bardhet me ate si kon te holle te verdhe ne mes..lol, shume klasike me duken, dhe ato te kuqet ne forme ylli.
  Nje buqete per Silk se qenka merzit me prishesit e temes
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 14. #174
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Tulipanet dhe trendafilat

 15. #175
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Mua me pelqejn lulet qe i krijo,*natyra*e veqenarisht, ato te Bjeshkes.... vertet nje bime, perplot gjallerese..... sikur te flasin,te buzqeshin,ndonse ta falin dhe nje jete...


  hajla,
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

 16. #176
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Lulja ime e preferuar eshte GONXHJA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dibrani2006 : 08-07-2006 mė 07:58

 17. #177
  i/e regjistruar Maska e *Ledia*
  Anėtarėsuar
  30-06-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  lillies jane te preferuarat e mia
  Love Me.

 18. #178
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Anėtarėsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Silk
  nese keni deshire mund te postoni edhe nje foto te saj (mundesisht perzgjidheni)

  per mua:

  margerita (chrysanthemum leucanthemum)

  kjo lule me emocionon perhere
  Faktikisht edhe lulet e manaferrave(nese ju kujtohen) me pelqejne.Mjafton te kene arome.
  Preferoj tulipanet(edhe pse vdesin shume shpejt).
  Ne vecanti me pelqen kjo lloj luleje(ne shqip sja kam idene sesi quhet).
  Po sjell foton ketu.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AMERIKANJA06 : 08-07-2006 mė 17:42
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 19. #179
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Anėtarėsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ja dhe nje prove.Nese dikush ja kujton emrin kesaj luleje,-te me ftilloje ca.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 20. #180
  i/e regjistruar Maska e *Ledia*
  Anėtarėsuar
  30-06-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  quhet lule dele
  Love Me.

Faqja 9 prej 12 FillimFillim ... 7891011 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 276
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 09:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Berisha, mė i preferuar si kryeministėr
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •