Close
Faqja 10 prej 12 FillimFillim ... 89101112 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 230
 1. #181
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Anėtarėsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  Citim Postuar mė parė nga *Ledia*
  quhet lule dele
  Ju falemnderit Ledia,por dandelion(luledelja ne shqip) ka petale te verdha,
  mesa mbaj mend une.Gjithesesi ju falemnderit.
  Shume e sjellshme nga ana juaj.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 2. #182
  Kalimtare e rastit... Maska e AMERIKANJA06
  Anėtarėsuar
  03-06-2006
  Vendndodhja
  shba
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Oh Ledia falemnderit per ndihmesen, por sapo u kujtova sesi quhet lulja qe une pelqej -lule Kamomili.
  -Lirine kerkon?!-Pushka s`ka cark!Fluturimin do?por krahet s`i hap.Me rraso je veshur.Zotin e tall!Kush je ti?!-Perendi a djall?!

 3. #183
  bitter girl Maska e marsela
  Anėtarėsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 6 postime
  Amerikane ajo e verdha qe ti ke vene ne foto pak me lart nuk eshte luledele. Nuk ja kujtoj emrin po me kujtohej qe se kpusja kurre se te ngjisnin duart pastaj.Ajo qe ke vene ne foto ne fillim edhe pse shume e ngjashme me kamomilin ne ngjyra e forme eshte lule dele, dallohet po te shikosh me kujdes bishtat
  Mua kamomili me pelqente shume per eren dhe ate butesine...Kurse luledelet per kurora..Sa te bukura!
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 4. #184
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kjo e verdha ne foto eshte krisantem me sa di une...
  Mua me pelqejne Trendafilat dhe Lilium
  Dobet, Shume Dobet !!!

  PEACE & LOVE

 5. #185
  tHeKtHi MaMa :P
  Anėtarėsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  40
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  zambaku esht lulja ime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #186
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Keto qe i kam mbjelle veterandafilat........  http://img190.imageshack.us/i/1000119p.jpg/

 7. #187
  i/e regjistruar Maska e kryenece
  Anėtarėsuar
  17-01-2005
  Postime
  167
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  trendafili, i adhuroj trendafilat!

 8. #188
  i/e regjistruar Maska e kryenece
  Anėtarėsuar
  17-01-2005
  Postime
  167
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga AMERIKANJA06 Lexo Postimin
  Ju falemnderit Ledia,por dandelion(luledelja ne shqip) ka petale te verdha,
  mesa mbaj mend une.Gjithesesi ju falemnderit.
  Shume e sjellshme nga ana juaj.
  me fal, mbase gaboj por lulet ne foton qe ke sjelle nuk jane krizantema, ne i thoshim lule qumeshti se kur i kpusje nxirrnin nje leng te bardhe qe te ngjiste duart , ca te tjere i thone radhiqe, e gjethet jane te mira per sallate ( te ziera kuptohet )

 9. #189
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,672
  Faleminderit
  164
  166 falenderime nė 121 postime
  i dua te gjitha lulet...
  te gjitha lulet i kam te preferuara,por trandofilat me se shumti,dhe lale lulet...ju u thoni tulipana me duket...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #190
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Kjo eshte lule radhiqe,ne gjemanishte Löwenzahn.


 11. #191
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  karafilat , trendafilat , tulipan .

 12. #192
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Kjo eshte lule radhiqe,ne gjemanishte Löwenzahn.

  alem sapo hengra sallate me rradhiqe dhe qumeshtore
  por nuk ishin me lule sigurisht
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 13. #193
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime
  Orchidée  Karafili


 14. #194
  £u & £i Maska e xlindax
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Italy
  Mosha
  32
  Postime
  734
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Emri: fiori.JPG

Shikime: 6200

Madhėsia: 26.9 KB


  Trendafilat e kuq.... vertet te bukur!!
  Ogni xsona che passa nella mia vita č unica...
  Xkč lascia un poco di se..
  E prende un poco di me.

 15. #195
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,763
  Faleminderit
  10
  26 falenderime nė 16 postime
  per mua jan disa orkide & manjola & tulipan i zi
  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 16. #196
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,814
  Faleminderit
  8
  54 falenderime nė 47 postime
  Trendafili
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 17. #197
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albela Lexo Postimin
  per mua jan disa orkide & manjola & tulipan i zi
  per ty te gjitha
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 18. #198
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime nė 95 postime
  Trendafilat e kuq
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 19. #199
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  po me shume me pelqen lilium sepse mban ere e gjthe shtepia

 20. #200
  i/e regjistruar Maska e erla07
  Anėtarėsuar
  03-12-2009
  Postime
  753
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Lulja ime e preferuar ngelet manushaqja...lulja e pranveres...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Faqja 10 prej 12 FillimFillim ... 89101112 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė kafshėsh shtėpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 17:43
 2. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern nė forumin Futbolli
  Pėrgjigje: 276
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 09:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 05:20
 5. Berisha, mė i preferuar si kryeministėr
  Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •