Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 84
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Interesante eshte puna e chati se pari disa jane shume engjuj po me pas nese ti i refuzon ata shajne apo dicka te tille,ndesa nese nje djale fillon te shaj ashtu kot dhe ta marresh me te mire zbutet shpesh me shoqe provojm metoda te ndryshme te bisedave,dhe eshte shume ineteresant si nje person me mua tjeter karakter me shoqen time tjeter

    Ps.Kete teste e ka be shoqja ime per detyra psikologjie

    Nder pyetjet e para qe i bejn jane
    1.pyetje rreth nickun
    2.a ke te dashur
    3.kekrkojn msn
    4.(normal nese ti ju jep liri me shume)nr i telefonit
    Nese ju jep msn menjeher kekrkojn kameren heheh
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

  2. #22
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Citim Postuar mė parė nga vajza_pr
    Interesante eshte puna e chati se pari disa jane shume engjuj po me pas nese ti i refuzon ata shajne apo dicka te tille,ndesa nese nje djale fillon te shaj ashtu kot dhe ta marresh me te mire zbutet shpesh me shoqe provojm metoda te ndryshme te bisedave,dhe eshte shume ineteresant si nje person me mua tjeter karakter me shoqen time tjeter

    Ps.Kete teste e ka be shoqja ime per detyra psikologjie

    Nder pyetjet e para qe i bejn jane
    1.pyetje rreth nickun
    2.a ke te dashur
    3.kekrkojn msn
    4.(normal nese ti ju jep liri me shume)nr i telefonit
    Nese ju jep msn menjeher kekrkojn kameren heheh


    Te gjthe ashtu bejne femra edhe mashkuj apo vetem mashkujt?

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Angjelini
    Te gjthe ashtu bejne femra edhe mashkuj apo vetem mashkujt?
    Une kam rastisur vetem me meshkuj ndoshta dhje femrat bejne
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

  4. #24
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Pyetni pra edhe mashkujt si sillen femrat ne chat ?

    Te gjith njelloj jemi ka mashkuj edhe femra qe sdin cfar thone , per mua pak rensdi ka se chat eshte , dhe kur skam cte bej tjeter futem dhe kaloj pak kohen e lire.

    Une them vetem kete qe mos i fusni te gjith ne nje thes?

  5. #25
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Angjelini
    Pyetni pra edhe mashkujt si sillen femrat ne chat ?

    Te gjith njelloj jemi ka mashkuj edhe femra qe sdin cfar thone , per mua pak rensdi ka se chat eshte , dhe kur skam cte bej tjeter futem dhe kaloj pak kohen e lire.

    Une them vetem kete qe mos i fusni te gjith ne nje thes?

    Angjelin, nuk i kemi futur te gjthe ne nje thes jo. Po t'a lexosh postimin tim thote qe nuk jane te gjithe, por shumica. Dhe eshte e vertete, te gjithe fillojne te flasin mire e bukur, pastaj shkojne ne prv dhe fillojne me pyetje personale, kerkojne msn, nese ke kamer. Dhe kur une them jo, se ti e di pergjigjen time rreth kesaj ceshtje, fillojne dhe te shajne.

    E shef tani pse une rralle dal ne prv?

  6. #26
    Perjashtuar Maska e strano
    Anėtarėsuar
    07-04-2006
    Vendndodhja
    n'toke
    Postime
    371
    Visage jam fut sot ne chat apostafat te shikoja se si shajn mileti, ama nuk pashe ndonje APOCALIPS aty, thjesh mileti qe flisnin edhe benin shaka.

    Nuk kishte noj gjo te papame aty, edhe po te ngacmoi njeri ne chat thuj se je shoku/shoqja stranos se kam bo emer anej haaahahahahah

  7. #27
    Caesar Tulipanus Maska e Julius
    Anėtarėsuar
    21-05-2003
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave.
    Postime
    1,767
    Te gjithe cunat ketu jane shprehur se nuk jane njesoj te gjithe. Une nuk futem ne chat edhe se kam per zakon te reagoj ne ate menyre qe pershkruan hapesja e temes, sidoqofte egoizmi mashkullor eshte nje dicka qe do te duhet ta merrni parasysh gjate gjithe jetes tuaj goca. Nuk eshte deomosdosmerisht dicka e keqe, disa egoizmi i ndihmon te behen me te mire e disa te tjereve iu ben keq, secili reagon sipas karakterit dhe kultures qe ka marre.
    Ezekiel 25-17.

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    20-06-2003
    Postime
    1,553
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Dilema ime eshte kjo: Ne kete pak kohe qe kam dhe marr pjese ne forum dhe chat, me ka bere shume pershtypje sjellja e shumices se meshkujve ndaj femrave. Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne. Gjithashtu shumica e meshkujve shkojne ne prv dhe perdorin nje gjuhe shume banale me mendimin qe i terheqin femrat ne kete menyre.

    Me falni, por eshte gje si rregull i pa thene qe femrat qe hyjne ne chat hyjne qe te gjejne partner per seks? Dhe e kundersjellta, meshkujt qe hyjne ne chat hyjne per te gjetur partnere per seks?

    Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

    Flm.
    visage njerez te till jan funderinat e botes yllo, njerez te deshtuar fare
    un hyja ne chat sefte, per qef me shume, si athere edhe tani nqs un kerkoj msn e dikujt e kerkoj thjesht per qef e per muhabet, biles disa nga gocat ktu e din shume mire kte fakt!
    Mbasi arrijm qe njihemi dhe ndihemi te rehatshem te bisedojm me njeri tjetrin pse jo edhe nje vidio conversation,
    gjithsesi cdo njeri ka mendjen e vet, por te tille njerez thjesht injorojn veten e vet"

    me plot repekt e them kete edhe ishallah seshte ofenduar njeri, po edhe po qe ofenduar sort your self out man)))))))))

  9. #29
    hmmmmmmmmmmm.............

    Me pak fjale pa u zgjatur shume chati eshte per ato njerz qe nuk jane sirjoz/e.
    pelqejne aventurat keta mund te kene edhe pasoja..........
    KUPTOHET SE KUSH ESHTE I DASHURUAR ME ATE QE DON, EDHE KUSH ESHTE I DASHURUAR VETEM ME DASHURINE ..

  10. #30
    Perjashtuar Maska e romeoOOO
    Anėtarėsuar
    27-08-2005
    Postime
    1,542
    Me me pak fjale hyni ne chat dhe shikoni punen tuaj. Nese ke qef me fol, aty gjen te gjith llojet e personave nga me zeriozi e deri ke me i flliquri!

  11. #31
    Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
    Me me pak fjale hyni ne chat dhe shikoni punen tuaj. Nese ke qef me fol, aty gjen te gjith llojet e personave nga me zeriozi e deri ke me i flliquri!

    ta harrojme ket te paren........ te dyten e gjen qe nga fillimi e gjer ne mbarim
    KUPTOHET SE KUSH ESHTE I DASHURUAR ME ATE QE DON, EDHE KUSH ESHTE I DASHURUAR VETEM ME DASHURINE ..

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    ne chat cka nuk sheh .... ma mir hyn e bej qejf e mos ua var shum e shum
    #VamosArgentina

  13. #33
    ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
    Anėtarėsuar
    16-03-2006
    Vendndodhja
    In the land of the unkown man
    Postime
    137
    Disa gjera ne jete jane me mire ti lesh enigme....

    Nese jane meshkuj ose femra per veten time do te deshiroja te lidhja shoqeri ne msn vetem kur ata shprehin te njejtat mendime si une. Per mua keto "flirting behaviours" jane kalamnlliqe dhe eshte dicka pa shije. Ka plot "chat lines" ne internet po te lindi deshira....
    Qekur jam lidhur me Forumin Shqiptar kam mesuar shume historira dhe mendime te arta nga anetaret e saj dhe per mua kjo eshte nje kenaqesi edhe pse une nuk i njoh keta njerez nga MSN.
    Sic e kane thene njerez me te zgjuar se une cdo njeri tregon kulturen dhe mentalitetin e vet kur shprehet ne nje menyre te pa pershtateshme ndaj nje personi tjeter

  14. #34
    ► ☆☆☆ ◄
    Anėtarėsuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mėmėdhe
    Postime
    4,834
    Der diku eshte e vertete por nuk jane te gjithe njelloj,por c'do kush e ka ne dore qe po nuk i pelqeu mund te mos i flase,shume e thjeshte kjo gje.
    Po ta marin ne realitet,edhe ne rruge hedhin nje llaf cunat dhe thone sa sexy ect ect.
    Pra keto nuk shmangen ne asnje vend jo me ne nje chat ose jete virtuale.

    Bye

  15. #35
    Platonic Lover Maska e EllaCaramella
    Anėtarėsuar
    16-12-2005
    Vendndodhja
    Ne ndjenjat e tij
    Postime
    113
    virsage e dashur, ka shume website te bukura dhe te zgjedhura per te folur me njerzit per tema serioze dhe te hajrit. Nese do renditja disa, chati do ishte i fundit ne list. Atje futen cuna adoleshent, qe skan as pune as shkoll as prokopi kur themi ne. Parazit me pak fjale, cmund te kerkosh nga keta cuna??..me mire mos u fut rrusho.
    TY nuk te kam zemer, te kam shpirt, sepse zemra pushon nje dite, kurse shpirti svdes kurre.

  16. #36
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Me fal por me pare a nuk the qe eshte teme me vend? Si u be tani qe ia kemi fut kot?
    Dhe jo, nuk themi qe duhet qe meshkujt te recitojne biblen, por themi te flasin sic i flasin nje shoqeje te larget kur takohen, mund te flasesh, per shkolle, pune, diten si e kalove, motin, menyren e jeteses etj etj.
    Dhe s'ma ha mendja qe u cunat do flisnit me ate menyre nese biseda nuk do ishte virtuale por do ishte ne person (in person) ( te pakten, dua te besoj qe nuk do flisnit ne ate menyre).
    Visage....lal nuk ekuptove sms tim te par, te them te drejten un nuk hy shpesh ne chat, dhe kur hy perdor dy nicke: Qorri me syze sexy dhe Beni-veogel-ecen-vet-UK.....te them te drejten kam pas mjaft sukses me femra,,,dhe muhabet per temat si shkolla, puna e moti, lal nukpijne uje. .....me trego se me cfar niku hyn ne chat qe te pys se ku punon, sa klas shkolle ke, dhe si ishte moti sot, ;-)....

  17. #37
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anėtarėsuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    Zogu ti se ke mor vesh qe midis Chatit Dhe Bordellos ( asaj virtuale ) eshte vene shenja e barazimit ( = ) nga shumica derrmuse e chatistave pervers?

  18. #38
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Sjellja e meshkujve ne chat le shum per te deshiruar .....

  19. #39
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899

    Ouuuu!!!

    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Dilema ime eshte kjo: Ne kete pak kohe qe kam dhe marr pjese ne forum dhe chat, me ka bere shume pershtypje sjellja e shumices se meshkujve ndaj femrave. Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne. Gjithashtu shumica e meshkujve shkojne ne prv dhe perdorin nje gjuhe shume banale me mendimin qe i terheqin femrat ne kete menyre.

    Me falni, por eshte gje si rregull i pa thene qe femrat qe hyjne ne chat hyjne qe te gjejne partner per seks? Dhe e kundersjellta, meshkujt qe hyjne ne chat hyjne per te gjetur partnere per seks?

    Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

    Flm.
    Vertet kshu mendone!?

    Ateher ti e ke nga eksperienca kete gje apo me te degjuar?

    Nqs te ka ndodhur ty,mos u habit aspak sepse ketu eshte virtual dhe mund te njohesh tipa nga me te ndryshmit.
    Une e them me bindje te plote qe "Rrall her mund te gjesh njerez te mire apo per ate cka behet fjale ketu..djem te sjellshem dhe te komunikushem"

    Prandaj dhe nqs dikush te futet ne pv,eshte deshira jote nese ti pranon te bashkbisedosh me te apo jo.

    Pa me thuaj,nese ti futesh ne chat,cili eshte qellimi apo arsyeja qe ti je aty?

    Nese te ka ndodhur njiher..dy here apo tri here ky shqetesim qe ti permende me siper,perse vazhdon te rihysh perseri ateher?!

    Ndoshta dhe kshu ne nje far menyre te pelqen,se eshte fare e thjeshte "Cdo gje e mire e ka dhe nje te keqe"

    Une mund te sygjeroje qe nqs dikush te shqeteson ne pv dhe nqs ti perdor mIRC per te hyre ne chat perdor keto dy komanda..

    /ignore nick & /Silence nick

    Ose nqs ti ke deshir te flasesh vetem ne MAIN fare mire mund te perdoresh bllokimin e bisedes PRIVATE duke bere komanden /Umode +m dhe nqs do ta rihapesh perseri munde te beesh /Umode -m.

    E njejta gje ndodh me dhe JAVA diku aty ke nje opsione ku thotA PRANOJE BISEDEN.Dhe kjo varet ne deshiren tende nese e pranon apo jo.

    Kaq mund te them per shqetesimin qe ti ke shprehnur me siper..Pastaj dua te mbeshtes ketu dhe ..


    Citim Postuar mė parė nga asnjona
    Visage jam dakort me ty, te gjitha ato qe ke permend me lart jan gjera qe ndodhin por, nuk jan te gjithe njesoj

    "Jo Te GjiTh DeRRaT Kan Nje Turi"
    Feel the pump √

  20. #40
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga LlaCiPaCi
    Zogu ti se ke mor vesh qe midis Chatit Dhe Bordellos ( asaj virtuale ) eshte vene shenja e barazimit ( = ) nga shumica derrmuse e chatistave pervers?
    Llaci paci---------pse mor per ca hy ne chat ti, per te gjet majen me te nalte ne bote ahhh????????? mos perdor fjalen pervers kur nuk i din kuptimin!!!

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Studimi gjerman: Soditja e gjoksit te femrave, zgjat jeten e meshkujve
    Nga klandestini nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 04-12-2009, 08:53
  2. Bota e brėndshme dhe sekrete e meshkujve.
    Nga YlliRiaN nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 67
    Postimi i Fundit: 26-06-2009, 18:04
  3. Si qėndron pėrfaqėsimi i femrave dhe meshkujve nė ForuminShqiptar?
    Nga *Lorisa* nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 20-03-2009, 16:39
  4. Lamtumire elegances, moda e meshkujve tipike banditesh!
    Nga Gjallica nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 16-01-2004, 11:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •