Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 84
  1. #1
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588

    Sjellja e meshkujve ne chat!!

    Dilema ime eshte kjo: Ne kete pak kohe qe kam dhe marr pjese ne forum dhe chat, me ka bere shume pershtypje sjellja e shumices se meshkujve ndaj femrave. Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne. Gjithashtu shumica e meshkujve shkojne ne prv dhe perdorin nje gjuhe shume banale me mendimin qe i terheqin femrat ne kete menyre.

    Me falni, por eshte gje si rregull i pa thene qe femrat qe hyjne ne chat hyjne qe te gjejne partner per seks? Dhe e kundersjellta, meshkujt qe hyjne ne chat hyjne per te gjetur partnere per seks?

    Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

    Flm.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Visage : 06-05-2006 mė 18:36

  2. #2
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anėtarėsuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    LOOL po mire mi nqs eshte ashtu pse futesh ne chat ?
    M&M

  3. #3
    ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
    Anėtarėsuar
    23-05-2002
    Vendndodhja
    *** Same plaCe I was Last niGht ***
    Postime
    805
    Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne
    Teme e bukur dhe keto rreshta jane plotesisht te verteta une nuk e kam provuar ne Chat nje Eksperience te tille ( sepse nuk me terheq fare ) por e kam vene re Ketu ne Forum, Njeres me idera dhe vlera te ulta per menimin tim Veprojn keshtu gjthmone mbasi nuk ja arrijne dot "qellimit" fillojne shajne humbin respektin ( nese kane pas ndonjehere per ate Individ) dhe Hiqen sikur nuk ju ben me Pershtypje asgje dhe te thuash ti nuk ka Rob Zoti qe t'i dali perpara ketij Arroganti/je.......... Per menimin tim Visage mos humb kohen me gjera te tilla se nuk ja vlen Bara Qirane.........
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga LoveLyBruneTT : 06-05-2006 mė 18:55
    ****************************************

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-03-2003
    Postime
    10,240
    hmmmmmmmm tem disi e mir po prap se prap djemt jan flori
    #VamosArgentina

  5. #5
    Perjashtuar Maska e strano
    Anėtarėsuar
    07-04-2006
    Vendndodhja
    n'toke
    Postime
    371
    sepse shumica atyne qe jan ne chat me nick femrash jan te shemtuta ne maksimum, pranej duhet me i shajt gjonat e shemtume


    ju qe rrini ne chat shani sa me shume mos e vritni menjen se shemtira kan per te met shumica atynve LOL

  6. #6
    Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
    Anėtarėsuar
    06-02-2006
    Postime
    975
    Visage jam dakort me ty, te gjitha ato qe ke permend me lart jan gjera qe ndodhin por, nuk jan te gjithe njesoj

  7. #7
    gjithmone e me larg
    Anėtarėsuar
    22-10-2004
    Vendndodhja
    tirana
    Postime
    572
    bej muhabet me ato qe ia vlen, do mundohesh ca ne fakt se jane te paket.
    cdo gje kalon, por sa e dhimbshme eshte ne momentin qe e perjeton

  8. #8
    Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
    Anėtarėsuar
    13-02-2006
    Vendndodhja
    Amerik - Miami
    Postime
    404
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    .................................................. ....................

    Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

    Flm.
    ...Edhe mbasi nuk marr pjes ne Chat,do ta shprehi sado pak mendimin tim mbi ket qeshtje, sepse me duket nji tem interesante.
    ...tju them te verteten vet kurr nuk kam marrur pjes ne Chat dhe kurr nuk mendoj te marr sepse e kam paramenduar ket qe do te jet diqka keshtu siq po e pershkruan edhe ti...nji gje jo serioze...por mendoj mbasi dhe ty te pengojn disa gjera kishte me qen me mir te mos merresh pjes, dhe as mos ta humbesh kohen....
    Siq po shifet Forumi eshte nji gje krejtsisht e tjeter,sado pak eshte nji shoqeri me serioze dhe me e edukuar qe nuk te dhimbet as koha per ta kushtuar per ket Shoqeri.
    Eshte e para her qe marr pjes ne nji Forum,por sadopak me la pershtypje te mira,sepse siq po shifet ketu marrin pjes shumica e antarve te edukuar o serioz, shumica qe gjinden jasht Atdheut dhe kejo eshte e vetmja form qe te jemi sado pak me kontakt me Rinin Shqiptare...
    Me Nderime dhe Respet nga lexuesja e juaj... ...
    "Dashuria e vertetė dhe e sinqertė nuk shuhėt kurrė"

  9. #9
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anėtarėsuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393
    Visage, ne chate jo vetem shqiptare por edhe te huaja, shumica absolute e atyre qe futen jane adoleshente dhe ata qe duan seks te shpejte (qe rrezikojne edhe shendetin, jeten e tyre duke bere seks pa njohur personin). Perndryshe, njerezit e tjere nuk futen kurre ne chat. Une nuk jam futur asnjehere ne chat dhe as qe do futem ndonjehere.

    Forumi eshte shume i mire ne kete aspekt sepse se pari te jep mundesine te njohesh njerezit duke lexuar shkrimet dhe mendimet e tyre e pastaj te gjitha behen me ngadale por me sigurte. Poashtu, forumi te jep mundesine te zgjerosh rrjetin tuaj shoqeror dhe te bisedosh per gjera te ndryshme, te gjesh informacion per gjera te ndryshme, te shprehesh mendimet tuaja ne lidhje me gjera te ndryshme etj. etj.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dodoni : 06-05-2006 mė 20:07
    Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

    Rrofte Shqiperia Etnike

  10. #10
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga sLimShady
    LOOL po mire mi nqs eshte ashtu pse futesh ne chat ?
    Une u futa ne chat si e re dhe kam nje sense of humour, por shume here meshkujt e tejkalojne sensin e humorit, dhe e cojne drejt ne banalitet. Pse u futa? Sepse s'e dija qe do ishte keshtu dhe mendoja qe ne sidomos, njerezit larg shqiperise, do kishim mundesi te benim muhabete serioze dhe shkruanim-flisnim ne shqip.
    Te kuptohemi, nuk them se te gjithe jane njelloj, ka me te cilet kam mundur te bej muhabete te ndryshme, per shkolle, pune, jetesen, etj. Por shumica kane vetem nje piksynim, dhe me cuditi shume ideja gjenerale qe kishin, meshkujt, se nese hyra ne chat, po kerkoj per partner.

  11. #11
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Visage femmedecarriere Pershendetje dhe urime per temen


    Mos i fut te gjithe ne nje thes sepse ka edhe na ata qe futen thjeshte te kalojne kohen e lire?

  12. #12
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    vajza me degjoni mua kur hyni ne chat beni kete comand /umode +m
    edhe sju flet njeri ne pv

    nese vini per fun ne chat flisni vetem ne main dhoma shqiperia se aty ska sharje edhe budalleqe se stafi i ati server se lejon nje gje te till
    edhe un jam me ju se shumica nga njerzit jan pak te budal nga mendja ose me mir i mungon nje edukat vin ne chat te bejn si te bukur
    kjo tem so vetem per vajza po edhe per cuna se ke edhe vajza qe tallin mender b>>> me te tere kshu edhe cunat pra beni kete comand /umode +m edhe jeni ne regull ndersa per ta hequr /umode -m gjith te mirat respekt mario
    Partizoni

  13. #13
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Tem me vend, po une ama kom kulture, kom idukat, jom zemer bardh...kshuqe sa her qe doni te chatoni me dike me virtyte te tilla mua ktu me keni.

  14. #14
    Unquestionable! Maska e Cupke_pe_Korce
    Anėtarėsuar
    24-06-2002
    Postime
    1,602
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Dilema ime eshte kjo: ...Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne.
    Hehe...visazh, ketu e ke kap prej koke problemin. Them e ke kap prej koke se ky femonen eshte i vertete jo vetem ne hapesirat virtuale por edhe ne ato reale. Kur i ke refuzuar, meshkujt nuk harrojne te ta plasin nje "b*itch!" dhe ata kurre nuk e perdorin kete fjale me nje femer qe eshte vertet e tille. A e di pse? Sepse per meshkujt, asgje nuk eshte me e pelqyeshme se dobiēlleku. Si thone kot atij llafit "pac fatin e ......"

    keshilla ime - just ignore!

    ps. qe te mos ndihen te fyer te tjeret, fola per shumicen une.
    Summertime, and the livin' is easy...

  15. #15
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Une se marr vesh si mund te flisni me seriozitet ne tema te tilla....ju gocat qe mahniteni nga komunikimi e djemve, ca prisni nga ne??? Tju recitojme vargje nga bibla ehh???

    E keqja osht qe ne chtin ton raporti mes femrave me mashkuj osht::::1 me 20....andaj na flisni ju kshu e na boni sikur te bukra,,,sikur te ishte nje cun me nje goc, do i kishe pa femrat si do e kishin dredh aty....ja keni fut kot me ket teme!

  16. #16
    CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
    Anėtarėsuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    CHICAGO
    Postime
    178
    une per vete si bie ndo njeres ne qaf kot nuk e kam ndryshu nickun e kam be CUN_I_URTE

    cik te drejte ke visage se shume cuna jan cik kok poqa shajn bejn floode po ke edhe cuna aty ne chat qe din se si te sidhen .

    po edhe i gje tjeter albasoulit i kan rene vlerat si chat nuk shikon me kembe robi te flasi ne main per qef po te gjith e kan mendjen tek privati per te kap ndo njeren po e shumta rasteve ndodh qe nuk perputhen me njerin tjetrin se jan na i kontinent ne tjetrin .
    JUVENTUS # 1

    ITALIA WORLD CHAMPION

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    1,599
    Kush ju shqeteson ne prive beni koamnden /umode +m per te mbyllur prive edhe per ta hapur /umode -m
    Ose /ignore nick ata qe ju ofendojne keshtu qe ata kur shkrujne pas kesaj komande ju nuk i lexoni ato qe ju shkruajne te gjithe nuk jane njesoj por varet nga menyra qe i trajtoni juve keta usera qe ju flasin ne kete menyre.Merrni lojen e chatit ne dore edhe do shikoni qe do t'ja kaloni shume mire.

  18. #18
    ne krahet e zemres time Maska e LOTI_NE_SY
    Anėtarėsuar
    24-04-2006
    Vendndodhja
    brenda ne shtepi edukoj dy arushet e mij us
    Postime
    105

    pershendetje motra metevertet tem interesante

    Ketu ne mergim kerkojm shoqerin
    Shoqeria na mungon ndaj ndonjeher kompjuteri eshte rruga jon ..
    Kerkojm pak komunikim per prezantim flasim me pasterti si fillim ..
    Kalojn disa minuta biseda tjetersohet kerkohet msn numri im atij i duhet ...
    Kerkon te verifikoj mbase nje adoleshente e ka lene me gisht ne goje ...
    Te thon ske moral ti futesh per burr por nuk e din se sa vleresohet shoqeria e Paster tek un ...me te vertet cati eshte nje sit argetus por jo fyes .....me pelqen ketu ne forum dhe ndihem mir sepse jep mendime dhe shkembim bisedash, te krijohet mundesija te komunikosh dhe te jesh mes njerzve te zgjuar dhe intelektual ..

    VALET E KALTRA CICERIMAT E PULBARDHAVE ...GJITHMON NE VESH ME TRINGELLIJNE ...ATY ESHTE SHPIRTI I IM:
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga LOTI_NE_SY : 06-05-2006 mė 22:23

  19. #19
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Homza
    Une se marr vesh si mund te flisni me seriozitet ne tema te tilla....ju gocat qe mahniteni nga komunikimi e djemve, ca prisni nga ne??? Tju recitojme vargje nga bibla ehh???

    E keqja osht qe ne chtin ton raporti mes femrave me mashkuj osht::::1 me 20....andaj na flisni ju kshu e na boni sikur te bukra,,,sikur te ishte nje cun me nje goc, do i kishe pa femrat si do e kishin dredh aty....ja keni fut kot me ket teme!

    Me fal por me pare a nuk the qe eshte teme me vend? Si u be tani qe ia kemi fut kot?
    Dhe jo, nuk themi qe duhet qe meshkujt te recitojne biblen, por themi te flasin sic i flasin nje shoqeje te larget kur takohen, mund te flasesh, per shkolle, pune, diten si e kalove, motin, menyren e jeteses etj etj.
    Dhe s'ma ha mendja qe u cunat do flisnit me ate menyre nese biseda nuk do ishte virtuale por do ishte ne person (in person) ( te pakten, dua te besoj qe nuk do flisnit ne ate menyre).

  20. #20
    Tradhetar I Kombit Maska e Aldo_west_83
    Anėtarėsuar
    14-09-2005
    Vendndodhja
    Ne Interrnim!
    Postime
    132
    Femmedecarriere, e ka fajin nick-name qe perdor nchat rrusho.

    Jo tgjith Shqiptaret din Frengjisht.

    Mu psh ai emri jot me duket sikur thot, (femer qe do car), ene jo me kuptimin qe ka, femer e kerrieres :PPpPP

    Pa dashur te keqkuptohem :P
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Aldo_west_83 : 07-05-2006 mė 05:58
    Tradhetar I Kombit!

    I Denuar Me Interrnim Per Agjitacion E Propagand !

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Studimi gjerman: Soditja e gjoksit te femrave, zgjat jeten e meshkujve
    Nga klandestini nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 04-12-2009, 08:53
  2. Bota e brėndshme dhe sekrete e meshkujve.
    Nga YlliRiaN nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 67
    Postimi i Fundit: 26-06-2009, 18:04
  3. Si qėndron pėrfaqėsimi i femrave dhe meshkujve nė ForuminShqiptar?
    Nga *Lorisa* nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 20-03-2009, 16:39
  4. Lamtumire elegances, moda e meshkujve tipike banditesh!
    Nga Gjallica nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 16-01-2004, 11:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •