Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 84
  1. #41
    *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
    Anėtarėsuar
    18-05-2005
    Vendndodhja
    MiLaNo
    Postime
    591

    Si psh

    Nji gje nuk kuptoj ku eshte e keqja ne qofte se nji m te kerkon ti flasesh ne pv ose te ju kerkoj nji adres msn,Per mendimin tim ju (femrat) kur hyni ne chat i jepni me teper rendesi sec duhet vetes tuaj sepse keni te beni me shume persona njekohesisht.Dhe qe nga ky moment nuk dini se si te flisni me njerin apo me tjetrin.Une personalisht mendoj se ne qofte se nuk je e denje per ta perballuar chatin me mire mos u fut fare ose beni keto komandat qe ju rekumandohen me lart.Sepse chati keto gjera ka qe dikush kerkon te te njof te shof ne camera te ket deshire te takoje nga afer,Dhe mos haroni me kryesoren chati po mer avash avash nji zhvillim shume te mirfillte edhe ne jeten reale po behet pjese e komunikimit.Prandaj secila vepron sipas menyres se vet,Sa per ate qe te gjithe m jane njilloj do tju thosha. Se Ky Stan Ket Bulmet Ka,Do me then qe ne chat jemi dhe shume gjera mund te ndodhin

    Albi
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albi : 08-05-2006 mė 21:32
    Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


    Albi

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    1,599
    No Comment.........................

  3. #43
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    hmmmmmmmmm jane te rralle ata meshkuj qe sillen mire dhe me edukate
    Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

  4. #44
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Jo te gjithe me nje thes ti, aresyja sepse ka meshkuj e meshkuj qe jane me seder, dhe dine se ceshte rrespekti dhe pse e tregojne dhe ne nje bote virtuale sic eshte chati o msn ose dicka tjeter.
    Une per vete nuk ka pse te sillem keq ne chat me asnjeri as me nje femer "sepse mendoj qe po te kisha une moter nuk do me vinte mire qe dikush te tallej me te ose ta ofendoje ose gjera te tjera", plus sa per djemt dhe atyre i kam treguar respekt "por kur ato me kane dhene respekt, sepse kur dikush me jep pak respekt une i jam 10 fishin respekt".
    Kshu qe jane te ndame kategorite e meshkujve.

  5. #45
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Ok, ne radhe te pare le te bejme nje dicka te qarte. E kam thene dhe e kam theksuar qe:

    NUK PO FLAS PER TE GJITHE MESHKUJT! MIND YOU KAM NJOHUR EDHE DJEM TE MIRE, QE TE NDIHMOJNE , DHE JANE SHUME TE SJELLSHEM.

    Te gjithe, mbetet duke thene, mos i fut te gjithe ne nje thes. I ka lexu njeri postimet e mia? Dhe tek dryesori dhe tek te tjeret kam thene shumica e meshkujve dhe jo te gjithe meshkujt.

    So, tani qe kjo eshte e qarte. Le te vazhdojme.

    Se dyti, Antena, e keqja nuk eshte tek kerkimi i msn-it, por tek mos respektimi i deshires se femres kur te thote, JO, nuk e jap msn-in. Dhe shumica fillojne te shajne kur nuk e jep. Ose edhe nuk te shajne, nuk te lene rehat po s'e dhe msn-in. Nje njeri qe futet ne chat, nuk futet ne chat per t'e perhapur msn-in e vet kudo.
    Eshte gje tjeter nese nje shoqeri lind midis dy njerezish dhe atehere, shoqeria mund te vazhdohet edhe ne msn. Por jo ama, pa i njof njerezit fare, opa, dua te te shof ne kamer.

    Se treti, pervec kesaj te msn-it, gjeja me shqetesuese jane banalitetet dhe sharjet, nese i injoron dhe s'ju flet, qe dikush lexon ne prv, nga njerez qe as iu ka folur ndonjehere.

    Dhe do s'do dikush, i ngrien nervat nga keto kalamanlliqe.

    Te pakten, ky eshte mendimi im nga eksperienca ime, dhe eshte shume e veshtire te gjesh dike qe eshte i sjellshem me te cilin ben muhabete shoqerore.

    Bledari, une persa i perket sjelljes, nuk kam ofendu ndoiher ndonje njeri s'e se kam per zakon. Prandaj prese te njejten sjellje dhe nga gjithe te tjeret me te cilet flas.

  6. #46
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    [QUOTE=Dj-GabrieL][B][I]Vertet kshu mendone!?

    Dj_Gabriel, po ashtu mendoj nga eksperienca ime qe kam patur, dhe nuk me duket se femrat po kundeshtojne mendimin tim.

    Ne pv, e di qe mund ti injoroj, po syte njeriu s'i mbyll dot, dhe sa here qe vete me e mbyll faqen, lexoj edhe budalliqet qe shkruhen.

    Perse hyra une ne chat? Kesaj, pyetje i jam pergjigjur, edhe me perpara ne kete teme. Hyra si fillim sepse s'e dija qe do ishte keshtu dhe mendoja qe ne sidomos, njerezit larg shqiperise, do kishim mundesi te benim muhabete serioze, shkembenim nje llaf, dhe shkruanim-flisnim ne shqip.

    Perse vazhdoj? Sepse, kam gjet nja ca njerez te respektueshem, djem e vajza, me te cilet flas. Dhe gjithashtu, shume here, sepse bejme gallate ne main, per qyfyre si i thone.

    Persa i perket komandave qe me dhe, THANKS, dhe do t'i perdor. Sepse nuk kam dashur te mbyll krejtesisht prv, vetem ndaj atyre njerez te pasjellshem.

    Edhe une nuk thashe qe te gjithe derrat kane nje turi Dj-Gabriel. E mbaj mend qe kur i kam pare derrat, kishin turi te ndryshem.

  7. #47
    Perjashtuar Maska e strano
    Anėtarėsuar
    07-04-2006
    Vendndodhja
    n'toke
    Postime
    371
    Ti Visage mos u anko kot se ke hyre tani qe nuk shajn mileti, te hyje para pak kohesh kur isha edhe une ne chat, do shihje gallate ti LOOOL

    sa per msn, ke te drejte ta kerkojne shume, kur ma kan kerkuar edhe mua qe jam cun, imagjinoje me ju femrat ca bohet loool

  8. #48
    ...
    Anėtarėsuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Te gjithe pedofilat me sa di un i ke ne chat. Shumica ne "poste" (ne i thencin poste, se lesh me qime jan) drejtuese.

    Domosdo njerez te kallur qe rrin me ore te tera ne chat, aty e kane gezimin e vetem ne jete, ca pret te te flasin?


    Per mendimin tim ata qe rrin edhe i ze prapanica ndryshk para chatit kane probleme ne jete si dhe me identitetin e tyre, sepse nje njeri qe harxhon me shume kohe duke fol budalliqe edhe gjona pa kuptim me njerez te panjohur me shume se sa harxhon me shpin e me familjen e me rrobt per qark edhe me punet e jetes eshte nje rrob qe i rendon dheut kot.

    Nqs je aq debil sa gjithe sadisfaksionin ne jete e ke bazuar tek nje foto qe do te japi nje vajz ne chat me mir te han krymat se te pakten e ben nje sherbim.

    Rob shtese me pak fjal.
    HOLLAND...

  9. #49
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    [QUOTE=Visage]
    Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL
    [B][I]Vertet kshu mendone!?

    Dj_Gabriel, po ashtu mendoj nga eksperienca ime qe kam patur, dhe nuk me duket se femrat po kundeshtojne mendimin tim.

    Ne pv, e di qe mund ti injoroj, po syte njeriu s'i mbyll dot, dhe sa here qe vete me e mbyll faqen, lexoj edhe budalliqet qe shkruhen.

    Perse hyra une ne chat? Kesaj, pyetje i jam pergjigjur, edhe me perpara ne kete teme. Hyra si fillim sepse s'e dija qe do ishte keshtu dhe mendoja qe ne sidomos, njerezit larg shqiperise, do kishim mundesi te benim muhabete serioze, shkembenim nje llaf, dhe shkruanim-flisnim ne shqip.

    Perse vazhdoj? Sepse, kam gjet nja ca njerez te respektueshem, djem e vajza, me te cilet flas.:^lulja3 Dhe gjithashtu, shume here, sepse bejme gallate ne main, per qyfyre si i thone.

    Persa i perket komandave qe me dhe, THANKS, dhe do t'i perdor. Sepse nuk kam dashur te mbyll krejtesisht prv, vetem ndaj atyre njerez te pasjellshem.


    Edhe une nuk thashe qe te gjithe derrat kane nje turi Dj-Gabriel. E mbaj mend qe kur i kam pare derrat, kishin turi te ndryshem. :@pp
    Ok pra duhe te dish qe "Cdo e mire e ka nje te keqe..& cdo e keqe e ka nje te mire"
    Ndersa ne kete raste i paske te dy pernjihersh,kshu qe nuk mund te heqesh dot dore dhe syt ske pse i mbyll perderisa ke marr persiper cdo gje qe lexon apo shkruan aty..

    kur i thon nje faje.."Ja sheshi ja Mejdani.. Ja dhe Visage Kapedanja " :D

    Hec mo,bej si bej.Pak me dhimbje por do kaloje sa te mesohesh dhe ti me kete jet virtuale,ske ci ben ky eshte virtuali shakaxheshke vogel :D

    kalofsh Mire :D
    Feel the pump √

  10. #50
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    [QUOTE=Dj-GabrieL]
    Citim Postuar mė parė nga Visage

    Ok pra duhe te dish qe "Cdo e mire e ka nje te keqe..& cdo e keqe e ka nje te mire"
    Ndersa ne kete raste i paske te dy pernjihersh,kshu qe nuk mund te heqesh dot dore dhe syt ske pse i mbyll perderisa ke marr persiper cdo gje qe lexon apo shkruan aty..

    kur i thon nje faje.."Ja sheshi ja Mejdani.. Ja dhe Visage Kapedanja "

    Hec mo,bej si bej.Pak me dhimbje por do kaloje sa te mesohesh dhe ti me kete jet virtuale,ske ci ben ky eshte virtuali shakaxheshke vogel

    kalofsh Mire

    Lol Dj-Gabriel. Mire e ke ti, s'e ke keq. Dhe sidomos sot qe perdora komandat ishte me e thjeshte.

    Kalofsh mire.

  11. #51
    123456.... Maska e FsHaTaRi
    Anėtarėsuar
    20-07-2002
    Vendndodhja
    Hollywood Profesioni : SuperStar
    Postime
    483
    Mos i fut te gjithe ne i qesk ti
    B

  12. #52
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga FsHaTaRi
    Mos i fut te gjithe ne i qesk ti
    Ahu, edhe ti o Fshatari? Po lexoni icik iher pastaj postoni more.

    Ne faqen tre, postimi i fundit, ke pergjigjen edhe ti.

  13. #53
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Citim Postuar mė parė nga Visage
    Bledari, une persa i perket sjelljes, nuk kam ofendu ndoiher ndonje njeri s'e se kam per zakon. Prandaj prese te njejten sjellje dhe nga gjithe te tjeret me te cilet flas.
    Une ste kam pare ndonje here ne chat, dhe ti sme ke dhene shkak qe une te te njoh ty sepse nese dp me njohesh mua dhe disa djemt te tjer atehere do ta vertetosh qe djemt e stafi #shqiperia jane te mrekullueshem dhe te komunikueshem, nese ke ndonje pakenaqesi nga ndonje mashkull i stafi shqiperia shprehe ketu, por mos i fut sikur te gjith djemt e chatit si userat e thjeshte jo perkundrazi jane djemt me kulture dhe me shkolle.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e dessa
    Anėtarėsuar
    08-05-2006
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    15
    o dj gabriel ti ke te drejt lal se je mashkull dhe ke disa komanda me shume nga ne te tjeret.po hajde provoje njeher te te shajn e te te thone dhe llafin me te fundit dhe pastaj flasim bashke.Dj gabriel msn time ti e ke mund te bejme dy muhabete ne te dy persa i perket chatit hahahahha.nga gerta kucove

  15. #55
    Kosovė e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anėtarėsuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362
    pershendetje vajza_pr

    ateher masi qenka keshtu si po thuish ti, ateher pse e ki qit kameren ne komp, ose pse e perdor chatin masi pot pengoj kto sende, mir e kan keta te Shqiperis qe thojn mos ja fut kot ore, msn esht per me bisedu, edhe chati osht per bised, eh pra kamera esht per me pa se me ke po bisedoi, se edhe une te gjitha qe i kam online, A BEN KAMEREN , ateher pse te duhet kamera, masi pot pengog heke krejta, mos keq kupto qka te thash, ama me pengoj shum kur e lexova, pershendetje nga titushi

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Tung
    Lexo mire postimin time
    Nuk them se nuk me pelqen chati
    asku
    them se behet ashtu ne chat une futem prap ne chat
    tregova vetem gjerat qe ndodhin
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e mitjuk
    Anėtarėsuar
    19-05-2005
    Vendndodhja
    Monaco
    Postime
    900
    Nji gje nuk kuptoj ku eshte e keqja ne qofte se nji m te kerkon ti flasesh ne pv ose te ju kerkoj nji adres msn,Per mendimin tim ju (femrat) kur hyni ne chat i jepni me teper rendesi sec duhet vetes tuaj sepse keni te beni me shume persona njekohesisht.Dhe qe nga ky moment nuk dini se si te flisni me njerin apo me tjetrin.Une personalisht mendoj se ne qofte se nuk je e denje per ta perballuar chatin me mire mos u fut fare ose beni keto komandat qe ju rekumandohen me lart.Sepse chati keto gjera ka qe dikush kerkon te te njof te shof ne camera te ket deshire te takoje nga afer,Dhe mos haroni me kryesoren chati po mer avash avash nji zhvillim shume te mirfillte edhe ne jeten reale po behet pjese e komunikimit.Prandaj secila vepron sipas menyres se vet,Sa per ate qe te gjithe m jane njilloj do tju thosha. Se Ky Stan Ket Bulmet Ka,Do me then qe ne chat jemi dhe shume gjera mund te ndodhin

    Albi

    Pershendetje

    Edhe une keshtu mendoj por mos i shti te gjithe ne nje (kallep) se diku te ngecet dhe gabon shume.Kerkon te dalesh e sdel dot .

    hhhhhhmmmmmmmmmm.

    Nje keshille nese e pranon : Kurre mos fol ne numrin shumes.////

    Dhe te gjitha femrat ne jeten e perditshme nuk jane njelloj ,, Jo me ato femra t qe rrine ne chat dite-nate dhe skan me cka merren

    respekte
    Sa bukur eshte kur ne shpirt ke gjithmone ngrohtesi. FaLeMiNdErIt.

  18. #58
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anėtarėsuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895

    Ncncncn

    Citim Postuar mė parė nga Homza
    Llaci paci---------pse mor per ca hy ne chat ti, per te gjet majen me te nalte ne bote ahhh????????? mos perdor fjalen pervers kur nuk i din kuptimin!!!

    Lale... Kujt ti djegi le ta maj..! Un hy ne chat per te kalu kohen ene me bo i dore muhabet...! Nuk hy ne chat me gjet gru ose me bo Cyber SEx ! Nuk kom njel keq per kto qe ti gjej ne chat.. ! jo vetem une po te gjithe ! Nuk mund te genjesh veten me CHAT ! nqs do dicka eshte ajo qe mund te prekesh me dore dhe jo te prekesh me fjale...! Kta jan perversat e chatit...! PO ati qe bo sex ne chat me te shkrujtme ca emri ti vej une???

    PS. I gjo qe un si di kuptimin as e mor munimin me e menu per ta thone e jo me lodh gishtat me e shkrujt !

    PeaCe !!

  19. #59
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga Bledari
    Une ste kam pare ndonje here ne chat, dhe ti sme ke dhene shkak qe une te te njoh ty sepse nese dp me njohesh mua dhe disa djemt te tjer atehere do ta vertetosh qe djemt e stafi #shqiperia jane te mrekullueshem dhe te komunikueshem, nese ke ndonje pakenaqesi nga ndonje mashkull i stafi shqiperia shprehe ketu, por mos i fut sikur te gjith djemt e chatit si userat e thjeshte jo perkundrazi jane djemt me kulture dhe me shkolle.

    Bledari hi,

    edhe iher, nuk thashe te gjithe djemte e chatit mo aman, se me plaset me te vertete. Copa copa i lexoni ato postimet mo? 3 here kam postu vetem per kete gje, SHUMICA JO TE GJITHE.

    Persa i perket asaj qe thua ti, une huj gjithmone ne chat, po ty s'te kam pare, mbase kemi orare te ndryshme. Nejse, kur te te shof, do te te them, persa i perket pakenaqesive te mija, me detaje, Bledari. Se s'dua t'a hap ketu temen. Persa i perket, stafit, 95%, deri tani jane shume te sjellshem dhe te komunikueshem. Nejse, do flasim, dhe do te te them.

    Pastaj, djemte e stafit, jane nje perqindje shume e vogel e gjithe pjesmarresve te chatit.

    Oh and one more thing, nuk kane qene te pakta rastet, kur djem te cilet njof, me kane thene qe te tjere u hyjne ne pv, dhe i shajne nese une jam duke folur ne main me ate shok per shembull. Sharje nga me te ndryshmet, me temen, ma jep msn e saj ...., ajo eshte e imja mos e ngacmo, ..... etj. etj.

    Prandaj, ky eshte nje realitet i chatit, dhe per disa fillestare, eshte shume e veshtire sidomos ne fillim, kur s'di as komanda as nje gje.

  20. #60
    femmedecarriere Maska e Visage
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    LarG ... aty ke veriu i veriut
    Postime
    588
    Citim Postuar mė parė nga mitjuk
    Pershendetje

    Edhe une keshtu mendoj por mos i shti te gjithe ne nje (kallep) se diku te ngecet dhe gabon shume.Kerkon te dalesh e sdel dot .

    hhhhhhmmmmmmmmmm.

    Nje keshille nese e pranon : Kurre mos fol ne numrin shumes.////

    Dhe te gjitha femrat ne jeten e perditshme nuk jane njelloj ,, Jo me ato femra t qe rrine ne chat dite-nate dhe skan me cka merren

    respekte
    KUSH_JE_TI,

    me vjen keq qe ti mendon ashtu. Dhe flas ne numrin shumes, sepse ashtu eshte ekperienca ime dhe sic e shef i shume te tjerave qe marrin pjese ne chat. Dhe ti nuk mund te thuash qe jo s'eshte e vertete se ti s'ke qene ne vendin tim ose te ndonje tjetre kur ne bejme chat. Pastaj e di ti sa e besdisur dhe acaruese eshte qe cdo dite ne chat, mire qe te kerkojne msn, po qe vazhdojne e vazhdojne e vazhdojne..... te te pyesin per te, dhe te te mbushin mendjen pse duhet t'ia japesh.

    Me fal, po njeriu qe ka respekt per tjetrin, e pranon vendimin e tjetrit, nese eshte po ose jo. Dhe pastaj, eshte gje tjeter nese ke zene shoqeri me nje person dhe t'a kerkon msn. Ja jap me gjithe qejf, po msn nuk eshte per kedo. Kur jam ne chat po bej chat, qe andej e tutje, flas vetem me ata qe me puqet muhabeti, me respektojne dhe i respektoj.

    Oh edhe, kush t'a ka kriju idene ty qe une rrikerkam gjithe diten e naten ne chat (nese e ke per mua e kam fjalen)? Nuk e di nese me ngaterron me ndonje tjeter se une edhe sikur te dua s'rri dot gjithe diten e naten ne chat, se kam edhe pune edhe shkolle edhe shume gjera te tjera qe kerkojne kohen dhe vemendjen time.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Studimi gjerman: Soditja e gjoksit te femrave, zgjat jeten e meshkujve
    Nga klandestini nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 04-12-2009, 08:53
  2. Bota e brėndshme dhe sekrete e meshkujve.
    Nga YlliRiaN nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 67
    Postimi i Fundit: 26-06-2009, 18:04
  3. Si qėndron pėrfaqėsimi i femrave dhe meshkujve nė ForuminShqiptar?
    Nga *Lorisa* nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 26
    Postimi i Fundit: 20-03-2009, 16:39
  4. Lamtumire elegances, moda e meshkujve tipike banditesh!
    Nga Gjallica nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 16-01-2004, 11:30

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •