Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 84
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Interesante eshte puna e chati se pari disa jane shume engjuj po me pas nese ti i refuzon ata shajne apo dicka te tille,ndesa nese nje djale fillon te shaj ashtu kot dhe ta marresh me te mire zbutet shpesh me shoqe provojm metoda te ndryshme te bisedave,dhe eshte shume ineteresant si nje person me mua tjeter karakter me shoqen time tjeter

  Ps.Kete teste e ka be shoqja ime per detyra psikologjie

  Nder pyetjet e para qe i bejn jane
  1.pyetje rreth nickun
  2.a ke te dashur
  3.kekrkojn msn
  4.(normal nese ti ju jep liri me shume)nr i telefonit
  Nese ju jep msn menjeher kekrkojn kameren heheh
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 2. #22
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  37
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga vajza_pr
  Interesante eshte puna e chati se pari disa jane shume engjuj po me pas nese ti i refuzon ata shajne apo dicka te tille,ndesa nese nje djale fillon te shaj ashtu kot dhe ta marresh me te mire zbutet shpesh me shoqe provojm metoda te ndryshme te bisedave,dhe eshte shume ineteresant si nje person me mua tjeter karakter me shoqen time tjeter

  Ps.Kete teste e ka be shoqja ime per detyra psikologjie

  Nder pyetjet e para qe i bejn jane
  1.pyetje rreth nickun
  2.a ke te dashur
  3.kekrkojn msn
  4.(normal nese ti ju jep liri me shume)nr i telefonit
  Nese ju jep msn menjeher kekrkojn kameren heheh


  Te gjthe ashtu bejne femra edhe mashkuj apo vetem mashkujt?

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Angjelini
  Te gjthe ashtu bejne femra edhe mashkuj apo vetem mashkujt?
  Une kam rastisur vetem me meshkuj ndoshta dhje femrat bejne
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 4. #24
  Made_In_Gallata Maska e Angjelini
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Tu Gjujt
  Mosha
  37
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Pyetni pra edhe mashkujt si sillen femrat ne chat ?

  Te gjith njelloj jemi ka mashkuj edhe femra qe sdin cfar thone , per mua pak rensdi ka se chat eshte , dhe kur skam cte bej tjeter futem dhe kaloj pak kohen e lire.

  Une them vetem kete qe mos i fusni te gjith ne nje thes?

 5. #25
  femmedecarriere Maska e Visage
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  LarG ... aty ke veriu i veriut
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Angjelini
  Pyetni pra edhe mashkujt si sillen femrat ne chat ?

  Te gjith njelloj jemi ka mashkuj edhe femra qe sdin cfar thone , per mua pak rensdi ka se chat eshte , dhe kur skam cte bej tjeter futem dhe kaloj pak kohen e lire.

  Une them vetem kete qe mos i fusni te gjith ne nje thes?

  Angjelin, nuk i kemi futur te gjthe ne nje thes jo. Po t'a lexosh postimin tim thote qe nuk jane te gjithe, por shumica. Dhe eshte e vertete, te gjithe fillojne te flasin mire e bukur, pastaj shkojne ne prv dhe fillojne me pyetje personale, kerkojne msn, nese ke kamer. Dhe kur une them jo, se ti e di pergjigjen time rreth kesaj ceshtje, fillojne dhe te shajne.

  E shef tani pse une rralle dal ne prv?

 6. #26
  Perjashtuar Maska e strano
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  n'toke
  Mosha
  36
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Visage jam fut sot ne chat apostafat te shikoja se si shajn mileti, ama nuk pashe ndonje APOCALIPS aty, thjesh mileti qe flisnin edhe benin shaka.

  Nuk kishte noj gjo te papame aty, edhe po te ngacmoi njeri ne chat thuj se je shoku/shoqja stranos se kam bo emer anej haaahahahahah

 7. #27
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Te gjithe cunat ketu jane shprehur se nuk jane njesoj te gjithe. Une nuk futem ne chat edhe se kam per zakon te reagoj ne ate menyre qe pershkruan hapesja e temes, sidoqofte egoizmi mashkullor eshte nje dicka qe do te duhet ta merrni parasysh gjate gjithe jetes tuaj goca. Nuk eshte deomosdosmerisht dicka e keqe, disa egoizmi i ndihmon te behen me te mire e disa te tjereve iu ben keq, secili reagon sipas karakterit dhe kultures qe ka marre.
  Ezekiel 25-17.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Visage
  Dilema ime eshte kjo: Ne kete pak kohe qe kam dhe marr pjese ne forum dhe chat, me ka bere shume pershtypje sjellja e shumices se meshkujve ndaj femrave. Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne. Gjithashtu shumica e meshkujve shkojne ne prv dhe perdorin nje gjuhe shume banale me mendimin qe i terheqin femrat ne kete menyre.

  Me falni, por eshte gje si rregull i pa thene qe femrat qe hyjne ne chat hyjne qe te gjejne partner per seks? Dhe e kundersjellta, meshkujt qe hyjne ne chat hyjne per te gjetur partnere per seks?

  Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

  Flm.
  visage njerez te till jan funderinat e botes yllo, njerez te deshtuar fare
  un hyja ne chat sefte, per qef me shume, si athere edhe tani nqs un kerkoj msn e dikujt e kerkoj thjesht per qef e per muhabet, biles disa nga gocat ktu e din shume mire kte fakt!
  Mbasi arrijm qe njihemi dhe ndihemi te rehatshem te bisedojm me njeri tjetrin pse jo edhe nje vidio conversation,
  gjithsesi cdo njeri ka mendjen e vet, por te tille njerez thjesht injorojn veten e vet"

  me plot repekt e them kete edhe ishallah seshte ofenduar njeri, po edhe po qe ofenduar sort your self out man)))))))))

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e mirmengjes jet
  Anėtarėsuar
  12-11-2002
  Mosha
  39
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hmmmmmmmmmmm.............

  Me pak fjale pa u zgjatur shume chati eshte per ato njerz qe nuk jane sirjoz/e.
  pelqejne aventurat keta mund te kene edhe pasoja..........
  KUPTOHET SE KUSH ESHTE I DASHURUAR ME ATE QE DON, EDHE KUSH ESHTE I DASHURUAR VETEM ME DASHURINE ..

 10. #30
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me me pak fjale hyni ne chat dhe shikoni punen tuaj. Nese ke qef me fol, aty gjen te gjith llojet e personave nga me zeriozi e deri ke me i flliquri!

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e mirmengjes jet
  Anėtarėsuar
  12-11-2002
  Mosha
  39
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
  Me me pak fjale hyni ne chat dhe shikoni punen tuaj. Nese ke qef me fol, aty gjen te gjith llojet e personave nga me zeriozi e deri ke me i flliquri!

  ta harrojme ket te paren........ te dyten e gjen qe nga fillimi e gjer ne mbarim
  KUPTOHET SE KUSH ESHTE I DASHURUAR ME ATE QE DON, EDHE KUSH ESHTE I DASHURUAR VETEM ME DASHURINE ..

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  ne chat cka nuk sheh .... ma mir hyn e bej qejf e mos ua var shum e shum
  #VamosArgentina

 13. #33
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  37
  Postime
  137
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Disa gjera ne jete jane me mire ti lesh enigme....

  Nese jane meshkuj ose femra per veten time do te deshiroja te lidhja shoqeri ne msn vetem kur ata shprehin te njejtat mendime si une. Per mua keto "flirting behaviours" jane kalamnlliqe dhe eshte dicka pa shije. Ka plot "chat lines" ne internet po te lindi deshira....
  Qekur jam lidhur me Forumin Shqiptar kam mesuar shume historira dhe mendime te arta nga anetaret e saj dhe per mua kjo eshte nje kenaqesi edhe pse une nuk i njoh keta njerez nga MSN.
  Sic e kane thene njerez me te zgjuar se une cdo njeri tregon kulturen dhe mentalitetin e vet kur shprehet ne nje menyre te pa pershtateshme ndaj nje personi tjeter

 14. #34
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Der diku eshte e vertete por nuk jane te gjithe njelloj,por c'do kush e ka ne dore qe po nuk i pelqeu mund te mos i flase,shume e thjeshte kjo gje.
  Po ta marin ne realitet,edhe ne rruge hedhin nje llaf cunat dhe thone sa sexy ect ect.
  Pra keto nuk shmangen ne asnje vend jo me ne nje chat ose jete virtuale.

  Bye

 15. #35
  Platonic Lover Maska e EllaCaramella
  Anėtarėsuar
  16-12-2005
  Vendndodhja
  Ne ndjenjat e tij
  Postime
  113
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  virsage e dashur, ka shume website te bukura dhe te zgjedhura per te folur me njerzit per tema serioze dhe te hajrit. Nese do renditja disa, chati do ishte i fundit ne list. Atje futen cuna adoleshent, qe skan as pune as shkoll as prokopi kur themi ne. Parazit me pak fjale, cmund te kerkosh nga keta cuna??..me mire mos u fut rrusho.
  TY nuk te kam zemer, te kam shpirt, sepse zemra pushon nje dite, kurse shpirti svdes kurre.

 16. #36
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Visage
  Me fal por me pare a nuk the qe eshte teme me vend? Si u be tani qe ia kemi fut kot?
  Dhe jo, nuk themi qe duhet qe meshkujt te recitojne biblen, por themi te flasin sic i flasin nje shoqeje te larget kur takohen, mund te flasesh, per shkolle, pune, diten si e kalove, motin, menyren e jeteses etj etj.
  Dhe s'ma ha mendja qe u cunat do flisnit me ate menyre nese biseda nuk do ishte virtuale por do ishte ne person (in person) ( te pakten, dua te besoj qe nuk do flisnit ne ate menyre).
  Visage....lal nuk ekuptove sms tim te par, te them te drejten un nuk hy shpesh ne chat, dhe kur hy perdor dy nicke: Qorri me syze sexy dhe Beni-veogel-ecen-vet-UK.....te them te drejten kam pas mjaft sukses me femra,,,dhe muhabet per temat si shkolla, puna e moti, lal nukpijne uje. .....me trego se me cfar niku hyn ne chat qe te pys se ku punon, sa klas shkolle ke, dhe si ishte moti sot, ;-)....

 17. #37
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  30
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 7 postime
  Zogu ti se ke mor vesh qe midis Chatit Dhe Bordellos ( asaj virtuale ) eshte vene shenja e barazimit ( = ) nga shumica derrmuse e chatistave pervers?

 18. #38
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Sjellja e meshkujve ne chat le shum per te deshiruar .....

 19. #39
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Ouuuu!!!

  Citim Postuar mė parė nga Visage
  Dilema ime eshte kjo: Ne kete pak kohe qe kam dhe marr pjese ne forum dhe chat, me ka bere shume pershtypje sjellja e shumices se meshkujve ndaj femrave. Shumica jane te interesuar t'iu japesh msn-in (gjithmone me shpresat se te shofin ne kamer) dhe nese nuk iau jep, fillojne te shajne. Gjithashtu shumica e meshkujve shkojne ne prv dhe perdorin nje gjuhe shume banale me mendimin qe i terheqin femrat ne kete menyre.

  Me falni, por eshte gje si rregull i pa thene qe femrat qe hyjne ne chat hyjne qe te gjejne partner per seks? Dhe e kundersjellta, meshkujt qe hyjne ne chat hyjne per te gjetur partnere per seks?

  Me falni nese ofendoj dike sepse ky nuk eshte qellimi im. Por thjesht me vjen cudi qe ne chat nuk behen muhabete me shoqerore e me serioze. Ju lutem jepni mendimin tuaj persa i perket kesaj teme.

  Flm.
  Vertet kshu mendone!?

  Ateher ti e ke nga eksperienca kete gje apo me te degjuar?

  Nqs te ka ndodhur ty,mos u habit aspak sepse ketu eshte virtual dhe mund te njohesh tipa nga me te ndryshmit.
  Une e them me bindje te plote qe "Rrall her mund te gjesh njerez te mire apo per ate cka behet fjale ketu..djem te sjellshem dhe te komunikushem"

  Prandaj dhe nqs dikush te futet ne pv,eshte deshira jote nese ti pranon te bashkbisedosh me te apo jo.

  Pa me thuaj,nese ti futesh ne chat,cili eshte qellimi apo arsyeja qe ti je aty?

  Nese te ka ndodhur njiher..dy here apo tri here ky shqetesim qe ti permende me siper,perse vazhdon te rihysh perseri ateher?!

  Ndoshta dhe kshu ne nje far menyre te pelqen,se eshte fare e thjeshte "Cdo gje e mire e ka dhe nje te keqe"

  Une mund te sygjeroje qe nqs dikush te shqeteson ne pv dhe nqs ti perdor mIRC per te hyre ne chat perdor keto dy komanda..

  /ignore nick & /Silence nick

  Ose nqs ti ke deshir te flasesh vetem ne MAIN fare mire mund te perdoresh bllokimin e bisedes PRIVATE duke bere komanden /Umode +m dhe nqs do ta rihapesh perseri munde te beesh /Umode -m.

  E njejta gje ndodh me dhe JAVA diku aty ke nje opsione ku thotA PRANOJE BISEDEN.Dhe kjo varet ne deshiren tende nese e pranon apo jo.

  Kaq mund te them per shqetesimin qe ti ke shprehnur me siper..Pastaj dua te mbeshtes ketu dhe ..


  Citim Postuar mė parė nga asnjona
  Visage jam dakort me ty, te gjitha ato qe ke permend me lart jan gjera qe ndodhin por, nuk jan te gjithe njesoj

  "Jo Te GjiTh DeRRaT Kan Nje Turi"
  Feel the pump √

 20. #40
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga LlaCiPaCi
  Zogu ti se ke mor vesh qe midis Chatit Dhe Bordellos ( asaj virtuale ) eshte vene shenja e barazimit ( = ) nga shumica derrmuse e chatistave pervers?
  Llaci paci---------pse mor per ca hy ne chat ti, per te gjet majen me te nalte ne bote ahhh????????? mos perdor fjalen pervers kur nuk i din kuptimin!!!

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Studimi gjerman: Soditja e gjoksit te femrave, zgjat jeten e meshkujve
  Nga klandestini nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 04-12-2009, 07:53
 2. Bota e brėndshme dhe sekrete e meshkujve.
  Nga YlliRiaN nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 18:04
 3. Si qėndron pėrfaqėsimi i femrave dhe meshkujve nė ForuminShqiptar?
  Nga *Lorisa* nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 16:39
 4. Lamtumire elegances, moda e meshkujve tipike banditesh!
  Nga Gjallica nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-01-2004, 10:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •