Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Jam kurioze me dit sa mund te kushtoje nje kostum i tille po te duash ta blesh dhe ku mund ti gjesh? Kostum i Shqiperise se mesme psh.. ??
  .
  .Ka ne Tirane , per cmimin do pyes dhe te kthej pergjigje neser.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Devil-girl-uk
  Anėtarėsuar
  11-03-2004
  Vendndodhja
  London
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Arrow

  Citim Postuar mė parė nga Julie
  Devil-girl-uk kostumet duhet te jene rreth 200 $ amerikane. (te pakten kaq kane qene para 3 vitesh). Eshte veshtire te gjenden me sa di une dhe se di ku te kerkosh por duhet te pyesesh ne Shqiperi, ose bej kerkim ne internet.
  Mbaj mend qe kur isha ne Shqiperi doja te beja nje foto me nje kostum popullor (foto artistike) dhe pyeta per cmimin. Pasi me beri per te qesh ai cmimi skandaloz qe me thane, mendova se i binte me mire te blije kostumin se sa ta vishje ne studio per disa caste.
  Nejse si perfundim nuk bera as njeren as tjetren, ato leket i perdora te shijoja pushimet deri ne fund
  mmm ?
  The higher you soar, the harder you fall. Make sure you have a working parachute

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nese pyet per origjinalet jane shume te shtrenjat 5 mij euro deri ne 10 mij euro nvaret nga cili rajon i Shqiperis i do,ndersa ato qe i takojn klases B jane me te lira,ato qe jan fallc krejt jane diku 300 euro po flas gjithmon per cmimet ne Kosove
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Red face

  Citim Postuar mė parė nga vajza_pr
  Nese pyet per origjinalet jane shume te shtrenjat 5 mij euro deri ne 10 mij euro nvaret nga cili rajon i Shqiperis i do,ndersa ato qe i takojn klases B jane me te lira,ato qe jan fallc krejt jane diku 300 euro po flas gjithmon per cmimet ne Kosove

  te kisha lutur per pak sqarim.
  si po mendon fallc e origjinal, kur eshte fjala per kostum kombetare, dhe qfare qenka ai origjinal qe kushton 10 000 eure. prej qkafit na qenka aj kostum?

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Veshja origjinale eshte veshja qe eshte punim dore,dhe cdo detaj eshte i punuar ashtu si duhet ndersa ajo fallce,psh ne vend te rruzave qe ka kemisha eshte e punuar me penj,ose plhura eshte jo perlhura e duhur per veshje kombetare,ose veshjet e meshkujve jane te punuara prej perit te lesht orgjinalet,ndersa fallcot jane nga nje matersial i thjeshte dhe eshte vetem imitim i orgjinalit,shkrut e shqip fallci eshte kopijim i keq shume i keq i origjinali,dhe per kete gje dallojne dhe ne cmim,kur te kem kohe ndonje dite do te postoj disa te dhena per veshjet kombetare,te cilat do te ju ndihmojn te njifni me mire veshjen qe i takon popullit tone
  me respekt
  blerina
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 6. #26
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  LoooL

  Shifi njiher keto ndoshta te bejne pune

  Valletaret e Dropullit te veshura me kustumet e tyre popullore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Feel the pump √

 7. #27
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Kostume Popullor

  Duke kercyer vallen e dashit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Feel the pump √

 8. #28
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Disa kostume popullor per meshkuj.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Feel the pump √

 9. #29
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Krahina & traditat e Grave

  Kostumet e Tyre Popullore.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Feel the pump √

 10. #30
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Devil-girl-uk
  mmm ?

  devil - girl
  pyet 2043 qe ka shkruar poshte teje ne nje postim sepse ai njihte nje vend ku mund ta bleje me lire.


  flm te gjitheve per ndihmen, prezantimi mbaroi.

  puc Julie
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 11. #31
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Julie!!

  Nuk me the,te ben pune ato foto apo jo??

  Nese te duhet te tjera me thuaj,mund te gjej..
  Feel the pump √

 12. #32
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ke nje pergjigje ne privat
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 13. #33
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  183 falenderime nė 159 postime
  Uroj qe prezantimi te kete dal mire. Eshte ne fakt subjekt qe mund te flasesh dhe ilustrosh bukur.
  Une kur isha ne Shqiperi pashe 2 vellime qe kishin dal (ishte ne pritje i treti) ku ishin kataloguar dhe shoqeruar me informacion veshje popullore te krahinave te ndryshme. Nuk me kujtohet titulli. Ndoshta dikush qe i ka marr mund ta shkruaj me te plote si informacion. Une shpresoj t'i marr kur te shkoj heres tjeter
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 2. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53
 3. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 18:56
 4. Letėrsia Shqiptare dhe Mbresat e tyre!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 08:25
 5. Me Titizmin kunder Enverizmit
  Nga Albanino nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2002, 19:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •