Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Post Kerkoj foto me veshje popullore shqiptare

  Para disa kohesh qarkullonin ne internet disa foto te Valbona Selimllarit me veshje popullore shqiptare te te gjitha krahinave.
  Fatkeqesisht keto foto, nuk gjenden me ne internet dhe une i kam pas fshire nga pc i vjeter qe kam patur.

  Nqs ndonjeri nga ju i ka keto foto ne pc e tij, ju lutem me ndihmoni duke mi derguar ne j_miti@yahoo.com mqs forumi merr vetem foto te zvogluara ne permasa e cilesi gje qe do ti humbte vleren fotografive e detajeve te kostumeve.
  Keto fotot e lartpermendura ishin te nje cilesie shume te mire dhe te bera ne studio ndaj dhe i mbaj mend si speciale.

  Gjithashtu, nqs dini ndonje sit apo keni foto te nje cilesie te mire me veshje popullore mund ti postoni me poshte ose tek adresa e e-mailit qe kam shkruar me siper.
  Flm Julie
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 2. #2
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Harrova te specifikoj dicka

  Nuk me interesojne vallet apo kercimet shqiptare (traditat), se sa me intereson kostumi shqiptar. Jam e i interesuar te prezantoj veshjet popullore shqiptare por jo me shume se kaq. Fotot e paqarta s'do te me benin pune
  Flm perseri
  Julie

  p.s Nje nga fotot e Valbones sa per te dhene nje ide se c'fare lloj fotosh kerkoj, eshte kjo me poshte (kjo eshte pak me e dobet ne cilesi por ndryshe nuk do ta postoja dot ne FSH
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 3. #3
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Anėtarėsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  e dashura Julie, nese nuk i ke shikuar keto fotot ne linjen e me poshtme, shpresoj se te interesojn

  http://galeria.albasoul.com/album63
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 4. #4
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Flm Cool Dancer,
  I pashe te gjitha por kane shume cilesi te dobet dhe nuk me bejne pune. Per me teper info te lutem lexo mesazhin Nr 2.
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 5. #5
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Anėtarėsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ehe, me fal Julie, do provoj sonte apo neser, ndoshta i kam dikun ne CD
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 6. #6
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Shifi i her kto

  jan Kuklla me kostum popullor
  1.Albanian tradit
  2.Kosovare
  3.Gjirokastrite
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  o-le-le firma

 7. #7
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  1.Kostum i Shqiperis se Jugut
  2ktu jom vet me kostum te shqiperis se mesme lol
  3.kjo nga krahina e Mirdites
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  o-le-le firma

 8. #8
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  1.Saranda
  2.VLora(osht cun se Gocat si lejn ata jan fanatik)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  o-le-le firma

 9. #9
  ...
  Anėtarėsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga TiLoNcE
  1.Saranda
  2.VLora(osht cun se Gocat si lejn ata jan fanatik)

  Do te vesh une iher ty me nji nga keto kostumet. Kom nje pershtypje se te shkojn shume. Edhe do qisim ktu masnej, mund ta perdore kjo goca.
  HOLLAND...

 10. #10
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tropoja!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1) Skrapari femer
  2) Skrapari mashkull
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  O Qe me kenqet edhe mua me keto foto lol
  #VamosArgentina

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  [QUOTE=TiLoNcE]
  2ktu jom vet me kostum te shqiperis se mesme lol

  Sa e bukur qe je me kete kostum
  #VamosArgentina

 14. #14
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Flm per pergjigjet

  tilonce
  , ato fotot qe jane tek postimi 7 qekan shume mire, i bej ca modifikime vete une qe te permiresohet fotografia se s'jane aq paster. I ke te kesaj madhesie apo me te medha? Nqs ekzistojne me te medha do te ishte akoma me mire dhe do te lutesha te mi nisje me email, nqs jo, atehere te shoh c'mund te bej me keto qe jane ketu.

  Romeooo c'fare thashe me siper per tiloncen vlen dhe per ty, dmth me interesojne fotot edhe pse s'jane aq artistike sa ajo e Valbona Selimllarit.

  Puna eshte qe do behet nje prezantim me to ne nje klase internacionale, edhe doja te dilnim nje cik te bukur si rrace, se ne disa foto me kostume popullore (nuk i vene rendesi personit qe i ka veshur ate, dhe me sa duket kapin te parin qe i del ne radhe) e duket sikur shqiptaret jane popull i shemtute, nderkohe qe ju e dini vete si jemi keshtu qe per kete pune dua ti zgjedh te mira fotot. Gjithashtu eshte shume e rendesishme te duket mire kostumi, se kjo eshte ideja e prezantimit

  flm edhe nje here per pergjigjet
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 15. #15
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume tbukra qekan caito.

 16. #16
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Jan kto dy misset me veshje komtare
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  o-le-le firma

 17. #17
  fushori Maska e Ermal 22
  Anėtarėsuar
  19-07-2005
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  549
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  http://home.online.no/~bmatos/index.cfm

  shife ate me siper se ka plot te mira

 18. #18
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Tilonce dhe RomeOOO flm shume TE DYVE

  Ermal me te vertete ka shume informacion flm shume dhe ty

  perqafime
  Julie
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Julie : 25-04-2006 mė 00:04
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Devil-girl-uk
  Anėtarėsuar
  11-03-2004
  Vendndodhja
  London
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Jam kurioze me dit sa mund te kushtoje nje kostum i tille po te duash ta blesh dhe ku mund ti gjesh? Kostum i Shqiperise se mesme psh.. ??
  The higher you soar, the harder you fall. Make sure you have a working parachute

 20. #20
  Larguar
  Anėtarėsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Devil-girl-uk kostumet duhet te jene rreth 200 $ amerikane. (te pakten kaq kane qene para 3 vitesh). Eshte veshtire te gjenden me sa di une dhe se di ku te kerkosh por duhet te pyesesh ne Shqiperi, ose bej kerkim ne internet.
  Mbaj mend qe kur isha ne Shqiperi doja te beja nje foto me nje kostum popullor (foto artistike) dhe pyeta per cmimin. Pasi me beri per te qesh ai cmimi skandaloz qe me thane, mendova se i binte me mire te blije kostumin se sa ta vishje ne studio per disa caste.
  Nejse si perfundim nuk bera as njeren as tjetren, ato leket i perdora te shijoja pushimet deri ne fund
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 2. Brukseli: Zgjedhjet e 2005, shansi juaj i fundit
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 12-04-2005, 14:53
 3. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 18:56
 4. Letėrsia Shqiptare dhe Mbresat e tyre!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 08:25
 5. Me Titizmin kunder Enverizmit
  Nga Albanino nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2002, 19:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •