Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  rrezja qe ngroh Maska e dielli qe lind
  Antarsuar
  13-10-2005
  Vendndodhja
  Aty ku zhurma e dallgeve eshte muzike per veshet e mije.
  Postime
  181
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Familja me mbiemrin Sukaj, n Kosov

  Kam degjuar se ne Kosove ka me mbiemer SUKAJ. Kam nje lloj interesi te di dicka me shume per keta persona qe kane kete mbiemer.Nqs dikush me informon rreth kesaje do te ja dija per ndere.
  nuk me kujtohet

 2. #2
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Cool ................pershendetje.............

  Citim Postuar m par nga dielli qe lind
  Kam degjuar se ne Kosove ka me mbiemer SUKAJ. Kam nje lloj interesi te di dicka me shume per keta persona qe kane kete mbiemer.Nqs dikush me informon rreth kesaje do te ja dija per ndere.
  ...............................
  E di qe ky mbiemer eshte i Malit te zi po ashtu atje quhet nji vend SUKA...E..., por qe existon ne Kosov met vertet vet nuk e di, por mbasi je i bindur qe existon sigurisht do te tregon ndone Njeri...suksese............ ............
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 3. #3
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Antarsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  kam nje kojshi shqiptare, me origjin nga shuhareka apo rahoveci, sme kujtohet, mirepo kishin jetuar ne prishtin shume kohe e tash jan ne amerik veq mbiemri eshte SUKA
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Antarsuar
  29-07-2006
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga cool_dancer
  kam nje kojshi shqiptare, me origjin nga shuhareka apo rahoveci, sme kujtohet, mirepo kishin jetuar ne prishtin shume kohe e tash jan ne amerik veq mbiemri eshte SUKA
  Me fal qe po te perxhixhem tani se ndoshta nuk ja vlen por, deshta te them se po ka njerz qe thirren me kete mbiemer ne Kosove. Eshte nje fshate ne komunen Therandes quhet Bllace.. pikrisht nga ky fshat eshte e maruare nje kusherine e imja.

Tema t Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 213
  Postimi i Fundit: 15-01-2018, 03:36
 2. Vahabistt n Kosov
  Nga Traboini n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 17:43
 3. Paketa e propozuar nga Ahtisari pr statusin final t Kosovs
  Nga Nice_Boy n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 4. Shkaqet aktuale t divorcit n Kosov
  Nga Davius n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2006, 18:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •