Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  Ledi^MC**Alb_Hacker
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Si mund te thyej fjalėkalimin e kompjuterit

  Hi te gjithe.Un jam nje anetar i ri ne kete forum dhe kam pare gjera te reja qe me thene te drejten si kisha marre me mend qe ne shqiptaret jemi bere hackersa.Ne shkollen time kane sjelle Pc te reja nga Infosofti dhe i kane bere me pasworde.Un dua ta heq ose ta marr vesh se si eshte ky pasword.kush me ndihmon i jam shume mirenjohes.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e by_durrsaku
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  112
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ku eshte passworti ne bios-hard disk apo windows??
  SPIRIT OF ALBANIAN(asd)

 3. #3
  I RrEgjIsTrUaR ™ Maska e Henr1
  Anėtarėsuar
  12-01-2006
  Vendndodhja
  Ne TiRoN
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Downloado nje program Password Recovery .
  Pasi ta kesh hedhur ne diskete fute te kompjuteri me password dhe abrakadabra..

 4. #4
  Ledi^MC**Alb_Hacker
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hey paswordi eshte ne Administrator.Domethene eshte ne windows, por kam
  tentuar qe te futem me safe mode dhe ta heq dhe nuk mundem.Nje gje tjeter eshte se ne Pc nuk mund te instalohen gjera sepse jane read only

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2006
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ore kodosho.... e cte duhet ty kjo?
  cdo me pa aty ti????

  Nejse puna jote !!!!

  Te lejojne te startohesh nga CD ata kompjutera????

  Po ?????????


  VOILA !!!!!

  I boke zbor cdo gjeje !!!!!

  Po te them 2 zgjidhje

  Ble ne pazar nje CD Live Linux (p.sh. KNOPPIX 3.9 ose 4 ) dhe startoje kompjuerin me te .... pastaj .... po cke per te bere...Sdi LINUX ???

  Mire shiko ketu ...

  ERD Commander 2005 System Winternals

  Kodi:
  http://www.uploadyourfiles.de/download.asp?hash=yq5pfx14l464q65jqb2hvo71c731bk00&ulid=c283b
  code www.2bakssa.net

  ose ketu ...

  Erd Commander 2005 System Winternals pjesa 1
  Kodi:
  http://rapidshare.de/files/3348718/WINTERNALS.part1.rar.html
  Erd Commander 2005 System Winternals pjesa 2
  Kodi:
  http://rapidshare.de/files/3348693/WINTERNALS.part2.rar.html

  Ca bojne ato ... ??? provoji !!!
  Dhe shif se mos te kapin ore .... se e hongre.... ha ha ha ha ha !!!!
  Fillo 1 here me keto !!!

  Mos ju nda atij sitit qe te thashe me siper .... se gjen shume gjera te tjera aty !!!!
  Per kete qe do ti !!!!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e by_durrsaku
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  112
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Windows Admin Password Hack

  This is a utility to (re)set the password of any user that has a valid (local) account on your NT system. You do not need to know the old password to set a new one. It works offline, that is, you have to shutdown your computer and boot off a floppydisk or CD. The bootdisk includes stuff to access NTFS and FAT/FAT32 partitions and scripts to glue the whole thing together. Will detect and offer to unlock locked or disabled out user accounts! It is also an almost fully functional registry editor! Windows Admin Hack allows you to reset the administrator password on Windows 2000/XP. The ISO must be burned to a CD or Flash drive. When it is booted, a mini version of linux starts which allows the administrator password to be reset. useful if you need to work on a machine the password is unknown.


  ne pw ke linkun se ku mund ta besh download
  SPIRIT OF ALBANIAN(asd)

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e che_guevara86
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  verdalle anej ktej
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O cuna ju mire beni qe e ndihmoni po pse duhet ti thyeh passwordin ska perse ta bej nje gje te tille aq me keq qe ju po e ndihmoni qe te thyej nje kod ku pc jane te te gjithe shkolles dhe jo vetem te Ledit po ngjallni fryme te keqe :P Megjithate Ledi shih te besh ndonje te mire dhe jo ti heqesh paswordin kompjuterit o ku ta di une. AHAHAHAHA TI MBASE E KE VJEDHUR PC DHE opssssssssss tani do me i heq passwordin . Me respekt Che_guevara

 8. #8
  If i ruled the world... Maska e GinoTheGodFather
  Anėtarėsuar
  01-02-2004
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  30
  Postime
  313
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ti kishte vjedhur ai skishte ce donte passwordin, po i fuste nje format dhe ja ku u zgjidh :P

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2006
  Postime
  51
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ledi ... mos e vra mendjen ti.I ke shkarkuar se ato qe te kam treguar? Ku ke harritur?

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mua me mjafton vetem ERD Commander 2005 dhe mund te them se eshte nje program shume i kompletuar.
  Per mua eshte nr1.


  Tung

 11. #11
  Ledi^MC**Alb_Hacker
  Anėtarėsuar
  03-03-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Dua te thyej nje pasworde

  Hi te gjithe forumi.Jam nje anetar i ri dhe dua te mesoj shume gjera rreth kompjuterit .e kam postur njehere kete teme por nuk kam marre pergjigje te mire.Ne shkollen time kane ardhur PC te reja nga Agis dhe i kan bere k... me pasword edhe administratorin.Un dua nga ekspertet nje mendim ose nje program qe mundesisht te mos jete i instalueshem se ne keto Pc nuk lejohen te instalohen programe.Ju lutem me ndihmoni eksperte

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •