Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 49
 1. #1
  Like The Dead Maska e Erindi
  Antarsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Cool Forumistat q jetojn n Itali

  Po e mar Un Guximin I pari.Bejme Nje Mbledhje Dhe ne Forumistat e Italise Te ngreme Zerin Dhe Ne si Popull Qe jetojme Ne itali Sepse Skemi Bere Ndonje Mbledhje Te tille Ndonjehere .Shpresoj Qe Shqiptaret qe Jetojn Ktu Ne it Besoj Se do jene Shume :P.Ciao Rraggaaaa
  Dio C'

 2. #2
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Wink .........pershendetje..........

  [QUOTE=Erindi]Po e mar Un Guximin I pari.Bejme Nje Mbledhje Dhe ne Forumistat e Italise Te ngreme Zerin Dhe Ne si Popull Qe jetojme Ne itali Sepse Skemi Bere Ndonje Mbledhje Te tille Ndonjehere .Shpresoj Qe Shqiptaret qe Jetojn Ktu Ne it Besoj Se do jene Shume :P.Ciao Rraggaaaa[/QU
  .................SE PARI E PERSHENDES HAPSIN E KESAJ TEME TE BUKUR, PO GJITHASHTU TE GJITH ATA QE DO TE MARRIN PJES NE KET TEM SHOQERORE..........

  ........me duket e pa mundur qe ende nuk u lajmruan Shqiptaret qe banojn ne Itali ne ket tem, sepse per fat te mir ne Italin e bukur jan shum Shqiptar.....mbasi per mua Italia eshte nji shtet shum i bukur i europes, shum ma i mir dhe ma i kulturuar se sa spanja, me knaqesi marr pjes ne ket tem dhe ju deshiroj te gjithve Shqiptarve qe gjindeni ne Itali, suksese dhe do te mir.......... .........

  .........KET TEM MUND TA QUAJM SHQIPTARET NE ITALI, APO SOFRA ITALIANE ME SHQIPTAR.......... .............
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 3. #3
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendjet

  per cfare mbledheje behet fjale
  gezuar pashket te gjithe shqiptareve ne mbare bote.

  ciao a presto
  Forza Milan

 4. #4
  Like The Dead Maska e Erindi
  Antarsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Eni Kete Mbledhje e Bera Un Keshtu Per Qejf Te Shikojm Sa Shqiptar Ka Ne Itali Por Mesa Shoh Ketu ne Forum Qenkemi Me kokrra Ju Flm Ju Qe Shkruat Ne kete Teme!
  Dio C'

 5. #5
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Wink

  .......... .................TE GUIEROOOoooo....oooo....ITALIA.....aaaa...a.....,
  Porfavor una PAROLA EN ITALIANO....PERSHENDETJE DHE DO TE MIR........... .............
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 6. #6
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  jo jo nuk jemi me kokra,por mbase nuk e kane pare kete teme,ose kane frike se mos i bene drejtore.
  Forza Milan

 7. #7
  toXic Maska e ridy85
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  32
  Postime
  339
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ja dhe nji tjeter.....
  firm e?????......ahuuuuu pertokam !!!

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime n 22 postime
  Ja dhe nji tjeter nga Milano dhe kur te boena me shum bojm ene ate mledhjen, sepse ka edhe te tjer po nuke kan pare esht psh Tit alidemsi etj..
  na thuj kur eshte dita e mbledhjes dhe ca ore..

 9. #9
  Like The Dead Maska e Erindi
  Antarsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Oiii Ciao Bella Gente Cm va?Grazie mille a voi che avete scrito.Vi ringrazio di cuore & Vi Saluto da Riccione!
  Dio C'

 10. #10
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Pershendetje te gjitheve!
  Tani e lexova kete teme,prandaj nuk kam shkruar me perpara...
  Quhem Klea

  Per mendimin tim ka plot shqiptar ne itali,prandaj duhet thjesht te presim ca se do shkruajne.

 11. #11
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Antarsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ciao a tutti belli e brutti.
  po ku jeni,apo....

  po prese une te ze nje karrige aty ne zyre.ciao
  Forza Milan

 12. #12
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ju pershendes Shqipetare te Italise,italia eshte kujtimi im me i bukur ne jete ndoshta mbase disa vitesh do te kthehem perseri ne Itali te jetoj.VENDI ME FANTASTIK QE KAM JETUAR SHUME VITE.lignano
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-04-2006
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pak si vone ne kete teme por me mire vone sesa kurre .
  Urime te gjitheve nga BRESHA lago di garda.

 14. #14
  Ere... Maska e bluemoon
  Antarsuar
  17-11-2005
  Vendndodhja
  Ne nje pike te vockel vese mbi nje fije bari...
  Postime
  228
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hey, ja dhe nje tjeter...
  Megjithese mezi po pres t'ia mbath nga Italia...

 15. #15
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Po neve nga Brescia a pranohemi ketu mes Jush?
  Come va la vita dalle vostre parti?Ketej nga neve eshte me Kmenbe perpjet aman.Hajde pershendetje te gjithe Shqipetareve ne Itali edhe kudo qe jane.

 16. #16
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga bluemoon
  Hey, ja dhe nje tjeter...
  Megjithese mezi po pres t'ia mbath nga Italia...

  Blue moon hallall se qenkemi 2 me 1 mendje. LooooooooooooL

 17. #17
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga xixe xixellonja
  .......... .................TE GUIEROOOoooo....oooo....ITALIA.....aaaa...a.....,
  Porfavor una PAROLA EN ITALIANO....PERSHENDETJE DHE DO TE MIR........... .............

  Xixe jo vetem 1 fjale po te nis lali Fjalorin tyja te kenaqesh me fjale Italisht. LoooooooooooooL

 18. #18
  Like The Dead Maska e Erindi
  Antarsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  31
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Hhahahah Ju Terronet Nuk Pranoheni Ktu hahahahh Hajt MIre se erdhet!
  Dio C'

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-03-2006
  Vendndodhja
  rome
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  te fala nga Roma!

  Ja dhe nje tjeter! Pershendetje te gjitheve...sidomos atyne nga Durresi!

 20. #20
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Antarsuar
  30-08-2005
  Mosha
  42
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 4 postime
  ciao da Cremona
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Efekti kriz, ne USA banort ln shtpit dhe jetojn n tenda
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-03-2009, 07:09
 2. CIA: Shqiptart e Maqedonis t vendosin ku duan t jetojn
  Nga Faik n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-11-2008, 07:35
 3. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2008, 11:07
 4. Analize e nje muslimani
  Nga Klevis2000 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-12-2004, 17:48
 5. T konvertuar a ka ndonj n forum?
  Nga drita n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 209
  Postimi i Fundit: 08-01-2004, 08:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •