Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 30
 1. #1
  Gate 7 Maska e Noerti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  35
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Foto Motorash.

  Edhe pse akoma skam mare motor timin, te cilin e pres te vije nga ky behar, tani qe morem dhe patente per kubikshet e medhenj. Eshte nje nga shume qe dua ne jete
  Ja te vem disa foto dhe te zgjedhim kush na pelqen.Sado qe une e kam zgjedhur qekur isha ne djep:P.
  Marka qe me pelqen dhe e kam ne zemer si nga makinat dhe nga motoret nuk eshte vetem se HONDA.
  Foto e pare dhe ate qe e kam ne mendje ta mar.

  CBR 600 RR NEW
  Eshte 600kubiksh, 117/13.000 Kuaj fuqi.Ketu ne Athine cmimi eshte 11650 €.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ku ėshtė besa aty ėshtė dhe shpresa.

 2. #2
  Gate 7 Maska e Noerti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  35
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Cbr 1000 Rr New

  ja dhe mamaja e CBR, kete e kam me frike tregon shume i eger si ne pamje por dhe ne rruge, kam hipur nga mbrapa dhe se di si eshte ne ato avionet luftarake por me duket se ky motor nga shpejtesia dhe nga presjoni qe te jep, eshte e njejta gje.
  1000 kubiksh, 172/11250 kuaj fuqi, 6 marsha, 179kile pesha e tij(ja beni pak veprime, 172kuaj te levizin 179kile+ ai qe eshte lart).
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ku ėshtė besa aty ėshtė dhe shpresa.

 3. #3
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Ja dhe Yamaha R1
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 4. #4
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Ja dhe Agusta F4
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga StormAngel
  Ja dhe Yamaha R1
  YR1 jane cool. Nje Ex-i im kishte nje dhe e nxirrnim gjithmone ne weekend (ne vere kuptohet). What a rush! A ke ndonje vete? Po e kishe, a e ke provuar ndonjehere nje wheelie? (Nuk e di fjalen shqiptare per wheelie, sorry)

 6. #6
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Si shume te rinj edhe une jam i apasionuar pas motorave.
  Tashi, kam nje...mirepo Piaggio Vespa, qe e perdor per pune. lol
  Qe nuk mund te thuhet se edhe eshte motor.
  Ndersa, shpirti me qan per ndonje chopper.

  P.S: Deri tani, jam vozitur me Yamaha R1, Honda CBR900 dhe Yamaha Virago.
  Me CBR deri 240 km/h shpejtesi kemi bere. Kur zbrita nga motori, ne pike te veres ngrina. lol

  Ja dhe foto te Yamaha Virago XV 125, modeli nga me te voglat:
  Ne foton e dyte, Yamaha Virago 250
  Dhe ne te treten, Yamaha Virago 1100
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StormAngel : 25-03-2006 mė 07:24
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 7. #7
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  ja dhe Honda CBR 1000 RR4, ne foton e pare.
  Honda CBR 900 RR Fireblade, ne foton e dyte.
  Dhe ne foton e trete, Honda CBR 750 Hurricane e vitit 1987:
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 8. #8
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kam degjuar qe ne Gjermani,gruaja kur se do burrin i ben dhurat nje motorr qe ai te thyje qafen

  P.S shume te papar keta motorrat
  Feel the pump √

 9. #9
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Talking

  ........... :d
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Talking

  Scooter
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Talking

  Suzuki
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime
  ja dhe 3 foto te tjera
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  cool ninja
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Une dua te blej nje nga keta motorra por puna eshte se jane me te shpejtet ne bote dhe kam hall mos thyej qafen

  C'te them, I JUST LOVE SPEED
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga DeAdA Lexo Postimin
  Une dua te blej nje nga keta motorra por puna eshte se jane me te shpejtet ne bote dhe kam hall mos thyej qafen

  C'te them, I JUST LOVE SPEED
  qe te mos vritesh po te dhuroj kete motorin e ri.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 16. #16
  gone Maska e INFINITY©
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  qe te mos vritesh po te dhuroj kete motorin e ri.
  2043 Faleminderit por ajo larte ishte shaka se nuk kam frike se thyej qafen, kurse ajo e dyta qe me pelqen shpejtesia eshte mese e vertet. Ndonjehere me duket se me pelqen pak me teper se c'duhet kur harroj ta komandoj kemben ne gaz.

  Prandaj po ta le ty ate se edhe ajo femra eshte perfekt per ty.

  Ciao

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga DeAdA Lexo Postimin
  2043 Faleminderit por ajo larte ishte shaka se nuk kam frike se thyej qafen, kurse ajo e dyta qe me pelqen shpejtesia eshte mese e vertet. Ndonjehere me duket se me pelqen pak me teper se c'duhet kur harroj ta komandoj kemben ne gaz.

  Prandaj po ta le ty ate se edhe ajo femra eshte perfekt per ty.

  Ciao
  De AdA.
  Edhe une shaka bera.
  Frike nga motorat ne fakt eshte mire te kesh. Kam hipur neper motora per 12 vjet rresht dhe sigurisht jam rrezuar disa here.
  Lol motori eshte mjet qe nuk mban dot veten ne kembe.
  Shpejtesia eshte armiku yt ne rruge.
  Sa per ate vajzen , nuk e shaj por do me pelqente reale.Foto nuk me ben pune.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 18. #18
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  YAMAHA YZF-R1 2007

  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 19. #19
  Larguar Maska e Gerrard
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,648
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa do doja ta mbyllja kėtė tem po nuk mundem, kur e shikojė akoma mė keq bėhem

  Kur kujtojė emrin motorr i gjih trupi mė dridhet, kur shikojė fotot bėhem akoma mė keq. Ka qėnė gjėja mė e errėt qė kam kaluar nė jetė. Ika dhe u riktheva, jam betuar qė nuk i hipi mė, po ēe do dėshira ėshtė mė e madhe se sa betimi. Ndonjėhet dhe mė shkon nė mėndje po prap se mar atė inisiativ. Shpresojė qė gjithmon tė jem me kėtė mėndje dhe mos ti hipi mė.

  Kalofshi mirė,

  P.s Ja dhe foto e motorrit qė desh mė mori jetėn. E mbaj mėnd si tani ka qėnė, 23 Maj 2005, ka qėnė njė ditė shum e bukur. Kam qėnė tek Dogana (Kryqėzimi Laprak, Unazė e Re). Mė pas nuk mbaj mėnd asnjė gjė vetėm ē'farė mė kanė thėnė. Kam disa kujtime tė bukura nė trup dhe nė kokė, tė ēara pa fund etj.

  Sozia e motorit ZX7R (KAWASAKI)

  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 20. #20
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendes te gjithe qeflijte me lindjen e fundit te Borgo Panigale

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gerrard : 27-05-2008 mė 16:42 Arsyeja: Madhėsia maksimale e fotove duhet tė jetė 800x600.
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •