Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e baby dream
  Anėtarėsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  Tirane,Albania
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation Adresa per zile celulari

  ku mund te gjej nje adrese ketu ne tirane qe te hedh zile ne celular pervec menyres me blutoth meqe ra fjala kam nje motorola v3
  thanks
  ESHTE E PAMUNDUR TE LEPISH BERRYLIN

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Shikoje njehere kete faqe: www.zedge.net
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Rreth 1mije zile telefoni per shkarkim.
  349 zile ketu http://www.uploading.com/?get=C9QEQ0D8
  445 ketu http://www.uploading.com/?get=3LY7R2XG
  200 ketu http://www.uploading.com/?get=KYTXH3K1
  Krijuar nga kenge te ndryshme te artisteve me poshte
  ABBA, AC/DC, Aerosmith, Tori Amos, BECK, Black Sabath, Blackstreet, Blur, Bon Jovi, Meredith Brooks, James Brown, Peter Cetera, Chubby Checker, Daft Punk, Def Leppard, Celine Dion, Dire Straits, The DOORS, Enigma, Everclear, Extreme, Faith No More, Iron Maiden, Michael Jackson, Kansas, Kenny G, KISS, Bob Marley, MeatLoaf, MetallicA, Tom Perry, Police, Queen, Red Hot Chilly Peppers, Sting, Styx, ZZ Top
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  30
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  benseven11 shume faleminderit.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Devil-girl-uk
  Anėtarėsuar
  11-03-2004
  Vendndodhja
  London
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po per LG ka?
  The higher you soar, the harder you fall. Make sure you have a working parachute

 6. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga Devil-girl-uk
  Po per LG ka?
  Mund te kerkosh ne Google.Vendos emrin e cel dhe gjen sa te duash.
  Feel the pump √

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e dori_85
  Anėtarėsuar
  31-10-2005
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  peshendetje te gjithve mund te dergosh edhe na www.celebrum.com

 8. #8
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime

  Talking

  4600 zile per celulare ketu. http://www.megaupload.com/?d=IN65XAW7
  fjalekalimi www.hitsgarden.com
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #9
  ElvisTe Maska e el7
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Vancouver, Canada
  Mosha
  38
  Postime
  164
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile sony erics

  Mqs ra fjala dhe sigurisht dikush do pyese dhe per sony ericsson ka themes,wallpapers,ringtones etc: www.myz600.com

 10. #10
  AlbMoB Maska e korcari_raps
  Anėtarėsuar
  08-10-2003
  Vendndodhja
  JeRsEy UsA
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up NE Kte ADres Mundet te Gjeni Ringtones Shqip Falas Dhe TE Gjitha

  Www.AlbPride.NEt : Albanian Mobile Community .. Cdo gje per Celular . Ringtones Shqip Dhe te NDryshme . Mbi 1000 e ca ringtones Shqip
  [FONT=Arial Black]AlbMoB[/FONT]

Tema tė Ngjashme

 1. CELULARI, mik apo armik i njeriut?
  Nga YaSmiN nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 05-05-2007, 11:03
 2. Adresa website-s te figurave te njohura shqiptare
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2002, 16:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •