Close
Faqja 15 prej 34 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 675
 1. #281
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Antarsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po si ka ardh moda tash patjer duhet te blesh shum sandalle , p.sh nese ke nje fustan te kuq patjer duhet ti kesh nje pal sandale ose te kuqe ose te zeza , eh sa e sa fustana kemi qe duhet ti blejm edhe sandalle apo kpuc, keshtu po ti numroj do me dalin me shum se 10 pal sandalle vetem kta 3 muj qe i kom ble , e mos ti numroj te vitit te kaluar se hmmm ku me dite sa dalin : p

 2. #282
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga J@mes_Douglas Lexo Postimin
  Suada, per raste festash vishesh ne kete forme (party, disko, etj) apo thjesht ne nje mbremje te zakonshme?!
  Ne pube, mbremje te zakonshme.Si te ma japi truni.Por kto tip veshjesh perdor kur kam nje dit pak me ndryshe se te tjerat.
  klm

 3. #283
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  38
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Si te ma japi truni
  Ahhh, i merke ne qafe djemte e zones ti.
  Po te ka rastisur ndonjehere te fryj ere kur ke qene veshur ne ate forme?!
  Ka pasur aksidente te llojeve te ndryshme ne momentin qe ke dale nga shtepia e veshur ashtu?
  Mire, mire, jo keq.

 4. #284
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  44 falenderime n 43 postime
  James , ata fustanet pjesen e poshte e kane me llastik nga brenda per te evituar keto llojet e aksidenteve

  Mund te hidhesh e te kercesh, por fustani nuk levis fare
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #285
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga J@mes_Douglas Lexo Postimin
  Ahhh, i merke ne qafe djemte e zones ti.
  Po te ka rastisur ndonjehere te fryj ere kur ke qene veshur ne ate forme?!
  Ka pasur aksidente te llojeve te ndryshme ne momentin qe ke dale nga shtepia e veshur ashtu?
  Mire, mire, jo keq.
  hahahhahaha por kur vishem ashtu nuk dal ne kembe kam babin qe me con ne destinacion.
  Me ka ndodh 1 here vetem qe vesh 1 fustan aq te shkurter por jo aq elegant e vesha per te dal xhiro ne kemb me shoqet, sa zbrita poshtu u ktheva mbrapsht se frynte shum ere.
  Aksidente???hahhahha para 2 ditesh.Ju cunat hutoheni shum shpejt.Por me erdhi keq per te shkretin.

 6. #286
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga suada dr Lexo Postimin
  hahahhahaha por kur vishem ashtu nuk dal ne kembe kam babin qe me con ne destinacion.
  Mire qe yt ate te coka diku ashtu se ky i imi do me conte vetem mbeshtjellur ne nje araf siper se ne ate dy gisht "fustan"...s'behet fjale
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 04-07-2008 m 20:42
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 7. #287
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Blue_sky Lexo Postimin
  Mire qe yt ate te coka diku ashtu se ky i imi do me conte vetem mbeshtjellur ne nje araf siper se ne ate dy gisht "fustan"...s'behet fjale
  E kom Europion babin, ka jetu nkohen e xhaxhit nvende qe un do kisha qejf te jetoja tani, e kshuqe eshte rrit me fryme tjeter.Tpakten nga ana veshjes se kom fare fanatik.

 8. #288
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Antarsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  clasike

  per te dal
  mos luj se sta quj

 9. #289
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga suada dr Lexo Postimin
  E kom Europion babin, ka jetu nkohen e xhaxhit nvende qe un do kisha qejf te jetoja tani, e kshuqe eshte rrit me fryme tjeter.Tpakten nga ana veshjes se kom fare fanatik.
  Hohohoho, mos se po na quan keshtu larg-e-larg te prapambetur. Yt ate sa investon ne lakuriqesine tende, do bente mire te investonte ne alfabetizimin tend. Diference e madhe mes zhvillimit dhe veshjeve prostitueske. Ajo "rroba" aty vetem ne Shqiperi mund te konsiderohet si zhvillim se ne Europen Perendimore ku jam rritur(e ku ka studiuar gjyshi im dhe babi im)konsiderohet si prostitucion. Shih mos te ka jetuar ne lagjet e kuqe.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Blue_sky : 05-07-2008 m 08:55
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 10. #290
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Thoni c'te doni ju po stilletos asnjeher nuk dalin mode:
 11. #291
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ja dhe ca te tjera:
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 12. #292
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Vazhdojme me obsesionin tim:
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 13. #293
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  ...........
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 14. #294
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Blue_sky Lexo Postimin
  Hohohoho, mos se po na quan keshtu larg-e-larg te prapambetur. Yt ate sa investon ne lakuriqesine tende, do bente mire te investonte ne alfabetizimin tend. Diference e madhe mes zhvillimit dhe veshjeve prostitueske. Ajo "rroba" aty vetem ne Shqiperi mund te konsiderohet si zhvillim se ne Europen Perendimore ku jam rritur(e ku ka studiuar gjyshi im dhe babi im)konsiderohet si prostitucion. Shih mos te ka jetuar ne lagjet e kuqe.
  O zogu mos ma qaj hallin mua ti, se po mbaroj universitetin e dyte.
  Megjithate me ty s`ja vlen asnje lloj debati.Ti ke probleme me veten mi goc, te duket vetja sikur ca je dhe nenvlerson te tjeret.pffffff.Gjithsesi ik e meru me noi gjo tjeter se s`kam ndermend ti kthej pergjigje pjeses tjeter te postimit tend qe me duket krejt injorant.(edhe ajo rroba aty eshte modeli 2008 hapi icik syt tek fashion tv).Tung

 15. #295
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mqs isha tek kjo teme thash ti kepus nje te postuar
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 16. #296
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O nyx e paske bo ktu si hajde sandale me shumic......lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga suada dr : 08-07-2008 m 09:55

 17. #297
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Antarsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  suada i ke qejf kto?


 18. #298
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Jo faleminderit se ja rras tavanit me kok.

  Po ty te pelqejn keto???Besoj se duhet te te rrine mire....lol
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 19. #299
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Antarsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga suada dr Lexo Postimin
  Jo faleminderit se ja rras tavanit me kok.

  Po ty te pelqejn keto???Besoj se duhet te te rrine mire....lol
  uuue, sa te bukra qeken, i kom qejfi kto te guccit

  Dmth ste pylqen ato qe te tregova?

  Kqiri niher qito:  P.S. Mjer ai fatziu

 20. #300
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nese je ti aty poshte jan ok, per mua.hhahahhahah

Faqja 15 prej 34 FillimFillim ... 5131415161725 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Irak: Gazetari gjuan me kpuc presidentin Bush
  Nga strange n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 240
  Postimi i Fundit: 12-03-2009, 17:02
 2. Kate Hudson manjake blerjesh: Kam 400 pal kpuc
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 15:41
 3. Kepuce robot nga Honda
  Nga prenceedi n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 08:45
 4. Suplement veror: Bukuria femrore n syt e nj mashkulli
  Nga PLaku-i-Detit n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 06-05-2008, 13:20
 5. Mendime nen shollen e nje kepuce...
  Nga SyntheticZero n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-07-2002, 02:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •