Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  ekonomist
  Anėtarėsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  Fier
  Mosha
  38
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Oferte per pune

  Pershendetje.
  Pervec te gjithave dihet qe punesimi eshte nje problem i madh ne Shqiperi.Mesova qe para disa kohesh ne kete forum ka patur nje teme mbi ofertat e punesimit mund te me ndihmoni ta vazhdojme kete gje pasi jam shume e sigurt qe shume forumista do perfitojne nga kjo gje . Do ju lutesha nqs dini ndonje vend per pune ne Tirane por dhe ne rrethe ta ndani me te tjeret. Faleminderit

 2. #2
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Punedhensi: Divitech computers
  Tel / Fax: 0692787630 / na
  info@divi-tech.com
  Profesioni: Inxhinier
  Kerkohet specialist me njohuri nga fusha e kompjuterave,te kete prezence dhe komunikim e mire.Profili punes do jete shitje komjuterash dhe pjesesh me pakice dhe shumice.


  Punedhensi: FERLAT sh.p.k
  Tel / Fax: 04 22 99 54 / 04 22 39 68
  ferlat@abissnet.com.al
  Profesioni: Menaxher Shitjesh

  Firma Ferlat kerkon te punesoje nje menaxher shitjesh per rrethet Elbasan dhe Vlore

  Personi I kerkuar duhet te permbushe keto kerkesa.

  - Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik ( dega Biznes )
  - Te jete me banim ne qytetet perkatese .
  - Te njohe mire tregun e qytetit qe do te mbuloje
  - Te kete eksperienca te ngjashme pune
  - Njohja e nje gjuhe te huaj eshte perparesi

  Personat e interesuar te paraqesin nje CV prane ambjenteve te firmes :


  Punedhensi: HUAWEI TECHNOLOGIES Co. L.t.d.
  Tel / Fax: + 355 4 229 811 /
  mpanavija@huawei.com
  Profesioni: Inxhinier
  Huawei Technologies Co. Ltd., one of the leading suppliers of telecom systems and solutions, wishes to expand its activities. In order to perform such challenging task we are looking for a professional Optical Network Service Engineer.

  Main Responsibilities:

  • Be responsible for Optical Network project implementation, which includes installation and testing.
  • Be responsible for Optical Network routine maintenance and Technical support.
  • Be responsible for service related technical activities.

  Requirements:

  • A university degree in telecommunications engineering, computer science or above.
  • Working on telecom industry for 1 year at least.
  • Knowledgeable in the telecommunication and CCS7 system.
  • Knowledgeable in the transmit and Optical communication.
  • Ability to work independently and to build up good customer relations.
  • Good Communication skills and ability to work in teams.
  • Self-motivated, flexible, enthusiastic and fluent in English both oral and written.
  • Must be ready to work under pressure in all kind of working condition
  • Must be ready for international project to the other countries.


  Punedhensi: KAF (Sherbime financiare, kontabilitet, auditim, b
  info@kaf-ks.com
  Profesioni:
  Kerkojme nje menaxhere tė zyrės

  ueb sait: www.kaf-ks.com

  Punedhensi: Alba-R
  Tel / Fax: 0692087270 / 048200715

  Profesioni: Recepsionist
  Te njohe programet baze te kompjuterit.
  Te zoteroje gjuhen greke dhe angleze.
  Te jete e paraqitshme dhe komunikuese.
  Doumenta te nevojshme:
  Fotokopje diplome.
  Deshmi kualifikimesh dhe trajnimesh.
  Ps.
  Komunikimi me telefon nga ora 09.00-14.00


  Punedhensi: Kompleksi "Vila Toskana"
  Tel / Fax: 0692078606 / 04 270448
  info@global-servis.com.al
  Profesioni: Kamerier
  Kerkohejme te punesojme 3(tre) kamariere me eksperience, mosha mbi 24 vjec.
  Aftesite qe kerkohen:
  Zoterimi i gjuhes Angleze
  Zoterimi i programeve baze te kompjuterit.

  Punedhensi: Alba-R
  Tel / Fax: 0692093807 / 048200715
  izoterm@icc-al.org
  Profesioni: Financier
  Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik dega finance.
  Te njohe mire legjislacionin tatimor.
  Te zoteroje programin profesional alfa dhe programet baze te kompjuterit.
  Pervoje pune mbi 5 vjet ne ndermarrje prodhuese.

  Dokumentacioni qe duhet te paraqisni:
  Fotokopje diplome.
  CV dhe rekomandime.
  Deshmi kualifikimesh ose trajnimesh.
  Ps
  Vetem personat qe plotesojne kushtet e mesiperme.Komunikimi ne tel nga ora 09.00-16.00

  Punedhensi: Vinipharma shpk
  Tel / Fax: 372 - 329 / 377- 418
  viniph@abissnet.com.al
  Profesioni: Operator kompjuteri
  kerkohet nje operatore me njohuri te mira ne kompjuter, avantazh do te jete njohja e programit Financa 5

  Punedhensi: GRAPER shpk
  grapershpk@yahoo.co.uk
  Profesioni: Menaxher Marketingu
  Se shpejti tregut shqiptar do ti shtohet nje reviste e re.deshirojme te bashkepunojme me 2 vajza per kontaktim me sponsorat.PRIORITET ATO QE KANE EKSPERIENCE TE MEPARSHME.PAGESA ME %

  Punedhensi: Lilibare shpk
  lilibare.shpk@yahoo.it
  Profesioni: Sekretare
  Kerkojme nje sekretare. Mosha 20- 30 vjeē. Te njohe shume mire anglishten ne te folur dhe te shkruar, gjithashtu te dije te perdore mire programet baze te kompjuterit( favor kontabilitetin alpha ).
  te jete e komunikueshme.
  Mund te dergoni CV tuaj ne adresen e e-mailit.
  Paga eshte e kenaqshme.

  Punedhensi: Lilibare shpk
  lilibare.shpk@yahoo.it
  Profesioni: Pėrkthyes
  Jemi nje firme private ( per arsye reklame nuk japim hollesi) .
  Kerkojme nje perkthyes/e per gjuhet :

  1.Gjermanisht
  2.Rusisht
  3.Spanjisht

  Pranojme disa kandidate, perzgjedhja do behet me testim ne gjuhen qe ato duan.
  Te interesuarit duhet te paraqesin CV ne adresen e e-mailit.
  Duhet te dine nje nga gjuhet e lartepermenduara ne te folur dhe ne te shkruar, anglishten dhe njohuri te mira te kompjuterit.
  Pranojme dhe studente ( part-time).

  Punedhensi: FERAR SHPK
  Tel / Fax: 04 222 540 / 04 223 694
  ferar1994@hotmail.com
  Profesioni: Inxhinier
  Firma Ferar kerkon inxhinier ndertimi. Personat e interesuar duhet te plotesojne kriteret:
  - te kete perfunduar studimet ne Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit
  - te njohe programin autocad
  - te kete aftesi shume te mira komunikuse  Punedhensi: ALUMIL ALBANIA Sh.p.k
  Tel / Fax: +355 48 300 230 / +355 48 300 234
  info.al@alumil.com
  Profesioni:
  Firma ALUMIL ALBANIA Sh.p.k kerkon te punesoje: Nje recepsioniste, nje operatore kompjuteri, dhe nje faturiste.
  Te kene mbaruar shkollen e mesme dhe te zoterojne kompjuterin.

  Punedhensi: FERAR SHPK
  Tel / Fax: 04 222 540 / 04 223 649
  ferar1994@hotmail.com
  Profesioni: Sekretare
  Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere:
  -te kene perfunduar studimet universitare
  -te kene njohuri te gjuhes angleze dhe italiane
  -te kene aftesi te mira komunikimi  Punedhensi: ROMPETROL ALBANIA SH.A
  Tel / Fax: 271121; 271145 / 271121
  brunilda.duraj@rompetrol.com
  Profesioni: Sekretare
  Shoqeria jone eshte e interesuar per nje sekretare, e cila do te mbuloje administrimin e zyrave tona.
  Kandidatet e interesuara duhet te jene te moshes 20-27 vjec, me shkolle te larte, te dine te perdorin mire paketen Microsoft Office.
  Njohja e mire e gjuhes angleze eshte paresore per pranimin ne kete vend pune,ndersa njohja e gjuhes rumune perben perparesi te madhe.
  Te interesuarat duhet te jene korrekte ne marredheniet e punes, te gatshme per te punuar me orar te zgjatur,dhe te afta per te ndertuar marredhenie te mira kolektive.
  Presim CV deri me daten 15 Prill, date ne te cilen do te kete vend seleksionimi i kandidateve me te mira.
  Pas kesaj date do te njoftohen per konkurs ato kandidate qe i permbushin kerkesat tona.
  Ju mirepresim!

  Punedhensi: ORIANA SH.P.K
  Tel / Fax: 0692378049 /
  Profesioni: Ekonomist
  EKONOMIST TE FINANCES NE POZICIONIN SHEFE ZYRE  Punedhensi: Albanian Expirience Technologies
  Tel / Fax: 0692050050 /
  AlbanianET@hotmail.com
  Profesioni: Informaticien
  Firma jone e sapo e krijuar ne tregun shqiptar dhe me qender e saj ne SHBA,me nje experiece te suksesshme prej 10 vjetesh ne fushen e informatikes kerkon te punesoje Informaticien(e)me cilesi te meposhtme:
  Njohuri baze ne Database,njohje te gjuheve si Vb,Vb net.
  Njohuri shume te mire te gjuhes Angleze.
  Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e meposhtme:

  Punedhensi: Rompetrol Albania Downstream Sh.A
  Tel / Fax: 271121; 271145 / 271121
  brunilda.duraj@rompetrol.com
  Profesioni: Kontabilist
  Jemi ne kerkim te nje kontabilisti, i cili do te kete per detyre mbajtjen e llogarise se shoqerise sone.
  Kandidati qe do te aplikoje duhet te dije te perdore shume mire programet Alpha, Financa 4 dhe 5, si dhe paketen Microsoft Offices si dhe te dije shume mire gjuhen angleze.Nje gjuhe e dyte perben perparesi.
  Do te vleresohen ata kandidate, te cilet do te kene eksperience te meparshme pune si dhe ata qe do te tregojne aftesi te mira komunikimi,te punes ne grup si dhe devotshmeri ndaj punes.
  Pagesa eshte e kenaqshme!


  Profesioni: Operatore telefoni-
  Kompani telekomunikacioni.Kerkon Operatore telefoni.Te kete aftesi te mira komunikimi,te jete fleksibel.Tel.256110 - Tirane

  Profesioni: Kamarier ,ne Bar "Elvive"- Kamarier
  Bar "Elvive".Kerkon Kamarier.Mosha 22-26 vjec.Mob.0682066330 - Tirane

  Profesioni: Shitese dyqani,ne Firme prodhimi- Shites
  Firme Prodhimi.Kerkon Shitese dyqani.Te kene eksperience ne fushen e brumerave.Tel.273100 Mob.0682077192 - Tirane

  Profesioni: Punetore,ne Club Rulet "Faraon"-
  Club Rulet "Faraon".Kerkon te punesoje 4 Punetore(F).Mob.0682077798/0692351590 - Tirane

  Profesioni: Piktor/e,ne Firme Prodhimi-
  Firme Prodhimi.Kerkon Piktor/e.Te kene eksperience pune.Mob.0682077192 Tel.273100 - Tirane

  Profesioni: Banakiere,ne Bar-Kafe Cola- Banakier
  Bar-Cafe Cola.Kerkon Banakiere.Mob.0692117426 - Tirane

  Profesioni: Operatore kompjuteri,ne Agjensi Turistike- Punonjes agjensie udhetimi
  Agjensi Turistike.Kerkohen Operatore Kompjuteri.Te kete njohuri kompjuteri,Te njohe gjuehn angleze,italiane.Te kete eksperience pune,te jete e komunikueshme.Mob.0682034264 - Tirane

  Profesioni: Recepsioniste,ne Hotel-Bar--Pasticeri -Club "Ikea"- Sekretari Recepsion
  Hotel-Bar-Pasticeri-Club "Ikea".Kerkon Recepsioniste.Te dije te flase anglisht ose italisht.Mob.0682808500 - Tirane

  Profesioni: Mesuese aerobie,ne Palestra 1- Edukim & Trajnim
  Palestra 1.Kerkon Mesuese aerobie.Te kete eksperience pune.Tel.236064 - Tirane

  Profesioni: Punetore pasticerie,ne Pasticeri Oriental Sweets-
  Pasticeri Oriental Sweets.Kerkon Punetore pasticerie.Me eksperience pune.Tel.243322 - Tirane

  Profesioni: Farmaciste Kevin 1- Sherbime shendetsore
  Farmaci Kevin 1.Kerkon Farmaciste.Te kete mbaruar shkollen e larte.Mob.0692062062 - Tirane

  Profesioni: Banakiere,ne Bar X.S.A- Banakier
  Bar X.S.A.Kerkon Banakiere.Me eksperience.Tel.23.0896 Mob.0692092766 - Tirane

  Profesioni: Agjent shitjesh,Firma Arlind sh.p.k- Agjent marketingu
  Firma Arlind sh.p.k.Perfaqesues eskluziv i Birres Bitburger per Shqiperine.Kerkon Agjent shitjesh.Full time.Te kete eksperience ne sistemin e shitjeve.Tel/Fax.00355040259021 Mob.0692058008 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,te lokali me Shelgje- Kamarier
  Lokali me Shelgje.Kerkon Kamarier.Mob.0682456301 - Tirane

  Profesioni: Financiere,ne Shega Group- Finance
  Shega Group.Kerkon te punesoje Finaciere.Te kete eksperience pune.Tel.255008/255009 - Tirane

  Profesioni: Arketare ne Qendra lojrash elektronike-
  Qendra lojrash elektronike.Kerkon Arketare (F).Mosha 20-30 vjec.Kushte te mira pune.Mob.06823169163/0692144941 - Tirane

  Profesioni: Punonjese per Axhensi Turistike,ne Kompanine "Alba Trans"- Punonjes agjensie udhetimi
  Kompania "Alba Trans",sh.p.k.Kerkon Punonjese per Axhensine Turistike.Te njohe sistemin e prerjes se biletave te avionit.Gjuhet Anglisht dhe Italisht.Te kete eksperience pune mbi 3-vjet.Te dorezoje CV me foto.Tel.256528 - Tirane

  Profesioni: Agjente Marketingu,ne ALFA Dhomisi- Agjent marketingu
  Alfa Dhomisi.Kerkon Agjente Marketingu.Te njohe gjuhen Greke.Tel.320143 - Tirane

  Profesioni: Specialist Agronom-
  Kerkohet Specialist Agronom.I specializuar kryesisht per lule.Mob.0682456546 - Tirane

  Profesioni: Kompjuterist,ne Shtepine Botuese "Ideart"- Rrjete kompjuterike
  Shtepia Botuese "IDEART".Kerkon 1 Kompjuteriste.Te kete njohuri te mira ne programet :Paketa Mocrosoft,Programet Grafike"Page Maker,Corel Draw,Photo Shop.Tel.260572/0682026296 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,ne Bar "L'amour"- Kamarier
  Bar "L'amour".Kerkon Kamarier.Me eksperience pune.Mob.0692296528 - Tirane

  Profesioni: Arketare,ne Ark-Invest-
  Ark-Invest.Insitucion Finanaciar.Kerkon te punesoje Arketare (me kohe te plote).Me pervoje pune ne banke.Mosha deri ne 35 vjec.Preferohen me gjuhe te huaj:Anglisht,Italisht.Paga e mire.Cel:0692064499 - Tirane

  Profesioni: Kamariere/e,ne Bar "Moxart"- Kamarier
  Bar-Restorant "Moxart".Kerkon Kmarier/e.Mosha mbi 25 vjec.Me eksperience pune.Preferohet me gjuhe te huaj.Te jete e paraqitshme.Mob.0692088708 - Tirane

  Profesioni: Dizanjer,ne Studio Grafike-
  Studio grafike.Kerkon Dizanjer.Te njohe programet Photo Shop,Ilustrator,Indizajn.Te kete eksperience pune.Mob.0682122440 - Tirane

  Profesioni: Inxhinier ndertimi per zbatim,ne Firmen Geci sh.p.k.- Inxhinieri
  Firma Geci sh.p.k.Kerkon Inxhinier ndertimi per zbatim.Te kete license.Te kete eksperience ne infrastrukturen rrugore mbi 5 vjet.Kontaktoni ne nr.0692060370/0692060361 - Tirane

  Profesioni: Kamarirer/e,ne Planet Club- Kamarier
  Planet Club.Kerkon te punesojeamarier /e.Me eksperience pune.Te interesuarit te kontaktojne ne nr:.Mob.0682235308 - Tirane

  Profesioni: Menaxher shitjesh,ne Kompanine Interalb- Manaxher shitjesh
  Kompania "Interalb".Kerkon Menaxher shitjesh.Te ineresuarit te kontaktojne me nr.Tel.04251747 - Tirane

  Profesioni: Banakiere,ne Bar-Kafe "Motrat Qiriazi"- Banakier
  Bar-Kafe "Motrat QWiriazi".Kerkon Banakiere.Me ose pa eksperience pune.1 dite pushim ne jave.Mosha nen 35 vjec,12 muaj pune,ka leje te zakonshme.Mob.0682060166 - Tirane

  Profesioni: Punetore ndihmese,ne Bar-Res torant "Ester"-
  Bar-Restorant "Ester".Kerkon Punetore Ndihmese per zgare dhe fast-food..Te jete korrekte ne pune.Mob.0683104405 - Tirane

  Profesioni: Kamariere,ne Bar Pasticeri"Loving Blu"- Kamarier
  Bar Pasticeri "Loving Blu".Kerkon KAmariere.Per turnin e dyte.Mob.0682235156 - Tirane

  Profesioni: Kamariere,ne Lokal "Semi"- Kamarier
  Lokal Semi.Kerkon Kamariere.Mob.0682892522 - Tirane

  Profesioni: Pastruese,ne Bar-Cafe PaSSez-
  Bar-Cafe PaSSez.Kerkon te punesoje Pastruese.Me eksperience pune.Mosha deri ne 40 vjec.Mob.0692256239 - Tirane

  Profesioni: Kamariere,ne Pasticeri Behari Origjinal- Kamarier
  Pasticeri Behari Origjinal.Kerkon Kamariere.Te punoje me dy turne.Mob.0682345807 - Tirane

  Profesioni: Banakiere,ne Pasticeri Bahari Origjinal- Banakier
  Pasticeri Behari Origjinal.Kerkon Banakiere.Te punojne me dy turne.Mob.0682345807 - Tirane

  Profesioni: Shitese,ne Restorant "Borova"- Shites
  Bar-Restorant "Borova".Kerkon Shitese Picash dhe Byreku.Te kene pervoje pune.Orari i punes vetem nje turn.Tel.04261802 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,ne Bar-Restorant "Shqiponja"- Kamarier
  Bar-Restorant "Shqiponja".Kerkon Pasticiere.Te jete me eksperience pune.Mob.0682792852 - Tirane

  Profesioni: Pasticiere,ne Firma "Beluka"-
  Firma ""Beluka".Kerkon Pasticiere.Te jete eksperience pune.Ne prodhimin e amaretave te ndryshme,me mjalte dhe embelsira te tjera..Mob.0682240819 - Tirane

  Profesioni: Motorrist,ne Pizza Villaggio- Motorrist
  Pizza Villagio.Kerkon Motorrist.Per shperndarje picash.Te kete motorrin e tij.Tel.250908 Mob.0682663814 - Tirane

  Profesioni: Shitese picash,tek Kendi i Lojrave "7 Xhuxhat"- Shites
  Kendi i LOjrave "7 Xhuxhat".Kerkon Shitese picash.Adresa:Rr."Elbasanit",ish kendi i lojrave. - Tirane

  Profesioni: Punetore rrobaqepesie- Rrobaqepsi
  Kerkohen punetore rrobaqepesie.Me pervoje pune.Me siguracion te paguar nga firma.Tel.04268525 Mob.0692738508 - Tirane

  Profesioni: Kuzhinier,ne Piceri-Restorant Manhatan- Guzhinier
  Piceri-Restorant Mahnatan.Kerkon Kuzhinier.Nen moshen 40 vjec.Adresabrapa"Muzeut Kombetar" - Tirane

  Profesioni: Arkitekt,ne Shaga- Arkitekture & Projektim
  Shaga.Kerkon ARKITEKT (M).Me pervoje pune deri ne 5 vjet.1.Te keter aftesi komunikuese me klientet.2.Pajisja me deshmi aftesie perben perparesi.3.Shoqeria jone siguron kushte te pershtatshme pune.4.Paga ne perputje me kerkesat e tregut dhe legjislacionit ne fuqi.Tel.223430 Fax.226953 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,ne Alfa Buzuk- Kamarier
  Alfa Buzuk.Kerkon Kamarier/e.Me eksperience pune.Tel.240366 Mob.0692695282 - Tirane

  Profesioni: Shitese karafilash ne lokal Alfa Buzuk- Shites
  Alfa Buzuk.Kerkon Shitese karafilash ne lokal.Adresa:Rr.Dibres,prane 9 katesheve.Tel.240366 Mob.0692695282 - Tirane

  Profesioni: 2 specialist tek Firma Alumin Tirane -
  Kerkon,2 specialist per prerjen e xhamit dhe per profilin e alumiit Mob. 0692063015 / 0692897486 - Tirane

  Profesioni: Motorrist,ne Bar -Restorant "Gloria"- Motorrist
  Bar-Restorant "Gloria".Kerkon Motorrist.Per shperndarje picash.Me pervoje pune.Tel.222698/247731 - Tirane

  Profesioni: Rrobaqepese,ne Fabriken e njohur Kemishari- Rrobaqepsi
  Fabrike e njohur Kemishari.Kerkon Rrobaqepese.Te specializuara.Vajza te reja qe punojne per here te pare.Tel.04250178 - Tirane

  Profesioni: Kamarier ne Bar 3 Plepat- Kamarier
  Bar 3 Plepat.Kerkon Kamarier (M).Te kete eksperience pune.Rr."Nikolla Tupe",tek ish Blloku. - Tirane

  Profesioni: Shefa Pulti,ne Bingo "Skampa"-
  Bingo "Skampa".Kerkon Shefa Pulti.Te jene ne moshe 24 vjec-30 vjec.Preferohen me Arsim te larte.Mob.0692155889 - Tirane

  Profesioni: Shef Salle,ne Bingo "Skampa"-
  Bingo "Skampa".Kerkon Shef Salle.Te jete ne moshen 24-30 vjec.Preferohen me arsim te larte.Mob.0692155889 - Tirane

  Profesioni: Kujdestare femijesh,per kend lojrash-
  Pasticeri "Internacional".Kerkon Kujdestare femijesh.Per kend lojrash.Mosha deri ne 40 vjec.Te interesuarit te paraqiten ne Pasticeri "Internacional" - Tirane
  Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
  Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
  Jam_Ajo

 3. #3
  shtriga Maska e shtrigaa
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  kudo midis jush
  Postime
  290
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Profesioni: Shitese,ne Botique "Glamour"- Shites
  Botique "Glamour".Kerkon Shitese.Part time dhe full time.Per dyqanin e ri,ne "European Trade Center".Mosha mbi 22 vjec.Tel.274178 - Tirane

  Profesioni: Punetore kuzhine,ne Bar Restorant "Argjiro"- Guzhinier
  Bar Restorant Argjiro.Kerkon Punetore kuzhine.Tel.232078 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,ne Bar -Bufe "Adria"- Kamarier
  Bar-Bufe "Adria".Kerkon Kamarier.Paga e kenaqshme.E diela pushim.Adresar."Kongresi i Manastirit"prane Spitalit te femijeve - Tirane

  Profesioni: Punetore,per perpunim dhe paketim shtypi-
  Kerkohen punetore per perpunim dhe paketim shtypi.Te jete nen mosshen 30 vjec.Pune eshte ngjithmone ne turnin e trete.1 muaj trajnim.Mob.0692082714 - Tirane

  Profesioni: Shitese,ne Sallon Pllaka- Shites
  Sallon Pllaka.Kerkon Shitese.Mosha 23-28 vjec (preferohet me arsim te larte).Te kete aftesi te mira komunikimi bindes per prezantimin dhe reklamimin me klientet.Njohuri ne kompjuter.Tel.257453 - Tirane

  Profesioni: Kamariere,ne Bar Kafe Blue Eyes- Kamarier
  Bar Kafe Blue Eyes.Kerkon Kamariere.Mosha 25-35 vjec.Cel:0682249013 - Tirane

  Profesioni: Banakiere,ne Bar Kafe Blue Eyes- Banakier
  Bar Kafe Blue Eyes.Kerkon Banakiere.Mosha 25-35 vjec.Cel:0682249013 - Tirane

  Profesioni: Menaxher shitje me patente- Manaxher shitjesh
  GlobalFood.Kerkon Menaxher shitje me patente.Te jete me eksperience pune.Mob.0682077192 - Tirane

  Profesioni: Kamarier,ne Bar Kampionet- Kamarier
  Bar Kampionet.Kerkon Kamarier.Te interesuarit te paraqiten neollin kryesor te Stadiumit "Qemal Stafa" - Tirane
  Kur linda qava dhe te tjeret qeshen......
  Kur te vdes tjeret do te qajn dhe une do qesh
  Jam_Ajo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e by_durrsaku
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  112
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te lumte shtriga shume interesante i lezova te gjitha thjesht per kuriozitet
  SPIRIT OF ALBANIAN(asd)

Tema tė Ngjashme

 1. Bursa
  Nga Gerrard nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 09-04-2007, 13:42
 2. Oferte Per Pune
  Nga ccicompany nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-03-2007, 14:53
 3. OFERTE PUNE: Teknolog pėr industrinė e mishit, Shkup
  Nga bOndi_oo7 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-10-2006, 18:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •