Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Agora
    Anėtarėsuar
    07-03-2006
    Postime
    2

    Ftohja seksuale

    Pershendetje,

    Kam 10 vite martese dhe kemi kaluar shkelqyeshem me bashkeshortin, por ka pothuaj se nje vit qe kur ai filloi te kerkojne ndryshime ne seksin tone, gjegjesisht filloi te kerkoje seks anal, mirpo une kete nuk e parapelqej, dhe jam kategorike dhe kundeshtuese, por edhe nuk kam SHUME INFORMATA NE LIDHJE ME KETE CESHTJE SEPSE ASNJEHERE EDHE NUK ME KA INTERESUAR, MIREPO ai vazhdon te insitoje ne kete drejtim ndersa une shkoj e ftohem nga ai cdo dite e me shume, me nuk me terheq fizikisht, dhe as me shkon ndermend per te, mjafton vetem te kujtoj kerkesen e tij qe e ben thuajse cdo here, dhe me humb cdo deshire seksuale.
    Kerkoj keshilla nga gjithkush, kerkoj ndihme, thua une jam fajtore apo?
    Nuk dua ta humb se e DUA shume

    Agora

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e ChuChu
    Anėtarėsuar
    03-06-2002
    Vendndodhja
    nyc
    Postime
    3,400
    cfare moshe ke ti teta?



    tani nga ne do INFORMATA se si eshte ajo exp?

  3. #3
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Agora mi hallet seksuale me forumin do i qash apo si. Sa kalo kohen me
    hape tema qe gjithkush do te pergjigjet me humor..me mire diskutoji gjanat
    me burrin dhe kollaj ajo pune. Pastaj ca burri eshte ai qe nuk ndjek deshiren
    tende mi gru. Perderisa ti s'don, pike e maro pse duhet te ta diskutoje
    gjithmone? Ti s'je femi.

    Dhe dicka nqs e don kaq shume sa thua, dhe vetem pse ta permend ty
    te humb deshira e cdo gjeje..me duket pak e habitshme kjo dashnia jote.

    P.S : Kuqe mi qyqa mos na jep leksione tash..

  4. #4
    Moderator
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Postime
    2,009
    Citim Postuar mė parė nga Agora
    ... me nuk me terheq fizikisht, dhe as me shkon ndermend per te...
    Po per cfare e do? Te te sjelle rrogen dhe te te beje edhe punet e shtepise?
    Se po qe per te bere ate pune...meazallah?

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e ChuChu
    Anėtarėsuar
    03-06-2002
    Vendndodhja
    nyc
    Postime
    3,400
    Citim Postuar mė parė nga shkodrane82
    P.S : Kuqe mi qyqa mos na jep leksione tash..
    yyy larg qofte, une do deflower myself diten e pare te marteses

    tashi ju shoket siper jeni te martum, dhe ca gjera i dini me mire se mua, por ama qe cifti duhet te jete cik experimental e te provoje a variety of things qe ta mbaje jeten seksuale gjalle, kjo qendron. Lol. Maybe anal jo, por ka shuuume gjera te tjera qe mund te behen, eh Boke share with us....

    mgjse ju (te martumit) e dini....lol
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ChuChu : 13-03-2006 mė 15:33

  6. #6
    *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    Larguar!!!!!
    Postime
    2,753
    Agora...

    Per mendimin tim ti nqs ke deshire epsh edhe pasion per burrin tat do te jesh e para qe do ti kerkosh ti besh keto deshira te tija realitet.... Ne radhe te pare se te kenaqin ty jo se kenaqin ate

    Nuk me duket se ti e do ate... Te pakten nga ana s.. Por edhe kjo eshte pjese e jetes lal. Eshte pjese e dashurise... Ti atehere nuk ben dashuri me te po thjesht ben s.. sepse ti nuk ndien kur ben marredhenie me te


    Ps. Mos mi merr per keqketo fjale mendohu njehere dhe shif ca rezultati do kete

    sme duket dashuri ne syte e mi po thjesht respekt qe ti ke per te

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    03-10-2003
    Vendndodhja
    Big Apple
    Postime
    1,256
    Citim Postuar mė parė nga Agora
    Kerkoj keshilla nga gjithkush, kerkoj ndihme, thua une jam fajtore apo?

    Agure:

    ti kerkon te dish nese je fajtore qe ftohja jote me tet shoq eshte se ai do "buke me gjize" nga hyrja tjeter lol e ti ke vetem "buke me gjalp" per te?

    Apo nese eshte mire te provosh Avenue te tjera e eksperimentosh me jeten seksuale me te? Nje cift qe rri bashke duhet te flas hapur per nnjenjat, fatnazite dhe cfare eshte gati apo jo te beje me partnerin..dhe se deri ku shkon limit yt i guximit seksual qe ti je comfy


    diksutoje me burrin tend, merr info dhe vendos vete...s'ka perse te te merzitet buka fare, e mos ta duash me tet shoq pavarsisht nga lloji i furres

    PS Zemrushe, sa e ke numri ne telefonit it? lol se njof nja dy cuna qe te duan shume lol

    ne emer te dashurise njeriu e provon dicka, i jep nje shans ose e diskuton te pakten, por kjos do te thote qe "vetem hap gojen ti, se gati une per gjithe cmendurite seksuale qe ke pare e ke degjuar lol" secili ka limitee e tij/a qe ipartneri juaj duhet ti respektoj as well..
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Larsus : 13-03-2006 mė 15:31
    TBD

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Agora,
    per nje mendim me te mire dhe real, shih mesazhet personale!
    Ignore List: Den Bossi

  9. #9
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anėtarėsuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    nese mendon se ftohja te ka ardhur vetem nga kerkesa e tij per seks anal, besoj eshte me e lehte situata... (por mbase ka dicka me teper se kaq ne kete rast!)

    gjithsesi do te te rekomandoja ti shpreheni njeri-tjetrit paksa me hapur dhe mos ti mbash gjerat ne vetvete ... per specifikat e seksit anal mbase te shpjegojne keta te tjeret ca me shume lol por ne pergjithesi do thoja qe perderisa nuk behet fjale per menyren tradicionale te te berit seks (vaginal); nese ti je kategorikisht kundra, i ler atij te ditur, dhe ai nese te don the respekton (sic duhet) besoj se do e pranoje kete. Nese je e lekundur por thjesht nuk do ti besh volljen(qefin), ca te them, give in once e mbase i del fiksimi atij dhe te le rehat lol

    nga ana tjeter e medaljes, mundohu(ni) te beni gjerat ca me ndryshe etj et to spice things up dhe hopefully kjo do e largoje monotonine, se normal ska se si te keni te njejten pasion dashurie apo seksual mbas 10 vjetes martese si ditet e mujit te mjaltit kam degjuar qe do pune martesa, keshtu qe edhe kjo pune eshte -_-

    kshu teorikisht e kisha une

    praktikisht, le te te thone keta qe kane pervoja, qofte martesore, qofte anale lol


    Citim Postuar mė parė nga Gio
    Agora,
    per nje mendim me te mire dhe real, shih mesazhet personale!
    mos ki turp ti, jepja rekomandimin ne teme (se ndaj e hapi ajo temen ketu), se mbase ka forumi hallexhinj/xhesha te tjera dhe perfitojne nga keshilla


    Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
    ... GIO e dika sekretin...Lol.
    normal, kot nuk e ka titullin naughty by nature ajo lol



    Citim Postuar mė parė nga Agora
    Thanx Gio per mesazhin personal...
    Thanx dhe ju te tjeret, une pranoj cdo mendim tuajin dhe ne fund duke shqyrtuar te gjitha besoj se do te gjej zgjidhjen!
    e mos harrosh te vish te na thuash si vajti puna; se ndaj eshte forumi, jo vetem te maresh informacion dhe keshilla, por dhe te japesh
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga diikush : 13-03-2006 mė 16:02

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Agora
    Anėtarėsuar
    07-03-2006
    Postime
    2

    Ftohja

    Thanx Gio per mesazhin personal...
    Thanx dhe ju te tjeret, une pranoj cdo mendim tuajin dhe ne fund duke shqyrtuar te gjitha besoj se do te gjej zgjidhjen!

  11. #11
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Po pse mi zgjedhjen nga postimet ketu do e besh..

    Po te te thojne te gjithe provoje, do dalesh kunder vetesh, lol.
    Kjo do te thote te duash forumin me shume se burrin.

  12. #12
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    ashtu si te thane edhe me siper eshte me mire qe kete gje ta diskutosh me burrin. per mendimin tim nese ti ia ke bere te ditur qe nuk do ta besh nje gje te tille ai nuk duhet ta kerkoje perseri. nuk ka ndonje gje te keqe qe ti nuk do te besh cfare do burri jot. disa njerez nuk jane comfortable te bejne disa gjera por kjo nuk do te thote qe eshte faji jot. i will say ne kete situate eshte faji i burrit tende pasi ti ia ke dhene pergjigjen. wish you luck.
    I LOVE GOD

    j&g

  13. #13
    i vetlarguar Maska e Arcimedes
    Anėtarėsuar
    26-12-2005
    Vendndodhja
    Holland
    Postime
    591
    Citim Postuar mė parė nga Agora
    Pershendetje,

    Kam 10 vite martese dhe kemi kaluar shkelqyeshem me bashkeshortin, por ka pothuaj se nje vit qe kur ai filloi te kerkojne ndryshime ne seksin tone, gjegjesisht filloi te kerkoje seks anal, mirpo une kete nuk e parapelqej, dhe jam kategorike dhe kundeshtuese, por edhe nuk kam SHUME INFORMATA NE LIDHJE ME KETE CESHTJE SEPSE ASNJEHERE EDHE NUK ME KA INTERESUAR, MIREPO ai vazhdon te insitoje ne kete drejtim ndersa une shkoj e ftohem nga ai cdo dite e me shume, me nuk me terheq fizikisht, dhe as me shkon ndermend per te, mjafton vetem te kujtoj kerkesen e tij qe e ben thuajse cdo here, dhe me humb cdo deshire seksuale.
    Kerkoj keshilla nga gjithkush, kerkoj ndihme, thua une jam fajtore apo?
    Nuk dua ta humb se e DUA shume

    Agora

    Mirmbrema Agora,

    Mesa e lexova un kete ketu qe ke shkruajtur ti, keq i paske punet.
    Nje burre qe te don ty nuk ka pse te nguli kembe dhe te bej ate qe deshiron vetem ai.

    Un mendoj qe ti i ke dhene dhe i jep akoma plot te mira atij burrit tend, mirepo ai eshte akoma i pakenaqur dhe don akoma edhe me shume.

    Domethene, ai ka filluar te behet mosmirenjohes ndaj teje dhe paska deshire qe te ndjeki dhe te plotsoj vetem ato manjaket dhe deshirat e tij egoiste.

    Agora, neqoftese ti nuk don, atehere ke shume te drejte qe kundershton per kete gje. As njeri nuk mund ty qe te detyroje, per te bere gjera qe ti nuk i pelqen.

    Thuaja burrit tend dhe mos ki frike fare per kete gje, por mundohu t'ja thuash kur te jesh e qete. Thuaj: Un nuk kam deshire, sepse kete e ate (per shkak dhimbje, apo gje tjeter) dhe pastaj i thuan qe neqoftese ai ty te don akoma, atehere ai duhet qe ta rrespektoje ate mendimin tend. Thuaj qe ti e don ate me gjithe shpirt dhe qe ben shume te mira per ate, por kete gje qe deshiroka ai nuk mund ta besh dot.

    Ndoshta ti mund ta kesh frike ate burrin tend. Atehere kjo nuk eshte aspak e mire dhe atehere ti duhet qe te therrasesh ndonje qe te ndihmoje dhe te jete prezent kur t'ja thuash keto fjale, sepse duhet me qene edhe pak e mbrojtur per momentin.

    Agora, nuk ke ce do nje dashuri me frike. Hiqu asaj dashuri se te shkatrron e te han perbrenda. Jeta eshte shume e thjesht: ndegjo zerin e shpirtit tend dhe mos ndigjo e mos e caj koken se ca thojne te tjeret. Neqoftese te tjeret thojne kete e ate, atehere ti thuaj: "Merre ti ate burre pra, meqe te duket kaq burre i mire. Merre dhe jeto bashke me te dhe un ju uroj fat te mbare".

    Agora, nuk erdhe ne kete bote qe te vuash, por erdhe qe te gezosh, sepse ti dhe te gjithe ne njerezit e tjere lindem per hater te dashurise, prandaj.

    Nje burre qe nuk rrespekton mendimin tend, atehere hiqi vize atij burri, sepse ai burr ndjek vetem ate lodren e tij dhe ai kujton se te ka ne fuqi ty, prandaj. Ik, dhe lere ashtu sic eshte se Zoti merret edhe me ate pastaj dhe ja rregullon mendjen atij.

    Ne jete ka plot gjera te bukura dhe te papritura, keshtu qe mos u deshpero dhe mos ke frike per asnje gje. Mos e ki frike te ardhmen. Vuajtja eshte per ate qe eshte egoist, kriminel, qe ka frike dhe qe dyshon.

    Agora, tani po e mbyll. Ndegjo zerin e shpirtit tend dhe bej ate qe te thote shpirti.
    Un te thashe pak se si mund te veprosh, por ti duhet qe te besh ate qe te thote shpirti i jot.

    Ndegjo zerin e shpirtit dhe Zoti do te mbroje ty, sepse ti je me te drejten dhe me te miren, Agora prandaj.


    Kalofshi mire.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arcimedes : 13-03-2006 mė 16:51
    I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

  14. #14
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anėtarėsuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    Citim Postuar mė parė nga Arcimedes
    ... Agora, tani po e mbyll...
    kjo me kujtoi letrat qe shkruheshin qemoti, mbyllja standarte

    tani ti mire kshu ne vija te pergjithshme, po keshilloje derbardhe edhe qe ti zgjidhin punet, jo te ndahen direkt tak-fak, se kane 10 vjet martese, etj etj

    plus qe nuk besoj ta kesh mare vesh nga gjysme paragrafi qe e ka fajin burri apo gruaja ti; it is like u inside their head or what? lol

    apo si doktor Adhamudhi, recete standarte - kreje te shpetoje tjetri

  15. #15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    29-12-2005
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    59
    Per mendimindo te ishte me mire qe te folesh me burrin tend dhe te matesh ate qe po e thuash ketu ne forum se shumica e marrin edhe si per shaka prandaj te them se je nje femer e shkolluar dhe e vetdijshem dhe degjo zein tend te mbrendshem dhe sa e di une problem e bashkeshortsi nuk ti zgjedh askush perveq ju te dyte ,besoj se do te maresh kete si keshille mos e tepro me me kete ne kete teme.

    P.s Ju kerkoj falje nese jam ne gabim te uroje fat ne jete dhe mbroje martesen se eshte e shenjte.

  16. #16
    i vetlarguar Maska e Arcimedes
    Anėtarėsuar
    26-12-2005
    Vendndodhja
    Holland
    Postime
    591
    Citim Postuar mė parė nga Besi_11
    dhe mbroje martesen se eshte e shenjte.

    Mirmbrema besi,


    Mbroje martesen, por mbroje kur eshte e shenjte per te dy dhe jo kur eshte vetem e shenjte per gruan.

    Martesa eshte e shenjte kur te dy japin e marrin e jo kur vetem njera jep e tjetri vetem don me marr, apo me plotsu ate egoizimin e tij.

    Te dy duhet qe ta duan dhe ta rrespektojne njeri-tjetrin njesoj; vetem atehere un flas per nje martese te shenjte.

    Kur tjetri nuk te rrespekton, atehere terhiqu ose kerko ndonje ndihme nga jasht dhe Zoti e ndihmon pastaj ate qe ishte me te drejten, te thjeshten dhe te miren, sepse Zoti nuk shikon martesen, por shikon thelle ne shpirtin e njeriut.

    Nje njeri qe nuk rrespekton mendimin tend, atehere ai eshte mosmirenjohes dhe egoist. Un e kam thjesht fare me keta njerez, sepse keto probleme un ja lej ne dore Zotit.

    kalofshi mire
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arcimedes : 13-03-2006 mė 17:41
    I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

  17. #17
    Betimi i Hipokratit
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Postime
    1,081
    ne fakt kjo teme sikur seshte per kete forum.me mire do qe te pyesnit psikologet (seksologet)per kete pune sec hyn mjeku ne kete mes.sidoqofte them qe kjo teme duhet mbyllur ketu.
    The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

Tema tė Ngjashme

  1. Meshkujt dhe seksi
    Nga Kryeplaku nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 23
    Postimi i Fundit: 19-11-2022, 04:41
  2. Seksi dhe shėndeti
    Nga Estella nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 78
    Postimi i Fundit: 01-04-2013, 14:38
  3. Sondazhi: 60 % e adoleshenteve, ekseperienca e pare si homoseksuale
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 06-06-2005, 18:01
  4. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 02-01-2004, 15:56

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •