Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 110
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e baby dream
    Anėtarėsuar
    04-02-2006
    Vendndodhja
    Tirane,Albania
    Postime
    126

    Smile Zone e lire ,Cani

    Si ju duket prezantuesi i "Zone e lire" inteligjent ? apo pak i rrjedhur nga trute?
    ESHTE E PAMUNDUR TE LEPISH BERRYLIN

  2. #2
    *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
    Anėtarėsuar
    18-05-2005
    Vendndodhja
    MiLaNo
    Postime
    591
    Pak i cmen po shume humorist dhe i pergatitur!
    Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


    Albi

  3. #3
    rrezja qe ngroh Maska e dielli qe lind
    Anėtarėsuar
    13-10-2005
    Vendndodhja
    Aty ku zhurma e dallgeve eshte muzike per veshet e mije.
    Postime
    181
    Shume i afte,programi i tij eshte shume cilesor dhe shume i vecante apo per te perdorur shprehjen e tije i "pa pare".Mendoj qe eshte emisjoni me i ndjekur ne tv shqiptare.
    nuk me kujtohet

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Si me duket Arian Cani tek Zone e Lire?

    Teper siperfaqesor,shume patetik kur ju thote te ftuarve ju kam xhan apo kur shkon puth ne faqe ndonje nga te ftuarat,i ve ne veshtiresi te ftuarit me pyetjet e tij idiote, mendoj shkaku i vetem per te cilin ndiqet kaq shume jane pyetjet e tij tendencioze mbi jeten seksuale te te ftuarve...dhe e vetmja gje me vlere qe ben eshte promovimi i artisteve te rinj..

  5. #5
    larguar Maska e Silk
    Anėtarėsuar
    28-09-2005
    Vendndodhja
    last summer...
    Postime
    307
    shume i lezetshem, te shkrin gazi

  6. #6
    i/e larguar Maska e GL_Branch
    Anėtarėsuar
    02-11-2003
    Vendndodhja
    Arbany
    Postime
    1,592
    Perfekt...(vetem se ato laviret shkina qe po i thirr nuk po pajtohem) kurse emisionin e ka perfekt me i shikuara ne Shqiperi eshte.

  7. #7
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946
    Me Arian
    Eshte Nje Emision Qe Ja Vlen Ta Ndjekesh Me Nje Fjale Ka Te Mirat E Veta

    Por Ariani Eshte Nje Njeri Qe Kur I Ben Pyetjet Tjetrit Se Le Te Pergjigjet Perhere Ja Pret Fjalen Nje Cop Idiot Me Sakte Eshte Ai
    Tek Nje Nga Emisionet Qe Kam Pare Mesa Mbaj Mend Nje I Ftuari I Tij I Tha Meqe Me Ke Ftuar Dhe Un Pranova Ftesen , Dhe Je Duke Me Bere Pyetje Mbaj Vendin Tend Aty Dhe Me Ler Te Pergjigjem Mos Ma Pre Fjalen , Dhe Ariani Ngeli Mu Si Idiot E Ktheu Ne Te Qeshur

    Nese Ai Do I Lej Njerezit Tu Pergjigjen Pyetjeve Qe U Drejton Atehere Ja Vlen Ta Ndjekesh Emisionin

    Thjesht Mendimi Im

    Pra Me Nje Fjale Shume I Shkathet Por Dhe Shume I Manget
    Takohemi Ditėn e Gjykimit

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e PRI-LTN
    Anėtarėsuar
    12-06-2006
    Vendndodhja
    Vlorė
    Postime
    671
    maniak seksual

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-08-2004
    Postime
    148
    Citim Postuar mė parė nga dielli qe lind
    Shume i afte,programi i tij eshte shume cilesor dhe shume i vecante apo per te perdorur shprehjen e tije i "pa pare".Mendoj qe eshte emisjoni me i ndjekur ne tv shqiptare.

    Nuk dua t'ju fyej por mund tu them se ju meshiroj shume. Nuk e kuptoj ku e sheh aftesine e Arjan Canit, pale pastaj cilesine e larte te programit.
    e vetmja gje per te cilen e ndjek kete emision eshte se te ftuarit jane interesante dhe kaq, po me vjen per te vjelle ( me falni) nga intervistat e tij. Nuk e di sa emisione ke pare ti, por mund te permend kete te fundit me Mihrije Brahen dhe 2FARM. Intervistat ishin mos o zot, pyetjet jane vetem per te zbuluar tendencat seksuale te te ftuarve a thu se mua me intereson cfare e eksiton Mihrije Brahen apo kedo qofte. ( Pale pastaj intervista me Anna Vissin- te pelqen me drite, te pelqen siper e sa e sa te tjera, cfare me thone keto pyetje mua per te si kengetare apo si karakter? )Keto jane e vetmja gje qe ben Cani, ah po me fal dhe thote "i papare". Sic duket juve iu duket shume inteligjent pse thote kete fjale.
    Tani e kuptoj pse ka vend konstatimi se ne kemi televizionin dhe median qe meritojme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e ChuChu
    Anėtarėsuar
    03-06-2002
    Vendndodhja
    nyc
    Postime
    3,400
    O Jonka, po ti ku e shikon? Nuk eshte se ve ne dyshim vertetesine e fjaleve te tua, por do doja ta shifja dhe une Canin mqse e kam patur fiksim qe nga Klani i Nates.

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    bbooooo cfare debati qe hapa.....kujtoja se isha vetme une qe se kisha qejf canin...ngaqe jam e sapoardhur ketu ,mendova keta do jene te gjithe fansat e canit e do me hidhen ne gryke..por shyqyr zotiti paska akoma njerez me mend neper forume...

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e ChuChu
    Anėtarėsuar
    03-06-2002
    Vendndodhja
    nyc
    Postime
    3,400
    Debatin s'e hape ti, mos ia rrit vlerat vetes. Ku ka teme ne Forum, do kete dhe diskutime a debat.
    Vetem nje budalla mund t'u thote te tjereve budallenj. Cdokush ka mendimet, pikepamjet e preferencat e tij - mundohuni ta respektoni kaq gje se ju rrit vlerat.

  14. #14
    Caesar Tulipanus Maska e Julius
    Anėtarėsuar
    21-05-2003
    Vendndodhja
    ne boten e cudirave.
    Postime
    1,767
    Si emision mendoj se u pershtatet shume shqiptareve. Pervec tendencave qe do te nxjerre ne pah, eshte emision informues e kulturor. Ne kohen e fushates se zgjedhjeve psh kishte ftuar shume kandidate per depuete dhe intervistat ishin te nje lloji tjeter. I eshte pershtatur shume mire publikut qe e ndjek. Si prezantues nuk ka shume vlera po eshte i vecante ne llojin e vet, mgjse ndonjehere me perseritjen e batutave behet pak i merzitshem.
    Ezekiel 25-17.

  15. #15
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
    Debatin s'e hape ti, mos ia rrit vlerat vetes. Ku ka teme ne Forum, do kete dhe diskutime a debat.
    Vetem nje budalla mund t'u thote te tjereve budallenj. Cdokush ka mendimet, pikepamjet e preferencat e tij - mundohuni ta respektoni kaq gje se ju rrit vlerat.
    ngadale ti mi...deri para se te shkruaja une po mrekulloheshit me aftesite mediokre te Canit...

    jam shume dakort me jonken dhe komplimenti ishte per te....kujt ti djege le ta mbaje

  16. #16
    larguar Maska e Silk
    Anėtarėsuar
    28-09-2005
    Vendndodhja
    last summer...
    Postime
    307
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja
    paska akoma njerez me mend neper forume...
    'njerezit neper forume' po te mos kene mendimin tend jane pa mend? pyetje...

    se harrova: une edhe pasi shkruajte mendimin tend mendoj, se cani eshte i lezetshem dhe te shkrin gazi
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Silk : 12-07-2006 mė 09:53

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga Silk
    'njerezit neper forume' po te mos kene mendimin tend jane pa mend? pyetje...
    absolutisht jo ..e kisha fjelen per ata njerez qe mrekullohen nga VIPAT ne thojza

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    13-08-2004
    Postime
    148
    Citim Postuar mė parė nga Kuqalashja
    O Jonka, po ti ku e shikon? Nuk eshte se ve ne dyshim vertetesine e fjaleve te tua, por do doja ta shifja dhe une Canin mqse e kam patur fiksim qe nga Klani i Nates.
    Eh moj kuqe, une edhe kam folur me Canin athere, pas 12 kur vinte aishen dhe i bente reklame Garibaldit.
    Une kam "MADE in ALBANIA" 400 dollars, 200 instalimi, 200 karta per nje vit dhe jep lajme filma emisione te marra nga "Klani", " Vizion Plus" "TVSH" - ja , BBF - ja LOL

  19. #19
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga jonka
    Eh moj kuqe, une edhe kam folur me Canin athere, pas 12 kur vinte aishen dhe i bente reklame Garibaldit.
    Une kam "MADE in ALBANIA" 400 dollars, 200 instalimi, 200 karta per nje vit dhe jep lajme filma emisione te marra nga "Klani", " Vizion Plus" "TVSH" - ja , BBF - ja LOL

    Ti paguan gjithe keto $$ vetem per te pare keto emisione/kanale ? E forte je Jonka. (lol)

    ps: Une nuk e njoh fare ket Canin ,so po e le me kaq.. No comment.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  20. #20
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga PINK
    Ti paguan gjithe keto $$ vetem per te pare keto emisione/kanale ? E forte je Jonka. (lol)

    ps: Une nuk e njoh fare ket Canin ,so po e le me kaq.. No comment.
    dhe ben shume mire q enuk e njeh

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •