Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 110
  1. #81
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    kush rri me goje hapur mor aman

    po ai vetem brockulla flet
    pfffff
    idiot i lindur eshte

  2. #82
    i/e regjistruar Maska e resina
    Anėtarėsuar
    19-05-2007
    Vendndodhja
    ne nje vend te bukur,ku cdo stine ka bukurine e vet
    Postime
    286
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    kush rri me goje hapur mor aman

    po ai vetem brockulla flet
    pfffff
    idiot i lindur eshte
    E drejte engjellore.

    Si emisioni edhe drejtuesi lene shume per te deshiruar.
    JETEN TA JETOSH PA E VRARE

  3. #83
    Juventini Maska e EkOnOmIsTi
    Anėtarėsuar
    22-05-2005
    Vendndodhja
    Pse Do Vish Dhe Ti ?
    Postime
    2,406
    eshte emision i papare skam ca te them tjeter
    S |< R /\ p /\ |_ |
    Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

  4. #84
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-12-2005
    Postime
    363
    e mbani mend "klanin e nates" qe presantonte ēani ne radio klan, ai qe fillonte me kengen "Aicha"? me thene te drejten e kam pase degjuar si sh te tjere, se ne ate kohe ishte ndryshe nga emisionet e tjera, deri sa filluan sharjet pa pushim pastaj e lashe. Tani qe jam ketu kuptoj qe dhe ajo eshte vjedhje e nje emisioni te vjeter te radio Skyrock ketu ne France.
    Dmth qe ēani eshte oportunist se, derisa gjen publik duke perdorur punen e tjetrit dhe pa bere asnje sforco per te bere diēka te veten, sidomos duke ditur nje ne shqiperi nuk para ndiqen sh emisionet franceze, ja fut, kur i thone fjales. E reja qe sjell emisioni ne krahasim me emisionet e tjera, injoranca e publikut shqiptar gjithashtu (qe e ka kapacitetin kritik shume te kufizuar), i kane dhene si rezultat emisionit nje fare suksesi, nuk them dot te kunderten.
    po ama qe ai tipi eshte nje cope mishi me dy sy, nje kokerr gomari qe i duket vetja dhe frankofon kur nuk di te flase mire as shqipen, nuk e diskutoj!!

  5. #85
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-02-2007
    Postime
    10
    Vesa Luma ishte e papare ne emisionin e Arian Canit, dhe si dukej Cani ishte dashuruar tmerrsisht ne te. Dhe skishte faj lol, dhe Ilir Meta ishte stepur duke e shikuar,eshte e bukur dhe shume hot.

  6. #86
    i/e regjistruar Maska e ajzberg
    Anėtarėsuar
    22-09-2004
    Postime
    2,214
    Mua ai emision me duket njelloj me muziken qe jep bbf apo ndonje kanal tjeter .
    Dija eshte injorance e mesuar.....

  7. #87
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Emision i papam..

  8. #88
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    haha, une shkrihem nga gallatat kur flet ai, po aty eshte e bukura, se eshte i papam.

  9. #89
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    kishe ndonje gje me canin ti apo si eshte muhabeti?!...eshte i vetmi drejtues intelektual qe kemi pervec ardit fevziut...mos harro se di edhe ferngjisht...madje e flet shume me bukur se shqipen..

  10. #90
    i/e regjistruar Maska e ajzberg
    Anėtarėsuar
    22-09-2004
    Postime
    2,214
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    kishe ndonje gje me canin ti apo si eshte muhabeti?!...eshte i vetmi drejtues intelektual qe kemi pervec ardit fevziut...mos harro se di edhe ferngjisht...madje e flet shume me bukur se shqipen..
    Po ke te drejte..................
    Dija eshte injorance e mesuar.....

  11. #91
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-12-2005
    Postime
    363
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    kishe ndonje gje me canin ti apo si eshte muhabeti?!...eshte i vetmi drejtues intelektual qe kemi pervec ardit fevziut...mos harro se di edhe ferngjisht...madje e flet shume me bukur se shqipen..
    Patjeter, patjeter! pfffffffff

  12. #92
    VLORA Maska e klandestini
    Anėtarėsuar
    19-02-2007
    Vendndodhja
    po nga vlora qe ēke me te
    Postime
    108
    Citim Postuar mė parė nga baby dream Lexo Postimin
    Si ju duket prezantuesi i "Zone e lire" inteligjent ? apo pak i rrjedhur nga trute?
    Arjani ishte njesh fare !!! i pa pare eshte !!!!

    eshte normale qe ne nje emision qe quhet "zone e lire" edhe njerzit e atij emisionit duhen te jene te lire. p.sh: Arjani eshte me i lire.
    ēam 25 karat

  13. #93
    i/e regjistruar Maska e tammy
    Anėtarėsuar
    10-12-2007
    Vendndodhja
    Detroit
    Postime
    5
    kete te premte ariani ka ftuar nje greke qe kerkon burrin shqiptar mundet dikush te me mbaje nje video nga momenti qe ajo del deri ne momentin qe iken nga studioja?une jam ne amerike dhe smund ta shikoj
    With insomnia, you're never really asleep; you're never really awake.

  14. #94
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-02-2007
    Postime
    6

    Bravo Cani

    Ndoshta mund te jet siperfaqesore, por meriton te njihet per per kurajon qe ka pasur te tentoje me tej se disa gazetar/prezantues kukulla qe qarkullojne ne Shqiperi ...un kam pare ca pjese ne you tube, dhe ju them qe ata qe skandalizohen, jane personat klasik pseudomodern qe s'do arrijne te shkeputen nga ai mentalitet i ngurte dhe i lidhur me rethanat e nje kulture qe eshte gjithmone e cenuar nga e kaluara... bravo Cani,humori dhe satira nuk duhet te censurohet nga te paafte... Nje kanal televiziv si Top Chanel ce synon kualitetin dhe kerkon te ngjaje me homolog te tjere europian duhet te ec gjithmone perpara me promovimin e nje kulture demokratike dhe e hapur kundrejt satires...
    Pse valle shqiptaret jan kaq oportunista dhe siperfaqesore ne pranimin e programeve qe ekzagjerojne ne imazhin patetik qe japin per femren shqipatre(vellina qe edhe andej nga jane kopjuar jane skandal per femren e emancipuar), apo per artin oshqiptar (qe eshte katandisur te fuse ne gjirin e tij edhe pseudokengetar rap)... Pajisuni me ate tollerance dhe demokraci qe i ka hije cdo njeriu te emancipuar pastaj gjykoni... kohet jane te atilla qe te gjykojme me pesha te ndryshme dhe eshte e paevitueshem dhe deri sa te dale nje tjeter me i afte dhe me kompetent qe ta konkuroj, Cani, duhet te tentoj ne rrugen e tij sidomos per sa i perket ''politikaneve'' qe ne shqiperi jane specia me e shemtuar dhe me e felliqur...

  15. #95
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    havy...
    me shpjego nje gje

    per cfar i sherben teleshikuesit te dije rreth jetes seksuale e nje vipi te ftuar aty?
    pash nje sekuqence nje dite , i beri nje pyetje skandaloze nje vajze qe kishte bere nje videoklip.....dhe ajo biba ra ne nivelin vulgar te pyetjes dhe u pergjigj...
    e kam thene dhe njehere, pervecse promovimit te artisteve te rinj, asgje tjeter te dobishme nuk ka ai emision...

  16. #96
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar mė parė nga tammy Lexo Postimin
    kete te premte ariani ka ftuar nje greke qe kerkon burrin shqiptar mundet dikush te me mbaje nje video nga momenti qe ajo del deri ne momentin qe iken nga studioja?une jam ne amerike dhe smund ta shikoj
    S'ka gje se e pashe une per ty
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  17. #97
    Ultras Maska e KUSi
    Anėtarėsuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovė
    Postime
    3,049
    Ledio fokusoje kete pakes
    ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

  18. #98
    i/e regjistruar Maska e tammy
    Anėtarėsuar
    10-12-2007
    Vendndodhja
    Detroit
    Postime
    5
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    S'ka gje se e pashe une per ty
    po dhe une e pashe dhe skam qeshur me shume ne jeten time.po doja pjesene saj se nje shoku im grek donte ta vinte ne youtube dhe pastaj te bente ca komente te bukura per "zonjen"
    With insomnia, you're never really asleep; you're never really awake.

  19. #99
    At'qivia Maska e Flori
    Anėtarėsuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Tiranė, Albania
    Postime
    2,551
    Te kujt jan kto byc

    #1

    1. Jessica Alba
    2. Britney Spears
    3. Lindsay Lohan
    4. Paris Hilton
    5. Anna Oxa




    #2

    1. Jessica Alba
    2. Jessica Simpson
    3. Britney Spears
    4. Jennifer Aniston
    5. Jennifer Lopez


    Femra ne Sex:
    Akmerikanka: o yes o yes
    Gjermanja: ja gut ja gut
    Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

  20. #100
    E para ai emision eshte i vjedhur nga nje kanal francez (pa dashur te shkruaj emra) qe ka te njejten logo me te njejtat ngjyra vetem se "zone e lire" eshte e shkruajtur ne frengjisht.
    E dyta nuk ka kete nivel te ulet te te berit te emisionit per vete faktin se dhe te ftuarit atje jane te nje kalibri te larte, e jo te nje kalibri te tille si "Big Mama" (qe ta themi dhe gjyshja ime duket me e re :S) apo Ciljeta e shume e shume persona te tjere qe nuk ia vlen ti hedhesh syte e jo me ti degjosh arsyetimet...
    Idea eshe relativisht origjinale dhe meqenese TV shqiptare nuk kane dhe nuk kane pasur ndonjehere idera per emisione origjinale importimi i ketyre emisioneve edhe pse jo ne nivelin e emisione origjinale ndikon qe tema te caktuara te prekin te gjithe shtresat e popullsise...
    Se fundmi dua te shtoj se nuk dua te prek preferencat e cdokujt prej jush... por gjithsesi mbetet akoma per te bere ne Shqiperi per te pasur nje burim aktualiteti ne nivele Europiane...
    Kalofshi mire... Ciao Ciao

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •