Close
Faqja 15 prej 104 FillimFillim ... 513141516172565 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 2065
    i/e regjistruar Maska e &Mitrovicalia&
    Antarsuar
    19-05-2009
    Postime
    363
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime
    O Bedri Islami, se kush je ti edhe zogjet ne dege e dijn, e kishe lexu ti bota Sot sikurse ajo tish kon revist marksizem , leninizem stalinizem slavonizem etj....vec nejse...haj tu rrit mendja.

i/e regjistruar Maska e Llapi
    Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    104 falenderime n 100 postime
    Citim Postuar m par nga &Mitrovicalia& Lexo Postimin
    O Bedri Islami, se kush je ti edhe zogjet ne dege e dijn, e kishe lexu ti bota Sot sikurse ajo tish kon revist marksizem , leninizem stalinizem slavonizem etj....vec nejse...haj tu rrit mendja.
    sabrush edhe rugovnes i kishe than nji ven se zoti ne gjenet ka me e que
    po ti i thua veti taliban -musliman e kur dihet se rugovna e ka ndrrue fen
    qysh ashtu se une se maj fort fen e sja kam haberin kush shkon ne gjenet apo gjehnem
    veq do taliban-misliman si ti i kum nije tuj than qe gjajase katolikt nuk po i qoika zoti ne parajs
    e ti per rugovnen koke lut haaaaa
    qysh po i bjen qikjo ei
    Lista e Injorimit: Pirate of Love,referi_1, Le dvou, Zagor,ane,beni33.

Perjashtuar
    Antarsuar
    22-10-2008
    Mosha
    49
    Postime
    3,314
    Faleminderit
    2
    2 falenderime n 2 postime
    Llapi je tu e teprue
    talibanet nuk din te shkruajn ne alfabetin tone
    veq per ty plot ketu ne forum nuk po e din se qka asht puna e jote ????

Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
    Llapi je tu e teprue
    talibanet nuk din te shkruajn ne alfabetin tone
    veq per ty plot ketu ne forum nuk po e din se qka asht puna e jote ????
    a spo e shef qe na kan rrethue talibanet shqipfolsa ne te gjitha anet a
    ja kokum tranue une ja koke qorrue ti

Perjashtuar
    Antarsuar
    22-10-2008
    Mosha
    49
    Postime
    3,314
    Faleminderit
    2
    Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
    a spo e shef qe na kan rrethue talibanet shqipfolsa ne te gjitha anet a
    ja kokum tranue une ja koke qorrue ti
    o Llap shikoje realitetin
    (boll borrllog osht ) po na nuk mundemi kurgjo me ndryshu...

P.S. mos u bon Paranoid

i/e regjistruar
    Antarsuar
    26-06-2008
    Postime
    85
    Faleminderit
    0
    Lepurushat e kuq ia kane shume frigen Rugoves...
    Jo si fizik,se ai past ndjese iku e shkoi te t`parte e vet,por ia kane frigen ideve qe la pas ai burr i madh,i urte e i dijeshem i Kosoves e gjithe Shqipnise.
    Ai hapi siparin e fundit te ideologjise shkatrrimtare komuniste ne trojet tona.Ishte ai qe na afroi me "imperialistat"amerikan,ishte ai qe ceshtjen e Kosoves nga nje problem ideologjik(sic e kishin trajtuar kuqaloshet),e shendrroi ne ceshtje te vertete kombetare,demokratike dhe liridashese te nji populli te tane.Ishte ai qe artikuloi dhe nderlidhi ceshtjen e lirise se Kosoves me demokracine dhe progresin e Shqiperise dhe gjithe Rajonit te Ballkanit, ne frymen liberal-demokratike,ishte ai qe krijoi ura miqesie me te gjitha forcat demokratike ne bote.
    Rugova ishte zeri qe po zgjohej nga deliri e pergjumja shekullore ku e kishte perplase koha e re dhe e vjeter kete komb, njihere me hashash turko-arab e s`fundi edhe me sllavo bizantin.Ishte ai qe ketij kombi i hapi syt e veshet per vlerat e verteta kombetare te tij.
    Kjo fryme kombetare e properindimore,metodat demokratike te veprimit politik,mohimi i dhunes si metodologji e arritjes se pushtetit,kursi i carte e i pandryshueshem drejte vlerave qytetruese perendimore,rrespektimi i vlerave autoktone dhe injorimi i ndikimeve ideologjike lindore,jane vlera qe kete personalitet e bejne unik e te pakrahasueshem ne historine tone me te re.
    Per keto vlera,ai do te jete gjithmone numri nji ne altarin e shtetit te Kosoves dhe i pakrahasueshem per brezat qe bene kete mrekulli.

Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    O shpato
    po kush sja ka pas frigen se
    po qysh more burr mos me ja pas frigen qe per sa te ishte gjall
    ke tuj na mbajt nen serrbi
    dhe po te pyetej ai kurr sdo te na lente te largohemi nga serbia
    po perse more burr nuk i tregove se sa funkcione i pat ky alamet mashkull
    sa ishte gjall tita e milloshi dhe partia e ti LKJ ma von e shendrroi ne LDK
    pa hajt numroja nese mundesh haaaaaa
    e zoti eshte i madh dhe shef e ndegjon
    dhe ja mori shpirtin pa e shti askend qe ti flliq duart me at coftak
    e tash shqiptaret sikur ta kishin nji lak rreth qafes
    qashtu u liruan dhe erdhen punet si po vin mar e mire

i/e regjistruar Maska e Adem Berisha
    Antarsuar
    16-07-2008
    Vendndodhja
    Rahovec, Rep. e Kosovs
    Mosha
    66
    Postime
    157
    Faleminderit
    0

"Kush nuk e do nnn, do ta doj njerkn"

Ej bre Llapi, mir e ke sepse ne jemi shum t veant e specifik para gjith bots. T gjith prpiqen q edhe nga asgjja t krijojn dika t veten me t cilen pastaj mburren e ne pr t gjall dhe vdekur perdhosim vlerat m kapitale dhe m t ndritura q kishim. E dij se ju llapi jeni t menur veq nuk e besoj se ia kaloni gjith popullit fisnik e atdhedashs shqiptar i cili me shpirt e me zemr e admiroi dhe prkrahu presidentin e vet t par e historik, shenjtin e bekur dr Ibrahim Rugoven n filozofin e tij politike pr shtjen shqiptare n prgjithsi e at t Kosovs n veanti.
    Nuk paske vrejtur dje zv presidentin amerikan e Mikun e Madh t shqiptarve, z. BIDEN se si gjat shoqrimit t tij nga presidenti aktual i Republiks s Kosovs dhe kryeministri i saj, IU REFERUA fotografis s shenjtit RUGOV. Futja ti qysh t duash veq qe besa e zotit ti nuk je as m i menur e as m dashamirs i Kosovs dhe shqiptarve se sa ky zotri i madh i nj kombi t madh i cili me viziten e tij, ktij populli i hapi rrug t reja t shpress, fatit dhe prosperitetit. Edhe ti je dshmitar se 'nderim i kan br gjith shqiptart dhe gjith bota e civilizuar demokratike ktij shenjti me rastin e kalimit t tij nga kjo bot n jetn n amshim e pavdeksi. Valla un asgj nuk dij veq kam dgjuar m t diturit t ken thn se : "Delja q ndahet nga tufa, e han ujku", ishalla ty nuk t han se megjithat t dua, je i imi e nuk kam ku t qoj e ti kqyr gjeje e duaje dik q nuk sht i yti se h "e huaja m e mbl". sic!!! veq del m e thart.
    "Leht bhesh pasha n nahi
    por sht vshtir t jesh njeri".

-
    Antarsuar
    21-01-2009
    Vendndodhja
    -
    Postime
    2,100
    Faleminderit
    0
    Kur do dilni nga psikoza "edhe amerikani/kinezi/turku" e ka mburrur X apo Y?

Nuk sht merit t t mburrin t huajt. T huajt mburrin ata q bjn politikn e t huajve.
    Kjo n prgjithsi. N veanti amerikant e mburrin Rugovn pr t lar gojn. Krahu pro-amerikan ka qen gjithmon krahu anti-Rugov. UK, PDK etj kan qen kundrshtar t Rugovs.
    Por nejse historia rrall e ndan thekrn nga egjri.
    -

Perjashtuar
    Antarsuar
    19-02-2007
    Postime
    1,335
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    Citim Postuar m par nga Adem Berisha Lexo Postimin
    Ej bre Llapi, mir e ke sepse ne jemi shum t veant e specifik para gjith bots. T gjith prpiqen q edhe nga asgjja t krijojn dika t veten me t cilen pastaj mburren e ne pr t gjall dhe vdekur perdhosim vlerat m kapitale dhe m t ndritura q kishim. E dij se ju llapi jeni t menur veq nuk e besoj se ia kaloni gjith popullit fisnik e atdhedashs shqiptar i cili me shpirt e me zemr e admiroi dhe prkrahu presidentin e vet t par e historik, shenjtin e bekur dr Ibrahim Rugoven n filozofin e tij politike pr shtjen shqiptare n prgjithsi e at t Kosovs n veanti.
    Nuk paske vrejtur dje zv presidentin amerikan e Mikun e Madh t shqiptarve, z. BIDEN se si gjat shoqrimit t tij nga presidenti aktual i Republiks s Kosovs dhe kryeministri i saj, IU REFERUA fotografis s shenjtit RUGOV. Futja ti qysh t duash veq qe besa e zotit ti nuk je as m i menur e as m dashamirs i Kosovs dhe shqiptarve se sa ky zotri i madh i nj kombi t madh i cili me viziten e tij, ktij populli i hapi rrug t reja t shpress, fatit dhe prosperitetit. Edhe ti je dshmitar se 'nderim i kan br gjith shqiptart dhe gjith bota e civilizuar demokratike ktij shenjti me rastin e kalimit t tij nga kjo bot n jetn n amshim e pavdeksi. Valla un asgj nuk dij veq kam dgjuar m t diturit t ken thn se : "Delja q ndahet nga tufa, e han ujku", ishalla ty nuk t han se megjithat t dua, je i imi e nuk kam ku t qoj e ti kqyr gjeje e duaje dik q nuk sht i yti se h "e huaja m e mbl". sic!!! veq del m e thart.
    Prshendetje i nderuari Berisha,
    Sa lexova nga ato poezit e juaja kuptova q vini nga komuna e Rahovecit, Komun ku kam shum t njohur dhe shok t idealit e bashkluftetar e bashkohanik: Ju keni pr rastsi apo pr Trashgimi mbiemr t Njejt me Fetah Berishn!
    Se cili ishte apo mund t ishte mendimi i tij pr figurn e Ibrahim Rugovs besoj q mund ta merrni me mend po ashtu si duhet ta merrni me mend se far mendonin pr Figurn e Ibrahim Rugovs t pavdekshmit komandantt; Toni dhe Mici!
    Por, meq vini nga Komuna e Rahovecit gjithashtu besoj q mund t dini dhe keni " dgjuar" pr UKSHIn HOTIN dhe fatin e tij; Pr Ukn t cilin pikrisht e izoluan dhe e drguan n vuajtje t burgimit pikrisht ata t cilve n shkrimin e m lartm u ke thurur fjal t hiperbolizuara por jo mir t menduara!
    " Migja" po t lexon kto shkresa mund t ket pak bezdisje apo e kam gabim kt gj?
    Rugovs m s miri do t'i shkonte thnja e Firms suaj!

Sikur t ishte politika e Rugovs Bajdeni s'do t vinte akoma n Kosov dhe nuk do ta prisnim ashtu si e pritm pr shkak se akoma do t ishim t zn duke ia numruar Ukut dhmbt n Goj: Bajdeni erdhi fal atyre q nuk ndjeken Politiken e Rugovs dhe t cilt jastkun e zvendesuamn me Gur Fushe; Trupin e vn pr t Fjetur n Tok n vend t shtratit; dhe qielli i mbulonte n vend t Jorganit kur qndronin n Istikame prball Armikut faqezi dhe barbar!
    Bajdeni erdhi fal Lufts heroike t UK-s dhe jo vetm ai por edhe t tjer q do t vijn pas tij!
    Ndryshuar pr her t fundit nga Preng Sherri : 22-05-2009 m 08:52

Manitu Maska e kiniku
    Antarsuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos t na vij cudi se cdo frymor nga vete natyra priret t kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    879
    Faleminderit
    23
    3 falenderime n 3 postime
    jastkun e zvendesuamn me Gur Fushe
    ;

Me mire thuaj me jastek Hoteli!!!
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

ReaLmadriD
    Antarsuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    632
    Faleminderit
    0
    Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin
    Sa lexova nga ato poezit e juaja kuptova q vini nga komuna e Rahovecit, Komun ku kam shum t njohur dhe shok t idealit e bashkluftetar e bashkohanik: Ju keni pr rastsi apo pr Trashgimi mbiemr t Njejt me Fetah Berishn!
    Se cili ishte apo mund t ishte mendimi i tij pr figurn e Ibrahim Rugovs besoj q mund ta merrni me mend po ashtu si duhet ta merrni me mend se far mendonin pr Figurn e Ibrahim Rugovs t pavdekshmit komandantt; Toni dhe Mici!
    Por, meq vini nga Komuna e Rahovecit gjithashtu besoj q mund t dini dhe keni " dgjuar" pr UKSHIn HOTIN dhe fatin e tij; Pr Ukn t cilin pikrisht e izoluan dhe e drguan n vuajtje t burgimit pikrisht ata t cilve n shkrimin e m lartm u ke thurur fjal t hiperbolizuara por jo mir t menduara!

Sikur t ishte politika e Rugovs Bajdeni s'do t vinte akoma n Kosov dhe nuk do ta prisnim ashtu si e pritm pr shkak se akoma do t ishim t zn duke ia numruar Ukut dhmbt n Goj: Bajdeni erdhi fal atyre q nuk ndjeken Politiken e Rugovs dhe t cilt jastkun e zvendesuamn me Gur Fushe; Trupin e vn pr t Fjetur n Tok n vend t shtratit; dhe qielli i mbulonte n vend t Jorganit kur qndronin n Istikame prball Armikut faqezi dhe barbar!
    Bajdeni erdhi fal Lufts heroike t UK-s dhe jo vetm ai por edhe t tjer q do t vijn pas tij!
    Toni dhe Mici ja kan pshurr Politiken e thaqit e kan rre si qenin ne Rahovec, Dhe pastaj thaqi me ata mafiozet e vet e Tradhtuan dhe e myten serbet kjo ka qen Poliktika e thaqit te vraj une njerz te cilet kan Kontribuar shum e pastaj te hypi un ne shtet pfuuuu Tonin Ka luftu ne Koroaci e ne Bosnje i shpejtoj luftes e e vran ne Opterush pfuu.. Ket ja kan ber kta mafiozat e Thaqit..

Ky Jakupi i m... e Truzoj Rrafshin e Dugagjinit..
    La filosofa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo

Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    Citim Postuar m par nga Robben Lexo Postimin
    Toni dhe Mici ja kan pshurr Politiken e thaqit e kan rre si qenin ne Rahovec, Dhe pastaj thaqi me ata mafiozet e vet e Tradhtuan dhe e myten serbet kjo ka qen Poliktika e thaqit te vraj une njerz te cilet kan Kontribuar shum e pastaj te hypi un ne shtet pfuuuu Tonin Ka luftu ne Koroaci e ne Bosnje i shpejtoj luftes e e vran ne Opterush pfuu.. Ket ja kan ber kta mafiozat e Thaqit..

Ky Jakupi i m... e Truzoj Rrafshin e Dugagjinit..
    mos rrej more mos rrej mos rrej bre po qysh po rren qysh rren burri bre mos bre mos aiiiiiihhhhhhh qfar rrene breeeeeeeeeee

i/e regjistruar Maska e &Mitrovicalia&
    Antarsuar
    19-05-2009
    Postime
    363
    Faleminderit
    0
    O Llapi , N qoftse 90% e popullit Shqiptar to kokan talibana shqipfols ! , ather edhe un jam krenar q to kokna taliban shqipfols.E drejta jote sht q prej bindjeve t tuja komuniste, marksiste, lenjiniste, staliniste, Qosjijste , Demaciste , Thaqiiste t konvertohesh n nj Katolik t prbetum q ta dshmosh vehtn ma patriot se na shqiptart musliman q s'jem pr mendimin tnd kurfar patriota.Sipas mendimit tnd vec shqiptart katalik kan luftu dhe kan fliju krejt qa kan pas e ne shqiptart musliman kosovar kem nejt nr hije t dardhs.Interesant prej teje to koka q ne shqiptart musliman s'po dijshim as me qkru e as me lexu shqip?!!!. POM DHIMBESH Llapi ME QATO MEN QE I KI, DHE NJE NJERI SI TI MUA NUK MUNDET MEM OFENDU.

Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    O Llapi , N qoftse 90% e popullit Shqiptar to kokan talibana shqipfols ! , ather edhe un jam krenar q to kokna taliban shqipfols.E drejta jote sht q prej bindjeve t tuja komuniste, marksiste, lenjiniste, staliniste, Qosjijste , Demaciste , Thaqiiste t konvertohesh n nj Katolik t prbetum q ta dshmosh vehtn ma patriot se na shqiptart musliman q s'jem pr mendimin tnd kurfar patriota.Sipas mendimit tnd vec shqiptart katalik kan luftu dhe kan fliju krejt qa kan pas e ne shqiptart musliman kosovar kem nejt nr hije t dardhs.Interesant prej teje to koka q ne shqiptart musliman s'po dijshim as me qkru e as me lexu shqip?!!!. POM DHIMBESH Llapi ME QATO MEN QE I KI, DHE NJE NJERI SI TI MUA NUK MUNDET MEM OFENDU.
    ik bre taliban pirdhu rrenacaku i safit te par

po kush tha qe vetem katoliket kan luftue
    hajt gjeje nji postim ku kam than une keshtu
    dhe perse po rren trego perse po rren
    qe une jam konvertue ne nji fe tjeter
    lexoi ndaq postimet e mija une shum her
    kam tregue qe une jam shqiptar i besimin islam me bab e nan
    te lindur musliman
    por por i urrej dhe do ti urrej talibanet-etnik-me miekrra-cjapi
    qe na u kan perhap sidomos ne Kosove
    dhe edhe ti e din qe keta punoin per serbin rusin e disa shtete talibano-muslimane kunder shtetit me te ri ne bot Kosoves dhe popullit te saj
    e ti o talibani i safit te par je i shitur tek keto shtete e keto sherbime e ke shit by.th e ftyren per pak lek e vjen ketu me shitesh hoxh e patriot e qka jo
    shko more ne ........

Perjashtuar
    Antarsuar
    19-02-2007
    Postime
    1,335
    Faleminderit
    0
    Falenderuar 1 her n 1 postim
    E para pr Leninist njihet Ibrahim Rugova i cili kur shkruante pr TIton thoshte q " vetm leninin mund t krahasohet me Titon". Kshtu q duke e ditur q LLAPI me qndrimet e tija Kombtare s'ka qen kurr ithtar i Rugovs at'her s'mund ta quash n at mnyr!
    T jesh Demaist. Qosjist apo edhe Thaist, si e quan ti, kjo sht Krenari Kombtare; kjo sht Rezistenc Kombtare; kjo sht Intelegjenc Kombtare; kjo sht pavarsi dhe Liri Kombtare!
    Pra me nj fjal t identifikohesh me Demain, Qosjen, Thaqin do t thot t identifikohesh si shqiptar me dinjitet, rezistenc, menuri dhe Liri!

Sa pr at se pr ka luftuan shqiptart, besoj q e kan t qart q t gjith; pa qofshin t besimit katolik apo edhe t atij musliman; shqiptari kurr gjat Historis nuk ka luftuar dhe nuk e ka dhn jetn e tij pr besimin fetar! Nuk njeh Historia nj shqiptar q u martirizua pr fen! Shqiptart gjat luftrave t tyre, kur plagoheshin apo edhe kur vriteshin fjalt e tyre t fundit ishin:" Rroft Shqiperia", " Rroft Kosova", " Shok mos u dorzoni"," " Amanet Kosovn" etj etj.
    Pra, asnjri dhe asnjher nuk than apo nuk brohoriten gjat rnjs s tyre pr liri nj t vetmen paroll fetare!
    Shqiptari vdes pr Atdhen e jo pr fen!

ReaLmadriD
    Antarsuar
    15-02-2009
    Vendndodhja
    Madrid
    Postime
    632
    Faleminderit
    0
    Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
    mos rrej more mos rrej mos rrej bre po qysh po rren qysh rren burri bre mos bre mos aiiiiiihhhhhhh qfar rrene breeeeeeeeeee
    Mos me trego mua per Rahovec ti se aty kam qen gjat luftes e di qka ka ndodh ne at Komun...

Ky Jakup M... ka qen me nje fshat aty afer ku jan vrar Toni dhe Mici..
    La filosofa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo

Perjashtuar
    Antarsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,090
    Faleminderit
    0
    Dr. Ibrahim Rugova - Presidenti i par i Republiks s Kosovs
    ....i gjith populli shqiptar e din se ne me 17 shkurt 2008 eshte ber Kosova shtet i pa varur., do te thot Kosova eshte ber Republik.
    ...ne te gjith e dim se ne 2006 kryetari rugova ka cof, ne at koh Kosova ska pas kurnifar republike , kurni far statusi , vetem se ka qen e lir asgje tjeter.
    - mirpo nese thuani ju se rugova ka qen kryetar i par i rebublikes se Kosoves , ateher kjo pi o bjen se ai ka qen nji Tradhtar, asgje tjeter.
    - ne at koh Kosova s'ka qen republik , vetem ka mujt me qen krahin serbe siq e quanin edhe vet serbet , lider i saj ka qen rugova , qe ky me von e quante kosoven republik pa u kan hiq, nejse ka pas te drejt me qe ashtu i konvenonte rugoves edhe serbis .
    - ne at koh ne Kosov ka funksionu pushteti serb , e ky rugov coftaku ka qen lider i popullates shqiptare ne Kosove.
    ...tamam po i bjen presidenti i par i republikes se Kosoves nen udheheqjen serbe.

i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
    Antarsuar
    04-11-2007
    Postime
    453
    Faleminderit
    5
    Citim Postuar m par nga Preng Sherri Lexo Postimin

te pergezoje per ket pergjegjeje te argumentuar po ski kuj i flet se njerzit jan aqe te helmuar nga ajo politik mashtruse sa qe duhet te presim gjeneraten tjeter te shkruaje historin qe e meritojme.

Antarsuar
    08-08-2002
    Postime
    20,347
    Faleminderit
    28
    Nuk u festua dita e Presidentit
    Besnik Boletini, BOTA SOT

Data e 24 majit ishte prcaktuar nga presidenti Ibrahim Rugova si Dita e presidentit t Kosovs. Por dita e 24 majit t ktij viti ka kaluar si do dit tjetr, pra nuk sht zhvilluar asnj aktivitet nga presidenca e Kosovs. Shtrohet pyetja prse kt vit nuk u shnua kjo dit kur dihet se sa ishte gjall presidenti, ai organizonte ceremoni festive pr kt dat.
    -----------------------------

haaaaaaaaaaaaaaaaa
    e harruen presidentin e par e historik e te pazevendesushmin e te pavdekshmin e pejngamberin e tyre e qfar si kini than more e tash qysh me e harrue breee
    auuuuu jazik u koft po koki korit ne shok e posht

Tema t Ngjashme

1. Kshtu foli Tahir Zemaj
    Nga Nice_Boy n forumin Historia shqiptare
    Prgjigje: 123
    Postimi i Fundit: 01-01-2014, 18:52
  2. Tahiraj: Rrefime mbi luften ne Kosove
    Nga Kuksjan_forever n forumin shtja kombtare
    Prgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 09-11-2010, 14:42
  3. Vrasja e Kolonel Ahmet Krasniqit..
    Nga Brari n forumin Historia shqiptare
    Prgjigje: 47
    Postimi i Fundit: 04-10-2010, 05:41
  4. Kushtetuta e Republiks s Kosovs
    Nga YlliRiaN n forumin Shqipe nga Kosova
    Prgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 01-04-2009, 20:17
  5. Prcaktimi Pr lirimin Me do Mjet
    Nga Llapi n forumin Historia shqiptare
    Prgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 09-02-2009, 13:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •