Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 118 prej 118
 1. #101
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  IsoBuster 2.8

  Verzion i ri i softuerit pr shkarkim:
  http://www.isobuster.com/

 2. #102
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime
  Tastiera standarde shqipe

  Softuer falas pr t shkruar pa vshtirsi shkronjn "" dhe "" n kompjuterin tnd. Pr t ndihmuar n ruajtjen dhe respektimin e rregullave t gjuh shqipe, "Gjuha Shqipe" dhuron softuerin m t prparuar q instalohet vetm pr 2 minuta.
  http://www.gjuhashqipe.com/lajmetari...?soft=tastiera

 3. #103
  kuku Maska e brooklyn2007
  Antarsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Rrjeti Lexo Postimin
  Tastiera standarde shqipe

  Softuer falas pr t shkruar pa vshtirsi shkronjn "" dhe "" n kompjuterin tnd. Pr t ndihmuar n ruajtjen dhe respektimin e rregullave t gjuh shqipe, "Gjuha Shqipe" dhuron softuerin m t prparuar q instalohet vetm pr 2 minuta.
  http://www.gjuhashqipe.com/lajmetari...?soft=tastiera
  E ke me virus programin
  ABCDDhEFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 grma)

 4. #104
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,285
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ka aq shum kshilla, q u hyjn n pun edhe atyre q nuk kan mjaft njohuri ne kompjuter e internet. Ju faleminderit.

 5. #105
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  E ke me virus programin
  Softueri i siprm sht n rregull-ska asgj t keqe.sht testuar me antivirus softuer online dhe mos shpif s koti.

 6. #106
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  Speccy

  Shiko informata pr kompjutorin tnd:
  http://www.piriform.com/speccy
  Vegla nga faqja e m poshtme ndihmon n restaurim t skedarve t humbur apo t fshir.
  http://www.piriform.com/recuva

 7. #107
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-03-2006
  Postime
  142
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tastiera shqipe punim i imi,e kam ba vetm pr arsye se disa q e kan punuar m heret e kan vshtirsuar shkarkimin duke krkuar falnderim dhe me disa pengesa t panevojshme .

  Sharko falas .
  http://www.mediafire.com/?flaasylj19826zl


 8. #108
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime
  Internet Explorer 8 n gjuhn shqipe-Pr shfrytzim t saj, nevojitet q sistemi operativ t jet instaluar n gjuhn ton.
  http://windows.microsoft.com/sv-SE/i...downloads/ie-8
  Loja ERepublik
  http://machinedramon.spi-blog.com/erepublik/
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 08-10-2011 m 06:38

 9. #109
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  TV Rrapi(verzion i ri)

  Mjet shtes pr ueb shfletues; nprmjet saj mund t shikohen/dgjohen RTV kanale nga trojet tona.M s miri funksionon me shfletuesin(web browser) Mozilla Firefox...
  http://tvrrapi.ourtoolbar.com//?version=3.8.0.8

 10. #110
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  Fjalor shqip

  Fjalor drejtshkrimor pr Firefox, Thunderbird, SeaMonkey etj.( Prdoret si pjes shtes pr shfletuesin/Web browser http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all.html )
  https://addons.mozilla.org/sv-SE/fir...=7.0.1&cat=all

 11. #111
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  Microsoft Office Language Interface Pack 2010 Shqip

  Microsoft Office Language Interface Pack 2010 – Shqip mbshtet nj ndrfaqe t prdoruesit n gjuhn shqipe pr shum programe t Microsoft Office 2010.
  http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sq
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 27-10-2011 m 00:40

 12. #112
  Nuk ka faj pasqyra kur e Maska e Renato196
  Antarsuar
  12-11-2010
  Vendndodhja
  Shqiperi Elbasan
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Desha ndihme ne C++. Me duhet te kodoj efektin Dopler dhe ta paraqes ne window nepermjet controls. Please HELP . .

 13. #113
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  Libra pr shkarkim

  Ktu mund t gjeni libra pr shkarkim.T gjitha librat jan t paqetuar n pdf-format.Nse ju mungon softueri pr hapjen dhe leximin e librave, at mund t realizoni kshtu;shkarkoni dhe instaloni Adobe reader nga faqja:

  http://www.adobe.com/products/reader.html

  Nga kjo faqe mund t shkarkohen libra falas n shqip:

  http://www.syri3.com/index.php?akcioni=libra

  Mnyra e shkarkimit t librave:kliko me ann e djatht t miut aty ku shkruan shkarko dhe kliko aty ku shkruan save link as apo ruaj lidhjen si(nse sistemi operativ sht n gjuhn shqipe)....
  Pas disa casteve i gjith libri i zgjedhur pr shkarkim do t transferohet n kompjutorin tuaj.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Prurohet Portali Albanologjik Shqipri-Kosov

  Botimet Shqiptare

  U prurua dje n Bibliotekn Kombtare t Shqipris, Portali Albanologjik Shqipri-Kosov, nj projekt i iniciuar nprmjet nj marrveshjeje t prbashkt mes dy bibliotekave kombtare n 5 mars t ktij viti

  Biblioteka Kombtare e Shqipris ka prurua dje Portalin Albanologjik Shqipri–Kosov. Tashm t gjith t interesuarit mbi albanologjin, vepra, autor, dorshkrime, periodik etj., mund t’i gjejn ato fare leht online n internet nprmjet adress portalialbanologjik.net. Prurimi i ktij projekti erdhi pas nnshkrimit t marrveshjes mes drejtorit t Biblioteks Kombtare t Shqipris, z. Aurel Plasari, dhe drejtorit t Biblioteks Kombtare dhe Universitare t Kosovs, z. Sali Bashota, m 5 mars t vitit 2011. Qllimi i ktij portali sht mundsimi i aksesit t prdoruesve n bazat respektive t t dhnave t ktyre dy institucioneve t rndsishme t kulturs son kombtare. Kjo do t realizohet prmes shkmbimit reciprok t informacionit bibliografik t karakterit albanologjik, si edhe t materialeve bibliotekare t digjituara (libra t rrall, revista, dorshkrime etj.) Marrveshja parashikon gjithashtu nxitjen e implementimit t teknologjive t informacionit n proceset dhe shrbimet bibliotekare, ndrkoh q BKSH-ja do t ofroj ndihmn e saj pr aplikimin me sukses t procesit t digjitimit n BKUK. Portali i prbashkt Shqipri-Kosov do t ofroj asje n burime bibliografike, si edhe n burime t digjituara t karakterit albanologjik. Prmes tij do t realizohet integrimi i informacionit mbi trashgimin e kulturs s shkruar mbarshqiptare n rrjetin europian dhe botror t informacionit. Gjat prurimit t Portalit Albanologjik Shqipri-Kosov, drejtori i BKSH-s, z. Plasari, e cilsoi kt projekt shum t rndsishm, n shrbim t t gjithve, si nj dritare e hapur pr hapsirat mbarshqiptare. Ndrsa homologu i Plasarit, z. Bashota, u shpreh se me an t ktij portali do t ken mundsi t gjith t interesuarit brenda dhe jasht Shqipris t njihen me vlerat e kulturs shqiptare, e cila ofron nj thesar t muar pr identitetin ton t lasht e historik. “Prmes ktij portali synojm q vlerat kulturore t’i prezantojm n bibliotekat dixhitale botrore, pjes e t cilave synon t jet edhe Kosova”, tha Bashota. Gjithashtu i pranishm n ceremonin e rastit ishte edhe ministri i Turizmit, Kulturs, Rinis dhe Sporteve, z. Aldo Bumi, i cili theksoi faktin q kjo marrveshje sht e rndsishme pr forcimin e identitetit kombtar. Ministri tha gjithashtu se ky projekt u prshtatet m s miri nevojave t kohs, duke pasur parasysh edhe premtimin e qeveris shqiptare pr dixhitalizimin. N brendsi t faqeve t portalit, publiku do t gjej t gjitha botimet e shtypura nga dy bibliotekat kombtare q klasifikohen albanologji, pa prjashtuar edhe ato vepra q i prkasin balkanologjis, por q kan lidhje t ngushta me albanologjin. Gjithashtu pjes e portalit do t jen edhe nj pjes e prodhimeve dixhitale t Biblioteks Kombtare t Shqipris. Duke filluar nga dje, lexuesi mund t shfletoj veprat e Marin Barletit “Rrethimi i Shkodrs” e “Historia e jets dhe veprave t Sknderbeut” dhe “Mesharin” e Gjon Buzukut”. N portal jan integruar dy periodik t rndsishm t albanologjis, si koleksioni 12 vllimesh i “Albanikas” dhe revista “Dituria” e Lumo Skndos. Ndr botimet bibliografike sht integruar pjesa e par e “Bibliografis s librit Shqip” nga 1555-1912. sht prpjekja e par q n kt portal albanologjik ndrtohet nj list e plot e t gjith albanologve shqiptar dhe t huaj. Uebsajti ofron shrbime si: t dhna rreth historikut t krijimit t portalit, informacion pr botime albanologjike, albanolog, hyrje t reja (libra, artikuj, periodik) n t dyja bibliotekat gjegjse, qasje n burime t kombinuara dixhitale dhe jo dixhitale, burime bibliografike etj.

  Portali Albanologjik
  www.portalialbanologjik.net
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 20-12-2011 m 10:53

 14. #114
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Programe n Gjuhn Shqipe

  Pershendetje,
  Ju pergezoj per iniciativen por do te doja qe te ishit me te sakte, te pakten ne emra te programeve te krijuara ne Shqiperi.
  "Bilanc 2007" nuk ekziston me si emer. Tashme ky program quhet vetem Programi Bilanc. Eshte nje program qe perdoret nga
  mbi 900 biznese ne Shqiperi dhe ne Kosove,ndaj dhe brand-i jone eshte shume i rendesishem dhe per kete arsye duhet te
  permendet ashtu sic eshte.. Eshte i vetmi program qe mundeson administrimin qendror te bizneseve me disa
  pika.

  Faleminderit dhe gjithe te mirat!

  Citim Postuar m par nga edspace Lexo Postimin
  M posht do mirmbajm nj list t programeve q jan krijuar/prkthyer n gjuhn shqipe. Nse dini ndonj program tjetr, shkruani emrin dhe adresn e internetit n kt tem. Nse keni koh t lir, merrni prsipr prkthimin e nj programi q t mund t prdoret nga bashkatdhetart tan q nuk din gjuh t huaja. Lexoni temn Fjalor i Informatiks pr t msuar rreth fjalorve t ndryshm q mund t prdorni.


  7-Zip - program pr ngjeshjen dhe paketimin e skedarve (i ngjashm me winzip dhe winrar).
  http://www.7-zip.org/

  Aida 32 - program q tregon informacion pr pjest e kompjuterit (hardueret)
  http://files.filefront.com/aida32ee+.../fileinfo.html

  AlbTVRadio
  http://www.AlbTVRadio.com

  Alfa - program pr menaxhimin financiar
  http://www.imb.com.al/

  ALZIP - program pr ngjeshjen dhe paketimin e skedarve (i ngjashm me winzip dhe winrar).
  http://www.altools.net/

  Andromeda - skript pr krijimin e nj faqeje q transmeton muzik
  http://www.turnstyle.com/andromeda/home.asp

  Antamedia Internet Caffe - program pr menaxhimin e internet-kafeneve
  http://www.antamedia.com/caffe/

  AS 2.0 - program pr drejtshkrimin e gjuhs shqipe
  http://www.gjuha-shqipe.com
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=45103

  Bilanc 2007 - program financiar
  http://www.bilanc.com

  BlindWrite - program q t lejon t kopjosh CD/DVD t mbrojtur
  http://www.vso-software.fr/download.php

  BSCW - program pr bashkpunimin e nj grup njerzish n internet
  http://bscw.fit.fraunhofer.de/index.html

  CCleaner - program pr pastrimin e skedarve t prkohshm
  http://www.ccleaner.com/

  CleanCenter - program pr pastrimin e skedarve t prkohshm
  http://www.cleancenter.net/

  Crazy Browser - shfletues interneti
  http://www.crazybrowser.com/index.htm

  DC++ - program P2P pr shkarkimin e skedarve (si Kazaa, eDonkey, limewire, etj).
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...4&postcount=30

  Drupal - program pr menaxhimin e faqeve t internetit
  http://drupal.org/

  eMule - program pr t ndar skedart me prdorues t tjer t Internetit
  http://www.emule-project.net/

  FantaMorph- program q shkrin dy fotografi n nj animacion
  http://www.fantamorph.com/overview.htm

  FESh - Fjalori elektronik shpjegues i gjuhs shqipe
  http://www.gjuha-shqipe.com

  FTI - Fjalor i termave t informatiks
  http://www.gjuha-shqipe.com

  Financa - program pr menaxhimin financiar
  http://www.imb.com.al/

  Fjalor Angisht<->Shqip nga Lingvosoft
  http://www.lingvosoft.com/Windows-Di...lbanian-items/

  Fjalor i Integruar 5-Gjuhsh - Fjalor Shqip-Anglisht-Frngjisht-Gjermanisht-Italisht
  http://www.intein-nt.com/

  Free Download Manager - program pr menaxhimin dhe prshpejtimin e shkarkimeve
  http://www.freedownloadmanager.org/index.htm

  Free Picture Finder - program pr t gjetur imazhe/fotografi n internet
  http://www.fatesoft.com/picture/index.htm

  GetRight - program pr t shkarkuar dhe pr t menaxhuar skedat
  http://getright.com/

  gFTP - program pr transferimin e skedarve pr sistemet *nix
  http://gftp.seul.org/

  Glary Utilities - program pr mirmbajtjen dhe pastrimin e kompjuterit
  http://www.glaryutilities.com/

  IE7Pro - program shtes pr t lehtsuar prdorimin e Internet Explorer 7
  http://ie7pro.com/

  ImgBurn - program pr t lexuar dhe pr t shkruar CD/DVD, edhe imazhet e tyre
  http://www.imgburn.com/

  Inno Setup - program profesional pr t krijuar procesin e instalimit e aplikimeve
  http://www.jrsoftware.org/isinfo.php
  http://www.jrsoftware.org/files/istrans/

  IsoBuster - Program pr kopjimin e dokumentave nga CD/DVD
  http://www.smart-projects.net/recove...lldownload.htm

  Internet Download Accelerator - program pr menaxhimin dhe prshpejtimin e shkarkimeve
  http://www.westbyte.com/ida/

  Kulla e Shqipes - program pr prvetsimin dhe studimin e thell t gjuhs shqipe
  http://www.gjuha-shqipe.com

  LimeWire - program pr t ndar skedart me prdorues t tjer t Internetit
  http://www.limewire.com/

  Loja Murlan - loj e njohur me letra q luhet edhe me Jokerat
  http://www.intein-nt.com/

  Loja Peskatsh - loja e njohur me letra, 5-katsh
  http://www.forumishqiptar.com/showth...t=28226&page=1

  Loja Xhol - loj me letra
  http://www.intein-nt.com/

  Microweb Orari - program pr krijimin e orareve shkollore
  http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=ok

  MicrowebPro - bllok adresash dhe shnimesh
  http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=ok

  Microweb RSS - program pr leximin e lajmeve n formatin RSS
  http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=ok

  MiniBB - skript pr faqe forumi
  http://www.minibb.net/download.html

  Mozilla Firefox - shfletues interneti i ngjashm me Internet Explorer
  http://www.mozilla-europe.org/sq/products/

  Fjalor drejtshkimor (spell-check) pr gjuhn shqipe - shtes pr Firefox dhe Thunderbird
  http://www.shkenca.org/content/view/69/37/

  Mozila Thunderbird - program pr leximin e posts elektronike (email) i ngjashm me Outlook Express
  http://www.mozilla-europe.org/sq/products/

  MSN Webcam Recorder - Program pr t regjistruar videot e MSN
  http://ml20rc.msnfanatic.com/index.html

  Music Express - program pr organizimin e albumeve me muzike
  http://www.wizetech.com/mex/index.shtml

  Net Transport - program pr t shkarkuar dhe pr t menaxhuar skedat
  http://www.net-xfer.com/default.htm

  Numerial - program q konverton numrat midis bazave 2, 8, 10, 16, etj.
  http://www.forumishqiptar.com/showth...72#post1757472
  http://www.xyntec.com/

  Office 2003 Shqip - ndrfaqe shqip pr programet Office
  http://www.microsoft.com/downloads/B...3-9FF96F68E491

  Orari - program pr krijimin e orareve shkollore
  http://www.forumishqiptar.com/showth...8&postcount=66

  Orbit Downloader - program pr t shkarkuar dhe pr t menaxhuar skedat
  http://www.orbitdownloader.com/

  Open Office - i ngjashm me Office t Microsoft-it por sht falas; punon n Windows, Linux, Mac
  http://sq.openoffice.org/
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=51590

  PHProjekt - program pr bashkpunimin e nj grup njerzish n internet
  http://www.phprojekt.com/

  Prishtina FTP - klient pr hapjen e adresave FTP
  http://tucows.menanet.net/preview/248077.html

  QSetup Installer - program pr krijimin e paketave t instalimit
  http://www.pantaray.com/qsetup.html

  Quintessential Player - program pr t dgjuar kngt, i ngjashm me winamp
  http://www.quinnware.com/list_plugins.php?plugin=130

  Radiator - program pr regjistrimin e zrit nga TV/Radio kartat
  http://flesko.cz/radiator.htm

  Rainlendar - program kalendar pr takime, shnime
  http://www.rainlendar.net/cms/index....load&Itemid=30

  Recuva - program per t rikthyer skedat e fshira
  http://www.recuva.com/

  Registry Shower - program pr t mirmbajtur regjistrin e kompjuterit, me disa procese t tjera t avancuara
  http://www.registryshower.com/index.html

  Restorant - program pr menaxhimin e restoranteve
  http://www.forumishqiptar.com/showth...8&postcount=66

  Revo Uninstaller - program pr t instaluar aplikimet n kompjuter, bashk me disa funksione t tjera shtes
  http://www.revouninstaller.com/

  Setup Factory - program pr krijimin e paketave t instalimit
  http://www.indigorose.com/suf/

  SPR POS - program pr menaxhimin e restoranteve
  http://www.sprpos.com/

  Spybot Search & Destroy - program pr t kontrolluar dhe pr t mbrojtur kompjuterin nga spinuesit dhe keqbrsit e ndryshm kompjuterik
  http://safer-networking.org/en/index.html

  Shareaza - program pr t ndar skedart me prdorues t tjer t Internetit
  http://shareaza.sourceforge.net/

  The KMPlayer - program profesional pr t luajtur pothuajse dolloj mediaje (muzike, video, figure etj.), me shum funksione t avancuara
  http://www.kmplayer.com/forums/index.php

  Unlocker - program q t lejon t fshish skedart kur nuk t lejon windows-i
  http://ccollomb.free.fr/unlocker/

  uTorrent - klient pr shkarkime t skedarve torrent
  http://www.utorrent.com

  Winamp - nj nga programet m t njohur pr dgjimin e kngve, i ngjashm me Windows Media Player dhe Real Player
  http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726

  Windows XP Shqip - ndrfaqe shqip pr Windows XP
  http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=sq
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=51147

  Windows Vista Shqip - ndrfaqe shqip pr Windows Vista
  http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sq
  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=90843

  WinPatrol - program pr pastrimin e kompjuterit nga reklamat
  http://www.winpatrol.com/download.html

  WinRAR - program pr ngjeshjen dhe paketimin e skedarve (i ngjashm me winzip).
  http://www.win-rar.com/download.html

  Zina - skript pr krijimin e nj faqeje q transmeton muzik; i ngjashm me andromeda
  http://www.pancake.org/zina/index.html

 15. #115
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: Programe n Gjuhn Shqipe

  Citim Postuar m par nga Programi Bilanc Lexo Postimin
  Pershendetje,
  ndaj dhe brand-i jone eshte shume i rendesishem dhe per kete arsye duhet te permendet ashtu sic eshte..

  Ndryshuar pr her t fundit nga edspace : 26-04-2008 m 14:49

  Postuar nga Programi Bilanc m: 3-05-2013, 17:10

  Po e korrigjon 5 vjet me vonese.

 16. #116
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459
  Faleminderit
  12
  49 falenderime n 40 postime

  Pr: Programe n Gjuhn Shqipe

  Qndr mediale pr dgjim t kanaleve muzikore sipas orientimit muzikor dhe t radhitura sipas shteteve.Poashtu ktu mund t hapni t gjitha llojet e skedarve t filmave pa prjashtime.Softueri sht n zhvillim t pandrprer nga ana e vullnetarve rreth e prqark bots.Ktu mund t hapni edhe youtube dhe facebook. Pas instalimit t softuerit, n brendsi t saj duhet t instalosh add ons(programe t vogla brnda programit).Ndr m t njohurat dhe me kualitet t lart instalo kto:
  ICE CAST
  dhe Listen live EU ku jan t prfshira edhe kanalet muzikore shqiptare:
  Ktu mund t gjeni edhe unP lidhjet etj.
  S shpejti softueri i emrtuar XBMC do e ndron emrin n KODI...
  http://xbmc.org/download/
  N parametra(settings) mund ta ndryshoni gjuhn n shqip.

  Ky sht softuer m i avansuar deri m tani n krahasim me softuert e tjer.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rrjeti : 12-08-2014 m 10:24

 17. #117
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-05-2003
  Mosha
  45
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Programe n Gjuhn Shqipe

  WordPress n shqip

  Platforma m e madhe n bot e blogimit pr publikime sht prkthyer n shqip.

  Pr m tepr, vizitoni uebfaqen:

  http://bmconline.info/wordpress-ne-shqip/

  pr t marr nj version t shqipes m t sakt dhe m serioz, n krahasikm me versionmin q publikohet n faqen zyrtare t saj (www.wordpress.org).

  Mund t gjeni libra dhe programe t dobishme n shqip, n uebfaqen: http://www.bmconline.info/

  Hidhni nj sy! :-)

 18. #118

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Informata Rreth Kultures Islame
  Nga StterollA n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 15:27
 2. Armiqt e gjuhs shqipe dhe triumfi i saj
  Nga brooklyn2007 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2008, 10:35
 3. A Mund Te Zgjerohet Baza Dialektore E Shqipes Standard?
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2006, 16:04
 4. Baza dialektore e gjuhs standarde
  Nga Albo n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-07-2006, 05:20
 5. A ekzistojne tabu ne shoqerine tone sa i perket gjuhes shqipe?
  Nga AsgjSikurDielli n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2002, 10:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •