Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 104 prej 104
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Elonaa
  Anėtarėsuar
  17-09-2005
  Postime
  1,679
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga freiheit Lexo Postimin
  .....behgjeti

  Ktij vetem ti shofesh shoket e kupton qe ka ber pjes ne korrupsionet me te medha qe jan ber ne kete toke.C;ne ky takohej me politikane gjithe kohen.Politikanet te gjithe jan te korruptuar.
  Njerzit nuk i japin asgjeje rendesi me te madhe se asaj qe eshte qesharake.(Gete)

 2. #102
  In My Dreams... Maska e linnda...
  Anėtarėsuar
  26-11-2010
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga medaur Lexo Postimin
  UNE jam me i pasuri se jam i rrethuar me njerez qe i dua e me duan.A ka pasuri me te madhe ?.
  Vertet me pelqen mendimi juaj...!!!
  Respektt per Ty

 3. #103
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shqiptaret me te pasur jane keta :

  Behgjet Pacolli (2,500,000,000 €)
  Sahit Muja (2,000,000,000 $)
  Hetem Ramadani (With total sales of 611 million euros in 2008)
  Rezart Taēi
  Lazim Destani
  Ramiz Kelmendi (Numėron rreth 1 mijė e 200 punėtorė dhe me njė qarkullim vjetor prej 235 milionė euro)
  Samir Mane (ne vitin 2011 arriti njė xhiro totale prej 236 milionė eurosh)
  Vellezerit Osmani (pasuria tyre eshte mbi 400,000,000 €)
  Naser Kelmendi
  Ekrem Lluka
  Vellezerit Kolaj (pronaret e Famous Famiglia)
  Anthony Athanas

 4. #104
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Behxheti esht mbi te gjiiith ... si e ka te fituar Pasurin multimiliardeshe ket e dim te gjith ,ka parat e tij ne reth 20-30banka ne bot !

  Ka punsuar shum shqiptar qe jetojn jasht besa besa edhe ne kosov ,per ket kemi degjuar!


  Se me qfar merret tani ne kosov sna intereson e dim qe ky ska nevoj ta vjedh Popullin ,ky ka PARA mjaft


  Te futesh ne pushtet i Varfur me 1 euro ne gjep dhe tbehesh per 1-2vjet PASANIk ketu po dihet qe me pare tpopullit u be i pasur

  Po tfutesh si Miliarder (behgjeti) ne pushtet nuk ke qfar tmaresh nga populli breeh!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Roli i UNMIK nė Kosovė
  Nga Hyllien nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 00:04
 2. Nacionalizmi si nocion dhe zbatimi i tij ne praktike!
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 17:27
 3. Shqiptari shmang tragjedine
  Nga AjSi nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 22:36
 4. Shqiptari i ri
  Nga ZANOR nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 02:08
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2003, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •