Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 42
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ti lali e dashke o ne tirane o ne durres,e ketu s'te ndihmoj dotpo te jete ne elbasan,po.lokali e ka emrin laguna blu,eshte ne unaze dhe eshte i ri,i rregulluar nga nje arkitekte,me kapacitet deri ne 3oo vende,me parking privat, e te gjitha komoditetet.sa per kameraman,po ne elbasan eshte nje cun,emrin e ka osman,mbiemrin nuk ia di,po kaseten e dasmes se tim vellai ma kane kerkuar te gjithe shoqet qe martoheshin ne itali,sepse eshte artist i vertete,punon ne nje televizion privat ne elbasan,puet njehere,elbasani nga tirana nje ore rruge eshte!

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e elbasan
  Antarsuar
  24-04-2002
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga tereza
  ti lali e dashke o ne tirane o ne durres,e ketu s'te ndihmoj dotpo te jete ne elbasan,po.lokali e ka emrin laguna blu,eshte ne unaze dhe eshte i ri,i rregulluar nga nje arkitekte,me kapacitet deri ne 3oo vende,me parking privat, e te gjitha komoditetet.sa per kameraman,po ne elbasan eshte nje cun,emrin e ka osman,mbiemrin nuk ia di,po kaseten e dasmes se tim vellai ma kane kerkuar te gjithe shoqet qe martoheshin ne itali,sepse eshte artist i vertete,punon ne nje televizion privat ne elbasan,puet njehere,elbasani nga tirana nje ore rruge eshte!

  Mire lokalin dhe kameramanin i gjetem. Po floket, di gje kush i rregullon bukur.

  Dhe sa mund te marri pak a shume per 3 dite.
  Ndryshuar pr her t fundit nga elbasan : 08-02-2006 m 14:05
  "Atdheu mbi gjithka."
  Zogu I

 3. #23
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  35
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga tereza
  ti lali e dashke o ne tirane o ne durres,e ketu s'te ndihmoj dotpo te jete ne elbasan,po.lokali e ka emrin laguna blu,eshte ne unaze dhe eshte i ri,i rregulluar nga nje arkitekte,me kapacitet deri ne 3oo vende,me parking privat, e te gjitha komoditetet.sa per kameraman,po ne elbasan eshte nje cun,emrin e ka osman,mbiemrin nuk ia di,po kaseten e dasmes se tim vellai ma kane kerkuar te gjithe shoqet qe martoheshin ne itali,sepse eshte artist i vertete,punon ne nje televizion privat ne elbasan,puet njehere,elbasani nga tirana nje ore rruge eshte!
  tereza a e ke iden sa mund te kushtoje nje dasem ne kete lokal per 100-150 njerez edhe sa kohe me pare duhet ta besh rezervimin?

 4. #24
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  per elbasan,flasin shume per nje albana po nuk e di si rregullon
  per**** gjec belane ca emri i ke vu vetes(bej shaka!) per rezervimin sa me pare aq me mire,prinderit e mi per tim vlla nja 7 muaj perpara,po kjo para 2 vjetesh,tani nuk e di,po per cmimet as nuk pyeta e as me treguan,u moren prindrit me kete pune

 5. #25
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  35
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga tereza
  per elbasan,flasin shume per nje albana po nuk e di si rregullon
  per**** gjec belane ca emri i ke vu vetes(bej shaka!) per rezervimin sa me pare aq me mire,prinderit e mi per tim vlla nja 7 muaj perpara,po kjo para 2 vjetesh,tani nuk e di,po per cmimet as nuk pyeta e as me treguan,u moren prindrit me kete pune

  tereza faleminderit per informacionin. sa per emrin mendoj se eshte unik apo jo?
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e baby dream
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  Tirane,Albania
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  provoni fototgraf Alben Fusha ishte i mrekullueshem dhe nuk merrte shtrenjte fotografite e dasmes se motres i ka qare do tju tregoja ca po nuk e di se si postohen sa per kameramane te gjithe njesoj jane dhe se ka fajin kameramani po dasmat tona qe jane te gjitha njesoj fillojne njesoj vazhdojne me napolonin ku zakoni e do te hedhesh leke vazhdojne me prerjen e tortes dhe kjo ishte dasma
  ESHTE E PAMUNDUR TE LEPISH BERRYLIN

 7. #27
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga White_Angel

  Parukjere duhet te te referojne dike qe di shume ( me kane thene per nje Arta qe eshte shume e mire me duket Arta Pulo e kishte emrin).

  Te nje Arta qe ka pas punuar dikur diku aty te shallvaret me nje bullgare jam rregulluar un per mbremjen e matures e me ka pelqyer shume vertet..nuk edi nese eshte e njejta e ku punon tani se ka kohe qe ka ndryshuar vend, por mund te interesohem..Ka shume shije e ja di mir punes.

  Kurse persa i perket lokaleve nese ke para te Xibraku behet bukur kam degjuar..Nuk te keshilloj dasem te madhe (me me teper se 100-150 persona) nese do vertet qe te knaqen te gjithe

  Te trashegohet kush martohet:-)
  Ndryshuar pr her t fundit nga marsela : 11-02-2006 m 06:10

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e elbasan
  Antarsuar
  24-04-2002
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga tereza
  per elbasan,flasin shume per nje albana po nuk e di si rregullon

  Faleminderit Tereza.
  "Atdheu mbi gjithka."
  Zogu I

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-12-2002
  Vendndodhja
  united kingdom [london]
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Papapa Teme me te bukur se kjo sme ka zan syri ktu.Mir e keni se beqare jan ktu pak a shume edhe na duhet ndonje informacion rreth dasmave.Per sa i perket ktyre rregullimeve te nuses un per veten time jam ne ajer smarr vesh fare.Sa per lokalet me sa di un ne Elb eshte nje lokal i ri qe eshte hapur mrena ne kala ke Stafa bukur eshte edhe atje kurse per Kameraman ju rekomandoj veten time se jam mjeshter :P jam cheap fare mos kini frike nga ana ekonomike lol Ime sa per harxhimet qe do kete dasma un mendoj harxhoni sa te doni ne maksimum merrni edhe borxhe se njeher bahet dasma e them kete per arsye se paret qe do harxhoni gjysmat do ti nxirrni prap{do thoni ju si do i nxjerrim prap}Po ja nga traditat qe jan ne shqiperi do vij xhaja nga USA edhe fap 200 dollare kurse daja nga Evropa ene fap eurot sheshit goces kurse kushoja nga Uk e ka me shtrenjt se ka ££££££££&# 163;£ jane me me vlere hahhah Per mendimin tim rendesi ka Harmonia midis burrit ene gruas skan rendesi kto budalliqet e tjera{Mendimi im }

 10. #30
  Mbremja Matures Maska e PrettY_EL
  Antarsuar
  14-11-2002
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga spajkorrsi_uk
  Papapa Teme me te bukur se kjo sme ka zan syri ktu.Mir e keni se beqare jan ktu pak a shume edhe na duhet ndonje informacion rreth dasmave.Per sa i perket ktyre rregullimeve te nuses un per veten time jam ne ajer smarr vesh fare.Sa per lokalet me sa di un ne Elb eshte nje lokal i ri qe eshte hapur mrena ne kala ke Stafa bukur eshte edhe atje kurse per Kameraman ju rekomandoj veten time se jam mjeshter :P jam cheap fare mos kini frike nga ana ekonomike lol Ime sa per harxhimet qe do kete dasma un mendoj harxhoni sa te doni ne maksimum merrni edhe borxhe se njeher bahet dasma e them kete per arsye se paret qe do harxhoni gjysmat do ti nxirrni prap{do thoni ju si do i nxjerrim prap}Po ja nga traditat qe jan ne shqiperi do vij xhaja nga USA edhe fap 200 dollare kurse daja nga Evropa ene fap eurot sheshit goces kurse kushoja nga Uk e ka me shtrenjt se ka jane me me vlere hahhah Per mendimin tim rendesi ka Harmonia midis burrit ene gruas skan rendesi kto budalliqet e tjera{Mendimi im }


  sa mir do jet kur te martohemi ne te dy

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  bravo kafexheshe,po neve te sofres a do na ftoni,se une me elbasanlliun yll,gati jemi per icik dasem

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-12-2002
  Vendndodhja
  united kingdom [london]
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  tereza un per veten time nuk te ftoj ty kurse elbasanlliu yll po se ka lek ai qeni lol po pati ndonje mendje kafexhesha le te ftoj ty te shtunen :P


  Ah po se desh harrova tereza te marr un me vete kur te marr pajennnnnnnn hahahha

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  aha,kur te marreshpajen ti diten e enjte apo jo,s'ka aheng,po mu me mjafton edhe te premten ke kafezhesha,s'ka problem per te shtunen ,as e kam problem fare t'hangmen,pastaj mire tet bahet,se une naper dasma baj alamet dhuratash,epo ti s'me njef lali kush jam,kismeti kafexheshes!spajkorres kurrnac .

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  A celin lulekuqe akoma ne shqiperi ?

  Jam e interesuar te di nese celin lulekuqe ne ndonje vend te shqiperise dhe ne c'fare muaji jane me te bukura.

  Do te me pelqente shum ti kisha ato lule si centerpieces per dasmen time por... thjesht nuk e di se si mund ti gjej

  Nese dini ndonje gje interesante me tregoni edhe per lule te ndryshme

  faleminderit !

 15. #35
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Antarsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,559
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Lulekuqet jane lule te egra, dicka si "untamed beauty," por prapseprap... s'kane ate finesen apo rafinimin qe u kerkohet luleve ne raste kaq serioze, madje s'kane as ate eren e kendshme (ke degjuar per parfum lulekuqesh? lol) Eshte shume... childhood memory lane, femijerore, piknik, liqen dhe peanut butter & jelly sandwiches. Me mire do ishe me lilake, calla lillies apo trendafila apo... apo... edhe mimoza. Calla lillies jane regale dhe elegante, kurse mimozat jane te hareshme -- varet se c'ambient deshiron te krijosh ne dasem.

  Per te gjetur lulekuqe, ndiq shinat e trenave ne Shqiperi (se po ti hypesh trenit vete, nuk ndalojne ata sa ti mbledhesh lulet... lol).
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  po e dashur celin .
  dhe vjet kur isha ne shqiperi i pash .
  nuk e di per cfar lulekuqe e ke fjalen ,se une pashe ato lule qe rriten ne mes te arave apo grurit ..
  mu dha rasti te shkoja tek disa kusherinjte e mi ne muajin korrik gusht .
  vertet jane te bukura .po sbesoj se mund tia vlejne per te zbukuruar apo perdorur ne dasmen tende pasi nuk rrojne gjate .vyshken brenda 1 ore edhe pse i ve ne uje ..
  shpresoj ti gjesh ..
  me trashegime nga ALSONA .

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e DESA
  Antarsuar
  17-06-2006
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga alnosa
  po e dashur celin .
  dhe vjet kur isha ne shqiperi i pash .
  nuk e di per cfar lulekuqe e ke fjalen ,se une pashe ato lule qe rriten ne mes te arave apo grurit ..
  mu dha rasti te shkoja tek disa kusherinjte e mi ne muajin korrik gusht .
  vertet jane te bukura .po sbesoj se mund tia vlejne per te zbukuruar apo perdorur ne dasmen tende pasi nuk rrojne gjate .vyshken brenda 1 ore edhe pse i ve ne uje ..
  shpresoj ti gjesh ..
  me trashegime nga ALSONA .

  awww per 1 ore vyshken ??? eh atehere s'ja vlejn. Thjesht e kisha si ide mbasi me duket si lulja qe simbolizon shqiperine . Por do te shikoj edhe ato lulet e tjera qe tha ju.

  Trendafilat si kam shum qef jane boring ...te gjith ato perdorin.

  Po lulebora kur cel ? qe behet rumbullake e bardhe e madhe ?

  thanks

 18. #38
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  lulebora eshte vertet nje lule e bukur .
  dhe shume e lehte per ta gjetur ne cdo kohe .
  nuk e di ku jeton ti se une ketu ne usa i gjej ne cdo dyqan apo sera ku rriten lulet .
  vertet kjo lule do ti japi nje bukuri te rralle zbukurimit te dasmes tende .
  po mundohu se e gjen pa problem kete lule .

  pershendetje .

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  ne dasen teme tan keni me ken te ftuar

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  per DESA .
  tani rastesisht pashe nje zbukurim dasme ne tv .dhe mu kujtove ti .

  ne mes te cdo tavoline ishin vendosur zambak te bardhe real jo artificia .
  dhe ne vendin ku rri nusja me dhendrrin mu duk se ishte vene rreth tavolines
  nje kuror me lule dele ..po keshtu te shoqeruara me tullumbace te bardha dhe pink ...
  shoqerueset e nuses ishin veshur me fustane te pink .
  kurse djemt me taxido te zez ..
  me pelqyen shume ...
  po ti a ke menduar per shoqerueset e tua se cfare fustani do te veshin, se lulet jane shume te thjeshta per tu gjetur ...???

  une personalisht kam per te derguar nje buqet lule ....
  vec me thuaj se si i pelqen ok ..
  me trazhegime dhe nje here ....

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 2. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 3. Miti i 'tolerances fetare' n Shqipri
  Nga Qafir Arnaut n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 05-08-2006, 05:26
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •