Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 116 prej 116
 1. #101
  I RrEgjIsTrUaR Maska e Henr1
  Antarsuar
  12-01-2006
  Vendndodhja
  Ne TiRoN
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  S'me pelqeu menyra se si Bojken Lako i ndau cmimet...

  P28 e meritonin vendin e I-re!

 2. #102
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Nuk kan pasur kurre keshtu festivale Shqipetaret, mos u beni shume interesant sikur ka nisur TOPI do te shkoje jo ne MTV por ne HOLIVUD te lumte TOP CHANNELL

 3. #103
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Un me thon te drejten dje e pash naten finale...lol... ene me aq sa kuptova un ( pasi kenget si njof mire ) me pelqeu menyra e ndarjes se cmimeve, ene spaktakli ishte nice...

  Kenga fituese e meritonte me fitu iher, ene kush bon llafe mos tboj kot se Albani o goxha cun ene kengen e kishte qa. Gjithashtu me pelqeu kenga P28, Sonit,Shpatit, Anjeza & Niku, ene ja dy te tjera qe spo ja kujtoj emrin...lol

  Nejse me mire se Topfest 1-shi ( se 2-shin se kom pa ) ishte ...
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 4. #104
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Flet frontmeni i grupit Kthjellu, fitues i dy mimeve n Top Fest

  Mungonte vetm logoja e MTV-s

  MANIK BEGOLLI

  Mentor Haziri, frontmen i rok-grupit Kthjellu, shprehet i befasuar me organizimin e festivalit Top Fest n Tiran, ku i fitoi dy mime.
  Spektaklit i ka munguar vetm nj gj - logoja e MTV-s. Organizim t till nuk di t bj askush n Ballkan. Ishte jashtzakonisht mir, thot ai n nj bised pr Lajmin.
  N duet me kngtarin Alban Skenderaj, Kthjellu e ka fituar mimin kryesor, me kngn Dika, ndrkaq me kngn Mundohem t harroj e ka fituar mimin Best Pop/Rock.
  Kngt tona kan qen m t votuarat n t gjitha radiot dhe televizionet, megjithat nuk kemi pritur se do ta fitojm mimin kryesor. E vrteta sht se e kemi pritur mimin Best Pop/Rock, thot Haziri.
  Bashkpunimi me Alban Skenderajn sht treguar shum i suksesshm.
  Un Albanin e kam shok dhe mendoj q bashkpunimin ta vazhdojm edhe n t ardhmen. Arma e fort jona n sken ka qen grshetimi i vokalit, gj q e ka br kngn edhe m t veant.
  Deri m tash, Kthjellu e ka edituar nj album me tet kng, i titulluar Kthjellu 1. Albumi i ri pritet n vjesht.  Kngt jan kompozuar nga grupi

  Kngt Dika dhe Mundohem t harroj jan shkruar dhe kompozuar nga antart e grupit, ndrkaq vetm incizimi sht br te kompozitori Ilir Osmani. Ai ka qen sound inxhinier, por absolutisht nuk ka marr pjes n kompozim dhe tekst t kngs, thot Haziri.
  Nj dit m par, Osmani i ka deklaruar Lajmit se ishte kompozitor i kngve fituese t grupit Kthjellu. Ndoshta ka dashur t prfitoj prej ksaj pune, thot Haziri.  Kthjellu prbhet nga Mentor Haziri (vokalist), Adnan Sinani (kitarist) dhe Valon Isufi (bateri). Haziri thot se sht n bised me Fatos Kryeziun, bass kitarist, pr tu br pjes e bendit. Kryeziu sht aktor dhe njihet m s shumti me rolin e Kryemadhit n serialin Kafeneja jon.

  Marre nga Gazeta Lajm
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 5. #105
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Sa per Alban Skenderaj mendoje se ishte dicka e pa merituar,kishte goxha prodhime me te bukura,e pse duhet ta mirrte ai!!
  Kam frik se behet ndonje manipulim se dy vite rresht te marrsh cmim te 1..Pfffff

  Mua me erdhi shume keq per Nikun & Anjezen qe nuk u vlersuan fare,kengen e kishin yll.Pastaj Stine nuk doli pa gje,Shpati me ate ninen e tija kot fare.
  Gjithsesi kenga fituese e keti audicioni nuk ishte aspak e merituar.
  Feel the pump √

 6. #106
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Kenga e Kthjellu&Alban Skenderaj - Dicka eshte zgjedhur nga votat e publikut e jo nga organizatoret. Une mendoj qe ishte kenga me e bukur e festivalit dhe jo me kot publiku e zgjodhi ate kenge.

  Per kategorine Pop-Rock, Kthjellu ishte bindshem me i mire se gjithe kandidatet tjere, megjithe konkurrencen shume te madhe qe kishte nga Votra (fituesit e vitit te kaluar ne kete kategori) dhe Humusi (fituesit e vitit te kaluar ne alternative).

  Ne kategorine e Alternatives, kenga e ASD - Leviz ishte me e bukura por ne kete rast kane dashur ta shperblejne Gentin si debutant ne kete rryme muzikore. Megjithese, edhe kenga e Qelbanikeve me pelqeu me shume se kjo e Gentit, por si duket emri i tyre ndikoj qe mos ta marrin keta cmimin por Genti.

  Ne kategorine e Hip Hop dhe RnB, bindshem me te miret ishin ata qe fituan Dj Blunt & K-os etj, me gjithe konkurrencen e Anjezes dhe Nikut (qe ishte poashtu nje kenge shume e bukur). Kenga fituese jo vetem realizimin dhe muziken, por edhe interpretimin, videon, e kompletisht ishte shume me e arrire se kenga e Anjezes dhe Nikut. Keshtu qe, edhe pse Anjeza e Niku kishin kenge shume te bukur, konkurrenca ne kategorine e tyre ishte shume e forte, prandaj ngelen edhe pa cmim. Ne kete kategori, kenge te bukura ishin edhe Duda e Produkt 28, por konkurrenca e madhe dhe fituan ata qe e merituan me shume kete cmim, Dj Blunt dhe K-os.

  Ne kategorine e interpretuesit me te mire, Blero e meritonte, jo vetem per kete vit por per gjithe kontributin e tij muzikor keto tre vitet e fundit. Blero, ne te njejten kohe, ne tre festivalet, eshte ai qe e ndezte me se shumti atmosferen ne publike.

  Ne kategorine e femrave, Jonida me Tunen, e kane merituar plotesisht kete cmim. Kenga ishte shume e bukur, e sidomos interpretimi i Tunes (si gjithmone) ishte fenomenal. Tuna kendon me zemer. Edhe Big Mama kishte kenge te bukur.

  Ne kategorine, Kenga me e mire, Soni me vertete e ka merituar plotesisht, po e qan fare Ndarjen dhe piano ishte send shume i forte ne ate kenge.

  Ne kategorine e Video me e mire, Jericho me Tomlin e Nones, jo qe e merituan per video, sepse video e Dj Blunt dhe K-os ishte me e realizuar, por kualiteti i Jerichos (momentalisht hard rok-grupi me i mire shqiptar) dhe meqenese ishte kategoria e vetme ku kishin kandiduar, atehere cmimi duhej te shkonte tek ta. Me real do ishte tu jepej cmimi i Alternatives, apo krijimi i nje cmimi te ri, Hard Rok.

  Kenga e Stineve, ishte e bukur poashtu, dhe e meritoj cmimin qe morri.

  Kenga e debutuesit me te mire, Malda Susuri, kengen dhe vet ishte e bukur shume por interpretimi nuk ishte dhe aq, mendoj qe Hana duhej te kishte fituar kete cmim.

  Kenga e mashkullit me te mire, Shpati nuk e kishte kengen (komponuar nga Blero) aq te mire, por Shpati ka krijuar shume fansa, dhe publiku e ka pelqyer kengen e tij shume, edhe pse mua nuk mu duk ndonje kenge. Mendoj qe Ardian Gaxha e ka merituar me shume cmimin.

  Cmimi Digitalb, Nora Istrefi , vet Nora eshte e bukur, e edhe interpretimet i ka shume te bukura, por muzika ishte shume orientale dhe jo aq e bukur. Por kete cmim e ka dhene Digitalb dhe jane ata qe e kane zgjedhur kete kenge.

  Sidoqofte, organizimi e muzika ne pergjithesi ishin shume te arrira, dhe si e thashe edhe une para disa diteve e edhe Kthjellu (kishin marre mirenjohje nga kryetari i bashkise se tyre te Ferizajit per sukseset e arritura ne TopFest 3), ne Ballkan jemi te paret me muzike e edhe me larg se Ballkani. Muzika jone eshte me e bukur se ne shumicen e vendeve tjera europiane.

  Per hera tjera, mendoj qe duhet te bashkepunohet me Akademite Muzikore te Tiranes dhe Prishtines, dhe te sigurohet pjesemarrja e gjithe muzikanteve shqiptare. Poashtu, cmimet duhet te jipen ne baze te suksesit te kenges dhe zhanrit qe i takon, nese dikujt i bjen te marre me shume se nje cmim, atehere le ti marre. Poashtu, angazhimi i ndonje showmeni me te mire, do ishte me mire, sidomos dikujt qe ka edhe sens humori. Pjeset humoristike do i kisha heq fare nga spektakli, sepse nuk ka vend per pjese te tilla ne nje festival muzike. Dhe kengetaret duhet ti kushtojne me shume rendesi vallezimit me kenge te tyre, pra te angazhojne koreografe (qe nuk mungojne sidomos ne Tirane, duke pasur parasysh shkollen e Baletit ne Tirane, Ansamblet e Valleve te Tiranes, Prishtines etj.) dhe te vallezojne edhe vet ata dhe poashtu paraqitjes apo performances skenike ne pergjithesi, e jo te dalin e rrijne si hu gjate tere kohes qe kendojne kenget e tyre.
  Ndryshuar pr her t fundit nga dodoni : 21-04-2006 m 03:23
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 7. #107
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mire e ke or ti dodon, po mu mgjau si konga qeter. ajo me peme e me male vec se kji i kishte llafet e tjera.

 8. #108
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-07-2005
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  a mund te me tregoj dikush ju lutum ku mund ta gjej kengen e Malda Susurit- Dashuri e hidhur
  por te gjithen komplet se un e kam kete kenge por jo komplete
  faleminderit shume

 9. #109
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  E degjova ate kengen "Kthjellu". Asgje me shume se nje kopio e kenges se pare te ketij djalit. E njejta menyre kendimi. Per vokal s'behet fjal fare.

  Kishte ndonje kengetar tjeter qe la pershtypje te mira apo vetem ky eshte?
  HOLLAND...

 10. #110
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Antarsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Kthjellu - Mundohem te harroj meritonte vendin e pare per mua , kengetari shtatshkurter nga prizreni me te vertete qe me la mbresa .
  Ndersa Kenga albanit ishte identike si e para , pike mori vetem se ka zerin e mire .Asgje me shume .

 11. #111
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Se kam degju kete nga Prizreni. Po ky Albani nuk eshte ndonje kush e di ca. Normal eshte. Edhe ne shumicen e rasteve eshte flat ne vokal, kur shkon ne notat lart.

  Imiton pak ate cunin e Elita 5.
  HOLLAND...

 12. #112
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Kenga e Alban Skenderajt me Kthjellun ishte identike me kengen qe kendoi Albani vitin e kaluar per nga interpretimi por jo edhe per nga muzika kur edhe komponimi i kenges Dicka ishte bere nga Kthjellu e jo nga Albani. Muzika eshte e te njejtit stil por dallon nga kenga qe Albani kendoi vitin e kaluar, kurse interpretimi ishte goxha njesoj.

  Grupi Kthjellu jane nga Ferizaji e jo nga Prizreni.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 13. #113
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  me ka pelqyer shume bashkepunimi i Alban Skenderaj me grupin Kthjellu... ndoshta mund te duket si nje kopje e kenges se pare te Albanit,por kjo nuk do te thote qe ai ka bere te njejten kenge,sepse po te degjoni te tere albumin e tij do ndryshoni mendim...ajo eshte rryma qe ai ndjek,kenget e tij jane te gjitha te tilla por eshte teksti dhe zeri i tij qe jep ndryshimin.
  Ndaj jam dakord me faktin qe fitoi cmimin e pare.

  Kishte edhe kenge te tjera te bukura,me ka pelqyer Stine,Anjeza e Niku,Soni etj

 14. #114
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Antarsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,771
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Albani e meritoii 100000 % fitoren kishte nje kenge te shkelqyer me grupin Kthjellu nga Ferizai(Kosove).Albani eshte nje talent i jashtezakonshem,sa mire kendon shqip(Live) aq mire kendon edhe anglisht (Live).Nuk e di a e keni pa nje koncert ate dite kur ke ate dite Top Fest,ishte koncert RockLive,paradite Albani e kendoi nje kenge Anglisht dhe me la mbresa shume te mira.Urime grupit Kthjellu dhe Albanit se e merituan.Kenge fantastike!
  Mandej edhe ajo kenga e Produkt 28 ishte e bukur,e morri vendin e 2-te.
  Koncerti ishte i organizuar mrekullueshem.Urime te gjitheve qe kan kontribuar per ket koncert.

 15. #115
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Mosha
  42
  Postime
  3,394
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  "TOP FEST" - THYERJA E TABUVE SHQIPTARE
  "Top Fest" ndan mime vlersuese, jo thjesht honoforike, por monetare. Prve mimit t madh prej 10,000 euro
  jan ndar edhe 9 mime t tjera profesionale nga bordi drejtues i "Top Fest". Vlera e tyre ka qen nga 1000 euro.
  Bojken Lako, regjisor dhe drejtorit artistik i "Top Fest" flet pr "Shqip"

  Keni ndonj shifr ekzakte se sa
  shikues ka pasur edicioni i "Top
  Fest 3"?
  Lako:Nuk kam nj shifr ekzakte.
  Me sa kam kuptuar nga auditori,
  besoj se sht ndjekur nga nj
  numr shum i madh shikuesish,
  jo vetm nga t rinjt. Mendoj se
  ka pasur nj shikueshmri pr
  shkak t rivalitetit n mimin e
  madh, por edhe pr nivelin q ka
  pasur evenimenti. Pjesmarrja e
  artistve t rinj e t afirmuar, si dhe
  niveli i mir kan krijuar nj
  shikueshmri t lart pr t
  ndjekur vlersimet q ne kemi
  dhn, por edhe pr t par spektaklin.
  Sivjet kishte m tepr tendenc
  pr rrymn muzikore hiphop.
  Kishte ndonj kriter przgjedhs?
  Lako: Q n fillim jemi prpjekur
  t krijojm nj eveniment t
  veant q nuk ndodh vetm nj
  her n vit, por e kemi menduar si
  nj zinxhir, nj proces m t gjat
  q ka t bj me zhvillimin e kulturs
  muzikore moderne n
  Shqipri, por edhe n zhvillimin e
  industris muzikore. Hapi i par
  ishte pr t krijuar nj spektakl
  ndryshe nga t tjert. Kemi menduar
  t ket nj fush m t gjer,
  ku artist t rrymave t ndryshme
  muzikore performojn idet e tyre.
  Ne mundm q ta sillnim publikun
  sa m afr rrymave muzikore
  m t reja. Kemi ln t hapur t
  vijn krijimet nga shtpi t
  ndryshme diskografike, si dhe nga
  treva t ndryshme shqiptare, aty
  ku flitet shqip. Kriteret kryesore
  jan ato profesionale, por diapazoni
  q pranohet sht shum i
  gjer. Rrymat m t plqyera kan
  qen: rrok, rrok alternativ, hiphop,
  r&b, dance, reggaton etj. N
  edicionin e tret, fluksi i prurjeve
  t kngve ka qen shum i madh
  prej 182, nga 500 q jan przgjedhur
  nga bordi drejtues i "Top Fest"
  pr 32 jav nga gjysma e dhjetorit
  deri n prill. Kto materiale u
  przgjodhn nga organizatort
  dhe bordi drejtues i "Top Fest".
  K veon si moment kulmor t
  spektaklit?
  Lako: Nuk mund t them nj
  moment kulmor se pr mua t 13
  momentet e ndarjes s mimeve
  jan kulmore.
  Pse kaq koh e gjat pr t prezantuar
  kngt?
  Lako: Ky edicion sht ideuar n
  kt lloj formati. Kngt jan
  prezantuar pr 32 jav nga dhjetori
  deri n prill. Kjo przgjedhje
  sht br pr t'i dhn mundsi
  publikut t dgjoj kngt konkurrente.
  Kemi zgjedhur pranvern
  pr ta finalizuar "Top Festin" , q
  m pas kngt t bhen refren i
  vers.
  Si jan sinkronizuar rolet tuaja,
  pasi n kt edicion, ju keni br
  punn e regjisorit dhe drejtorit
  artistik?
  Lako:Nj sinkronizim perfekt. Por,
  nuk mund ta personalizoj edicionin
  e"Top Fest 3" . Ky eveniment
  sht fryt i nj stafi t tr
  profesionistsh dhe tani gjej rastin
  t'i falnderoj t gjith bashkpuntort.
  Pr sa i prket puns time si
  drejtor artistik sht nj knaqsi
  dhe hobi n t njjtn koh. U
  bn 8 vjet, tashm q un i prkas
  strukturave t "Top Albania Radios"
  dhe "Top Channel-it" . Si drejtor
  artistik e gjej veten shum mir,
  ky sht dhe profesioni im realisht.
  A keni ndrmend t'i kontaktoni
  talentet e reja t prodhuara nga
  "Top Fest"?
  Lako:Normalisht q po. Kjo sht
  nj pjes e puns ton, sidomos
  me "Top Records" , q t stimulojm
  artistt e rinj. Interesi i prbashkt
  sht t punojm me kta
  artist pr t'i sjell s bashku edhe
  n evenimente t tjera, t cilat do
  t organizohen gjat vers.
  Sigurisht q kta artist, ne synojm
  t'i drgojm srish n edicionin
  e ardhshm t "Top Fest"
  me krijime t reja, duke i
  prkrahur nprmjet studiove
  tona, duke i krijuar lehtsi n
  incizimet dhe publikimet e
  kngve.
  sht nj tendenc e re nga shqiptart,
  t cilt preferojn m tepr
  artistt kosovar. Ju si e komentoni
  kt fakt?
  Lako: Pr sa i prket shifrave t
  sakta n natn finale kan knduar
  24 kngtar, ndr to, dy
  duete: Tuna & Jonida Maliqi nj
  bashkpunim Shqipri-
  Maqedoni, si dhe "Kthjellu" dhe
  Alban Sknderaj, nj
  bashkpunim Shqipri-Kosov.
  12 kngtar kan qen nga
  Shqipria dhe 10 nga Kosova. "Top
  Festi" ka pasur nj balanc perfekte.
  Pr 3 vjet kemi
  thyer tabut mes diferencimit t
  artistve brenda Shqipris dhe
  jasht saj. Jemi prqendruar m
  tepr tek informacioni q sjellin
  kta artist dhe profesionalizmi.
  Ktu dua t shpreh edhe nj
  knaqsi q m ka dhn "Top
  Fest" , arritjen e thyerjeve t
  tabuve.
  far vshtirsish keni hasur
  gjat spektaklit?
  Lako: Vshtirsia, q mund ta
  quash edhe knaqsi, sht se
  kt vit ka pasur nivele m t larta
  profesionale dhe kjo ka sjell
  vshtirsin e vendimmarrjes,
  duke rezultuar edhe n hatrmbetjet
  e disa kngtarve. Kemi
  pasur edhe vshtirsi n prballje
  me vendimet q u morn, q pr
  mendimin tim jan t sakta dhe
  profesionale.
  Ndiheni i plotsuar nga ky realizim?
  Lako: Sigurisht q kjo nuk sht
  perfekte. Pr sa i prket realizimit
  teknik dhe forms televizive, un
  si profesionist, kam vrejtjet e mia
  n raport me veten, por q do
  mundohem t'i prmirsoj me
  kalimin e kohs.
  sht hera e dyt q fiton Alban
  Sknderaj.Mendoni se evidentimi
  i ktij talenti ka qen merita e
  "Top Fest"?
  Lako: Jam shum i knaqur q
  Alban Sknderaj, nj artist me
  kompleksitet vlerash, sht vlersuar
  srish nga publiku. M vjen
  mir q publiku e evidentoi pr
  her t dyt m mim t par. Kjo
  sht merita e "Top Festit" nga
  forma q ne kemi prezantuar,
  duke e kthyer at nga nj t panjohur
  t talentuar n m t adhuruarin
  nga t rinjt. Pr sa i prket
  mimit sht nj bashkpunim
  mes "Kthjellu" dhe Alban
  Sknderaj q pr mendimin tim
  ishte nj duet perfekt, me vlera t
  mdha dhe realizim perfekt. M
  vjen mir q Alban Sknderaj
  sht nj produkt i "Top Fest" .
  Edhe sivjet, ai ka arritur t mbaj
  nivelin e tij, duke u konvertuar n
  m t plqyerin.
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 16. #116
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime n 14 postime
  Dicka nga Alban Skenderaj dhe nje bukurosh me ca veth ne vesh qe kishte nje paraqitje skenike te magniteshme (LOL pupupu ca karagjiozi) kjo shume shume kenge e bukur.
  Ky Albani me duket shume kengetar i kompletuar me ze fantastik.

  pastaj Me Ngadal nga Niku dhe Anjeza kenge njeshe

  dhe Stine e kishte shume kenge te bukur

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 12:25
 2. Tetov - Edicioni i XII i Festivalit Ndrkombtar t Poezis
  Nga Fiori n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 21:03
 3. Ndodhit n Maqedoni
  Nga babadimri n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 1075
  Postimi i Fundit: 16-10-2007, 12:25
 4. Edicioni i Lajmeve
  Nga diikush n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-07-2006, 13:36
 5. Encyclopedia Britannica Edicioni 1911 shkruan per Shqiptaret
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-07-2005, 15:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •