Close

Rezultati i Sondazhit: Si do t'i kaloni pushimet e dimrit?

Votues
6. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Duke pare telivizor ( Digitalb; Sat +; Top Channel etj..

  1 16.67%
 • Duke dale me shoket

  2 33.33%
 • Ne internet

  4 66.67%
 • Ne lojra kompjuterike

  1 16.67%
 • Ne telefon me shoket

  1 16.67%
 • Ne nje vend te larget jashte qytetit ose shtetit

  1 16.67%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Tifoz i flaktė Maska e Juventini
  Anėtarėsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  25
  Postime
  353
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Si do ti kaloni pushimet?

  Sot fillojne pushimet dimerore. Si do t'i kaloni?

 2. #2
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Te shohim edhe pake :P

 3. #3
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Anėtarėsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  30
  Postime
  359
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Voten e dhashe duke dal me shoket dhe pse deri ne oren 12 jam ne shpi pasaj party non stop
  Do dal me shoqrin dhe do i morim pub e disko mar
  Shpresoj tja kaloni dhe ju aq mire sa une

 4. #4
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  138
  63 falenderime nė 36 postime
  Pasi edhe tek ne kane filluar pushimet, do te doja te jem larg qytetit, larg perditshmerise.Shpresoj qe do te me realizohet deshira

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime nė 95 postime
  Unë do të jem në pushim nga puna në shkollë, por do të jam në punën primare që e bëj, prandaj nuk mund të planifikoj largime në kohë të gjatë nga shtëpia, por dy ditët e lira do ti kaloj në vizita të cilat ka kohë që nuk kam mund ti bëj.
  Në mbrëmje edhe mund të ketë ndojë dalje në katërsh (së bashku me fëmijët)… njeri familjar më (nuk ka disko, nuk ka kafiteri, hahahahah, por ka fëmijë dhe shtëpi ( për mua kjo është gjithëçka))
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  larg prej ku jam tani por me plot dashuri

  tu fol anglisht shumicen e kohes
  TBD

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e fisi_niki
  Anėtarėsuar
  12-11-2005
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une do te rri ne vendin tim per pushime .Do te rri ne internet dhe te dal me shok.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  pushimet do i kaloja shum larg vendit tim) per te cilin me vret mendja vetem per te!...jo si jam e vetme, por sikur me rrethon nganihere e tere (vetmia) e kesaj largesie qe asgje nuk me ben pershtypje, nga ky vend!?- asgje nuk me krahasohet me vendin tim, me te *Bukuren Kosoven*! ku dhe zemra me eshte e ndar,(nga te marr)? kurse dhe nje pjes e tjeter eshte, qe me ngrohin dhe me qendronin (pran) kjo pjes qe gjindet ne mesin e (dy jeteve)!! edhe pse nuk ndihet e shkeputur nga endrra e saj,ne perqendrimin e duhur te endrres se perkushtuar, drejt Kosoves se Dashur...!

  me lejoni, Forumist Administrator/e te stafit te ketj Forumi Shqiptar! si dhe Bashkatdhetar ku do, te ua Uroi Festat 2005-2006 Gezuar!*per te Gjith...nga Hajla,
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

 9. #9
  Tifoz i flaktė Maska e Juventini
  Anėtarėsuar
  07-09-2005
  Vendndodhja
  Delle Alpi
  Mosha
  25
  Postime
  353
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  une do te bej pak nga te gjitha por ne Tirane do ti kaloj

Tema tė Ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet e veres?
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 208
  Postimi i Fundit: 14-08-2014, 13:41
 2. Do t'i kaloni pushimet kete vit ne Shqiperi?
  Nga flor1 nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 75
  Postimi i Fundit: 26-05-2009, 06:02
 3. Ku do ti kaloni pushimet kete vit
  Nga WALCHIRIA nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 24-01-2007, 06:01
 4. Ku do e kaloni San Valentine
  Nga Englander nė forumin Shqipe nė Evropė
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 02-02-2004, 13:09
 5. Si do e kaloni sezonin e veres?
  Nga bursa33 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 27-07-2002, 13:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •