Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 156
 1. #41
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Po vetem Microsoft Wordin, ku mund ta marr?

  Jo te gjithe paketen vetem Wordin 06

 2. #42
  goldenman Maska e goldenman
  Anėtarėsuar
  10-10-2004
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  46
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me duhet nje program per dj!

  Ju faleminderit

  team322002@yahoo.com
  To be or not To be!
  kjo eshte ēeshtja...!

 3. #43
  Black Rider Maska e a1*
  Anėtarėsuar
  21-10-2004
  Vendndodhja
  Ne Ferr
  Postime
  128
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Viewers

  Access Viewer
  Excel Viewer
  Powerpoint Viewer
  Visio Viewer
  Word Viewer


  Download 18 MB

  Kodi:
  http://rapidshare.de/files/15286860/Tools_uploaded_by_a1.rar.html
  Service Packs

  Office XP Service Pack 2
  Visio 2002 Service Release 1


  Download 54 MB

  Kodi:
  http://rapidshare.de/files/15287832/SP_uploaded_by_a1.rar.html

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2005
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Microsoft Office 2007

  E kam shkarkua dhe ishte shume i avnacuar. Aty ke edhe numrin serik.

  This is working 100% . Its new microsoft office 2007 with all office products like Microsoft Word 12. Enjoy! ;D

  http://www.demonoid.com/torrents/details/302942/

 5. #45
  ................
  Anėtarėsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ardi_Pg_ID
  Gjej vendodhjen e winword.exe kliko me te djathten shko ne properties atje zgjidh tabin version edhe jep versionin

  zakonisht nese ke microsoft office 2003 duhet te jete ne c:\program files\microsoft office\office11
  I njėjti problem filloi pėrsėri.
  A ka ndonjėri kod pėr ta pasur tė pėrhershėm kėtė dreq office apo jo?
  Me tre mujore do punojmė??
  Ndonjė zgjidhje e shpejtė o njerėz??!!

 6. #46
  ................
  Anėtarėsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk ka njeri kodin pėr tė konvertuar microsoft office 2003 ??

 7. #47
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  Nqs e ke shkarkuar mikrosoftin nga warez,rapidshare shiko per skedarin NFO
  Aty ke informacion se cfare te besh.Mund te kesh krak file brenda programit per ta hapur,gjenerator celes ose serial.Cfare mikrosoft office eshte,standart apo professional.Kur e hap programin klik ne help/about dhe shiko per versionin,ose ajo qe tha ardi ta jep versionin.
  Ketu eshte nje mikrosoft office profesional,eshte shume i kompresuar.Total 68.25 mb. Microsoft Office 2003
  Micorosoft Office 2003 Professional Micorsoft Office Access 2003 Mcft Office Excel 2003 Mcft Office Powerpoint 2003 Mcft Office Project 2003 Mcft Office Frontpage 2003 Mcft Office OneNote 2003 Mcft Office Infopath 2003 Mcft Office Outlook 2003 Mcft Office Publisher 2003 Mcft Office Visio 2003
  http://rapidshare.de/files/17935740/...003.part01.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17935949/...003.part02.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17935920/...003.part03.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936020/...003.part04.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936054/...003.part05.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936082/...003.part06.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17935968/...003.part07.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936479/...003.part08.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936705/...003.part09.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936666/...003.part10.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936753/...003.part11.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936754/...003.part12.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936769/...003.part13.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936773/...003.part14.rar 4.77 MB http://rapidshare.de/files/17936770/...003.part15.rar 4.55 MB
  fjalekalimi
  http://warezfreaks.info
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #48
  ................
  Anėtarėsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Kėtė program kam nė kompjuter, por nuk e kam shkarkuar unė...kėshtu ka qenė nė kompjuter qė kur e bleva.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Humdinger : 09-05-2006 mė 19:33

 9. #49
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  Microsoftin office 2003 e ke standart,jo profesional.Ketu ke nje skedar.Futi si fjalekalim Humdinger Pasi e hap winrarin,klik vetem nje here te skedari fff.Do kthehet ne blu.Pastaj klik lart ne file,tek dritarja e winrar-it dhe zgjedh kopjo.. ne clipboard.Pastaj shkon ne direktorine c:\program files\microsoft office\office11 Ose ndjek rrugen start/all programs/microsoft office/microsoft word.Te dritarja aty,klik lart ne edit dhe paste.Kraku do futet brenda programit te ms office word.Klik te skedari fff qe fute.Klik fix it dhe programin do e kesh te regjistruar.Mund te te kerkoje qe te besh rindezjen e kompjuterit. http://www.megaupload.com/?d=KQ8U9JBX
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 09-05-2006 mė 21:15
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-01-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  office 97

  Nje i njohur ka nje kompjuter te vjeter me win.95 por kerkon nje office 97(ose ndonje tjeter te ketij niveli),mqnse nuk mban dot office me te perparuar.A mund te na ndihmoje dikush,duke kerkuar paraprakisht ndjese qe behen kerkesa per programe kaq te hershme,kur diskutimi ne forum behet per office 2003 e lart.A ka ndonje adrese ne internet ku mund te gjendet?Ju faleminderit per kete forum kaq te dobishem dhe gatishmerine qe tregojne pjesa me eksperte e forumit per te ndihmuar njerezit ne nevoje.

 11. #51
  ................
  Anėtarėsuar
  19-11-2004
  Postime
  1,110
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga benseven11
  Microsoftin office 2003 e ke standart,jo profesional.Ketu ke nje skedar.Futi si fjalekalim Humdinger Pasi e hap winrarin,klik vetem nje here te skedari fff.Do kthehet ne blu.Pastaj klik lart ne file,tek dritarja e winrar-it dhe zgjedh kopjo.. ne clipboard.Pastaj shkon ne direktorine c:\program files\microsoft office\office11 Ose ndjek rrugen start/all programs/microsoft office/microsoft word.Te dritarja aty,klik lart ne edit dhe paste.Kraku do futet brenda programit te ms office word.Klik te skedari fff qe fute.Klik fix it dhe programin do e kesh te regjistruar.Mund te te kerkoje qe te besh rindezjen e kompjuterit. http://www.megaupload.com/?d=KQ8U9JBX
  Beni !
  Sado po pėrpiqem, s'po hapet asgjė.
  Mos ka tė bėjė tastiera ime nė shqip??
  Dhe cfarė tė pėrdor pėr nick qė tė fus password pastaj??

 12. #52
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Din nai nji ku mund te meret versioni Shqip i Word ?

 13. #53
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  A ke winrar si program per ta hap? pa winrar nuk hapet.Ne qofte se te jep mesazh gabimi kur e hap do jete futur passwordi gabim,ose shkarkimi eshte bere keq,te ka ardhur i korruptuar.Ne keto raste duhet perseritur shkarkimi.Tastjera nuk besoj te kete faj.Shkronjat dalin njelloj si anglisht ashtu edhe shqip per ato germa te passwordit.Ketu ke skedarin pa password.http://www.megaupload.com/?d=FN4CXZUN Percdo problem shiko ne ekran per ndonje mesazh gabimi cfare te jep kur ben krakimin.
  te faqja e ,megauploadit shiko sekondat ne zbritje.Kur sekondat te shkojne ne zero do te filloje shkarkimi.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 10-05-2006 mė 20:08
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 14. #54
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
  Din nai nji ku mund te meret versioni Shqip i Word ?
  E ke ketu. http://www.microsoft.com/downloads/d...9BC-C987-48F5-
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 10-05-2006 mė 20:13
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-01-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ate word 97,kerkesen e te ciles e postova me dt 10 maj,nuk po e gjej gjekundi,as ne adresen e siperpermendur nga Benseveni.A mund te me ndihmoni?Ju faleminderit

 16. #56
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,476
  Faleminderit
  68
  177 falenderime nė 164 postime
  Mund ta gjesh ne Limewire ose Emule. Fut ne kerkim Microsoft word 97.Ose mund te lexosh dokumenta te word 97 pa pasur programin word97 duke perdorur mikrosoft word viewer http://downloads.pcworld.com/pub/new.../wd97vwr32.exe
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 17. #57
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  38
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
  Din nai nji ku mund te meret versioni Shqip i Word ?

  Word ne shqip ishalla nuk eshte si ajo paketa e gjuhes per XP
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Postime
  109
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Microsoft Office 2007

  Microsoft Office 2007 Beta ( Legale )




  Download Microsoft® Office Professional Plus 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OPPLUS-EN.EXE


  Download Microsoft® Office Visio® Professional 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OVP-EN.EXE


  Download Microsoft® Office Outlook® 2007 with Business Contact Manager
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/BCM-EN.EXE


  Download Microsoft® Office Project Server 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OPS-EN.IMG


  Download Microsoft® Office Project Professional 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OPP-EN.EXE


  Download Microsoft® Office Groove® 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OG-EN.EXE


  Download Microsoft® Office Groove® Server 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OGS-EN.IMG


  Download Microsoft® Office OneNote® 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/OON-EN.EXE


  Download Microsoft® Office SharePoint® Designer 2007
  _http://download.esd.licensetech.com/Microsoft/DMMSO12B/PRO/AKAMAIFILES/SPD-EN.EXE

  __________________________________________________ ______________

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-07-2005
  Vendndodhja
  N.Y
  Mosha
  50
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Office 2003

  Kam ristartur compjutrin dhe nuk me punon numri i office pro 2003.A mundet te me ndimoje kush.Kam provuar shume numra po asnje nuk punon.Ju falemnderit per mundimin.Po gjeti kush gje ma dergo ne MP.

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-07-2005
  Vendndodhja
  N.Y
  Mosha
  50
  Postime
  27
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme

  asnjeri nuk punoi.ose ndonje menyre si ta instaloj pa me kerkuar celesin e produktit se kam nje fix thyes qe e rregullon pastaj.ju falem nderit.

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 08:39
 2. MS Office 2007 nė shqip
  Nga PcCrack3r nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2006, 16:28
 3. Programet e Microsoft Office 2003 tani dhe ne gjuhen shqipe
  Nga alditirona nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-07-2006, 14:55
 4. Google Talk, programi i Google pėr chat
  Nga qoska nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-08-2005, 12:42
 5. TCPA - kompjuterat e rinj
  Nga Elvis-BG nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-03-2004, 16:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •