Close

Rezultati i Sondazhit: Numri Juaj I Fatit

Votues
18. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 3

  2 11.11%
 • 4

  2 11.11%
 • 5

  3 16.67%
 • 6

  2 11.11%
 • 7

  5 27.78%
 • 8

  0 0%
 • 9

  2 11.11%
 • 10

  2 11.11%
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 66
 1. #21
  jetoj_x_ty_a..... Maska e eni3
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Vendndodhja
  ne zemren tende A.....
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te nick im eshte numri......nr 3
  Forza Milan

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,849
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  9 Gjithmone ne Shkolle Ky Numer Me Ka Rone Ne Rregjister Mesatarja Sa Here 9 ( Deri Ne Vit Te Pare Kuptohet )

 3. #23
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  16 dhe 29

 4. #24
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Smile

  [/COLOR]kam per shans numrin 7

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mitjuk : 01-05-2006 mė 07:51

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  33333333333333333333333333333333333333333333333333 33333333333333333333333333333333333333333333333

 6. #26
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  33
  Postime
  583
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  5 dhe 7............
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
  Anėtarėsuar
  05-05-2004
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ne horoskop thuhet 6
  Me duket se ne te vertete s'kam asnje numer fati

  Po zgjedh 0 nese eshte ne sondazh

 8. #28
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  numri im i fatit eshte 3

 9. #29
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Nuk e di!!Nuk jam interesuar asnjiher ta di se cilin nga numrat e kam fatsjelles,thjeshte nuk besoje !!
  Feel the pump √

 10. #30
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  numri im i fatit eshte 7

 11. #31
  roses_dr
  Anėtarėsuar
  26-05-2006
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Numri im i fatit eshte 9....Po kto jan thjeshe supersticione....

 12. #32
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  28
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ku ta di une!
  Po 7 me duket!
  DEUTSCHLAND & LUKAS PODOLSKI=NUMBER 1

 13. #33
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime nė 94 postime
  Per Mua Eshte Numri 1

 14. #34
  Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
  Anėtarėsuar
  06-02-2006
  Postime
  976
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Nuk besoj shume ne keto gjera

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Numri 9 ti themi
  #VamosArgentina

 16. #36
  Gjumash Maska e ShocK
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Postime
  677
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  3 edhe 7 .
  Keto dy numra me jane fiksuar si numrat qe me sjellin me shume fat.

 17. #37
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Nr 9 e kam fat dhe e mbaja dhe ne fanelle kur luaja Basket

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga vajza_pr
  69 ahah shume e mire fat eshte mi pas nr te faitit hehehehe

  Paskemi te dy te njejtin Numer me fate , por eshte dhe numri 96


  PS: po edhe 3 dhe 01 i kam ne mendje si ndaj dot
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 24-04-2007 mė 16:28

 19. #39
  KuCoVaR Maska e Olimp
  Anėtarėsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  QS
  Postime
  484
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  numri im eshte 7
  Ere mire mire

 20. #40
  **Just Me** Maska e _DANIELA_
  Anėtarėsuar
  12-12-2006
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Numri im eshte 8

  Edhe ty Flori si nr fati te kam

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •