Close
Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213
Duke shfaqur rezultatin 241 deri 248 prej 248
 1. #241
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Me thene te drejten une nuk kaloi per dite ne ate kryqezim...vetem dy jave ne dy vjet...qe nuk jane asnjigje.Por kur isha ne Nendor ne shqiperi shikoja qe punetort po e rgullonin dhe dukej shume bukur.Me ka zene malli te shof ate vend ashtu si e mbaj mend....se kam idene se cd behej sikur te behej ai mbikalim.
  Wild and crazy can't be lazy

 2. #242
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga jessi89
  Me thene te drejten une nuk kaloi per dite ne ate kryqezim...vetem dy jave ne dy vjet...qe nuk jane asnjigje.Por kur isha ne Nendor ne shqiperi shikoja qe punetort po e rgullonin dhe dukej shume bukur.Me ka zene malli te shof ate vend ashtu si e mbaj mend....se kam idene se cd behej sikur te behej ai mbikalim.
  ja ta them une cfare do behej , po te ndertohej mbikalimi do dilte i larte nja tre kate pallati dhe po te dilte noi makine keshtu pa dashje nga rruga te vinte ne guzhine per vizite ,tek pallatet qe kishte afer . kete donte edi rama .

 3. #243
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  do isha kurioz te di se kur jan dhene lejet per ndertimin e gratacielave perreth zogut zi..
  edhe ai ose ata qe kan firmosur ato ndertime anormale te panevojshme aty jan kodosha e mafioza..

  nuk ka dallim te madh per nga filozofija e punes ne tirane.. PS me PD-ne..

  te dyja kan ne biografine e tyre histori te turpshme me mafien e ndertimit..

  kush ka firmosur ndertimin e gjigandeve buz bulevardit ne ish lulishten pran KQ-se perball piramides?
  po grumbullin me grataciela buz lanes qe kan futur nen sqetull ish ekspoziten kineze e cila kur u be .. u rrethua me goxha lulishte e jeshillek ne kater anet..kush e firmosi..?

  Sot aty ka vetem beton..

  si kelmendi si brojka si edvini si sander meksi jan kelysh te mafies..

  tirana nuk ndreqet dot me..

  ka shku aty ku nuk ka me prapaktheu..

  u be nje uzin kanceri..

 4. #244
  ilir-arb
  Antarsuar
  23-02-2006
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Balkanweb, 06/01/2007 - 11:21

  N Durrs certifikatat e bllokuara
  • Artemida Collaku

  Hologramat pr prodhimin e certifikatave n vendin ton jan futur kontraband, dhe kjo sjell edhe dyshimin lidhur me numrin e sakt t hologramave t futura dhe pr pasoj edhe numrin e certifikatave t prodhuara. Ish-zyrtari i Drejtoris s Prgjithshme t Gjendjeve Civile, Sajmir Laej, gjat nj interviste dhn pr Gazeta Shqiptare shpjegon edhe pasojat q mund t ket procesi zgjedhor, n rast se n kt proces do t prfshihen edhe certifikatat q nuk jan t regjistruara n regjistrin e njsive t qeverisjes vendore.

  Zoti Laej, far problemesh kan certifikatat e shprndara para 1 nntorit?
  Problemi m i madh sht pulla e holograms, e cila n vendin ton sht futur kontraband. Kjo do t thot se nuk dihet as numri i sakt i hologramave q jan futur dhe se nga cili vend jan prodhuar. Por ajo q ende nuk dihet, sht edhe nj tjetr fakt; nuk dihet se sa her jan futur n vendin ton holograma pa dogan. Kjo do t thot se n treg jan me mijra certifikata, t cilave mund t’u jen vn kto holograma. Gjat kohs q un kam qen n detyre, komisioni q un drejtoja krkoi dokumentacionin e zhdoganimit t hologramave dhe ky dokumentacion nuk na sht vn n dispozicion, dhe pr kt gj ne kemi vn n dijeni edhe Ministrin e Brendshme. Por duke iu rikthyer edhe njher pyetjes suaj, lidhur me problemin e certifikatave t shprndara para 1 nntorit; procesi i shprndarjes s certifikatave para 1 nntorit nuk sht shoqruar me regjistrim n nj regjistr t veant. Kjo do t thot se kontingjenti i certifikatave t prodhuara me hologramn e futur pa dogan n vendin ton, mund t shprndahet pikrisht tani para zgjedhjeve dhe n t t vendoset data e lshimit para 1 nntorit, dhe askush nuk mund t bj verifikimin e tyre, pasi pr shprndarjen e tyre nuk ka asnj regjistr. Por un dua t’ju bj me dije edhe pr nj tjetr fakt. Regjistrimi i certifikatave t shprndara nga njsit e gjendjeve civile nuk ka filluar m 1 nntor, ashtu sikurse shprehet Kryeministri apo zvendsministri i Brendshm, Ferdinand Poni. Nse ju do t shkoni n njsit bashkiake pr t pyetur pr kt gj, do t merrni si prgjigje se urdhri i ministrit Olldashi pr krijimin e regjistrave t certifikatave t shprndara, ka filluar m pas 18 nntorit.

  Zoti Laej, zv/ministri i Brendshm Ferdinand Poni u shpreh se t gjith elementt e certifikats jan t rregullt dhe se jan t verifikuar edhe nga ndrkombtart. Cili sht komenti juaj?
  Nuk sht aspak e vrtet q n certifikatat e hedhura n njsit e qeverisjes vendore, nuk ka asnj problem. Komisioni i kontrollit t certifikatave prej 13 antarsh, t cilin un e kryesoja, vetm gjat nj dite ka konstatuar 57 mij cop certifikata t parregullta. Ky kontingjent certifikatash i prkiste qytetit t Durrsit dhe komisioni at dit vendosi q ky kontingjent t asgjsohej, kshtu q nuk lejoi as futjen e tyre n magazina; pr kt sht mbajtur edhe nj procesverbal. N kundrshtim me vendimin e marr nga komisioni i ekspertve nj dit pasi un jam larguar nga detyra, Ministria e Brendshme jo vetm q nuk ka br zvendsimin apo asgjsimin e tyre, por ka dhn urdhrin pr shprndarjen e ktyre certifikatave n Durrs.

  Nj tjetr problem sht dhe shumllojshmria e certifikatave t hedhura n treg. Jan rreth 13 lloje certifikatash q qarkullojn me ngjyra dhe pozicione hologramash t ndryshme, dhe askush nuk ka mundsin pr t gjetur certifikatn me t ciln t mund t krahasoj t tjerat q do t’i vijn n qendrn e votimit.

  N certifikatat e parregullta q jan shprndar dhe q kapin numrin 1400, nuk ka pull sigurie. Mungesa e ktij elementi i bn certifikatat m lehtsisht t manipulueshme.

  N certifikatat e marra u konstatua dublim numri serial i certifikatave, t cilat kan t njjtin numr kodi dhe numr serie, e konstatohen brenda nj pakoje.

 5. #245
  ilir-arb
  Antarsuar
  23-02-2006
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Balkanweb 06/01/2007 - 08:09

  Zeneli: S’kemi prfunduar misionin pr demokracin
  • Artemida ollaku

  Ajo q un do t krkoja si qytetar, sht q OSBE-s metri t’i dal gjithnj 100 centimetra dhe jo njher 100 e nj her 70 centimetra, pra t mos ket dy standarde”. Kshtu u shpreh dje, ish-diplomati shqiptar n Gjermani dhe m pas edhe n Greqi, Bashkim Zeneli, gjat nj interviste t dhn n emisionin “Vila 24”.

  Zoti Zeneli, si e vlersoni trheqjen e faktorit ndrkombtar n prfshirjen n shtjen e zgjedhjeve?

  Fillimisht dua t them se faktori ndrkombtar gjat gjith ktyre viteve t tranzicionit n Shqipri ka qen prezent me mendime, me ndihm, kshilla, asistenc politike, teknike, profesionale dhe shum her m pak sht marr me zgjidhjen e problemeve q ne kemi pasur dhe kjo sht e natyrshme. Ne jemi nj vend q po integrohemi n Evrop dhe i prkasim asaj dhe si thon gjermant, rruga jon pr BE dhe n strukturat euroatlantike, nuk sht rrug njkalimshme apo dykalimshme. Pra, ne do t bjm detyrat tona si politik, parlament, por edhe do t kemi asistencn ndrkombtare dhe kjo sht e natyrshme. Koht e fundit, disa deklarata t organizmave t huaj ktu krijuan nj mendim t till, qe ne u sollm deri ktu dhe tani bni si t doni vet. Mua m duket e gabuar nse ky sht nj koncept i tyre. Sepse nuk mund t thuhet q un mbarova misionin tim dhe ju duhet t bni detyrn.

  Dje Rama nuk harroi t deklaronte se problemet do t’i zgjidhim vet, mos sht kjo nj lloj koherence mes faktorit politik opozitar dhe faktorit ndrkombtar?

  Faktori ndrkombtar sht n koherenc me veten e vet dhe me disa parime demokratike. Ai krkon nj demokraci t zhvilluar, do nj pushtet gjyqsor t pavarur, nj shtyp t lir, do luftn kundr korrupsionit dhe kriminalitetit. Ka disa parime q nse ne i zbatojm, faktori ndrkombtar na ndihmon, nse ne nuk i bjm mir, ather vijn edhe deklaratat e tyre t cilat srish ndahen nga forcat politike shqiptare, prshndeten nga njra pal dhe kritikohen nga pala tjetr.

  N fakt, zoti Ceka i ka kritikuar organizmat se po qndrojn m afr qeveris, ju si mendoni?

  Problemi i par sht se sa e ka kryer detyrn e tij do organizm i huaj n vendin ton, le t marrim OSBE-n. Ajo ka nj mandat t caktuar n Shqipri dhe ka disa pika t saj q duhet t’i zbatoj. Nse kto pika nesr, nga 6 bhen 3 dhe nuk sht nevoja e prezencs s OSBE-s me ato atribute q ka pasur para 9 vjetsh me ato q ka sot, kjo sht nj tem e diskutueshme.

  Disa dit m par, nj deklarat e br nga eurodeputetja Doris Pack u kritikua nga eksponent t PS-s. Ju si do ta cilsonit kt deklarat dhe reagimin e ardhur nga PS-ja?

  Zonja Pack e njeh mir Shqiprin, ajo ka kontribute pr Shqiprin. Zonja Pack foli pak si “shqip”, ndrkoh q ne duhet t flasim anglisht, pasi ne jemi ata q krkojn t’i afrohemi BE-s, zonja Pack foli si n ato muhabete e kafeneve tona, m tha kshtu, m tha ai dhe m bri prshtypje jo qndrimi i saj, por nj lloj distancimi q ajo bri nga deklarata e Olli Rehn. Ai sht komisioner pr zgjerimin dhe sht m pran problemeve, por puna sht ktu, q shtypi i majt apo i djatht bri vlersimet e ndryshme, njri Pack dhe nj Di Carlo, por un mendoj se nuk duhet t luajm me deklaratat e tyre. Ne jemi nn vzhgimin e tyre dhe duhet t zbatojm parimet q na krkohen. sht absurde q t krkojm q certifikatat e reja q u krkuan iu krkua ODIHR-it, por kjo nuk ishte e rregullt, pse kjo nuk sht detyr e tyre dhe nuk sht hata e madhe pr t’i br ato. Reforma zgjedhore sht detyr e OSBE-s dhe e ka t caktuar n pikn tre t detyrave t saj. Pra, duhet t shoh zbatimin e rekomandimeve t bra nj vit m par dhe ajo duhet t krkoj zbatimin e tyre.

  Ajo q un do t krkoja si qytetar, sht q OSBE-s metri t’i dal gjithnj 100 centimetra dhe jo njher 100 e nj her 70 centimetra, pra t mos ket dy standarde. Un nuk mendoj se ka mbaruar misioni i saj, pasi ne nuk e kemi prfunduar misionin ton pr t qen nj shtet demokratik me standarde dhe prania e OSBE-s sht e domosdoshme.

 6. #246
  ilir-arb
  Antarsuar
  23-02-2006
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  2007 - Viti i lamtumirs s Berishs

  Balkanweb, 07/01/2007 - 11:28

  Lamtumira e Berishs
  Nga BASHKIM MUA

  Zgjedhjet vendore vazhdojn t mbeten t varura n engelin e certifikatave. Nga t gjitha zhvillimet e fundit, pas caktimit t dats s zgjedhjeve nga presidenti, tri jan gjrat m t rndsishme q mund t veohen e q kan lidhje direkt me lvizjet e kryeministrit Berisha: s pari, dakordimi pr t shtyr zgjedhjet brenda afatit kushtetues 20 shkurt; propozim ky i br nga LSI; s dyti, dakordimi pr listat; dhe s treti, pranimi publik q bri kryeministri se as teknikisht nuk mund t zhvillohen zgjedhjet pa bashkpunimin e opozits (dmth. nuk mund t zhvillohen n gjysmn e zonave). T tria kto lvizje kan ndodhur pas disa deklaratave ekstreme t kryeministrit sipas t cilit prkatsisht: data e zgjedhjeve ishte e panegociueshme (datat e zgjedhjeve i shtyjn vetm diktaturat-tha ai pak dit m par); listat e zgjedhsve nuk do t ndryshonin; dhe se PD-ja do t shkoj n zgjedhje edhe pa opozitn. Kur mendon nj kryeministr, q sot deklaron pamundsin e nj lvizjeje dhe nesr justifikon pikrisht kt lvizje, nuk e ke t vshtir t kuptosh se edhe pr shtjen e certifikatave ai do t jet i detyruar t lviz n t kundrt t asaj ka po thot.

  Pyetja normale q shqetson do njeri q i prcjell zhvillimet politike n Shqipri do t ishte se far fshihet n t vrtet pas ktyre ertifikatave? Opozita po krkon q t njihen pr votim vetm certifikatat e lshuara pas dats 1 nntor 2006, ndrsa shumica kmbngul n mos kufizimin e afateve t prdorimit t certifikatave. Pra nj cengel tjetr i vogl brenda cengelit certifikat sht afati kohor. Sipas opozits jan n qarkullim mijra ertifikata fallco t cilat jan planifikuar pr tu prdorur pr manipulimin e zgjedhjeve, ndrsa sipas shumics opozita krkon t shkaktoj kaos dhe t prjashtoj nga votimi praktikisht nj numr t madh votuesish, q nuk do t merrnin mundimin pr t shkuar n zyrn e gjendjes civile pr t marr nj certifikat. N vijim, nj pyetje tjetr mund t bhej: far t keqe do ti vinte shumics nse do t pranonte krkesn e opozits pr afatin kohor t certifikatave, duke hequr do dyshim pr manipulimin e zgjedhjeve?

  Ashtu si pr datn kryeministri Berisha duhet ta ket menduar lshimin, por ai po krkon ta bj n momentin e duhur pr t, moment i cili, si edhe her t tjera, ka t bj me protagonizmin politik. Kryeministri po luan n planin ndrkombtar pr t garantuar aleat t sigurt t cilt do tja njihnin kto lvizje si lshime ndaj opozits. Berisha e ka kuptuar se opozita nuk ka ndrmend t lshoj n drejtim t certifikatave fallco t hedhura me shumic, apo t komanduara pr t manipuluar zgjedhjet, si thot ajo. N kto kushte pra, sht tjetr gj, shum m e rdsishme se kjo, ajo q luhet n prapaskenn e certifikatave. sht e ardhmja e afrt e vet Kryeministrit. Kapitali politik q po krkon t siguroj Kryeministri Berisha n prpjekje pr t shmangur krizn e Presidentit dhe zgjedhjet e parakohshme, sht n fakt e vrteta e ertifikatave. Nj gj kjo e pa-amplifikuar nga opozita, ndrkoh q shumica e ka prqndruar luftn tek kreu u partis, akoma, m t madhe opozitare Edi Rama. Nj luft thjesht verbale kjo, e pabazuar n asnj sondazh, si e ka br rndom PD-ja, edhe kur ka qen para humbjeve t sigurta. Kryeministri Berisha po krkon ta paraqes zgjidhjen e krizs s vendoreve si nj kompromis, deri edhe zemrgjersi t tij, n kmbim t s cils ai do t krkoj pas 4-5 muajsh mbshtetjen e ndrkombatrve pr t detyruar opozitn e sotme t pranoj nj kompromis pr Presidentin e Republiks. Kjo sht e gjith shtja. Rrjedhimisht zgjedhjet vendore kan t bjn m shum me fatin e Sali Berishs se sa t Edi Rams.

  Nj humbje e zgjedhjeve vendore, sidomos e Tirans (ku protagonist sht vet Rama), do t ishte fillimi i nj rnieje t pashmangshme pr Berishn dhe vet shumicn e Megadushkut. Nga ana tjetr, t majtt mund ta kaprcenin m leht nj humbje t Rams, n kushtet kur n sken luan edhe nj aktor tjetr i fuqishm politik si Ilir Meta, i cili mund t garantoj fitoren e saj n planin kombtar. Vet PS-ja t shumtn mund ta detyronte Ramn ti nnshtrohej nj votimi t brendshm sipas parimit nj antar nj vot, ose t priste ballafaqiminn e tij me nj pal zgjedhje parlamentare.

  Me pak fjal, pas certifikatave fshihet Presidenti i Republiks, i ardhshmi. Nj shumic politike, e diskutueshme, e konfiguruar pas nj korrupsioni galopant elektoral, q nuk sht n gjendje t grumbulloj 84 deputet pr t br reformn zgjedhore do ta ket t pamundur ti siguroj ato n mnyr normale pr t kaprcyer krizn e presidentit. Zgjidhja e shumprfolur pr t prmirsuar m tej biografin politike t Fatos Nanos, n kmbim t nj mandati t plot pr Berishn duket nj Pazar i Vjetr q vetm n fotografi mund ta shikosh.

  Si po rrjedhin ngjarjet, m shum se viti i rikthimit t Nanos, 2007-ta do t jet viti i lamtumirs s Berishs.

 7. #247
  Fierak 100% Maska e Ujku'80
  Antarsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  585
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Apeli e Kushtetuesja: Rama mund t rindrtoj Zogun e Zi

  N baz t ktij vendimi t Gjykats Kushtetuese, Gjykata e Apelit t Tirans m pas ka vendosur t shpall t paligjshm vendimin e KRRTRSH-s pr anulimin e vendimit t Bashkis s Tirans pr ndrtimin e nnkalimit t Zogut t Zi, duke ln n fuqi kt t fundit

  Bashkia e Tirans ka t drejt t rindrtoj nnkalimin n nyjn e Zogut t Zi. Pas nj odiseje t lufts politike, tubimesh, akuzash e kundrakuzash dhe seancash gjyqsore, n fund gjykatat kompetente kan ln n fuqi vendimin e Kshillit t Rregullimit t Territorit n Bashkin e Tirans pr ndrtimin e nnkalimit t Zogut t Zi. Por si ndodh rndom n vendin ton, askush nuk pret vendimin e gjykatave, vendimet e t cilave dalin pasi punt jan mbaruar. Edhe n rastin konkret, aktualisht n nyjn e Zogut t Zi sht nj rreth-rrotullim me shatrvan, paka q gjyqsori ka ln n fuqi vendimin e Bashkis pr ndrtimin e nnkalimit. Vendimi i Gjykats Kushtetuese ka zgjidhur konfliktin mes Bashkis s Tirans dhe KRRTRSH-s, duke prcaktuar q kjo e fundit nuk mund t anuloj vendimet e institucioneve t pushtetit lokal q jan prgjegjse pr urbanistikn dhe shrbimet publike. I vetmi pushtet q mund t rrzoj vendimet e institucioneve lokale q kan t bjn me urbanistikn dhe shrbimet publike, sht gjyqsori. N kto kushte, ligjrisht, Bashkia e kryeqytetit mund t rinis ndrtimin e nnkalimit, natyrisht duke plotsuar mangsit q u vrejtn n projektin, i cili nisi t zbatohej pr tu prishur m pas nga Policia Ndrtimore.
  Vendimet
  Maratonat e gjyqeve mes Bashkis s Tirans, firms ndrtuese t nnkalimit dhe KRRTRSH-s pr prishjen e nnkalimit t Zogut t Zi, e ndaln frymn n Gjykatn Kushtetuese, t cils iu krkua q t zgjidhte konfliktin e lindur mes Bashkis dhe KRRTRSH-s. Si dihet, kjo e fundit kishte anuluar vendimit e KRT-s s Bashkis pr ndrtimin e nnkalimit. Por togat e zeza t Gjykats Kushtetuese u shprehn qart n vendimin e tyre, se KRRTRSH-ja nuk ka kompetence t prish vendimet e institucioneve lokal q jan prgjegjse pr urbanistikn dhe shrbimet publike. Vetm gjykata mund t anulojn vendimet e KRT-ve n bashkit prkatse, n rast se konstatohen shkelje t ligjit. N baz t ktij vendimi t Gjykats Kushtetuese, Gjykata e Apelit t Tirans m pas ka vendosur t shpall t paligjshm vendimin e KRRTRSH-s pr anulimin e vendimit t Bashkis s Tirans pr ndrtimin e nnkalimit t Zogut t Zi, duke ln n fuqi kt t fundit. Por ndrkoh q dilnin kto vendime, nnkalimi i Zogut t Zi nuk ishte m, pasi policia ndrtimore realizoi prishjen e tij dhe brenda pak ditsh aty u ndrtua nj rreth-rrotull me shatrvan, i cili tashm dihet q sht nj ndrtim pa leje.
  Pasojat
  N gjith kt odise t shkeljes flagrante t ligjit dhe Kushtetuts, uditrisht nuk ka fajtor. Interpretimi i ligjit n mnyra t ndryshme nga institucione t ndryshme, klasifikohet si shkelje administrative. Edhe pse tashm miliona euro investim jan kthyer n mbetje inerte q kan mbushur ndonj grop, apo kan niveluar ndonj lulishte. Policia ndrtimore nuk mund t mbaj prgjegjsi pr prishjen e objekti, pr sa koh KRRTRSH-ja kishte anuluar vendimin e Bashkis pr ndrtimin e nnkalimit dhe pr sa koh gjykatat nuk bnin sigurimin e padis (objektit) s br si nga Bashkia ashtu edhe nga firma ndrtuese e nnkalimit. Ndrkoh q ndrtimi i rreth-rrotullimit me shatrvan duhet t vlersohet nga Bashkia nse sht nj ndrtim i ligjshm apo i paligjshm. T vetmit q jan t humbur n gjith kt skandal, jan taksapaguesit e kryeqytetit, t cilt shpenzuan pr mbetje inerte miliona euro.
  (Gamend Janku-GazetaShqiptare)
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Ujku'80 : 18-01-2008 m 07:27
  Libert, galit, fraternit

 8. #248
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime
  tani eshte e kote. u mbaruan punet me force.

  me mire ta lene e mos e ngasin me se nuk ja vlen te filloje prap gjith ai ndertim se i mbyten robt me pluhur

Faqja 13 prej 13 FillimFillim ... 3111213

Tema t Ngjashme

 1. Alfred Ui tregon
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 07:55
 2. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. Berisha t ik, kryeministri i ri nga PD.
  Nga Dajti n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 02:38
 4. Berisha bn publike ndryshimet n kabinetin e tij qeveriss
  Nga Xhuxhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 27-04-2007, 16:53
 5. Gjykata Kushtetuese shpall t paligjshm prishjen e mbikalimit tek Zogu i Zi
  Nga Xhuxh Xhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-12-2006, 20:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •