Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 89
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
    Anėtarėsuar
    05-05-2004
    Postime
    432
    Citim Postuar mė parė nga W
    Kam arrit ne konkluzinin qe tema te tilla per shqiptaret duhen hapur pas 100 vjetesh, e kot me lodh menjen..........
    Kur e arrite kete ishe ne gjendje normal,apo gati per pozim?

    (shaka)

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-10-2004
    Vendndodhja
    Greqi
    Postime
    1,599
    WALCHIRIA kur arritet ne kete pike atehere perse nuk menduat para se te hapje temen ?Nejse kjo teme eshte nje mendim i secilit edhe nausika ka shprehur nje mendim te cilen jemi te detyruar ta respektojme jo se eshte kunder edhe injorante te cilet e ofendoni por sepse ate mendim ka edhe forumi per kete gje eshte.Une jam kunder ajo pune ose me mire kalendar eshte nje pune profesionale te cilat e bejne njerez qe paguhen.Nje dicka qe eshte deshira e tyre per ate qe bejen per ate paguhen.
    Per njerezit e thjesht mendoj se nuk arrinin shume qe te benin nje dicka kaq extreme.

  3. #43
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Te hapesh nje teme te till ska asgje te keqe, pastaj shum njerez e kan enderr punen e modeleve, po per arsye mentaliteti ose fiziku, ose ku ta di un se bejn, edhe genjejn veten me mendime te ndryshme qe sben ose sjemi ne per ate pun, ose sesht per popullin e thjesht ose sna le familja e shume shum te tjera ,po cdo njeri te shprehet si te doj smund te imponoj njeri ne mendimin e tij, un thjesht desha te di mendimin e juaj asgje me shum ..

  4. #44
    Juventini Maska e EkOnOmIsTi
    Anėtarėsuar
    22-05-2005
    Vendndodhja
    Pse Do Vish Dhe Ti ?
    Postime
    2,406
    Cdo njeri do donte qe ta bente nji kalendar po muhabeti eshte se ne jetojm ne nji mentalitet shqipetar ku cdo gje e re qe behet shifet me sy te keq. Shqipetaret kan frike te dalin ne televizione pse vetem nga frika e opinionit qe na rrethon. Me vjen keq qe shume njerez ketu bejn sikur skan qef te bejn nji kalendar me mire thoni qe si plotesojm kushtet per te ber nji kalendar se sa thoni jo ashtu po ashtu. Alba te lumt qe e hape kete tem eshte e vetmja tem qe me ka pelqyr deri tani jo si ato tjerat qe te gjitha jan per dashuri etj etj. Me kete rast pe dhe mentalitetin e shqipetareve, e shef qe ketu jo kalendar qe sben dot po ketu dhe me puth nje te thon qe ajo apo ai e ka te dashur ate!! Thejsht shpreva mendimin tim. Faleminderit per mirkuptimin.
    S |< R /\ p /\ |_ |
    Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

  5. #45
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Kush tha qe nuk e kemi bere 1 kalendar? :P
    Jo derman se skam pune me hy ne shtepit e njerezve qe skam per ti pa kurre ne jeten time.

  6. #46
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anėtarėsuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    une e kam thene mendimin tim nje here ketu,po e perseris
    po te me japin 100 mije euro e bej pse jo...dhe pastaj do them joooooo s 'jane nudo volgare ..jane artistike... po halli qe s'ma ofron njeri pa ....
    "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

  7. #47
    bitter girl Maska e marsela
    Anėtarėsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Nese s'do detyrohesha te pozoja nudo edhe e pranoja, mgjth e di qe dhe per kte sdo e merrja lejen lehte nga prindrit..Nudo ne asnje menyre, per cfardo pagese..Pse? Se sme duket normale..per nje modele sdo ishte problem se e justifikon me profesionin, po per nje individ te tjeshte me nje profesion serioz edhe jasht, jo vetem per nje shqiptar esht ca si teper..
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  8. #48
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga marsela
    Nese s'do detyrohesha te pozoja nudo edhe e pranoja, mgjth e di qe dhe per kte sdo e merrja lejen lehte nga prindrit..Nudo ne asnje menyre, per cfardo pagese..Pse? Se sme duket normale..per nje modele sdo ishte problem se e justifikon me profesionin, po per nje individ te tjeshte me nje profesion serioz edhe jasht, jo vetem per nje shqiptar esht ca si teper..

    Marsela cfare thua derman.Po nuk e dij ku jeton ti sepse me Jetu ne Shqiperi eshte gje normale qe femrat te dalin Zhvesh edhe Anormale qe te vishen.Kalendarin e kemi Live ne Shqiperi derman prandaj mos u shpreh ne menyr kaq Mizore.

  9. #49
    bitter girl Maska e marsela
    Anėtarėsuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Pse mo Santo as ne Shqiperi s'kam pare un te dalin zhvesh njerez serioz pervec atyre qe merren me artin e tv ne pergjithsi..Mos shih ato adoleshentet rruges apo lokaleve ti..Pastaj ndryshe "zhvesh" e ndryshe nudo fare..Babit tim i bie infarkt ne zemer direkt..lol..Le qe as vet, se mos duket se thjesht sdo ma lejonin, nuk do pranoja kurre ta beja dicka te tille. Thash per modelet esht mese normale,, dhe per nje femer te thjesht, te bukur qe ndoshta do te hidhet ne rrugen e modes, po per dike qe ka gia nje profesion e nje vend serioz ne shoqeri te shkoj te nxjerr gjith trupin ne selamet per ca lek sme duket normal hic.
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  10. #50
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga marsela
    Pse mo Santo as ne Shqiperi s'kam pare un te dalin zhvesh njerez serioz pervec atyre qe merren me artin e tv ne pergjithsi..Mos shih ato adoleshentet rruges apo lokaleve ti..Pastaj ndryshe "zhvesh" e ndryshe nudo fare..Babit tim i bie infarkt ne zemer direkt..lol..Le qe as vet, se mos duket se thjesht sdo ma lejonin, nuk do pranoja kurre ta beja dicka te tille. Thash per modelet esht mese normale,, dhe per nje femer te thjesht, te bukur qe ndoshta do te hidhet ne rrugen e modes, po per dike qe ka gia nje profesion e nje vend serioz ne shoqeri te shkoj te nxjerr gjith trupin ne selamet per ca lek sme duket normal hic.

    Marsela spo marr rastin tend por Shqiperin ne Pergjithesi.Ai babi Jot ta ket per nder te vdesi ashtu sepse me dal nga Deti te pakten Vlore edhe Sarand kalendari te duket si dicka e rendomte edhe me i pa babi jot ne ate fare feje degjo mua eshte e embel vdekja sesa me ik nga mendja e kokes.Sa per Adoleshentet edhe ata kane prinder si une edhe ti prandaj nuk kuptoj pse arrijne ne ate pike.Sa per artistat pervec se jane Zhveshur u mungojne edhe kembet perpjet edhe jane ne rregull.Normal qe duhet te ecim pak me hapin e Kohes por ftoj te gjithe te Vijne ne Vlore edhe te shofin Kohen e Vlores edhe pastaj flasim prap.
    U ka prish bota qe kur i hypi Robi Robit.

  11. #51
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anėtarėsuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO
    donna76 po moshe e madhe ti derman. :P:P:P

    ua shiko kush foli... foshnja..
    po pse re tutkun femra 30 vjece qenka per tu hedhur poshte keshtu...?
    ku jeton ti ne honolulu qe vdesin 40 vjec njerezit???(kete e shpika vet)
    ja do te shikojme tyja qe qenke kaq i bukur dhe i ri ne moshe ...kur do vish ketu ti ...jap nje kafe te helmuar....
    "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

  12. #52
    e kithtė Maska e Rebele
    Anėtarėsuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    kulpėr
    Postime
    1,088
    Citim Postuar mė parė nga marsela
    Nese s'do detyrohesha te pozoja nudo edhe e pranoja, mgjth e di qe dhe per kte sdo e merrja lejen lehte nga prindrit..Nudo ne asnje menyre, per cfardo pagese..Pse? Se sme duket normale..per nje modele sdo ishte problem se e justifikon me profesionin, po per nje individ te tjeshte me nje profesion serioz edhe jasht, jo vetem per nje shqiptar esht ca si teper..
    Marsela, nje pyetje kam une: sipas kesaj qe thua ti, supozojme se une dua te pozoj nudo (eh, medet), mjaftoj te behem modele e gjithshka justifikohet? Eh, alibia e shkrete. :-)

  13. #53
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga donna76
    ua shiko kush foli... foshnja..
    po pse re tutkun femra 30 vjece qenka per tu hedhur poshte keshtu...?
    ku jeton ti ne honolulu qe vdesin 40 vjec njerezit???(kete e shpika vet)
    ja do te shikojme tyja qe qenke kaq i bukur dhe i ri ne moshe ...kur do vish ketu ti ...jap nje kafe te helmuar....

    Donna76 ske faj ti jo derman se je moshe Pensioni ene te hap rruge una.
    Po une ne Itali jetoj mi aman se edhe kafen kur ta pij aty ne Cremona do e sjell nga shtepia se nuk kam besim te tyja.
    Ja kalofshi mire te gjithe

  14. #54
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Nje jete kemi o njerez sesht mir ta hedhim kot po sesht as mir te bejm gjera te imponuara ...Thjesht gjithcka qe bejm duhet ta duam vet edhe ta zgjedhim vet ........

  15. #55
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anėtarėsuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460
    hahahaha ca pyetje :PppPppPp
    Tani ato qe te ofrojne te besh nje kalendar shkojn tek VIPA, tashti nese do vinin tek une do shikoja cfar lloj VIPI do isha (dmth cfare pune beja) nese beja ndonje profesion ku me duhet te kem reputacion te larte atehere sigurisht sdo te pranoja nese do kisha si "profesion" qe te beja si figure ne nje emision atehere do ta beja:PpPppP
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  16. #56
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    matteo u lodhe shum me qafsh, po ajo dihet qe jo do kush do mund ta bej nje kalendar .....

  17. #57
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Citim Postuar mė parė nga Rebele
    Marsela, nje pyetje kam une: sipas kesaj qe thua ti, supozojme se une dua te pozoj nudo (eh, medet), mjaftoj te behem modele e gjithshka justifikohet? Eh, alibia e shkrete. :-)

    Rebele te adhuroj per pergjigjen e drejte qe ke dhene se ne pergjithesi ja fusin fjaleve kot ketu ne forum sa per aparenc.

  18. #58
    Predatori Maska e eri_info
    Anėtarėsuar
    06-05-2006
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    17

    lexoje mire ...

    Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO
    Marsela cfare thua derman.Po nuk e dij ku jeton ti sepse me Jetu ne Shqiperi eshte gje normale qe femrat te dalin Zhvesh edhe Anormale qe te vishen.Kalendarin e kemi Live ne Shqiperi derman prandaj mos u shpreh ne menyr kaq Mizore.
    nuk e kuptove fare ti se ku donte te dilte ajo goca ....ajo u shpreh shume mire ...por ti se kape fare ...llogjiko nje cike ...pastak fol.....o shqiptar ...
    Me respekt...

  19. #59
    ...........
    Anėtarėsuar
    24-12-2002
    Vendndodhja
    home
    Postime
    678
    Jo te gjith jan te lindur per te njejtin profesion. Disa kan lindur per te tillin profesion dhe disa kan lindur per profesion tjeter. Personalisht nuk do pranoja asnjeher te merja pjes ne nje kalendar si nudo si jo nudo, thjesht sme pelqen ideja qe te mar pjes ne nje kalendar te till

    Me gjith deshir do krijoja nje kalendar thjesht per veten time ose familjar te mi, madje dhe per te dashurin tim. Do me pelqente nje kalendar me background engjujsh etj. Plus kalendare familjare jan shum te lezecme. Kam menduar te bej nje te till si dhurat per gjyshen time per vit te ri


    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AngelGirl : 27-06-2006 mė 08:40
    What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

  20. #60
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Sesht ide e keqe edhe kjo AngelGirl,pastaj gabimi im qe sbera specifikim kalendaresh ,mendje per her tjeter ........

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. cfar do tju pelqente te benit ne nje dit me shi.
    Nga Nyx nė forumin Grupmoshat e komunitetit
    Pėrgjigje: 304
    Postimi i Fundit: 09-11-2023, 06:41
  2. Aktori dhe regjisori Ilir Bezhani
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 24-03-2013, 16:00
  3. Cfare du t'ju pelqente me shume1)te dashuronit, apo 2)t'ju dashurojne
    Nga peshkaqeni33 nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 27-04-2006, 04:52
  4. Kalendar me miss-et gjysėm tė zhveshura...
    Nga Alesia nė forumin Kinematografia dhe televizioni
    Pėrgjigje: 37
    Postimi i Fundit: 14-10-2003, 20:28

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •