Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614

    Counter Strike ... Per sa kohe arrin fundi ...????

    Pershendetje te gjitheve. Tek kjo teme ftoj te gjithe lojtaret qe luajne Counter Strike . Mendoni qe te luash Counter Strike merzitesh ndonje here ? Ose si ta them un arrin qe ta ta "varesh mousin ne mure": Un besoj se qe te "varesh mousin ne mure" duhet nje periudhe e gjate qe te luash : P.SH 5 vjet e lart. Un sja kam gjet fundin. Me duhen dhe disa vjet qe ta var mousin . Vetem nje kemi ne forum qe e ka var mosin dhe ky eshte kacaku_ me sa me ka thene.

    Bye all . Pres pergjigjet tuaja .

    P.S Per ata lojtare qe luajne ne skuadra dhe ne kampjonate boterore, besoj se counter strike sdo kete fund per ta.

    Shendet e te mira .
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  2. #2
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Sqeke i informuar nga forumi Se un kam var mouse e tastiere dhe kam fituar plot kampionate qe jane bere ketu Mua me eshte merzitur edhe pse luaj ndonjehere me shoket per te kujtuar kohrat e vjetra, megjithate po na erdhe ketu do e bej i loj( i sakrific ) po do me gjesh jasht forme se tani po behen 13 muaj qe nuk luaj

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Ej e di si po na bo ti tani sikur ke 200 vjet qe lu counter strike. Me sa di un ti sje me shume se 17 vjec, dhe e ve dhe me bast qe nuk ke me shume se 3 vjet qe luan Counter Strike { Them te luash 5 vs 5 dhe jo me BOTAT }. Pra mer ti plak qe te quhesh master ne CS dhe te varesh mouse e tastjer nuk duhet ti fusesh 2 ore CS me botat ne dite ose 2 vs 2 per tu kenaq. Sme paske kuptuar aspak ti mu jo...

    Nejse ... Flm nqf se ti do e besh nje sakrific per mua, por ishalla te gjej dhe un kohen e lire per luajtur 10 min me ty { Se me shume min sbesoj se me duhen per te te nxjerr jasht loje }!

    Shnet e pare.
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  4. #4
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Ne shqiperi nuk jan aq gjerat e organizuara sa mendon ti, te gjith ato qe thon hajd e bejme i 5 vs 5 ter diten 1 vs 1 luajne se ska me lojtar dhe ska nevoj me be ironi kur une bej shaka. Kacaku_ se kam par si luan po e di qe eshte lojtar shume i mire dhe une asnjehere skam then qe mund ti afrohem nje mjeshtri un kam then qe kur luaja, luaja mire dhe kaq

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Ahaaa Gerdi po pse s`thu ti re : Se un e mora sikur po flisje seriozish . Nuk po bej ironi mer jo, thjeshte po jepja mendimet e mija se ha shume inat ne CS qe ta dish. Mos te ngelet hatri :P . Nejse ...se mua ne chat cfare sme prrallisin re prandaj, e dija qe ne shqiperi eshte perparuar CS-ja . Nejse meqe qeka qe luni te gjith 1 vs 1 spo e marr mundimin te vij hic .

    Hajd shendet e pare... Kta counteristat e tirones, sndjehen hic pervec teje ...
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  6. #6
    hej ore ti mjeshtri i counterstrike. Si nuk u duka fare CS e Tirones. Kam 4 vj qe luaj CS (jo me PodBot) 5 vs 5. Per gjysem ore kam bere 647 vrasje ne nje map te vogel me 8 veta (4 vs 4). Mos medno se luaj CS ma kalamaj 5 vjec. Un luaj me 17 18 vjec.

    Hajt shnet
    Undertaker

  7. #7
    www.Alb-IT.com Maska e ylber1998
    Anėtarėsuar
    24-10-2005
    Vendndodhja
    Kosovė
    Postime
    253
    Edhe une kam luajtur një kohe CS shum luajshim në grupe jum kan i mir smund te them edhe Profi "Ekspert"i CS mirpo shokt ma kishin lakmin kur luajshum KLAS me KLASE e her e organizojshum ndonje gar.
    Fitoren ne Cs:
    5 vs 5---------vendi i 2

    3 vs 3---------vendi i 1

    1 vs 1----------vendi 1

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    CS i ka ardh funi ne Tirone plako !

  9. #9
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322
    Pa Lidhje...!

  10. #10
    Perjashtuar Maska e ||xXx||
    Anėtarėsuar
    22-07-2005
    Vendndodhja
    Mes Ferrit Dhe Parajses
    Postime
    359
    Vallai un jam me menimin e MUA-HHH CS i ka ardh funi iku ajo koha ku e lunin te gjith dhe gjith diten un per vete se kom lujt shum rreth 1 vit e gjys po tani kam ja 1 vit qe ja kam var mausin si me thon

  11. #11
    CDT Maska e -Edu
    Anėtarėsuar
    08-05-2005
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    99
    Citim Postuar mė parė nga ylber1998
    Edhe une kam luajtur njė kohe CS shum luajshim nė grupe jum kan i mir smund te them edhe Profi "Ekspert"i CS mirpo shokt ma kishin lakmin kur luajshum KLAS me KLASE e her e organizojshum ndonje gar.
    Fitoren ne Cs:
    5 vs 5---------vendi i 2

    3 vs 3---------vendi i 1

    1 vs 1----------vendi 1
    Ku i paske nxon kto vene nė Kosovė a? nashta nė mahall tanen a ?

    Kallzom ku ke lu, tkallzoj sa din me lu

    Une luj qe 3 vjet nė karakter garues, kom lujt pėr ekipin mė tė mirė shqipėtar xTEAM pėr 2 vite, para ca kohe bėra ekipin tim Madness me tė cilin dominuam pėr 4-5 muaj, pastaj kaluam inaktivė tash po planifikoj tė hap njė Gaming Centre

    mirėmbetshi
    Whether long range weapon or suicide bomber
    Wicked mind is a weapon of MASS DESTRUCTION

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    boll er burr se e nxorre bllof!!! hallall ua befte zoti cunave qe lujne.

    shnet
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  13. #13
    KARL MARKS Maska e InF-Sm[0]keR
    Anėtarėsuar
    13-08-2004
    Vendndodhja
    GJERMANI :P
    Postime
    228
    cja ke fut kot ka rob qe lozin marion se i pelqen ti thu cs
    Cs-ja te merzitet kur ka lojtar dele si ju qe sdini me loz fare
    ..si lo ammetto sono sincero
    ma non trovo cosģ assurdo
    se ogni tanto mangio lacrime
    e mi perdo..

  14. #14
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anėtarėsuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    /me ka fillu me lujt c-s me femnat... I bo dor per dor HEAD-SHOOT

  15. #15
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638
    Kam nja 3 vjet pa luajtur CS. Luaj CS: Source ndonjehere ne Steam jo LAN. E vetmja harte qe me pelqen eshte de_dust.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  16. #16
    Tifoz i flaktė Maska e Juventini
    Anėtarėsuar
    07-09-2005
    Vendndodhja
    Delle Alpi
    Postime
    353
    keni ngaterruar teme! tema quhet edhe sa kohe do te luhet counter-strike e jo lush di me lujt! une mendoj se do te marri fund atehere kur te dale njem loje e re e cila do ti terheqi me shume dhe do te luhet ne lan!

Tema tė Ngjashme

  1. Gjimnazi Sami Frashėri, nė Counter Strike
    Nga new-man nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 04-05-2009, 11:02
  2. File te lojes counter strike , condition zero?
    Nga P@R4nOi@C_LorD nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 13-04-2007, 12:48
  3. Serverėt e Counter Strike, pėr tė lozur online.
    Nga Davius nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 04-05-2005, 12:59
  4. 1.5, 1.6 , Condition Zero, Counter Strike 2
    Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 29-04-2005, 09:35
  5. Config ! ! ! ! ! ! ! ! !
    Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 27-01-2005, 06:00

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •