Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 103 prej 103
  1. #101
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga bOndi_oo7
    Hahaaa, ,mundeshim ta sjellim edhe nga Manastiri shqiptar bile edhe nga Kuksi e Prizreni neper Ferizaj e drejt ne Shkup (nese mendon keshtu fizikisht), sikur te ishim pa aq lokaliste si ju,po neper Tetove e sollem sepse na u duk rruga me rruga me e shkurte dhe per te mos u maltretuar se koti ta sjellim heroin reth e reth trojeve shqiptare per ta vendosur ne kryeqendren e Ilirides ne Shkupin legjendar.

    Rrofshi!
    e ke gabim , se zemra e ILIRIDES eshte TETOVA , mer harten dhe shiqoje pakes , a sa per bustin ju pergezoj
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  2. #102
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Interesantshem apo jo?

    Se si nuk i shkoi mendja te me pershendeste mua me konkubinen e Arkanit po pikerisht ty dhe mes te tjerash te sygjeroje se e ke "pragun" plot me disqe te saj.

    Kjo pos tjerash pergenjeshtron edhe pretendimin tend me lart se nuk ke lidhje se cili qenka tremensisi.

    Pastaj ne menyren si e kishe bere pyetjen ti, pergjegjen nuk do ta marresh kurre, dhe misioni me te cilin ke ngarkuar veten:
    "There is no God but God and Mohammed is Messenger of God! "
    Per te perhapur propagande fetare dhe se feja jote qenka me e mira ne kete forum e tregon qarte pozicionin tend kombetar dhe se kush je ne realitet.

    Po ja se po ta jap vetem njerin nga detalet e shumta te cilat une i pelqej: fytyra e ketij Skenderbeu eshte formesuar mbi strukturen e nje Kryqi. Por ku merr vesh ti nga keto gjera? -Ti per kete lajm ke degjuar per here te pare permes ketij forumi dhe nuk ke pare asgje me shume se ato dy-tri foto te postuara.

    Prandaj kur deshiron te dish dicka me shume, mundohu qe te mos e ofendosh personin nga i cili po e kerkon kete.
    ***
    Akili-A, faleminderit per kengen e mrekullueshme te SOAD, se kish kohe qe nuk e kam degjuar. Vec,... Ceca, bre njeri cicat, ma t'mdhaja! Edhe po k'non diqysh si ma tyrqe, po ti zgjon andjet fshatareske t'prapambetunise turke. Po shih keta Armene te dreqit qe hiq nuk u paskas lane kurrfar mbrese felliqnija turke, e jan ba bendi ma i mire ne bote para do vitesh, -cudi ha?!!
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  3. #103
    In God I trust Maska e fjollat
    Anëtarësuar
    15-02-2005
    Vendndodhja
    Para shfaqjes së hitlerit
    Postime
    1,085
    Citim Postuar më parë nga Baptist
    Interesantshem apo jo?

    Se si nuk i shkoi mendja te me pershendeste mua me konkubinen e Arkanit po pikerisht ty dhe mes te tjerash te sygjeroje se e ke "pragun" plot me disqe te saj.

    Kjo pos tjerash pergenjeshtron edhe pretendimin tend me lart se nuk ke lidhje se cili qenka tremensisi.

    Pastaj ne menyren si e kishe bere pyetjen ti, pergjegjen nuk do ta marresh kurre, dhe misioni me te cilin ke ngarkuar veten:
    "There is no God but God and Mohammed is Messenger of God! "
    Per te perhapur propagande fetare dhe se feja jote qenka me e mira ne kete forum e tregon qarte pozicionin tend kombetar dhe se kush je ne realitet.

    Po ja se po ta jap vetem njerin nga detalet e shumta te cilat une i pelqej: fytyra e ketij Skenderbeu eshte formesuar mbi strukturen e nje Kryqi. Por ku merr vesh ti nga keto gjera? -Ti per kete lajm ke degjuar per here te pare permes ketij forumi dhe nuk ke pare asgje me shume se ato dy-tri foto te postuara.

    Prandaj kur deshiron te dish dicka me shume, mundohu qe te mos e ofendosh personin nga i cili po e kerkon kete.
    ***
    Akili-A, faleminderit per kengen e mrekullueshme te SOAD, se kish kohe qe nuk e kam degjuar. Vec,... Ceca, bre njeri cicat, ma t'mdhaja! Edhe po k'non diqysh si ma tyrqe, po ti zgjon andjet fshatareske t'prapambetunise turke. Po shih keta Armene te dreqit qe hiq nuk u paskas lane kurrfar mbrese felliqnija turke, e jan ba bendi ma i mire ne bote para do vitesh, -cudi ha?!!
    Ahhh po, po, po!
    Më fal, se e paskam nxjerr jashtë mendjes plotësisht:
    ISO! Thats all it is, puna e deliriumeve tremensiste

    Për tjerat... no comment lal!
    I'm muslim, don't panic please.. oh bloody sheeps

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema të Ngjashme

  1. Referenca e burime historike
    Nga Kreksi në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 72
    Postimi i Fundit: 09-04-2015, 16:42
  2. Fenomeni "Abdi Baleta"
    Nga Brari në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 206
    Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
  3. Skënderbeu, figura kryesore tek pasaporta
    Nga Korcar-L1 në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 41
    Postimi i Fundit: 06-12-2008, 17:39
  4. Skenderbeu ne mbreterine e Napolit dhe ne Rome
    Nga Albo në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 05-12-2002, 03:54

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •