Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
 1. #21
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime nė 11 postime
  epo tė qėnit staf, ka privilegjet e veta

  sepse mua ky notifikimi acarues s'mė del: "Duhet tė prisni 60 sekonda pas njė kėrkimi qė tė mund tė bėni njė kėrkim tjetėr. Provojeni pėrsėri pas x sekondash."

  jam e poshtėr, po vetėm ca

  Elegance is an attitude.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Anėtarėsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,133
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Eliona Lexo Postimin
  Me jepni mendime se si ti pres floket. Floket i kam te gjata dhe pak kacurrela (onde). Nuk dua ti pres ne lart se supet. Fytyren e kam te rrumbullaket.

  Faleminderit
  Ce zgjat shum merr briskun rruje koken bjeri shkurt
  Kur e ke kėmbėn jashtė gremines ėshtė e lehtė tė japėsh kėshilla

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Eliona shiko pak kete ,ndoshta te pelqen ky model
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga [MaRiO] Lexo Postimin
  Ce zgjat shum merr briskun rruje koken bjeri shkurt
  lol, tema ne fjale, eshte perafersisht moshatare me zogun dukagjinas & co mer dak. Kesaj tipes rrezik i ka rene floku fare ne keto momente.
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 5. #25
  1+1=2 Maska e eaglexxx
  Anėtarėsuar
  24-08-2009
  Postime
  156
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  lol, tema ne fjale, eshte perafersisht moshatare me zogun dukagjinas & co mer dak. Kesaj tipes rrezik i ka rene floku fare ne keto momente.

  Ndoshta!
  .................................................. ........................................

 6. #26
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Ferexheja nuk ėshtė kulturė shqiptare
  Nga NoName nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 14:29
 2. Filluan sprovat dhe diskriminimet
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-11-2006, 10:04
 3. Shamia nėpėr kohėra
  Nga altin55 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2006, 11:44
 4. Gruaja nė Islam
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 09:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •