Close
Faqja 7 prej 14 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 277
 1. #121
  ...
  Antarsuar
  26-11-2003
  Vendndodhja
  PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
  Postime
  1,430
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga marsela
  Diikush o te marrte e mira me gjithe sondazhet..E di une te cilat kombinime e ke hallin..lol..lexo Henrin
  susglob Pink e Rexhina flm...Nuk eshte se e kisha keq fare ngjyren time, se thuajse e zeze e ne pershtatje me tiparet po desha te beja nje ndryshim per kte mbremjen e diplomes:-), pastaj i jep goxha shkelqim e vitalitet boja flokut, te pakten per momentin se ne afate te gjata kam degjuar qe ti prish

  Kleadoni u lodhke shume me drejtimin..lol..Edhe mua me pelqen ti drejtoj po me "leshezohen"..lol..shum shpejt e s'ngjajn fare bukur.
  Rexhi para ca kohesh kur i drejtoja me vinin deri te mesi kurrizit..po i preva dhe tani fare pak i kalojne supet.

  Floku kacurrel vertet do mbajtur e tani qe e bojatisa duhet te shoh dhe me me kujdes ca e si mund te perdor..se deri tani nje shampo e nje shkume pas larjes e aq.Me keshilloni ndonje krem ose balsam qe e dini qe eshte i mire?
  Flm ne advance

  Ej Marso sa her te kom thon kur do mi japesh ca kacurrela. Nejse...

  Ate moton e ke te bukur. :P Paske ven men.
  HOLLAND...

 2. #122
  E Lir! Maska e KaLTerSi
  Antarsuar
  27-10-2003
  Vendndodhja
  NYC.
  Postime
  852
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga marsela

  lAte te kuqen ne patellxhan e kam menduar edhe un,,vec do rri me kuti boje ne dore pastaj ,
  ajo ngjyre e patellxhanit i perket 5 vjecarit te kaluar. Eshte jashte modes. Ti leshrave futju nje ngjyre mjalti se si me kompleksin tend si me stinen e beharit shkojne qamet.
  p.s. kur e kishe postuar kete ti se helbete mos jam nje vit me vonese sado qe keshilla ime eshte time proof
  Toleranca, eleksiri i liris.

 3. #123
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Antarsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  S'jam fanse e kacurrela por e flokeve me onde dhe te drejta.Kacurrelat me duket sikur i japin i cike si teper teksture anatomise humane
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 4. #124
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  marsela sh kacurel te bukur paske... e ke natyral ashtu po e ben vete ?... nejse ne cdo menyre sh i lezecem edhe ngjyra te shkon... ne fakt edhe e zeza ( kafja e erret) qe ke pasur me perpara bukur te dukej... either way still hot
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 5. #125
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  Kalto me shume vonese..E embel dhe kjo e imja po karamele, jo mjalt:P...Meqe diikushi thot ske shans ti besh me te zeza:-), next do jene mjalte..lol

  Sweetie kshu i kam vete, nuk bej asgje pervec nje krehjeje ne dush e shkume ose xhel kur jane te lagura. Po nuk para i kam drejtuar kshuqe sme jane prishur shume.

  Neser kam ballon e diplomes e s'po vendos cti bej..Mami me tha mbaji kshu, kacurrela e te leshuara, kurse ai ku lyva floket me tha do te shkonin shume si dallge deti, qe behen me mashe e del floku si me trekendsha nje parsh e nje mbrapsh..lol..Mundesia tjeter eshte te kapen ne menyre te crregullt, te lihet noj kacurrel supeve, e tjetra tjetra (kjo mendja tezes:-)) ti kreh, dmth drejtoj me pare e pastaj ti bej me shkume qe te krijohen thjehst si rrica te lehta.

  Ju keni ndonje mendim:-)???Hajde se deri neser pasdite kam kohe..
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 6. #126
  Wy f tħ wņ Maska e _Elena_
  Antarsuar
  06-02-2006
  Postime
  976
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ngaterrim teme lool
  Ju pershendes me Aurora ----> LeLe Kacurele

 7. #127
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  34
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une i kam floket me shume onde, edhe po ti vej mousse me bohen shume-shume me kacurrela. I love it!!! I drejtoj kshu noiher, kshu si per qef

 8. #128
  i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
  Antarsuar
  05-05-2004
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  marsela paske hall te madh moj cup Po prandaj e kemi forumin
  Une them si thot tezja ti besh
  Moderatoret duhet ta cojne temen tek forumi Ndihmojme Njeri -tjetrin

 9. #129
  e embel
  Antarsuar
  12-10-2004
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  173
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Marsela na posto nje foto si i bere si perfundim floket ne mbremje te matures.
  uroj ti kesh bere bukur se te bukur i paske dhe vete.
  dhe une kacurela i kam vallaji ske ctju besh per nje rast ketyre dreqeve po nejse kacureli mua me pelqen.
  shpresoj tja kalosh sa me mire ne mbremje dhe te na postosh ndonje foto.
  Pershendetje nga kumbulla!

 10. #130
  mbushem me pafundesi.. Maska e ABIGAIL
  Antarsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  42
  Postime
  787
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe une kacurrela i kam, po ce do se tani ne behar eshte vape e si le dot leshuar, vetem kur dale ne darke e eshte fresket

  Ne qe i kemi kacurrela i duam te drejte, e ato qe i kane te drejte i duan kacurrela

  hajde merre vesh kete pune................
  Dituria prehet n zemrn e atij q ka mend, por ajo q sht n zemrn e budallenjve merret vesh.

 11. #131
  bitter girl Maska e marsela
  Antarsuar
  11-06-2002
  Postime
  1,163
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  Ju faleminderit juve qe keni shkruar,se pas ballos nuk pata kohe te pergjigjem
  Flokeve su bera asgje, i mbajta ashtu kacurrela te leshuara..Do sjell ndonje foto kumbulla, mgjth sme pelqen shume make-up-i..Kot sju futa ta beja vete lol Party kaloi shume bukur ama..
  Tani pas ca diteve plazh me jane bere dhe me bukur floket, si te Shakires te klipi fundit, ndoshta ngaqe un jam nxire kurse ato jane hapur ca nga dielli:-).
  Rrofshin kacurrelat:-)!!!
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 12. #132
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  34
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  hehehe, marsela gzohem qe ja kalove mir tek party. Duam foto.

 13. #133
  Perjashtuar Maska e diikush
  Antarsuar
  12-07-2003
  Vendndodhja
  konaku i ri
  Postime
  2,073
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  kam vendosur ti bej floket me bikutina; kush do me ndihmoje ca?

 14. #134
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga diikush
  kam vendosur ti bej floket me bikutina; kush do me ndihmoje ca?

  I do me kacarrela edhe ti re?

  Te jap keto te mijat kur te duhen, po me te drejt kthimi ama!


  Rrofshin Kacarrelat !!!

 15. #135

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Marsela dukesh shume e bukur.
  Kacurrelat duhet te dish ti mbash se kur eshte koha me shi apo lageshtire te behen si kacube :P,fanse e tyre jam.

 16. #136
  Ne mbreterine e Tij.. Maska e inscrite
  Antarsuar
  09-02-2005
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe une, fanse e kacurrelave jam
  Ndertojne shume poshte ata qe ndertojne nen yje...

 17. #137
  DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  It's not your business....
  Postime
  461
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  pffffffffff sme pelqejn shume............ sidomos si ato qe ke nxjerr ne foto ti........Me duken si oktapode!
  EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

 18. #138
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  Rrela Rrela Kacurrela
  Lum Si Ju Qe Jeni Rrelse
  Une Vdiqa Per Ti Bere Me Kacurrela
  Po Dhe Keshtu Sic I Kam Te Bukura I Kam ..
  Floket E Drejta Kane Dale Ne Mode Tani ...

 19. #139
  echo Maska e Dara
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Nuk eshte edhe aq lum per ne...sidomos kur per qef i kreh jashte dushit, dhe harro ti besh me llacra, te behet koka kacube.
  My whores left me no time to get married.

 20. #140
  i/e regjistruar Maska e XX22
  Antarsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Weee fare teme, good.Kaurrelat jane yll fare.As qe dune me dit per gje,as mos lodhesh me marr kreher me vete,apo te behesh me fiksime se si te rri nje culluf qe ke ndenjur ja dy ore qe e ke bere me xhel(fjala eshte ketu per ato qe kane floke te drejta dhe sidomos te shkurtra),dhe faredo kohe te jete jane yll fare.Bie shi behen me te bukura,fryn ere nuk te fluturojne perpjete se rendojne(kuptohet jo ato qe kane dy qime ne koke),ne vere kur je per plazh nuk e ke problem fare se kur del nga deti ato menjehere dridhen dhe nuk behen ngjitur mbas koke gje qe te shumton(ne pergjithesi).Kaq kisha per kaurrelat.Na ka dash ZOTI shume thuaj se shtrihu-ngrihu po njesoj jane ato.Pershendes te gjithe kaurrelset dhe kaurrelsit.

Faqja 7 prej 14 FillimFillim ... 56789 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ferexheja nuk sht kultur shqiptare
  Nga NoName n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 14:29
 2. Filluan sprovat dhe diskriminimet
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-11-2006, 10:04
 3. Shamia npr kohra
  Nga altin55 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2006, 11:44
 4. Gruaja n Islam
  Nga Acid_Burn n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 09:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •