Close
Faqja 6 prej 14 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 277
  1. #101
    Southern Prince Maska e Pyrrhus_Mollos
    Anëtarësuar
    12-01-2006
    Vendndodhja
    Çamëri
    Postime
    315
    oj marsela po pse mi qeke masku si bandite?
    ty vetem zorroja te merr me ate mjeker fallco
    po skagje, kur te behesh famoze do ti kombinosh syte jeshil me kacurrelat...
    te jap kredi dhe te lavderoj qe dole ne pazar-kallaballek(forum) me hixhabin ne sy te gjith atyre meshkujve te uritur per nje esmerke si ty....
    kape kapeeeee oooooooo kapetanooooooooooo

  2. #102
    PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
    Anëtarësuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    somewherE
    Postime
    576
    Citim Postuar më parë nga marsela
    Sa lufte bera per te bashkangjit nje foto e:-)..Kshu eshte kur te kap me reklamu cakurrelat;D.
    Ktu jane kacurrelat e mia, pak aty ne ane edhe te shoqes:-). Masken e kam per te ruajtur anonimatin deri kur te behem e pasur..
    Kam ndermend ti ngjyej floket ne fund te vitit per mbremjen e diplomes, si kam ngjyer asnjeher;-)..C'ngjyre me shkon thoni? Ka kohe deri ather po gjithsesi..
    per mendimin tim beji thjesht te zeza...osht e vetmja ngjyre qe + qe osht fine ne max... ska me i ik moda asiher... kombinohet me te gjitha ene ty do te shkonte shume per mendimin tim

    PS: shume kacurela te bukur i paske...si yv dukesh....hihi
    * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

    CrosiN Da Dead LiNe...Y


  3. #103
    bitter girl Maska e marsela
    Anëtarësuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Citim Postuar më parë nga __SwEeT_GirL__
    per mendimin tim beji thjesht te zeza...osht e vetmja ngjyre qe + qe osht fine ne max... ska me i ik moda asiher... kombinohet me te gjitha ene ty do te shkonte shume per mendimin tim:-)

    PS: shume kacurela te bukur i paske...si yv dukesh....hihi :-D
    Flm sweetie!Te zezat i kam menduar edhe une se ngjyra ime nuk eshte tamam e zeze,,Motra i beri tani kur isha ne Shqipri e i shkonin shume, ndoshta ngaqe eshte edhe bardhoshe.Une kam frike mos me tregojn te madhe ..Pastaj qe te vendos tamam per ngjyren duhet te mendoj edhe modelin, se kjo e zeza e shkrete do krehje e tualet ca te rende:-)..

    Flm edhe te tjerve qe keni dhene mendimet, pavarsisht nga interpretimet..
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  4. #104
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    23-01-2006
    Postime
    4
    Ueeeeeeeeeeeeee,gocat kaçurrele hiç s'me pelqejne keni inat !
    ________________________________

    Badiguard

  5. #105
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Edhe pse te behet koka e madhe

    Hmmm shum jan te mira...

    N'vend isha martu me noj njeren me flok Kacurela..
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  6. #106
    PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
    Anëtarësuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    somewherE
    Postime
    576
    Citim Postuar më parë nga Emirjoni
    Ueeeeeeeeeeeeee,gocat kaçurrele hiç s'me pelqejne keni inat !
    ik vrit veten ...lol

    marsela ke te drejte ne fakt ngjyra e zeze duket lezecem po te tregon te madhe... i boni nje shoqja ime ene tani duket pothuajse 3-4 vjet me e madhe se mosha qe osht

    tashi qe pash kacurelat e marseles jom bo pishmon qe i kom prish kacurelat e mi...

    u bone gjithe kto vite qe u punoj zborr me cdo mjet rrethanor...lol... si tharse, piaster, hekur hekurosje lol , derisa i boja komplet te drejta... ene ngaqe i kom mbajt vetem te drejta nuk me bohen kacurelat e bukur ... ec mo prap me mendimin jom se floket e drejta mu me shkojn me shume....

    kacurela si te chemit si ka njeri iher meqe ra fjala...lol... :P
    * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

    CrosiN Da Dead LiNe...Y


  7. #107
    Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
    Anëtarësuar
    03-08-2003
    Postime
    179
    Citim Postuar më parë nga marsela
    Sa lufte bera per te bashkangjit nje foto e:-)..Kshu eshte kur te kap me reklamu cakurrelat.
    Ktu jane kacurrelat e mia, pak aty ne ane edhe te shoqes:-). Masken e kam per te ruajtur anonimatin deri kur te behem e pasur..
    Kam ndermend ti ngjyej floket ne fund te vitit per mbremjen e diplomes, si kam ngjyer asnjeher;-)..C'ngjyre me shkon thoni? Ka kohe deri ather po gjithsesi..
    terroriste e bukur jeni ne at foto

    a mund te hysh prap ne at program qe e bere veten si terroriste, dhe kliko ne UNDO
    Ndryshuar për herë të fundit nga cool_dancer : 28-01-2006 më 21:39
    June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

  8. #108
    Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
    Anëtarësuar
    07-01-2004
    Vendndodhja
    In Constant Motion!
    Postime
    498
    Pro kacurrelave se ashtu i ka zemra ime.

    Marsi, mos i ly se mashalla i ke shume te bukura.
    If I Only Could....

  9. #109
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Kaqurelat i kam shume qef une nuk i beje shpesh se i ka floket shume te drejta dhe nuk me behen vetem kur shkoj ne sallon,kam provuar ne cdo menyre po nuk me behen ne shpi,ne salllon nuk di cka iu bene dhe me rrin,une duke e eger me kaqurrela ne kontraste te madh si jam ne te vertet
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

  10. #110
    bitter girl Maska e marsela
    Anëtarësuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Meqe u diskutuan shume kacurrelat e mia (si mustaqet e celos..lol)..dhe ngjyra e ndjeva si per detyre tu tregoj si i bera
    Akoma sme jane mesuar syte, kur dal para pasqyres me duket sikur sjam une
    Ne fakt i desha cokollate e me kane dale si karamele..lol..po te gjithe me thone qe me shkojn e ma kan nxjerre bukur fytyren ne pah..Kur te behem dhe me shum cokollate nga trupi do duken dhe me bukur.
    Ok ja 2-3 foto

    Ah dhe po shtoj kacurrelat nuk jane te rregulluara ktu, si jam cuar nga gjumi, pas ca min.dmth prandaj ngjan ca rremuje:-)

    ps.te kjo foto e trete po beja prova si dukeshin syt po te shihja lart po meqe dhe ktu kacurrelat duken bukur po e bashkangjis..lol
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura    
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  11. #111
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anëtarësuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    beji prap te zeza, se dukeshin me mire, plus qe ashtu edhe kombinohen naturale gjithandej

  12. #112
    bitter girl Maska e marsela
    Anëtarësuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    O diikush sdo ti bej, do ti bej te verdha fare....ke inat ti..lol
    Te gjithe mi kan pelqyer..Me vone do i bej si te mijat prap ne fakt..jo per gje po sdua te rri me kanace boje ne dore nje me dy..lol
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  13. #113
    i/e regjistruar Maska e susglob
    Anëtarësuar
    05-08-2005
    Vendndodhja
    MALDEN, MA
    Postime
    163
    Shume te bukura kacurrelat.. Duke qene vete une floke drejte (ne te cilen eshte nje nga te paktat gje qe me ka ngjare goca) vdes per floke kacurrel.. Por cti bejme? Keto na dha zoti. Perm e kam bere dhe s'me kane pelqyer keshtu q erri me flokun e drejte si presh sic e ke pare vete ti Marsela LOL

    Ti Diikush gabim e ke marseles i shkon shume ky flok.. S'mer vesh ti je cun

  14. #114
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anëtarësuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    Une them qe te hedhim ne vote ketu ne forum per lesht e Marseles (all inclusive) nese duam te jete ngjyre e bojosur apo natyral?

    ja prita pak sa te hap nje sondazh ...

  15. #115
    i/e regjistruar Maska e susglob
    Anëtarësuar
    05-08-2005
    Vendndodhja
    MALDEN, MA
    Postime
    163
    Citim Postuar më parë nga diikush
    Une them qe te hedhim ne vote ketu ne forum per lesht e Marseles (all inclusive) nese duam te jete ngjyre e bojosur apo natyral?

    ja prita pak sa te hap nje sondazh ...
    LOOL hahahahahahaha u shkriva... Marsela pergatit shpirt nja dy foto me floket e vjetra dhe te rejat...

  16. #116
    edhe une i kam floket kacurrella....eshte e vertete qe nganjehere jane te bezdishme,e per ti bere modele eshte mjaft e veshtire...po gjithsesi per mendimim tim floku kacurrell thjesht do pak kohe e nerva qe te merresh me to....

    per ti drejtuar eshte e vertete qe duhen nja 2 ore te mira...e pas ca oresh fillojne te dridhen serish....gjithsesi mua me pelqejne(edhe pse heq te zinjte e ullirit per tu m arr me to)

    pershendetje!!!

  17. #117
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar më parë nga marsela
    O diikush sdo ti bej, do ti bej te verdha fare....ke inat ti..lol
    Te gjithe mi kan pelqyer..Me vone do i bej si te mijat prap ne fakt..jo per gje po sdua te rri me kanace boje ne dore nje me dy..lol

    Te shkon kjo ngjyra. Ta cel fytyren . Kshu mbaji he per he. Mua pervete me pelqen. Ti bej si te dush . lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  18. #118
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    marsi te shkon kjo ngjyre, dhe i ke floket shume te bukura...i wonder kur i drejtoni ju duken floket shume te gjata ?
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  19. #119
    bitter girl Maska e marsela
    Anëtarësuar
    11-06-2002
    Postime
    1,163
    Diikush o te marrte e mira me gjithe sondazhet..E di une te cilat kombinime e ke hallin..lol..lexo Henrin:-D
    susglob Pink e Rexhina flm...Nuk eshte se e kisha keq fare ngjyren time, se thuajse e zeze e ne pershtatje me tiparet po desha te beja nje ndryshim per kte mbremjen e diplomes:-), pastaj i jep goxha shkelqim e vitalitet boja flokut, te pakten per momentin se ne afate te gjata kam degjuar qe ti prish

    Kleadoni u lodhke shume me drejtimin..lol..Edhe mua me pelqen ti drejtoj po me "leshezohen"..lol..shum shpejt e s'ngjajn fare bukur:-(.
    Rexhi para ca kohesh kur i drejtoja me vinin deri te mesi kurrizit..po i preva dhe tani fare pak i kalojne supet.

    Floku kacurrel vertet do mbajtur e tani qe e bojatisa duhet te shoh dhe me me kujdes ca e si mund te perdor..se deri tani nje shampo e nje shkume pas larjes e aq.Me keshilloni ndonje krem ose balsam qe e dini qe eshte i mire?
    Flm ne advance:-)
    Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

  20. #120
    Perjashtuar Maska e diikush
    Anëtarësuar
    12-07-2003
    Vendndodhja
    konaku i ri
    Postime
    2,069
    vallai ti marsi nuk e mar vesh per ca kombinime e ke fjalen ti me Henrin

    si e ka titullin artikulli qe keni botuar qe ta lexoj?

    P.S. Once u go black u don't go back - thone keta ketej, dhe e kane fjalen qe po linde me lesh me ngjyre te zeze, nuk te lejohet ta nderrosh me, se mer gjobe.

    Po Evropa me Azine kane tjeter sistem ligjesh ...

Faqja 6 prej 14 FillimFillim ... 45678 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Ferexheja nuk është kulturë shqiptare
    Nga NoName në forumin Toleranca fetare
    Përgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 15-08-2009, 14:29
  2. Filluan sprovat dhe diskriminimet
    Nga ORIONI në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 04-11-2006, 11:04
  3. Shamia nëpër kohëra
    Nga altin55 në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-10-2006, 11:44
  4. Gruaja në Islam
    Nga Acid_Burn në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 33
    Postimi i Fundit: 22-08-2005, 09:39

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •