Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 277
 1. #41
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  38
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime n 10 postime
  kjo i ka fallco me aman etine shi si i ka be gjys pink gjys te verdha:P
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 2. #42
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Ardi_Pg_ID
  kjo i ka fallco me aman etine shi si i ka be gjys pink gjys te verdha:P
  ahahhahahah lol

  normale qe i ka fallso ... pasi ku i gjeti tere ato floke te dendur iher ajo .. un thjesht e nxorra per te tregu tipe ene lloje te ndryshme kacurelash
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 3. #43
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Antarsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  looool sweet po mir eve athu i ben po do shum koh ske nerva per ashtu po atyre ja u bejn e ato ohohohoh qef o qefrrin ulur
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 4. #44
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Ardi_Pg_ID
  kjo i ka fallco me aman etine shi si i ka be gjys pink gjys te verdha:P
  Po ti re po kerkon per na i stil si di besh floket? Per mendimin time bej me Onde te madha se te shkojn
  B

 5. #45
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi
  Po ti re po kerkon per na i stil si di besh floket? Per mendimin time bej me Onde te madha se te shkojn
  lol ik ti ri .. ou ky ... kalamo i keq vjen e ngacmon robt ke tema muve :P

  yammi e di e di qe kan kushte ato... prandaj them un qe sjon te mira kacurelat se dune tonerllik...
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 6. #46
  Marseli ! Maska e CeLi
  Antarsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  282
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 2 postime
  Ore xhuf i mbaj dhe spyes njeri
  Dhe ti qe hape temen behu me e sakte kur thua fans i kacurrelave :P

 7. #47
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga CeLi
  Ore xhuf i mbaj dhe spyes njeri
  Dhe ti qe hape temen behu me e sakte kur thua fans i kacurrelave :P
  ahahahahhahahahh
  celi po ne pranej po munohemi qe ti te mos te nelin floket xhuf...

  epo te mundohesh me nimu ene mos me ta dit njeri per ner .. ksaj i thone ci thone...lol :P

  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 8. #48
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Antarsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Smile

  Citim Postuar m par nga yummy-girl
  lool po per cunat sikur nuk duket mil qe ti kesh fokat te gjata dhe ti besh rrela rrela:P
  o moj goce, jo te gjata si te femrave, por tash i kam rritur flokt deri ne 3 cm, dhe shume shume ishin kaqurrelluar
  ka 3 vite qe gjith i mbaja flokt deri ne 1 centimeter
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 9. #49
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Antarsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi
  Po ti re po kerkon per na i stil si di besh floket? Per mendimin time bej me Onde te madha se te shkojn
  fthatiiiiiiiiiii do te dessssssss pixxxxxxxxxxxxxx qepe e ty do ti bejm te shtrira se i ke me onde:P
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 10. #50
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Antarsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  cool dancer ashtu po ka lezet qe ti mbash floket dhe ne forem
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 11. #51
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga yummy-girl
  fthatiiiiiiiiiii do te dessssssss pixxxxxxxxxxxxxx qepe e ty do ti bejm te shtrira se i ke me onde:P
  Lol he moj se model flokesh do ndryshoj se mos do kaloj ylberin
  B

 12. #52
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Antarsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi
  Lol he moj se model flokesh do ndryshoj se mos do kaloj ylberin
  eheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee po change is good po jo shum ne ekstreme se pasja no good:P
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 13. #53
  ________
  Antarsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Te drejta dhe me pelqejne keshtu si i kam...

  Ndersa nga gocat me se shumti me pelqejne ato femra qe i kane me onde dhe ngjyre gruri.Le me te kene dhe syte bojeqielli........................................ ...... njesoj me lezetin qe i jep kanella hashures
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 14. #54
  Mimoza^LLasT|cA Maska e yummy-girl
  Antarsuar
  30-08-2003
  Vendndodhja
  te cpia ime:D
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  looooooooool athu i kam una thykat bojeqelli eve fokat kacurrela po jam bjonde:P
  ...If you had a life, you would stop talking about mine!...

 15. #55
  |Live Your Life| Maska e Zzanushjaa
  Antarsuar
  20-08-2003
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  tung, tung
  Se pari ju uroj Vitin e Ri 2006, qoft ky nje vit i shendetshem, i mbare dhe i frytshem per te gjithe juve.
  Floket kam arrit ti bej kaqurrele, ashtu te lagura ju vendosa shkum dhe i thava...me jane bere shume mire, nje pamje e re ne mua.. tani do i mbaj keshtu se me shkon shume per fytyr pasi qe edhe tani i kam shume floket e gjata..
  Ju pershendes shume...tung tung
  ♥♥♥♥♥♥

 16. #56
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  zanushe ti ske nevoje per kacurela te bukur mi se ti je yll vete.... imagjino si do jesh bo tashi me relat.... ,miss fare

  Gezuar iher yllo .... sa me shume fat ne 2006.... kixxxxxxxx shume se ste kam pa fare
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 17. #57
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga __SwEeT_GirL__
  zanushe ti ske nevoje per kacurela te bukur mi se ti je yll vete.... imagjino si do jesh bo tashi me relat.... ,miss fare

  Gezuar iher yllo .... sa me shume fat ne 2006.... kixxxxxxxx shume se ste kam pa fare
  Po ti nga i di qe o "yll" zanushka se na habite ? Apo e shef te avatari ?
  B

 18. #58
  |Live Your Life| Maska e Zzanushjaa
  Antarsuar
  20-08-2003
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  :)

  Citim Postuar m par nga __SwEeT_GirL__
  zanushe ti ske nevoje per kacurela te bukur mi se ti je yll vete.... imagjino si do jesh bo tashi me relat.... ,miss fare
  Gezuar iher yllo .... sa me shume fat ne 2006.... kixxxxxxxx shume se ste kam pa fare
  Faleminderit shume,,edhe ty Urime e te uroj nje vit te mbare e plotesim te enderrave te tua... gjithashtu edhe per komplimente flm shume
  do te mire
  ♥♥♥♥♥♥

 19. #59
  ________
  Antarsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,518
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga yummy-girl
  looooooooool athu i kam una thykat bojeqelli eve fokat kacurrela po jam bjonde:P
  hhmmmmm ku e ke shpine ti???
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

 20. #60
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi
  Po ti nga i di qe o "yll" zanushka se na habite ;D ? Apo e shef te avatari ?
  pse mer me ngatarron me veten mu ti qe tia fus kot me kot :P

  tyve ihihihi

  Zanushja pershendetje
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ferexheja nuk sht kultur shqiptare
  Nga NoName n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 14:29
 2. Filluan sprovat dhe diskriminimet
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-11-2006, 10:04
 3. Shamia npr kohra
  Nga altin55 n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-10-2006, 11:44
 4. Gruaja n Islam
  Nga Acid_Burn n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 22-08-2005, 09:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •