Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 115
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime
  PRANVERA SE FILLOJNE E CELIN LULET .
  DIMRI SE BIE DEBORE DHE MUA ME PELQEN SHUME ...

  keto te dyja jane stinet e mija me te preferuara ....

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Stina e Veres, ska me mir se ne Ver ohhhhhhhh menxi pres te vjen vera lol
  #VamosArgentina

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  33
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Cila stin ju plqen?!
  Qe te Gjitha !!!

 4. #24
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  dimri dhe pranvera

 5. #25
  Tradhetar I Kombit Maska e Aldo_west_83
  Antarsuar
  14-09-2005
  Vendndodhja
  Ne Interrnim!
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Stina e Veres, sepse shikon femrat duke bere sfilad ke Blloku kush e kush do ket me pak rroba :P

  Edhe stina Dimrit, sepse kujton Veren :P
  Tradhetar I Kombit!

  I Denuar Me Interrnim Per Agjitacion E Propagand !

 6. #26
  N3ra5htarja Maska e rina_
  Antarsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Diku....
  Mosha
  31
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  me teper me pelqen stina e vjeshtes.......se di pse...

 7. #27
  lepurushe Maska e bebushja
  Antarsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  zakonisht pelqej motin e ftohte (vapa me lodh shume)
  por si stine do te cilesoja vjeshten
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 8. #28
  N3ra5htarja Maska e rina_
  Antarsuar
  17-10-2006
  Vendndodhja
  Diku....
  Mosha
  31
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  vjeshta eshte shume e bukur...
  per nga peisazhi dhe nga te gjitha...........

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e friendlyboy1
  Antarsuar
  25-06-2002
  Postime
  773
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  vjeshta esht numer 1 megjithse varet se ku jeton. New englad nuk ka stin tjeter me te bukur

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kur isha ne vendlindjen time,te gjitha stinet emotit i kam dashur...tani as qe me bejn pershtypje!

  1)Pranveren e doja me se shumti kur ndegjoja zerin e bukur te bylbylitdhe natyren kur mbushej me lule qe gjalleronte gjithqka pas dimrit...

  2)Vjeshten e doja se ishte me beriqete,perplot me fyte dhe perime madje dhe eshte stina e datelindjes time...

  3)Veren e doja dhe kur binte shi,se per diellin mos t'flasim kete e deshiron gjithkushe...

  4)Dimrin e doja shum,sa fantazi qe ishte...me se shumti me pelqente kur shikoja qiellin, me rete e bardha...dhe sikur u nxihshin me njera-tjetren,dhe fillonin flokun e debores te ngadalsuara trop trop,si nje valle ne perralle...hehh,sa e mahnitshme qe ishte...lol!

  Hajla,
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e LeoHack
  Antarsuar
  17-10-2006
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Stina E pranvereS

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e e-v0gela
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Vera gjithmone

  dimrin se kam qef fare , vetem kur jam shume e lodhur dhe bie shi me ze gjumi shpejt (ne keto momente e kam cik qef dimrin lol )

 13. #33
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Antarsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  31
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Dimrin e vecoj nga stinet sepse boren e dua shuuuum dhe ftohtin te cilen e sjell bora dhe stina,eh kur ke ftoht mundohesh me u ngroh dikundi .................................................. ,epo per ket e dua dimrin.

 14. #34
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  VJESHTA.....per mua mbetet stina me e bukur.

 15. #35
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Me Pelqen Pranvera e Kenshme

 16. #36
  Ne bregdet Maska e Asriana
  Antarsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Ne bregdet
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mua me pelqen shume stina e ''Veres''.Plazhi,shetitjet ne mbremje buze detit,kane gjithnje nje bukuri dhe gjalleri te vecante

 17. #37
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  33
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  ehhhhh.......... thoni cte doni sa lart e poshte por stina me e bukur eshte stina e dimrit sepse dimri nen veten e saj ka festat e fund vitit ka festat ku i bashkon te gjithe njerezit nga cdo ane e botes te gjithe vijne dhe i fesjtone ne Shqiperi me familjaret e tyre me prinderit shoqerine e gjithcka.
  Kshu qe per mua ka qene eshte dhe do mbetet stina e dimrit.

 18. #38
  Ne bregdet Maska e Asriana
  Antarsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Ne bregdet
  Postime
  186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Bledari
  ehhhhh.......... thoni cte doni sa lart e poshte por stina me e bukur eshte stina e dimrit sepse dimri nen veten e saj ka festat e fund vitit ka festat ku i bashkon te gjithe njerezit nga cdo ane e botes te gjithe vijne dhe i fesjtone ne Shqiperi me familjaret e tyre me prinderit shoqerine e gjithcka.
  Kshu qe per mua ka qene eshte dhe do mbetet stina e dimrit.
  Po pse Bledaro patrioti,ne stinen e Veres nuk vijne (te gjithe) apo pjesa me e madhe e shqipetareve ne Shqiperi??

  P.s.Nejse eshte e drejta jote per te shprehur mendimin per stinene tende te preferuar,po ashtu si kushdo tjeter ketu

 19. #39
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga Bledari
  ehhhhh.......... thoni cte doni sa lart e poshte por stina me e bukur eshte stina e dimrit sepse dimri nen veten e saj ka festat e fund vitit ka festat ku i bashkon te gjithe njerezit nga cdo ane e botes te gjithe vijne dhe i fesjtone ne Shqiperi me familjaret e tyre me prinderit shoqerine e gjithcka.
  Kshu qe per mua ka qene eshte dhe do mbetet stina e dimrit.
  Hajde Hajde Bleduqeeeeeeeeeeeeeeee loooooooooool qenke i ftoht ti mre

 20. #40
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  33
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Asriana
  Po pse Bledaro patrioti,ne stinen e Veres nuk vijne (te gjithe) apo pjesa me e madhe e shqipetareve ne Shqiperi??

  P.s.Nejse eshte e drejta jote per te shprehur mendimin per stinene tende te preferuar,po ashtu si kushdo tjeter ketu
  o lal por ka dhe nje dicka me shume qe me pelqen stina e dimrit dhe e di kush jane? jane dhuratat prandaj me pelqen shume stina e dimrit lale se, patriotet kur vojne ne vere ne shqiperi nuk sjellin dhurata ndersa kur vine per vit te ri sjellin dhurata dhe kjo eshte nje aresye me shume qe me pelqen dimri.


  Citim Postuar m par nga RapSoul
  Hajde Hajde Bleduqeeeeeeeeeeeeeeee loooooooooool qenke i ftoht ti mre
  ec atyyyyyy plakooooooooo e ke myyytttt

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prshtypjet gjat vizitave n Shqipri!
  Nga Brari n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 05:43
 2. Atij/asaj i pelqen...
  Nga Silk n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 83
  Postimi i Fundit: 01-08-2006, 13:56
 3. parfumi/kolonja qe ju pelqen te seksi i kundert :)
  Nga FierAkja143 n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-04-2006, 15:21
 4. Cfare ju pelqen tek vetja?
  Nga Rebele n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 18-11-2005, 20:42
 5. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •