Close
Faqja 15 prej 115 FillimFillim ... 513141516172565 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 2299
  1. #281
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    A duhet te bshkohet Kosova me Shqiperine. ooo Shqiptar a ju kam treguar njehere qe PO. Mbyelleni kete teme tash. E moret pergjigjen. Mos e zgjateni muhabetin. o k. DMTH - PO- u krye mo . boll mo me te njetat pyetje .papapapappap ncncncnc
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  2. #282
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    I nderuar Alibaba, me 40 hajdute nuk behet lufte..., por me dipllomaci, besoj qe PO!
    Pa i pasë 40 hajdutë pas vetes nuk të shkon fjala lum shoqi. Ai që ka forcë flet me zë të ulët e dëgjohet mjaft, ky që është i dobët bërtet si zana e s'e ndien kush. Politikën e përcakton forca që ke pas vetes. Kur je i fortë kërcënon më shumë, pretendon më shumë. Kur je i dobët, vje lloj-lloj pedofili nga Europa e të sundon në tokën tënde e të mëson se si e bardha është e kuqe, e jo e bardhë, po ti duhet t'a besosh se ke ndjekur rrugën e diplomacisë, pa pasur asnjë "hajdut" pas vetes.

    Dipllomaci, me fjale te thjeshta..., qingji i urt,pi dy nana...!!!Koha erdh'...
    Kurse ujku i egër e ha qengjin me gjithë nana, e bariu duhet të gëzohet që s'e hëngri dhe atë.
    E kuptove tash?

  3. #283
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anëtarësuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    3,395
    Mos jane gje anetare te AKSH-se hajdutet e tu Ali vllai?

  4. #284
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anëtarësuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    . Kur je i dobët, vje lloj-lloj pedofili nga Europa e të sundon në tokën tënde e të mëson se si e bardha është e kuqe, e jo e bardhë, po ti duhet t'a besosh se ke ndjekur rrugën e diplomacisë, pa pasur asnjë "hajdut" pas vetes.
    hehehehe, eshte e vertete qe shume nga ata barkmedhejte e evropes qe vijne e na qeverisin jane pedofile e homo.

  5. #285
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Mos jane gje anetare te AKSH-se hajdutet e tu Ali vllai?
    "Hajdut" e futa në thonjëza, se fola në përgjithësi.
    Është interesant se menjëherë pas shfaqjes së videos së AKSH-së në TV, shumë njerëz këtu janë nxe që të futen në radhët e tyre. Kjo video ka bërë bujë në popull. Prandaj të huajt nuk lejuan TV-të që të reprizojnë atë video dhe në lajmet e vona, por i shfaqën vetëm deklaratat kundërmuese të Sejdiut e Rykerit.

  6. #286
    i/e regjistruar Maska e tullumi
    Anëtarësuar
    26-09-2007
    Postime
    92
    Ne zemer e kam bashkimin Kombëtar ,por frigohem se pas disa viteve do te kerkonim prap ndarje.Megjithat mendoj se kosova shtet i pamvarur do ti sherbej bashkimit me Shqiperin, nese jo de jure de fakto po.

  7. #287
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-10-2007
    Postime
    8
    Bashkimi i Shqiperise dhe Kosoves do te ndodhe nje dite pa dyshim, por kjo nuk mjafton, dhe nuk do te jet zgjidhja e shqiptarve por do te vjen dita kur do te bashkohen te gjithe shqiptaret fillimisht ato territoret qe jan etnikisht te banuara me shqipetar e pastaj kur do te behemi shteti me i forte ne Evrop do te fillojm marshin drejt Italise atje ku te gjithe e dine se cka do te ndodhe, e ne jemi ata te cilet na pret kjo sfid e madhe e mos e pritshim ne pasardhesit tan do ta perjetojne e mos te ju duket vetja qe jemi te vegjel dhe s'do te mundemi kjo padyshim do te ndodhe.

  8. #288
    OPENMINDED Maska e land
    Anëtarësuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    kur do te behemi shteti me i forte ne Evrop do te fillojm marshin drejt Italise atje ku te gjithe e dine se cka do te ndodhe, e ne jemi ata te cilet na pret kjo sfid e madhe
    Spjegoje me mire kete,se nuk kuptohet dhe aq mire
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  9. #289
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    e pastaj kur do te behemi shteti me i forte ne Evrop do te fillojm marshin drejt Italise atje ku te gjithe e dine se cka do te ndodhe, e ne jemi ata te cilet na pret kjo sfid e madhe e mos e pritshim ne pasardhesit ........

    Pa shiko pa shiko sa me ambicje tjetri!!!! Jo vetem trojet shqiptare duhet te bashkohen, por edhe ato italiane dhe te tjerat me ne!!!! Bukur, shume bukur. Lum si ne per "patriotet" tane shqiptare te shek te 21-te, pale ku do na shpien nje dite
    ABCÇDDhEËFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gërma)

  10. #290
    OPENMINDED Maska e land
    Anëtarësuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    shqipetar e pastaj kur do te behemi shteti me i forte ne Evrop do te fillojm marshin drejt Italise atje ku te gjithe e dine se cka do te ndodhe, .
    drini,me fal per injorancen time por une nuk di gje,ma trego pak se çdo te ndodhe!!!!!!!
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  11. #291
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-10-2007
    Postime
    8
    Per ate qe nuk e dime se kush jemi andaj jemi ketu ku jemi, por padyshim do te vetedisohemi nje dite dhe kjo do te ndodhe kur ta kuptojm disa nga ne dhe kur mos te harrojm se ne jemi popull i pergjedhur nga Zoti i cili na ka perzgjedhur neve te vem drejtesi ne kete bote e cila ka arritur kulminacionin e padrejtesive dhe gjakederdhjeve dhe do te fillojm me bashkimin e shqiptarve e kur ta kuptojm misionin ton pastaj do te nisemi per ne Itali per te pushtuar cliruar qytetin i cili gjindet gjysma ne uje e gjysma ne toke pastaj do te nisemi drejt shteteve arabe edhe atje do te arrijm te vem drejtesi d.m.th mos e nenvlersoni vehten po kthehni koken pas dhe shikoni nga e kaluara kush kemi qen dhe kush do te jemi nuk duhet per tu deshperuar per situaten e tanishme sepse fitorja na takon neve, pamvarsisht se na eshte leshuar e gjithe bota me evropen te na luftojne ne do te triumfojme pa bashkimin e te gjitheve kjo nuk do te arrihet po padyshim kjo do te ndodhe, kete edhe evropa edhe bota e din mire po me e keqja eshte qe ne nuk e dim.

  12. #292
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    Per ate qe nuk e dime se kush jemi andaj jemi ketu ku jemi, por padyshim do te vetedisohemi nje dite dhe kjo do te ndodhe kur ta kuptojm disa nga ne dhe kur mos te harrojm se ne jemi popull i pergjedhur nga Zoti i cili na ka perzgjedhur neve te vem drejtesi ne kete bote e cila......

    Ohhh i shkreti ti c'hall te ka gjetur!!! Po pse e ke len veten kaq pas dore more bir?!!!!
    ABCÇDDhEËFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gërma)

  13. #293
    OPENMINDED Maska e land
    Anëtarësuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    Per ate qe nuk e dime se kush jemi andaj jemi ketu ku jemi, por padyshim do te vetedisohemi nje dite dhe kjo do te ndodhe kur ta kuptojm disa nga ne dhe kur mos te harrojm se ne jemi popull i pergjedhur nga Zoti i cili na ka perzgjedhur neve te vem drejtesi ne kete bote e cila ka arritur kulminacionin e padrejtesive dhe gjakederdhjeve dhe do te fillojm me bashkimin e shqiptarve e kur ta kuptojm misionin ton pastaj do te nisemi per ne Itali per te pushtuar cliruar qytetin i cili gjindet gjysma ne uje e gjysma ne toke pastaj do te nisemi drejt shteteve arabe edhe atje do te arrijm te vem drejtesi d.m.th mos e nenvlersoni vehten po kthehni koken pas dhe shikoni nga e kaluara kush kemi qen dhe kush do te jemi nuk duhet per tu deshperuar per situaten e tanishme sepse fitorja na takon neve, pamvarsisht se na eshte leshuar e gjithe bota me evropen te na luftojne ne do te triumfojme pa bashkimin e te gjitheve kjo nuk do te arrihet po padyshim kjo do te ndodhe, kete edhe evropa edhe bota e din mire po me e keqja eshte qe ne nuk e dim.
    Drini,po te pyes keshtu kot e,mos ma merr per keq,i ke pire ilaçet sot apo jo?
    Hajt shendet
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  14. #294
    mos ke par far enderre, o drini, se interesant tek je ti,,,,
    papapapapapa, cka lexova

  15. #295
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-10-2007
    Postime
    8
    Nuk ke faj ti nuk te fajsoj sepse per ti kuptuar keto duhet nje studim pak me i thelle.

  16. #296
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-10-2007
    Postime
    8
    Keto qe po i them nuk i kam zbuluar une po mbasi jeni te painformuar lexoni o vellezer.

  17. #297
    Citim Postuar më parë nga drini-99 Lexo Postimin
    Nuk ke faj ti nuk te fajsoj sepse per ti kuptuar keto duhet nje studim pak me i thelle.
    c'far studimi duhet i drin?

  18. #298
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    06-10-2007
    Postime
    8
    Duhet me lexu histori ma shume me dite njeher kush kemi qen ne shqiptaret e une mundem me ti argumentu me fakte ato qe i kam shkruar me siper e ti s'di a priton me lexu a jo e nese ke ti dicka me thon me shtu me mi hudh posht ato qe i kam shkruar urdhno shkruaj.

  19. #299
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Drini,po te pyes keshtu kot e,mos ma merr per keq,i ke pire ilaçet sot apo jo?
    Hajt shendet
    Kur sllavët ishin gati për tu nisur nga Rusia e për të ardhë këtu, askush nuk i tha shoqit, "kah po shkojmë", ose "a i ke pirë ilaçet". Ata u nisën si egërsira, dhe u vendosën në Ballkan na i morën gjithë ato toka. Kur ata kanë mundur të bëjnë këto pushtime pse nuk mund të ndodhë e kundërta?
    Por nuk mund të pretendojmë për ato pushtime përderisa bijtë e një nane, janë të ndarë në 6 shtete. Së pari bashkimi.

  20. #300
    OPENMINDED Maska e land
    Anëtarësuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    Kur sllavët ishin gati për tu nisur nga Rusia e për të ardhë këtu, askush nuk i tha shoqit, "kah po shkojmë", ose "a i ke pirë ilaçet". Ata u nisën si egërsira, dhe u vendosën në Ballkan na i morën gjithë ato toka. Kur ata kanë mundur të bëjnë këto pushtime pse nuk mund të ndodhë e kundërta?
    Por nuk mund të pretendojmë për ato pushtime përderisa bijtë e një nane, janë të ndarë në 6 shtete. Së pari bashkimi.
    alibaba,patriot jam dhe une,shume bile,por pa fluturuar me presh ke ai veni
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

Faqja 15 prej 115 FillimFillim ... 513141516172565 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Kosova duhet ta ketë pasë Hymnin vet qysh në vitin 1935
    Nga RTP në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 15-06-2018, 11:30
  2. Përgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 31-12-2012, 08:27
  3. Kombin shqiptar 7 milionësh në Ballkan e kanë mbuluar retë e zeza
    Nga Davius në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 29
    Postimi i Fundit: 01-08-2010, 13:18
  4. Platform For The Resolution Of The Albanian National Question
    Nga saimiri-uk në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 06-02-2003, 15:52

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •