Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 79
 1. #21
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Keto te dyja nga Jlo. Dhe nuk qenkan shume shtrenjte se zakonisht ajo ka
  ca gjera koti dhe shume te shtrenjta.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  Te postimi #20, outfitit te pare do i ndryshoja ngjyren (ne kafe), materialin dhe taken e cizmeve, fundit do i hiqja ca fruda (se si ngjyre eshte i lezetshem), pulovra pranohet dhe do e vishja per tani ne vjeshte.

 3. #23
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ca fustane rastesh si psh dasma, party, fejesa...etj etj me nga 50 $ dhe me
  pak ne Macys...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e gocpersmari
  Anėtarėsuar
  22-11-2003
  Vendndodhja
  Boston, U.S.A
  Mosha
  35
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Cfare vesh une dhe se si vishem? Idhulli im ne menyren e te veshurit eshte Mark Jacobs, bashke me Karl Lagerfelt dhe Miucia Prada. Tani, te gjithe keto te lartpermendurit dhe te tjere qe me pelqejne shume, si psh Vuitton dhe Moschino, dhe Jimmy Choo jane te paberballueshme per nje studente si puna ime. Ne pergjithesi blej tek Diesel, Miss Sixty is pretty good. Jasmine Sola, Max Azria, Bebe is ok-varet nga sezoni, bashke me Arden B. Club Monaco dh egjithashtu sPORTSMAX, apo Banana Republic me pelqejne gjithashtu. A/X, apo FCUK, they have good clothes once in a while. Also Jacob-po jo per mua, nothing fits me in there, gjithcka eshte e madhe per mua, dhe me vjen inat se shpesh kane rroba cilesore, e jo te shtrenjta
  I like nothing but the truth
  Socrates

 5. #25
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  36
  Postime
  635
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Modelet qekan yje fare teshat ēka :P
  LINDI EDHE "ANDREA"

 6. #26
  ♥Nice♥ Maska e cool
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Ajer
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  si ju duken keto...shuuume te bukura sidomos keto pink shume nice..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 7. #27
  ♥Nice♥ Maska e cool
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Ajer
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga shkodrane82
  Eshte kaq i thjeshte po rri shume mire ne trup, dhe gjerat qe rrine mire ne
  trup une i pelqej shume...
  Vertet qenka shume i buker..... ky stil me pelqen shume e sidomos te jesh e gjate e trupin e bukur..hmmmm yll i vertet...

 8. #28
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Dyqanet e mija te preferuara jane vetem ato qe kane xhama te tejdukshem, se vetem po kapi syri ndonje rrobe qe me pelqen, nderkohe qe jam duke ecur rruges...se vallai nuk ka burre none te me nxjerri e te rrije te gerrmoj ne cdo dyqan -lol Ose mi bje daja pi jashte-shtetit kur shko me ato maunet TIR Ja tashi psh me ka sjell ca cemcakiza te mire qe ngjajne si cigare dhe para se te flej gjume do ta ngjiz te koka krevatit...ta ruaj per neser ne mengjes...derisa te behet si shulle kepuce! ...

  Plasa duke kerkuar ketu ne Angli per firmen Gabi por a'ha! Di ndonjeri gje?

  Edhe meqe ra fjala...ketyre modeleve edhe noi thes cimentoje te perdorur sikur ti veshesh, prape klas do ngjajne!

 9. #29
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  35
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Avashni pak me fotot...aman.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 10. #30
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nuk jam gjithmon e terhequr nga dyqanet te mia qe preferoj, se ka raste qe jan ne nje periudhe qe moden e kan kot, sikur TOPSHOP ne kte cast, shum veshtir te gjesh gjera te thjeshta por te bukra, sikur pershembull nga fillimi veres. Por qe blej me shum jan dyqanet, TOPSHOP, H&M, Next (me pelqejn se ka rroba serioze, qe mund ti veshesh ne pune etj, Dorothy Perkins, New Look, Morgan, Miss Selfridges eshte edhe nje tek qyteti im qe quhet Heaven, eshte mrekulli e vertet.

  Ne moden qe ka dalur tani me pelqejn shum cardigans si keto me poshte. Jan shum te lezecem, plus shkojn ndac me funde ndac me pantallona, dhe rrin bukur mbas trupin, te tregojne belin.

  Do veja dhe foto te dyqaneve tjera, por jan gjitha me microflash dhe nuk lejon copying.

  Kto jan nga Dorothy Perkins
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AngelGirl : 06-10-2005 mė 12:44
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 11. #31
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ngjyra e bardh ka qen me e preferuar ne veshje per mua kte vere dhe vazhdon te jet, edhe ca dit se ka filluar ftofti lol
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 12. #32
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Edhe Monsoon ka roba dhe accessorize shum te bukra, eshte i shtrenjte per rroba te perditshme por kur behet fjal ndonje party etj, ja vlen.

  Ate fustanin bojkaf, e kam bler per nje dasem qe behet seshpejti...dhe vertet kam ren ne dashuri me te. Kshu eshte shum i thjesht, por ne trup te tregon shum bukur dhe elegante. Nga siper te veshesh nje nga kto little sparkly cardigans qe kan dalur tani dhe me nje pal gold shoes, ngjante bukur fare.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 13. #33
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Monsoon perseri
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 14. #34
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Monsoon perseri.


  Fustanin do ta kombinoj me njeren nga keto, se kam zgjedhur hala se me te dyja duket bukur, dhe o me kte canten ose nje little hand purse qe kam, me duhet te zgjedh the shoes first pastaj keto.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 15. #35
  udhetare.... Maska e Klaraaa
  Anėtarėsuar
  29-08-2003
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga shkodrane82
  A e di ti se mund te jete injorance apo ku di gja une, po sja kam haberin sesi
  teshat nga Zara Woman jane. E kam degju shpesh te flitet po akoma skam pa dicka
  reale..do bej nje research ne kompjuter...
  Dhe sa per punen e rrobave te VS qe duken cheap stuff mund te kesh te drejte..por
  ama karta e creditit e din kur blen atje....
  hahhahahaaaaaaa,

  rrobat e VS duken cheap???? well ndoshta disa si kudo, ......

  sa per Zaren te them une qe ne keto almost 12 vjet ne Amerike, mund te kem blere gjithsej 3 here tek Zara, ndersa tek VS ndoshta ne 3-4 muaj.(kjo jam une!)

  Zara ne pergjithesi me duket pa kualitet, rastesisht mora vesh qe manaxherja e njeres prej pikave ishte e dashura e nje mikut tim, dhe te them te drejten kur i thashe opinionin tim, qeshi dhe tundi koken, sigurisht pa koment....

  Mgjth cdo njeri sipas shijes, e gustos ben shopping.....

  Sa per firmat e tjera, nuk kam ndonje preference cmendese,
  me pelqejne botiquet e vogla europiane, ndoshta edhe pa emra te njohura ( jo te lira) por jane me pak si sasi, dhe cfare gjen merre dhe mos e ler per neser, lol
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Klaraaa : 06-10-2005 mė 17:17
  Enya-Adiemus

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Klaraaa
  dhe cfare gjen merre dhe mos e ler per neser, lol

  e vetmja gje qe jam dakort me ty..per te tjerat..po tund koken
  TBD

 17. #37
  udhetare.... Maska e Klaraaa
  Anėtarėsuar
  29-08-2003
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  e vetmja gje qe jam dakort me ty..per te tjerat..po tund koken


  qejfe, qejfe.....
  Enya-Adiemus

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Peace & Love
  Anėtarėsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  32
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  jo keq goca, jo keq!! E kisha me keto gocat neper foto se qekan si shpirt se ju qe i merrni nga interneti s'eshte gje puna juaj

  O shkodrane,,, ca ishin ata meshkuj kinezer moj...?? .lol
  Nobody Can Be Exactly Like Me
  Sometimes Even I Have Trouble Doing It !!

 19. #39
  Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
  Anėtarėsuar
  07-01-2004
  Vendndodhja
  In Constant Motion!
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ok goca, 1 pyetje per ju meqe qenkeni eksperte ne kete fushe.

  Me duhet te blej 1 kostum serioz, ngjyre e erret, per interviews (pants with jacket) por tip modern. Cilin dyqan me sugjeroni? (Cmimi nuk konsiderohet). And oh, mundesisht ne zonen e NY/NJ.

  Thnx!
  If I Only Could....

 20. #40
  E Lirė! Maska e KaLTerSi
  Anėtarėsuar
  27-10-2003
  Vendndodhja
  NYC.
  Postime
  852
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Zara mi, nuk gjen me shik me te kohes ose sic i thoshin ne Londer smart outfit (po lexoje me accent )
  une i qendroj besnike Zares.
  ...and yes, you'r welcome.
  Toleranca, eleksiri i lirisė.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dy mėnyra pėr ta njohur Krijuesin
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:31
 2. C++ - Katėr mėnyra pėr tė shoqėruar njė objekt me njė dritare
  Nga Neritan Hyso nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-04-2007, 04:39
 3. Dy mėnyra pėr ta njohur Krijuesin
  Nga llokumi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 17:49
 4. Shteti, mėnyra dhe forma e ndėrtimit tė shtetit tė Kosovės
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 13:31
 5. Dyqanet ushqimore, 10% e xhiros me listė, 25% e popullsisė nė varfėri
  Nga Antimafia nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-06-2005, 11:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •