Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-09-2005
    Postime
    23

    Cfare eshte per ju forumi?

    Shkruani mendimet tuaja...tregoni se cfare mendoni per kete "vend" qe ka bashkuar kaq shume njerez ne nje shoqeri te vertete??



    nje big kiss per te gjith juve....!

  2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lolita_lo pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  3. #2
    i/e regjistruar Maska e Snow^White
    Anėtarėsuar
    28-07-2005
    Vendndodhja
    Atje Ku Qielli Dhe Toka Bashkojne Dashurin Tone...Engjelli Im
    Postime
    248
    Ne rradhe te pare pershendetje !
    Forumi per mua eshte nje argetim dhe tashte me eshte mesuar organizmi dhe pa ate srrij dot
    "Forgive your enemies, but never forget their names. \" - John F. Kennedy

  4. #3
    Gone Maska e MiLaNiStE
    Anėtarėsuar
    19-05-2003
    Vendndodhja
    dónde ustedes no me puede ver
    Postime
    1,770
    nji ven ku shprehh menimett kur nuk kom me ca u mor tjeter.

  5. #4
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Pyetje me vend.

    Sic e ka thene edhe Milaniste Forumi eshte nje vend ku postojme e lexojme gjera nga me te ndryshmet.

    Po me erdhi gje tjeter ndermend do ta them
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  6. #5
    E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
    Anėtarėsuar
    30-07-2005
    Vendndodhja
    me ariun polar
    Postime
    2,219

    Emmm teme interesante

    per mua forumi eshte ajo pjese e zbrazur e shoqerise qe na mungon. Mendoj se per te gjithe anetaret e forumit, eshte shnderruar ne nje takim te rendesishem. Takohemi me miq te vjeter, dhe bejme miq te rinj. Ne jeten e perditshme , nuk eshte kaq e thjeshte sa ketu ne jeten virtuale. Mendoj se eshte nje kalim kohe i bukur dhe gjithashtu "not expencive at all". Ne te njejten kohe forumi sherben si informacion dhe si vend kuriozitetesh,, gjithashtu,,, ja ku jemi edhe duke diskutuar edhe me te rene,,, se c'eshte forumi ....
    perqafime te gjithve.
    What goes around---comes around

  7. #6
    "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
    Anėtarėsuar
    09-09-2005
    Vendndodhja
    Kosovė
    Postime
    4,534
    Sė pari, Pershendetje tė gjithve

    Per mua forumi ėshtė njė vendtakim i rėndėsishem, takohemi me miq tė ndryshėm, qoftė tė vjetėr apo te ri qė sapo jemi njohur. Mėsojmė shumė gjana se ende nuk kemi mėsuar pėr to, nė tė gjitha lamitė. Shkėmbejmė mendime, percjellim mendimet dhe debatet e te tjerėve, informohemi. Po asaj, ėshtė njė kalim kohe i bukur qė un e preferoj.

    Jeni shumė tė mirė, shumė shumė, anėtarėt e forumit si dhe stafi. Uroj tė mira dhe shėndet.

  8. #7
    Gjethja Maska e Gjethja
    Anėtarėsuar
    28-08-2005
    Vendndodhja
    Tek 50 yjet
    Postime
    23
    Forumi dhe Fenomeni DRERI
    Ky Forum mua mė dha rastin qė, nė tokėn poshtė shtegėtimeve qė bėj (mbetur rastėsisht si gjethe vjeshte nė shpinėn e mikes sime, Patės Kanadeze), tė shikoj dhe tė mahnitem nga disa xixa qė pashė. Bashkė me Patėn, lamė shtegėtimin, u ndalėm tė shquajmė mė mirė kėtė fenomen njerėzor dhe artistik:

    Dalluam shkėndijat e forta qė feksin nė kėtė Forum nga njė Penė Klasike, e re por e fortė, (pa mėdyshje!), nėn pseudonimin e rėnė nė shenjė, DRERI. Ja kėto ishin xixat vezulluese qė duken pėr sė largu!

    Ju bėj ftesė dhe uroj t’i ēmojmė dhe t’i ruajmė vlerat, se na pėrkasin tė gjithėve! Forumi pėr mua ka rolin qė i bėri strehė kėtij udhėtimi shenjtėror tė Drerit, qė ia ka ngritur prestigjin tek unė. Do ishte nė nderin e Forumit t’i mbėshtesė kėto vlera. Ndoshta ndonjė botim volum-pakė me pėrzgjedhje strikte, tė pėrmbledhur, me NDONJĖ rubrikė, bashkė me replikat, qė hera herės e pasurojnė kėndshėm, se tingėllojnė si kori nėn muzikėn e Kukuzelit, qė ia vėnė mė shumė nė pah bukurinė.

    Lodhur nga shtegėtimi i gjatė dhe hasur nė kėtė shkėlqim, po dihasim me njė frymėmarrje tė rėndė, ndaj e lėmė tė flasim mė shtruar njė herė tjetėr.

    Me respekt pėr tė gjithė,
    Dashamirėsisht,
    Gjethja

    P.S. Ishte ky kthim nga rruga qė na bėri tė shikojmė edhe gjėra tė tjera tė mira. Pėrgėzime!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gjethja : 23-09-2005 mė 18:44

  9. #8
    E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
    Anėtarėsuar
    30-07-2005
    Vendndodhja
    me ariun polar
    Postime
    2,219

    e dashur Gjethe

    Me duket shume i sofistikuar mendimi jot. Nuk rezistova pa te pergezuar. Je shume e brumosur ne shkrime dhe me shume kripe, (nese do te me ljoje te shprehesha keshtu). Dikur, mua Sorkadhes (qe s'po mund se renduri neper bote) m'u duk vetja si nje kristal bore,, qe edhe pse vertitesha andej ketej, ne hapesirat pa fund, duke kerkuar dicka qe nuk e kisha ne Shqiperi, perseri u ndjeja e ngrire dhe asgje materiale nuk mundej te ma ngrohte zemren. Pasi fluturova dhe rash ne toke, vendosa te behem Sorkadhe, me deshiren e mire se ne hapesirat e gjelbra, do te mund te ndertoj strofen time,,dhe sa per ngrohtesine qe ndjeja ne brendesine e gjirit te Shqiperise, me duket se po e gjej ne kete forum, i cili me ngrohje edhe pse artificiale, na mban embel ne antareve se bashku, duke percjelle e kembyer ide apo deshira, pyetje apo qofte edhe supozime.
    Ju uroj te kaloni sa me kendeshem.
    What goes around---comes around

  10. #9
    i/e regjistruar Maska e Trebeshina
    Anėtarėsuar
    12-09-2004
    Postime
    107

    Pershendetje!

    Forumi ne kendveshtrimin tim, eshte nje " MUNDESI": Une dua te di.....Mundem. Dua te qesh....mundem. Dua te shfryhem......mundem.Dua te dua....mundem. Sic thote edhe "Sorkadhja" me lart, lidhemi me te kaluaren dhe njohim te tashmen - qe shpesh ne te perditshmen tone s'mundemi. Ne nje fare menyre, ne "Forum" ndihesh i realizuar dhe kjo do te thote shume. Mua, ne jeten e perditshme nuk me kishte ndodhur ndonjehere qe ndokush te me quante "antipatike"; Ketu kam kuptuar qe here pas here edhe jam, hahaahahhaa, dhe kjo me gezon sepse njoha nje perqindje te panjohur te vetvetes pikerisht mes te panjohurve. Ndihem mire ketu; MUNDEM!
    Duam te te dua!

  11. #10
    ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
    Anėtarėsuar
    19-09-2003
    Vendndodhja
    Itali ''Venezia''
    Postime
    635
    Forumi per mu esht, nje grup shoqeror virtual, ku bisedoj per ēdogje qe na rethon ne jeten e perditshme, tani jam ambjentuar me kete grup dhe sa her hap pc futem ne forum
    LINDI EDHE "ANDREA"

  12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Genti^Itali pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  13. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Ne fillim ishte nje vend ku mundesha te praktikoja shqipen dhe njofa menyren qe Shqiptaret llafosen ne jeten e perdicme.
    Personalisht me beri pak me shume "Shiptare" se gjith jeten kam qene me shoqeri Greke. Kam ditur gjithmon te flas shqip pa prob. por jo ate shqipen qe flitet ne shoqeri.
    Dhe pse e vura une vehten te lexoj dhe te shkruaj ne nje gjuhe qe se kisha shume te leht? Sepse eshte gjuha ime dhe eshte turp mos te di ta flas rrjethshem.


    Forumi per mua ka qene si tip shkolle, nuk tallem. Do doja te kisha me shume kohe te futesha por jeta ka shume detyrime, sjam me 15-16 vjece.


    Pershendetje te gjith Shqiptarve!

  14. #12
    bashkekohor Maska e ~Geri~
    Anėtarėsuar
    21-06-2004
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    914
    Forumi eshte qielli
    dhe ne leshojme rete ,
    papritmas vjen dielli
    dhe fryen ere e lehte,
    dhe rete per cudi
    largohen nga qielli ,
    presim te bier shi
    me koken nga dielli.
    Por dielli i eklepsur
    leshon "rreze drite",
    te heshtur dhe te mekur
    semuremi nga "rrezet" kimike.
    (lol)
    "Ta duam "Shqiperine", si shqiptaret "Ameriken"

  15. #13
    BASTARDODENTRO Maska e reni00
    Anėtarėsuar
    04-12-2002
    Vendndodhja
    * jetoje jetėn sic e di unė :-) *
    Postime
    805
    nje mjet komunikimi,informimi e defrimi.

  16. #14
    i/e larguar Maska e selina_21
    Anėtarėsuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
    Postime
    1,099
    Forumi Per Mu Eshte Argetim & Pothujse Kohen e lire e Kaloi Ne forum' Me Pelqen SHume Te Lexoi Mendimet E Nj_tj .

  17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar selina_21 pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

  18. #15
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anėtarėsuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    S'kam shume qe jam regjistruar dhe ky forumi po me behet si droge .Ia q.... motren parave.
    Kujt ju be vone eshte komputeri i punes hahaha
    Megjithate doja tju shprehja kenaqsine time qe "flas" me shqiptaret nga c'do vend i botes
    Ju dua fort fort sinqerisht!

  19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar donna76 pėr postimin:

    bsdev (03-03-2017)

Tema tė Ngjashme

  1. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar
    Nga RaPSouL nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 94
    Postimi i Fundit: 15-05-2018, 13:32
  2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
    Nga Davius nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-06-2006, 08:44
  3. Forumi social botėror nė krizė
    Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-03-2006, 11:07
  4. Ndihme per disa test cases...
    Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07
  5. Pėrse unė jam pėrjashtuar nga forumi?
    Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 07-02-2004, 00:24

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •